Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 00:48   #1
Lidl - Tematske tjedne akcije

Opet je američki tjedan, vi koji ste probali, koji su od ovih ovdje najbolji umaci:
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/lidl....xsl/25801.htm

Kakav je blue cheese?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 24.04.2012., 09:51   #2
Mi smo prosli put probali Honey&Mustard samo i bio je ok, nije me oborio s nogu od odusevljenja. Ovaj put hocu probat cheese puffs
Doria is offline  
Old 24.04.2012., 12:29   #3
jel valja kaj maslac od kikirikija taj
nisam to nikad jela a baš bi voljela probati
Dadushka is offline  
Old 24.04.2012., 12:51   #4
ne znam kakvi su ovi, ali meni je maslac od kikirikija opcenito super (ima ga za kupiti u svim vecin ducanima, dobra je i alnaturina verzija iz dm-a). ne mogu ga jesti u kolicinama kako to rade ameri (to njihovo zlicom iz staklenke je ), ali namazan na kruh s nekim kiselim dzemom
ili u sendvicu s kuhanim, kravljim sirom
ili u kombinaciji s cokoladom



ja bum skoknula do lidla danas po marshmallows
Zla patka is offline  
Old 24.04.2012., 13:05   #5
ajd pa javi kakvi su
Dadushka is offline  
Old 24.04.2012., 13:16   #6
Maslac od kikirikija obozavam. I uzela sam si staklenku ovog sad da probam , ali glatki, ne crunchy, taj mi se ne svidja. Moja omiljena verzija je kukuruzni kruh, pb i sir <3

Munchmallows (uzeo frend, pa probala jedan) su onako, kemija ziva, ali pufasto i rastapa se po ustima i cool
Doria is offline  
Old 24.04.2012., 13:21   #7
ajde kad probaš ovaj javi, pa da vidim dal da uzmem ili ne
Dadushka is offline  
Old 24.04.2012., 13:32   #8
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
ajde kad probaš ovaj javi, pa da vidim dal da uzmem ili ne
zakaj jednostavno ne riskiras tih 20kn (nes ti velikih novaca) i kupis staklenku pa probas? ovak ne bus nis pametnija jer nesto se moze svidjeti nama, a tebi ne.
Zla patka is offline  
Old 24.04.2012., 13:38   #9
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
zakaj jednostavno ne riskiras tih 20kn (nes ti velikih novaca) i kupis staklenku pa probas? ovak ne bus nis pametnija jer nesto se moze svidjeti nama, a tebi ne.
i mogla bi.. malo sam grozna kad je u pitanju probati nešto novo, uvijek me strah da ne bude neka "splačina"
Dadushka is offline  
Old 24.04.2012., 13:45   #10
jel taj maslac od kikirikija iz Lidla slan ili sladak?
Krkimir is offline  
Old 24.04.2012., 13:48   #11
Dobar je, ja prije još probao. Neutralan i naginje prema slanom.
Zlogermo is offline  
Old 24.04.2012., 13:56   #12
Ja sam sad zlicom malo uzela, jako je fini, bolji od onog koji je pod normalno dostupan u Konzumu.. slankast je. Sad mi zao sto nisam dvije tegle uzela, za zalihu
Doria is offline  
Old 24.04.2012., 18:11   #13
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
zakaj jednostavno ne riskiras tih 20kn (nes ti velikih novaca) i kupis staklenku pa probas? ovak ne bus nis pametnija jer nesto se moze svidjeti nama, a tebi ne.
Čuj, ak nekoliko ljudi kaže da je vrrrrlo to je dobar znak da ne treba riskirati ni kune.
Ono što riskira dok čeka taj odgovor je da ta kratkotrajna ponuda nestane




Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel taj maslac od kikirikija iz Lidla slan ili sladak?
Nije li uvijek slankast? Kupujem ga rijetko, svakih nekoliko godina (ali već duuugo godina u totalu)- i uvijek je bio slankast. Ima i slatkast? To iskreno ne bih ni htio probati, ako takvih uopće i ima.
Deedy is offline  
Old 24.04.2012., 18:17   #14
jeo sam neki makedonski iz Mercatora koji je bio sladak, pa zato pitam
Krkimir is offline  
Old 24.04.2012., 20:13   #15
Inače su u Lidlu znali imati glatki i s komadićima, slankasti i slatki. Kad je američki tjedan, naletim uglavnom na slankastu verziju.

I ja ću se zaletjeti po marshmallowse.
Gipsyqueen is offline  
Old 24.04.2012., 23:50   #16
Jel netko vidio još u nekom lidlu u zg da je ostalo umaka za salatu?
Tražila Blue Cheese umak danas u Dubravi i nema
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 25.04.2012., 11:46   #17
U Lidlu na Vukovarskoj ti nema nijednog umaka, nema niti marshmallowsa, ali su imali gomilu cipsa i peanbut buttera
Doria is offline  
Old 25.04.2012., 11:55   #18
Sta su ti marshmallowsi (il kak se to vec pise)?
Od cega je to?
Jel to ima puno kalorija?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 25.04.2012., 12:09   #19
To ti je ono sto u americkim filmovima napiknu na grancicu i onda u kampu gdje se otac i sin bondaju vrte iznad vatre. Alternativa je kad se mama i kcer bondaju u kasne nocne sate malu verziju istih natrpaju u vrucu cokoladu .

Jucer je frend citao deklaraciju, unutra su ti nekakva vrsta secera i nekakva druga vrsta secera, nekakva zelatina i jos nekakva zelatina i na kraju prirodna aroma . Kalorije nemam pojma, ali sigurno nije malo
Doria is offline  
Old 25.04.2012., 12:22   #20
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
To ti je ono sto u americkim filmovima napiknu na grancicu i onda u kampu gdje se otac i sin bondaju vrte iznad vatre. Alternativa je kad se mama i kcer bondaju u kasne nocne sate malu verziju istih natrpaju u vrucu cokoladu .
Fakat!
za mene.

Quote:
Jucer je frend citao deklaraciju, unutra su ti nekakva vrsta secera i nekakva druga vrsta secera, nekakva zelatina i jos nekakva zelatina i na kraju prirodna aroma . Kalorije nemam pojma, ali sigurno nije malo
Ja mislila da je to nesto prirodno (kad sam gledala kak to napiknu na stap pa kao veselo prze kraj vatrice), kao neki gomolj il tak nest a ne industrijski slatkis.
Ponekad zivim u iluziji

Guglala sam, slatko to izgleda, ko neka bijela buhtica al cu ipak preskocit uzitak
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.