Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 12:44   #621
Da li netko zna, može li roditelj svome djetetu biti asistent u nastavi?
sablja07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:03   #622
Znate li koliki je mjesečni trošak jednog asistenta u nastavi u Zagrebačkoj županiji? Naša škola je tražila četiri, a dobila dva, pa sada kemijam kako namaknuti novce i za drugo dvoje djece.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 18:19   #623
Varaždinci, što se radi na edukaciji o zaštiti na radu? Kolegica mi rekla da su prije ispit neki pisali ☺
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:39   #624
Quote:
sablja07 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna, može li roditelj svome djetetu biti asistent u nastavi?
Koliko znam ne, to se ne radi. Roditelj može ostvariti status njegovatelja i plaću za to, ali dijete u školi ima nekog drugog za pomoćnika
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:33   #625
Jesu li vam došle plaće za 9.mj? Meni (splitsko-dalmatinska županija) još nije. i zna li se kad će?
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:50   #626
Quote:
Dread kaže: Pogledaj post
Jesu li vam došle plaće za 9.mj? Meni (splitsko-dalmatinska županija) još nije. i zna li se kad će?
Meni je sjela, i to još 12-og. Preko projekta S POMOĆNIKOM MOGU BOLJE.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:11   #627
ja sam preko Učimo zajedno III i još uvijek nije stigla plaća.....
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 10:54   #628
da li se zna što će biti sa božićnicama? hoće li nama isplatit?
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 19:06   #629
Dobili su dar za djecu za Nikolu.
pohranjujte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:35   #630
Da li netko zna zašto neke škole u Zagrebu plaćaju asistentima 25 kuna po satu, a neke 20 kuna po satu.
hogarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:43   #631
Quote:
hogarica kaže: Pogledaj post
Da li netko zna zašto neke škole u Zagrebu plaćaju asistentima 25 kuna po satu, a neke 20 kuna po satu.
25 plaćaju škole koje su prošle preko projekata, a 20 škole koje nisu prošle na projektima.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:06   #632
Moze netko napisati kako izgleda psihološko testiranje za pomoćnika u nastavi?
Hvala
linola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:38   #633
Može li mi netko reći tko zapošljava asistente tj. kome se može poslati tužba na asistenta a da to nije škola u kojoj asistent radi''''
MMK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:00   #634
Quote:
MMK kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći tko zapošljava asistente tj. kome se može poslati tužba na asistenta a da to nije škola u kojoj asistent radi''''
ovisi u kojem gradu i je li srednja ili osnovna škola
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:15   #635
Razmatram opciju zaposlenja kao pomoćnik u n. Zanima me postoji li mogućnost traženja/dobivanja povišice.?
Niprija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:39   #636
Quote:
Niprija kaže: Pogledaj post
Razmatram opciju zaposlenja kao pomoćnik u n. Zanima me postoji li mogućnost traženja/dobivanja povišice.?
možeš tražiti ali sumnjam da ćeš dobiti....
ili odabereš raditi u s.školi kao asistent u n. pa bi trebala i biti najveća plaća s obzirom na najveći broj sati koji se tamo odrađuje
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 17:00   #637
Pozdrav!
Zanima me isplati li se prijaviti na natječaj za pomoćnika u nastavi u neko udaljeno mjesto gdje bi bilo potrebno preseljenje s obzirom da se radi o plaći od negdje oko 2500 tisuće kn? Ima li netko iskustva s tim!
Hvala!
ndarja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 11:11   #638
Quote:
ndarja kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me isplati li se prijaviti na natječaj za pomoćnika u nastavi u neko udaljeno mjesto gdje bi bilo potrebno preseljenje s obzirom da se radi o plaći od negdje oko 2500 tisuće kn? Ima li netko iskustva s tim!
Hvala!
Znači plaćanje i smještaja i hrane s plaćom od 2500 kn? I prijevoz do radnog mjesta ako nije baš blizu?
Ne znam je li to dovoljno, ovisi kolike su cijene najma sobe, u najboljem slučaju ostaješ na pozitivnoj nuli, u najgorem si i u dugu.
Osima ako te stave recimo samo ujutro smjene u školi pa popodne možeš raditi još jedan posao na pol radnog vremena.
S tim da si zaposlen do kraja školske godine, onda ide samo naknada za nezaposlene koja je još manja ili naravno drugi posao

Uračunaj (u troškove) da ako je i razgovor za prijavljene kandidate u udaljenom mjestu trebaš i na to ići, pa ako te uzmu i traže pohađanje edukacije i to obično traje par dana i to prije nastave, pa onda moraš otići i u školu obično sve dogovoriti ranije da te upute prije 1. radnog dana u školi..
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 21:14   #639
Pozdrav, radim kao pomocnik u nastavi od pocetka 9 mj i za sada sam mogla potpisat samo ugovor o djelu iako mi je napocetku receno da cu moc ugovor o radu pa me zanima kakva je vasa situacija? Isto tako, placu jos nisam dobila..kako vama dolazi. Hvala 😁
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 08:59   #640
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, radim kao pomocnik u nastavi od pocetka 9 mj i za sada sam mogla potpisat samo ugovor o djelu iako mi je napocetku receno da cu moc ugovor o radu pa me zanima kakva je vasa situacija? Isto tako, placu jos nisam dobila..kako vama dolazi. Hvala ��
za Zagreb, u sklopu projekta naravno-uobičajeno je potpisivanje ugovora u kojem je naznačeno da se dva mjeseca vode kao probni rad, nakon toga ili ti otkažu/otkažeš ako postoji problem ili radiš s njima do kraja šk godine.Oko primitka plaće(datum i sl.) ti je sve naznačeno u ugovoru, kada toga ne bi bilo, obavezno imaš pravo/obavezu pitati, ali škole su preko grada ok regulirane-npr. plaća je redovna oko sredine mjeseca, naravno za 9 dobijaš tek u 10-om, itd....Sve što je uređeno njihovim školskim kolektivnim ugovorima (pitanje prijevoza-to ti je naravno uzmi ili ostavi, npr kod mene nije baš sjajno,a kod drugih je recimo super, plaćaju čovjeku privatan prijevoz (km)čak 1400kn!!! navodno, nije mi baš jasno da im se ta cifra isplati u Zg,al eto -svaka čast na snalažljivosti...)Ako imaš interna pitanja možeš i na pp.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.