Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 11:38   #101
ma nije sex užitak samo muškarcima,u ovom slučaju njenom mužu,lijepo žena kaže da se sexa s njim da tada uživa i da se trudi max.tada u krevetu...
ali halooo svaki dan po 3 puta,e vala bi se meni smučio i on i taj sex s njim...volim i ja sex sa svojim m,uživam i savršeno mi je ali brate mili nije svaki dan i ne planiram ga,jednostavno se desi.nekad svaki dan,nekad svaki drugi,nekad treći itd..svi zadovoljni,ali da samo razmišlja o tome,napaljen ko sivonja,da nesmijem se kretati po kući kako hoću i u čemu mi paše,ma daaaaj...
nek se ide liječiti,ili nek si sam pomogne
tinkyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 11:41   #102
Quote:
tinkyy kaže: Pogledaj post
ma nije sex užitak samo muškarcima,u ovom slučaju njenom mužu,lijepo žena kaže da se sexa s njim da tada uživa i da se trudi max.tada u krevetu...
ali halooo svaki dan po 3 puta,e vala bi se meni smučio i on i taj sex s njim...volim i ja sex sa svojim m,uživam i savršeno mi je ali brate mili nije svaki dan i ne planiram ga,jednostavno se desi.nekad svaki dan,nekad svaki drugi,nekad treći itd..svi zadovoljni,ali da samo razmišlja o tome,napaljen ko sivonja,da nesmijem se kretati po kući kako hoću i u čemu mi paše,ma daaaaj...
nek se ide liječiti,ili nek si sam pomogne
Ok..nisam čitala postove prije, samo odgovorila na ovaj tvoj upis.
Djelovao mi je kao da je žena ujutro robot za čišćenje a navečer lutka za napuhavanje.

A da dotični napaljenko želi 3 puta dnevno, to nisam uhvatila.
Iako bi se i s tim dalo boriti.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:50   #103
Quote:
tinkyy kaže: Pogledaj post
pizmeđu ostalog bilo bi poželjno i razumijevanje prema svojoj supruzi koja obavlja sve svoje dužnosti pa i one bračne

autorici isprika na mom postu ako sam nečim uvrijedila..moj savijet ti je pusti ti njega i njegove porive.ima desnicu pa nek navali a ti po svom,kako i kad možeš: joj sirovine čovijeka..
Seks je duznost? Dobar seks je obavljanje duznosti?

Nije se jos ni jedan brak raspao zbog neoribane kupaone ali je zbog nepostojeceg seksa.
Jedino, nekim zenama je fakat veci gust ribati kupaonu nego se seksati (jer u ovome drugome nisu naucile uzivati) i u tom grmu lezi zec, ovaj problem.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:16   #104
čitam naslov teme i mislim...pa zar to uopće može postojati...previše sexa....???
nikad nije previše
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:20   #105
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Jedino, nekim zenama je fakat veci gust ribati kupaonu nego se seksati (jer u ovome drugome nisu naucile uzivati) i u tom grmu lezi zec, ovaj problem.
Da, hoće i to nekad.

U jednoj točki nekim ženama postane važniji izbor između "Lemon Fresh" i "Ocean Blue" arome Domestosa, nego to be a woman and enjoy sex.

Ne kažem da nema elemenata muške krivnje u seksualnim problemima u braku, ali kao žena, uvijek me rastuži kada primijetim neku drugu ženu kada si dopusti da brak isiše svu ženstvenost i seksualne/erotične/romantične porive iz nje.

That's just wrong.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 16:35   #106
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Seks je duznost? Dobar seks je obavljanje duznosti?

Nije se jos ni jedan brak raspao zbog neoribane kupaone ali je zbog nepostojeceg seksa.
Jedino, nekim zenama je fakat veci gust ribati kupaonu nego se seksati (jer u ovome drugome nisu naucile uzivati) i u tom grmu lezi zec, ovaj problem.
majketi mile jeste vi čitali post šta ga je žena napisalane kužim...nije joj gušt čišćenje,ali žena održava dom i obitelj kao prava žena,šta je tu problem,treba zapustiti se ko svinjac al nek je gospodinu ugodila i dala 3 puta na dan,ma molim te..
i nije nepostojeći sex,sexaju se 3 puta tj.ili više i ona uživa i voli sex s njim a ne ribat kupaonu..ali što to je i frajer ne oriba pa da je žena odmorna i što to on ne nepravi ručak,namiri djecu,opegla i očisti pa nek onda dođe navečer ženi u krevet,da,da,rado će ga ona sheviti i ja bi..što ne..
tinkyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 14:13   #107
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljivo ej kako se previse sexa pokaze kao problem tek u braku
bar ja jos nisam cuo da je nekome previse izvan braka
Pa to je logično.
Izvan braka rijetko da se i možeš "zasititi" - uza sve obveze i bračni život (koji uglavnom uključuje brigu o djeci), ne stižeš se nešto luđački viđati s Lj. (posebice ako nemaš "čistu" situaciju kao Eli i ne želiš da tvoj muž sazna i živiš na neki način doslovno na dvije stolice)

Ljubavnik osim toga ostaje uvijek u toj nekoj domeni... zaljubljenosti, strasti, sexa.... mentalno zauzima neko drugo mjesto.
A muž, i bračni život.... e to je već niz drugih stvari, obveza...
Persistent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 08:32   #108
ja mislim da bi taj muskarac trebao uzet pola zeninog posla i vidjet dal ce on biti umoran,pa ak mjesecima tak budu delali svako po pola, oboje ce tj bar ona imat viose energije pa nek se sexaju,sam ne znam gdje naci vremena za 3 sexa dnevn o al ajd dobro
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 22:17   #109
Tvoj muž je sasvim normalna osoba. Ja također imam potrebu 2 do 3 puta dnevno za pražnjenjem. Ako mu ne priuštiš to vjerojatno će pronaći dodatnu.
utikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:41   #110
Quote:
utikač kaže: Pogledaj post
Tvoj muž je sasvim normalna osoba. Ja također imam potrebu 2 do 3 puta dnevno za pražnjenjem. Ako mu ne priuštiš to vjerojatno će pronaći dodatnu.
krasno

a sta bi ti radio da zena ima potrebu 10 puta dnevno?
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 14:30   #111
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
krasno

a sta bi ti radio da zena ima potrebu 10 puta dnevno?
Vrlo rado bih je zadovoljio. E da mi je naći takvu.
utikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:32   #112
Quote:
utikač kaže: Pogledaj post
Tvoj muž je sasvim normalna osoba. Ja također imam potrebu 2 do 3 puta dnevno za pražnjenjem. Ako mu ne priuštiš to vjerojatno će pronaći dodatnu.
jao ti razmišljanja-jadno i čemerno!Bogu hvala pa vas nema puno takvih
tinkyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:35   #113
Ne ulazi se u brak samo zbog jebačine...da se baš tako izrazim...

Toliko nezrelih ljudi na ovome topicu, to je nevjerojatno.

Brak valjda zahtjeva i neke obaveze.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 15:37   #114
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ne ulazi se u brak samo zbog jebačine...da se baš tako izrazim...

Toliko nezrelih ljudi na ovome topicu, to je nevjerojatno.

Brak valjda zahtjeva i neke obaveze.
imaš pravo ..ne ulazi se samo zbog toga
ali ako toga nema...vrlo brzo se izlazi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 19:34   #115
Quote:
utikač kaže: Pogledaj post
Vrlo rado bih je zadovoljio. E da mi je naći takvu.
dadilja, spremacica....i zena ce ti i bit na raspolaganju da ju samo sevis cijeli dan
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:46   #116
Za ovo postoje dva rješenja: ili će on povečati njen libido ili smanjiti svoj. Autorici se seks, očito, sve više gadi pa će početi sa manevrima izbjegavanja (pravi se da spava, boli ju glava, krepana i tako). Muž će neko vrijeme pokušavati a onda shvatiti o čemu se radi. Ako je kraćeg fitilja možda pukne a sa njim i brak, a ako je tvrđi početi će on izbjegavati nju da se ne pali. Nema više nježnih pusa, usputnohg hvatanja i grljenja, držanja za ruke... Sve su to stvari koje iritiraju Stojana pa ih treba eliminirati. Za par godina će autorica pokretati temu "zašto se moj muž ohladio i izbjegava me dodirnuti".
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:30   #117
...

U braku mahom zene se zale na manjaak sexa u braku...a ovdje vidim po meni jednu koja je privilegovana ,pogotovu sto danas ovi muski krenu vrlo brzo traziti sa strane cim im je malo doma sto dobivaju......
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:37   #118
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Evo otvaram ovdje temu jer stvarno
vise ne znam kako rijesiti ovaj problem... Ako nista ne upali zadnje na sto pomisljam je odlazak specijalistu...
U kasnim sam dvadesetima kao i moj muz, imamo dijete, odlicno se slazemo u svemu, zajedno smo 8 godina...
A sad dolazi problematicni dio... On oduvijek ima veci libido od mene, na pocetku veze je doslovno imao potrebu za sexon 3 puta dnevno, meni je tada jednom bilo dosta, ali sam mu udovoljila kad je bilo prilike npr. na ljetovanju...
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...
Ludim od toga, a da vam docaram sto se dogadja mislim da je dovoljno reci da se ne smijem polugola prosetati pred njim da me ne napadne i ne zeli sex... Zabranio mi je da hodam po stanu u donjem rublju one dane kad mi se ne sexa...
Uzas... A kad ga odbijem jer sam umorna ili neraspolozena ili samo zelim raditi nesto trece onda je uzasno frustriran, optuzuje me da on meni vise nije privlacan i zgodan, i tako se vrtimo u krug...
Razgovarali smo puno puta o tome, on tvrdi da si ne moze puno pomoci ali da ce se potruditi ali nakon tjedan, dva sve po starom...
Dio istog problema je to sto mi je on nakon godinu, dvije veze prestao iskazivati ikakve njeznosti ukoliko one nisu dio sexa, znaci ne ljubi me u prolazu, ne grli, nema milovanja, niceg ako to nije povezano sa sexom, a cim ja njemu napravim nesto od toga, odmah zeli sex.
Ne mogu vise ovako, nedostaje mi paznje, pusica, poljubaca, milovanja, draganja...
A tempo svaki dan ne mogu izdrzati, cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Evo, nadam se da cu dobiti neki korisan savjet...
Prvo mislim da je takav lik mnogim muškima i ženama ideal. Drugo možda da mu dozvoliš izlete izvan braka, da čovjek ne pati. Moderna vremena
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:53   #119
Libido je zajebana stvar i u tom se polju odrasle jedinke znaju ponasati poput narajcanih teenagera.

Razgovor rjesava vecinu problema, iako, evo i ja budem ljuta kao bik kad je muz premoren. Iskoristim ga, sta ću, kurac se uvijek digne.
Ljudi opcenito previse vezu sex uz romantiku, pogotovo u braku. Jebe mi se za romantiku, ona dođe rjeđe nego potreba da zadovoljim primarne nagone.
Zapravo smo jedina vrsta kojoj treba deset tisuća stimulansa da se jebe. U pitanju je psihicko i fizičko zdravlje, a senzualnost ne dolazi iz druge osobe, nego iz samog čovjeka.

Zene premalo masturbiraju. Premalo mastaju. Premalo pomicu granice.

I ne vjerujem da bas hopsa po tebi cijele dane, ako i hopsa, ili je seksualni ovisnik, ili seks sam po sebi nije kvalitetan. Oboje je rjesivo.


A i moguce je da u drugim segmentima niste baš dobri pa se frustracije prenose.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 21:09   #120
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Libido je zajebana stvar i u tom se polju odrasle jedinke znaju ponasati poput narajcanih teenagera.

Razgovor rjesava vecinu problema, iako, evo i ja budem ljuta kao bik kad je muz premoren. Iskoristim ga, sta ću, kurac se uvijek digne.
Ljudi opcenito previse vezu sex uz romantiku, pogotovo u braku. Jebe mi se za romantiku, ona dođe rjeđe nego potreba da zadovoljim primarne nagone.
Zapravo smo jedina vrsta kojoj treba deset tisuća stimulansa da se jebe. U pitanju je psihicko i fizičko zdravlje, a senzualnost ne dolazi iz druge osobe, nego iz samog čovjeka.

Zene premalo masturbiraju. Premalo mastaju. Premalo pomicu granice.

I ne vjerujem da bas hopsa po tebi cijele dane, ako i hopsa, ili je seksualni ovisnik, ili seks sam po sebi nije kvalitetan. Oboje je rjesivo.


A i moguce je da u drugim segmentima niste baš dobri pa se frustracije prenose.

ak želi hopsati više puta dnevno-zašto bi bio sexualni ovisnik?
čovjek jednostavno -voli sex.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.