Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 01:01   #41
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
kaže bob mckenzie da je ryan ponovo u izlogu...

ne kužim zašto ga se ducksi žele riješiti
McKenzie svira ku*cu...

Čuo je vjerojatno da je netko zvao u vezi Ryana i sad kenjka po twitteru.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:01   #42
Karlsson potpisan za 45.5 mil na 7 godina.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 11:28   #43
Howson je budala,tko će mu dati 2 dobra roster igrača i 2 prospecta za Nasha.

A Sather naravno neće pristati na uključenje McDonaugha ili Kreidera u trade.

I da čak uđe NY u trade,koga dati?
Dubynski će malo toga donijeti Jacketsima...Stepan ni već mogao biti dobar ulov.

Možda u Carolinu...nekoga pored Staala.

Sharski mi izgledaju kao pritajena mogućnost.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 18:44   #44
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Howson je budala,tko će mu dati 2 dobra roster igrača i 2 prospecta za Nasha.

A Sather naravno neće pristati na uključenje McDonaugha ili Kreidera u trade.

I da čak uđe NY u trade,koga dati?
Dubynski će malo toga donijeti Jacketsima...Stepan ni već mogao biti dobar ulov.

Možda u Carolinu...nekoga pored Staala.

Sharski mi izgledaju kao pritajena mogućnost.
problem je u tome što nash ima ntc i pristaje da ga se trejda u samo u 5 klubova u ligi (rangers, sharks, bruins, kings&leafs).

leafsi su sve već prilično spalili što se prospecata tiče i sumnjam da će tim putem nastaviti. nije da su s nashom kandidati za naslov.

kingsi imaju hrpu love uložene u kopitara, doughtyja, richardsa i cartera (plus što će quicku trebati dati značajnu povišicu sljedeće ljeto) i nemaju prostora za nashovih skoro 8 milja.

sharksi, nakon što su trejdali charliea coylea, nemaju značajnijih prospecata i ne vidim baš šta bi mogli ponudit jacketsima. couturea sigurno neće dati a nisam siguran da columbus zanima havlat ili marleau. možda bi eventualno neki deal oko pavelskog bio moguć.

bruinsi imaju dva vrhunska prospecta (seguin i hamilton) ali ne vjerujem da bi se odrekli ijednog od njih za nasha.

rangersi će morati uključiti kreidera ako žele nasha. kreider + duby + 1. ili eventualno 2. pick je po meni ok deal.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:11   #45
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Karlsson potpisan za 45.5 mil na 7 godina.
Nisam puno fulao.
Mislio sam da će mu dati 70 milja na 10 godina.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9377
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:37   #46
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Nisam puno fulao.
Mislio sam da će mu dati 70 milja na 10 godina.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=9377
nego cave, ništa se ne izjašnjavaš.. koga ćemo draftirat?
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:51   #47
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
nego cave, ništa se ne izjašnjavaš.. koga ćemo draftirat?
Kad bi znao, već bi se javio.
Da je ostala stara nesposobna bagra odmah bi rekao da bismo birali defencemena.
Ovako..ne znam.
Zdrav razum nalaže da idemo ganjati NHL-ready prospecta.
Ja bi trejdao sa Oilersima za njihov pick i pod svaku cijenu doveo Naila. E sad, možemo im uvaliti nekog drugog osim Subbana.
Nije McGuirre izjavio toliko veliku nebulozu. Subban i 3rd je preskupo ali može uletiti netko drugi umjesto Subbana.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 23:08   #48
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Kad bi znao, već bi se javio.
Da je ostala stara nesposobna bagra odmah bi rekao da bismo birali defencemena.
Ovako..ne znam.
Zdrav razum nalaže da idemo ganjati NHL-ready prospecta.
Ja bi trejdao sa Oilersima za njihov pick i pod svaku cijenu doveo Naila. E sad, možemo im uvaliti nekog drugog osim Subbana.
Nije McGuirre izjavio toliko veliku nebulozu. Subban i 3rd je preskupo ali može uletiti netko drugi umjesto Subbana.
ne bih se složio. kad jednom u 30 godina imaš pick u top 3, ganjaš igrača s najvećim potencijalom, a ne najspremnijeg za nhl.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 23:45   #49
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
ne bih se složio. kad jednom u 30 godina imaš pick u top 3, ganjaš igrača s najvećim potencijalom, a ne najspremnijeg za nhl.
U slučaju Habsa, Bergevin će biti rastrgan ako sada bude draftao za Hamilton Bulldogse i pričao o 2014/15.
Zato i jesam napisao da zdrav razum nalaže NHL-ready pick.

Inače..nevezano uz draft... ako bi nekog volio vidjeti long term na krilu onda je to Tarasenko. Nadam se nekom tradeu sa Bluzerima ali to je samo moj wishful thinking.
High payed 30+ godišnjaci su nas pokopali. Vrijeme je za mlade snage.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 08:18   #50
btw. što se tiče cijene za 1st overall, ne bih dao subbana 1na1 za yakupova, a kamo li još 3rd overall. mislim da razlika u kvaliteti između yakupova s jedne i forsberga i galchenyaka s druge strane nije tako velika da bi opravdala žrtvovanje, ne samo subbana, već i tinordija ili beaulieua. 33. pick je najviše što bih ponudio oilersima za zamjenu pickova.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 21:27   #51
Pa naš prvi i drugi pick za Yakupova je OK cijena.
Ne znam. Meni se čini kao kvaliteteniji od ostalih forwarda na draftu i ne stavljaju ga svi bez razloga na No1.

Za Galchenyuka ne znam. Skršen sa 18 godina i cijelu sezonu out. Ja ne bi riskirao.

Zadnje uređivanje cave troll : 21.06.2012. at 21:34.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 22:49   #52
Mjenjajte Subbana za Gardinera.
Dobrosusjedski odnosi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 23:28   #53
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Pa naš prvi i drugi pick za Yakupova je OK cijena.
Ne znam. Meni se čini kao kvaliteteniji od ostalih forwarda na draftu i ne stavljaju ga svi bez razloga na No1.

Za Galchenyuka ne znam. Skršen sa 18 godina i cijelu sezonu out. Ja ne bi riskirao.
kvalitetniji jest, tu nema spora. ali nije ni ovechkin, ni malkin, ni crosby, a ni stamkos, da bi za njega dao top prospecta, a pogotovo ne 22 godišnjeg top pairing defa.

što se tiče ozljeda, mislim da je yakupov riskantniji od svih top pickova na draftu. frajer ide ko kamikaza, a nije nešto velik i jak. moglo bi ga gadno pocepat u nhl-u. taylor hall je dobar primjer igrača koji igra agresivnije nego što to njegovo tijelo može podnijeti.

galchenyuk je, zbog propuštene sezone, bez sumnje - rizik. godina dana razvoja u tom periodu života može biti nenadoknadiva. ali kad klinac nakon cijele sezone neigranja rasturi na testiranjima, to ipak nešto znači. meni je on prvi izbor. odmah iza je forsberg. nakon njih grigo i teravainen. yakupov može, ali samo za 1st i2nd, na što edmonton neće pristati.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 23:32   #54
oho! jordan staal je odbio ponudu 10-godišnjeg ugovora s pensima. obzirom da ulazi u zadnju sezonu ugovora i da je nakon toga ufa, pensi će ga morati trejdati u sljedećih 6-7 mjeseci. nash, staal, hmmmmm, moglo bi sutra biti vruće na draftu! ne mogu dočekat!
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:30   #55
Navodno $60 milijuna bio ponuđeni ugovor.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:33   #56
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Navodno $60 milijuna bio ponuđeni ugovor.
jebiga, nije sve u lovi, ima nešto i u minutama.

elem, ovi papci s espna neće prenosti draft! trebat će kopat streamove
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:40   #57
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
jebiga, nije sve u lovi, ima nešto i u minutama.
Jasno, al' mislim da on ne vrijedi 60 milja kroz 10 godina.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:49   #58
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Jasno, al' mislim da on ne vrijedi 60 milja kroz 10 godina.
slažem se. on je u rangu keslera koji ima 5 milja i to na značajno kraće razdoblje. doduše, kesler je bio rfa kad je potpisivao ugovor. sa staalom je problem što se zbog ograničene minutaže teško može odrediti njegov konačni plafon. u svakom slučaju 6 milja na 10 godina je veliki rizik. tim više što je bio dosta ozljeđen u zadnje dvije sezone. ali svejedno, ne sumnjam da će dobiti još takvih ponuda. veliki centri s ofanzivnim potencijalom su vrlo rijetki. habsi i leafsi bi ubili za jednog takvog
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 00:59   #59
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
slažem se. on je u rangu keslera koji ima 5 milja i to na značajno kraće razdoblje. doduše, kesler je bio rfa kad je potpisivao ugovor. sa staalom je problem što se zbog ograničene minutaže teško može odrediti njegov konačni plafon. u svakom slučaju 6 milja na 10 godina je veliki rizik. tim više što je bio dosta ozljeđen u zadnje dvije sezone. ali svejedno, ne sumnjam da će dobiti još takvih ponuda. veliki centri s ofanzivnim potencijalom su vrlo rijetki. habsi i leafsi bi ubili za jednog takvog
Ima on solidnu minutažu, mislim negdje oko 18 do 20 minuta, samo je više ograničen na ulogu zatvaranja protivničkih linija. Inače, kaj se tiče ofenzivnog potencijala nije on neki playmaker, tako da bi u roli drugog centra vjerojatno dosta ovisio i o krilu.

Kesler je ipak dokazani drugi centar.

Da se razmemo, volio bih ga vidjet u Ducksima, ali za 5-5,25 milja po sezoni, na 5-6 godina recimo.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 10:05   #60
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post

Da se razmemo, volio bih ga vidjet u Ducksima, ali za 5-5,25 milja po sezoni, na 5-6 godina recimo.
kad imaš takvog igrača, pola milje-milju preplaćivanja nije problem. pogotovo s ovako visokim salary capom. ali deset godine je stvarno scary.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.