Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2014., 15:43   #41
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Nisam baš skužila njen X jumps. Na ytb-u nisam našla ništa što bi odgovaralo njenom objašnjenju
A što ti nije jasno?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 16:34   #42
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Nisam baš skužila njen X jumps. Na ytb-u nisam našla ništa što bi odgovaralo njenom objašnjenju
ja mislim da su njezine vježbe stvarno detaljno objašnjene u knjizi

iz čučnja se skoči i onda se ne dočeka na skupljene noge nego desna naprijed ljeva iza,onda se opet skoči pa se dočeka u čučanj,opet skoči i onda se dočeka na lijevu nogu naprijed ,a desnu iza

eto ovo piše u knjizi
"the sequence will be squat, lunge right leg forward, squat, lunge left leg forward and repeat."
essence balerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 16:55   #43
U stvari nešto kao jump lunges +squat između

Problem je što ima dosta različitih naziva za istu vježbu

Ja sam inače više vizualni tip, tj. lakše mi je pratiti vježbe ako su na videu
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 23:09   #44
To je u obliku knjige, ne videa, je li tako? Koliko str. cijela verzija ima?
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 23:29   #45
Midlim da ima ravno 102 stranice

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 01:00   #46
Šta ste danas radile, ja sam trebala LISS, a nisam ni otišla prošetati, sve me boli, još dobila mengu :-( Pa reko bolje da veceras odmorim, a odradit ću sutra friday resistance (za koji pise da je optional)...

Koliko jedete otprilike kalorija, obroka, što jedete itd? Ja se hranim clean, ne jedem šećere, procesirano itd, ugl. veganski s povremenom ribom, ali sad kad sam dobila toliko mi je skočio apetit, i dalje jedem samo zdravo, ali non stop nešto, malo na med navalim, pa malo čopam integralni kruh, pa malo badema, pa malo ono, malo ovo...non stop nesto trazim
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 08:32   #47
Danas sam odradila trenerov trening + trčanje 20 minuta nakon treninga.

@madame_tamara - ti si i prije vježbala ili kako? Koliko kila imaš? Čemu težiš?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 11:21   #48
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Danas sam odradila trenerov trening + trčanje 20 minuta nakon treninga.

@madame_tamara - ti si i prije vježbala ili kako? Koliko kila imaš? Čemu težiš?
Trenutno se vrtim oko 55 kg, 200 g manje/vise ...
Visoka sam 165 cm...krenula sam sa zdravom ishranom i povremenim vjezbanjem pocetkom ove godine...Imala 57-58 kg... trcala sam,hodala,vjezbala svakakve videe pomalo, mijesala jillian michaels malo, najvise vjezbe fitness blendera, njihove hiitove itd..

Volila bi skinut bar jos 2 kg da mi skroz nestanu kiflice i jos malo stanjit bedra :-) al najvise se veselim ustegnut izgubit koji cm s kaylom, jer ina cura koje su se doslovno prepolovile a nisu ni kile izgubili na vagi, sve misici
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:14   #49
Ukupno prijavljujem 10 cura koje su me pitala da posaljem guide u inbox, hehe, bravo, drago mi je da vas se toliko zainteresiralo nakon sto sam spomenula Kaylu u postu na forumu :-) I super je sto mozemo ovdje ako ocete i keljiti slike progresa...

Napisite koliko te visoke/teske/ i koji su vam ciljevi
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 02:37   #50
Moze i meni linkovi u inbox? pratim ju na instagramu i posto je dosta aktivna bas me zanteresirala..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 19:58   #51
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Šta ste danas radile, ja sam trebala LISS, a nisam ni otišla prošetati, sve me boli, još dobila mengu :-( Pa reko bolje da veceras odmorim, a odradit ću sutra friday resistance (za koji pise da je optional)...

Koliko jedete otprilike kalorija, obroka, što jedete itd? Ja se hranim clean, ne jedem šećere, procesirano itd, ugl. veganski s povremenom ribom, ali sad kad sam dobila toliko mi je skočio apetit, i dalje jedem samo zdravo, ali non stop nešto, malo na med navalim, pa malo čopam integralni kruh, pa malo badema, pa malo ono, malo ovo...non stop nesto trazim

Pazis li na unos proteina? s obzirom na veganstvo trebala bi posebno obratit paznju na to. Sto se vjezbanja po ovom programu tice, ne planiram ga pratit u potpunosti, nego ubacit pokoju novu vjezbu u svoju trening rutinu
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:28   #52
što radite kad je na rasporedu LISS?

ja ću na orbitrek, preskakivati vijaču, u brzu šetnju i tak
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:56   #53
Brza setnja, sobni bicikl, voznja biciklom i orbitrek
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 01:33   #54
Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Brza setnja, sobni bicikl, voznja biciklom i orbitrek
i ja ću vožnju. zaboravila sam da imam bicikl

i koliko dugo radite te LISS treninge
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 01:40   #55
Quote:
wiggly kaže: Pogledaj post
Pazis li na unos proteina? s obzirom na veganstvo trebala bi posebno obratit paznju na to. Sto se vjezbanja po ovom programu tice, ne planiram ga pratit u potpunosti, nego ubacit pokoju novu vjezbu u svoju trening rutinu
Nisam veganka, jedem ribu, ali većinu vremena su ipak veganski obroci. Ne jedem proteine u velikim količinama, a nisu nam ni potrebni baš toliko koliko se to forsira konstantno, unosim razne dodatke prehrane, a i jedem raznoliko žitarice, mahunarke, tofu, bademe itd... tako sam ok... Prije sam pratila sve na my fitness palu i unosila striktno 1200 kcal, sad unosim malo više i nepratim baš, ali znam otprilike već u glavi koliko mi tipa doručak, ručak, voće, pahuljice, i obroci imaju kalorija
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 10:46   #56
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Nisam veganka, jedem ribu, ali većinu vremena su ipak veganski obroci. Ne jedem proteine u velikim količinama, a nisu nam ni potrebni baš toliko koliko se to forsira konstantno, unosim razne dodatke prehrane, a i jedem raznoliko žitarice, mahunarke, tofu, bademe itd... tako sam ok... Prije sam pratila sve na my fitness palu i unosila striktno 1200 kcal, sad unosim malo više i nepratim baš, ali znam otprilike već u glavi koliko mi tipa doručak, ručak, voće, pahuljice, i obroci imaju kalorija
Protein je makronutrijent i kao takav bitan je za nase zdravlje i normalno funkcioniranje organizma, tako da se ne bih slozila s tobom da nam bas i nije potreban. mozda ne u mjeri 2.5-3grama po kg tjelesne tezine, ali je ipak potrebno pripazit da unosimo barem 1gram po kiloramu. no, vidim da jedes ribu, orasaste itd sto je ok, samo pripazi kod mahunarki i zitarica da ih pravilno kombiniras kako bi dobila sve aminokiseline
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 13:01   #57
A ako sam teska 55 kg tesko da cu unijeti 55 g proteina, toliko sam unosila kad sam jela mlijecne i jaja, a sad ne jedem, pa neznam kako bi mi to uspjelo samo s ribom, osim kad jedem tofu itd.. al ne ribu i tofu na isti dan, hmmm :-S
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:42   #58
hvala na mailu!
sutra cu imat vremena pa cu ju proucit!

madame_tamara- pa uzmi whey proteine i popij ih poslije treninga. nema smisla vjezbati i ne unositi dovoljno proteina, radis kontraefekt, unistavas si misice. ti za vrijeme treninga unistavas misic, koji nakon toga raste a za rast su mu potrebni proteini, ako ih nema nakon treninga misic "jede" sam sebe.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:28   #59
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Trenutno se vrtim oko 55 kg, 200 g manje/vise ...
Visoka sam 165 cm...krenula sam sa zdravom ishranom i povremenim vjezbanjem pocetkom ove godine...Imala 57-58 kg... trcala sam,hodala,vjezbala svakakve videe pomalo, mijesala jillian michaels malo, najvise vjezbe fitness blendera, njihove hiitove itd..

Volila bi skinut bar jos 2 kg da mi skroz nestanu kiflice i jos malo stanjit bedra :-) al najvise se veselim ustegnut izgubit koji cm s kaylom, jer ina cura koje su se doslovno prepolovile a nisu ni kile izgubili na vagi, sve misici
Mene ceka "nesto " vise posla

170 cm, 62~63 kg, tako da se nadam na kraju programa efektnim before / after slikama
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 11:48   #60
daj baš stavite slike prije poslije

scissors ja sam tu negdje kao i ti, imam 172-3cm i 61-2kg
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.