Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2014., 14:54   #1
Bet365 kladionica - pomoć

Bok, evo gledam malo da bi se poceo kladit onilne na bet365 i iskreno dok citam sve te fore depozit/withdraw nista mi nije jasno pa ko ima tko sa iskustvom klađenja na bet365 da mi malo bolje i na hrvatski objasni kako uplacivati/isplacivati novac, koji je najbolji nacin? Hvala unaprijed
DandL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 15:22   #2
Iskreno nemam ti pojma o tim kladionicama i tome.
Zapravo znam da par frendova ima na supersportu i slično pa trebalo bi ti biti jednostavnije na hrvatskim stranicama nego na tim stranim.

Uglavnom deposit ti je oblik stavljanja para na to na način koji ti odabereš a ima ih stvarno puno.

Najjednostavnije ti je staviti preko kartice (iako ne preporučam na stranice koje nisu provjerene)
Drugi oblici plačanja su ti da preko kartice uplatiš na moneybookers(skrill), paypal, netteller, ukash etc.. Svi te stranice su provjerene kao sigurne i tu staviš pare sa svoje kartice onoliko koliko želiš da ti kartica ne bude u stalnom doticaju sa stranicom i da ti ne piše na onom izvješću koje dobivaš s banke.

Treca metoda ti su stranice poput entropay-a , to ti služi kao virtualna visa koja glasi na tvoje ime, ima sve detalje i slično. Super stvar al njeni nedostatci su veliki fee(2-5%) i ograničen deposit od nekih 200-500$ ovisno o obliku accounta.

Četvrti i najsigurniji način stavljanja para na bilo što je paysafecard, kojeg možeš kupiti na bilo kojem TISAK kiosku ili LUKOIL pumpama. Uglavnom to ti izgleda kao bon za mobitel od (50\100\200kn) i s tim možeš staviti pare na danas sve više manje, na paypal, na moneybookers, i čak odmah instantno na stranicu na kojoj želiš igrati\kupovati i slično. Međutim isplata se ne može vršiti preko toga već preko gore navedenih opcija.

Withdrawal ti je isplata sa stranice na tvoj račun, sad hoce to biti virtualni račun(skrill,paypal,entropay...) to nije bitno, ali preko paysafecarda naravno ne možeš isplatiti.
Uglavnom, kad stavljaš pare ide instantno skoro na bilo kojoj stranici , a kada si isplačuješ neki dobitak ili tko zna što čeka se od 3-5 dana u prosjeku.

Važne napomene: Ako se baš odlučiš "kockati" preko neta stavi ISTINITE podatke jer pri isplati postoji šansa da će te provjeravati i tražiti osobne podatke (scan osobne i slično), al ako staviš istinite podatke onda si siguran da ce ti isplatiti bez ikakvih problema.

OPREZ: Danas postoji 90% stranica lažnih za kladionice i slično , tako da uvijek provjeri na forumima, na raznim reviewima što ljudi govore o tim stranicama i kako se procesiraju uplate\isplate.

Osobni savjet: Odjebi kladionice i ulaži pare u sebe Znači pare koje si mislio staviti na bet365, radije potroši na nešto pametnije. (učlani se u biblioteku, upiši teretanu, štedi za neki automobil i sl.)
Bez obzira dobio nešto ili ne, jednom kad kreneš igrati teško zarađeni novac izgubi na vrijednosti i on postaje samo broj koji na kraju uvijek završi s 0.
Previše mladih života danas gledam koji ovise samo o toj kladionici i čitav mjesec rade kako bi u jedan dan sve to potrošili, tako da dobro razmisli uvijek pri svakoj uplati "tiketa" u životu!


Pozdrav!
__________________
The weak will perish.
WeAreTheBorg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:14   #3
potpisujem boldano cijenjenog kolege Borga
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:48   #4
Ovo sto si napisao "Withdrawal ti je isplata sa stranice na tvoj račun, sad hoce to biti virtualni račun(skrill,paypal,entropay...) to nije bitno, ali preko paysafecarda naravno ne možeš isplatiti." Kako se isplacuje sa tog virtualnog racuna?
DandL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:57   #5
Uzmi za primjer da želiš sa tog bet365 isplatiti nekih 50$, odnosno negdje oko 285kn, u opcijama withdrawal-a, imaš opcije "Visa,MasterCard,skrill(mb),paypal,neteller i tako dalje".

Ukoliko se odabere opcija Visa,MasterCard i slično to ti sjeda na tvoju karticu ,nešto se duže čeka oko 7dana, ali ti sjedne na karticu, međutim onda ti i banka vidi da je ta transakcija obavljena preko bet365 i ukoliko se radi o nekom večem dobitku cirka 50 000kn , na to ide neki porez i slične stvari.

Ukoliko odabereš nekakvu uslugu e-walleta (skrill,paypal,neteller,entropay i sl) - ti sa bet365 šalješ pare sebi na jednu od tih stranica i to se procesuira u roku od 1h-24h , i kad ti novac bude na jednom od e-walleta možeš si isto isplatiti na karticu koju si prethodno "spojio" s e-walletom. (traje nešto kraće ,cca 3dana). Takve stranice ti uglavnom uzmu nekakav sitni postotak, tipa na 1000kn ti uzmu 10kn. Ali to ima svojih prednosti jer ti banka i slične stvari ne znaju o kakvom se novcu radi kada dolazi sa recimo moneybookersa. To može biti od gift para, od razmjene , od igara na sreću, od nekakvog freelancer posla i slično.
__________________
The weak will perish.
WeAreTheBorg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 18:40   #6
Kuzim kuzim ali problem je u tome sto ja ne radim i nezz mogu li ja uopce imat ikakvu karticu. Ajmo ovako, postoji li ikakav scenarij u kojem ja kao student i bez primanja place, se mogu kladiti i uspjesno uplacivat/isplacivati novac? Hvala
DandL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 18:54   #7
Oprosti, ali te ne želim podučavati u toj stvari.

Student si, i ne želim imati nikoga na savjesti tko će umjesto učenja dan potrošiti na gledanje utakmica.

Pozdrav!
__________________
The weak will perish.
WeAreTheBorg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 19:23   #8
Biži od kladare BTJ

evo ja san ispiska lipe pare na tom sranju i to baš na bet 365
VW-AmaroK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:15   #9
Na MK se kladit nećemo u kladionicama i trošit pare ovdje može u pivo, gradele, vino i slično a za ostalo imamo pdf. Kladionica https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=128

A ako može savijet još jednom ......................odjebi to od sebe samo bi mogao probleme u životu navuć a kao primjer ovisnici o kockanju se također liječe u ustanovama zajedno sa narkomanima i sličnim ovisnicima jer je kockanje ovisnost.

Evo ti kao literatura tekst o jednom mom mladom sugrađaninu pa vidi koja su sranja moguća.

Quote:
u komuni se izliječio od najopakije ovisnosti
Splićanin Duje Kukoč: Hvala Bernardici - do 25. godine prokockao sam 600.000 eura
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...5/Default.aspx
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 14.08.2014. at 08:31.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 16:16   #10
Quote:
DandL kaže: Pogledaj post
Bok, evo gledam malo da bi se poceo kladit onilne na bet365 i iskreno dok citam sve te fore depozit/withdraw nista mi nije jasno pa ko ima tko sa iskustvom klađenja na bet365 da mi malo bolje i na hrvatski objasni kako uplacivati/isplacivati novac, koji je najbolji nacin? Hvala unaprijed
Bet365 je među boljim kladama kada se radi o tekmama uživo, al moj najiskreniji savjet je da se kloniš kladionica, nema ti tu kruha
24cof24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger