Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2015., 20:46   #301
Quote:
BlueOrange kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju fotografi koji mogu snimati i fotografirati vjencanje u istocnoj Slavoniji... Ne znam imaju li ovi iz Zg praksu dolaziti na istok.
Cijena nije toliko bitna (u smislu da necu praviti strku oko 2000, 3000 kn ako je razlika u kvaliteti velika), ali ne treba ni pretjerivati. Pi meni je sve preko 20 000 kn previse.

Oduvijek mi se svidala Leon produkcija, a pronasla sam jos i Marinkovica, Maju Jokic te Mihoci... Nisam ih jos kontaktirala, cekam prvo komentare s foruma.

Tko vam je od njih najbolji? Imate jos neke prijedloge?
Prema Mihociju smo odredili datum vjenčanja, tako da... Fotkanje kod njih je 11 000 kn, dok su fotkanje i video od 15 000 kn na dalje... mi uzeli taj paket od 15 000 kn.
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 21:12   #302
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Prema Mihociju smo odredili datum vjenčanja, tako da... Fotkanje kod njih je 11 000 kn, dok su fotkanje i video od 15 000 kn na dalje... mi uzeli taj paket od 15 000 kn.
Hvala na odgovoru Bas sam im sada poslala mail pa cemo vidjeti jesu li dostupni. A oni imaju praksu doci bilo gdje gdje su svatovi?

Sto vise gledam sve te fotografe, to sam zbunjenija
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 21:30   #303
Pogledaj si eminu jankovic, ona je prije radila u leon produkciji
I studio 69, samo sto neznam jel oni jos uvjek rade svadbe

Zadnje uređivanje -donna- : 11.03.2015. at 21:47.
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 22:35   #304
Svi oni ti idu gdje god treba pa i na drugu stranu svijeta, za Slavoniju se ne brini I meni je Mihoci favorit i prema njima ću birati datum
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 22:36   #305
Quote:
BlueOrange kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru Bas sam im sada poslala mail pa cemo vidjeti jesu li dostupni. A oni imaju praksu doci bilo gdje gdje su svatovi?

Sto vise gledam sve te fotografe, to sam zbunjenija
Imaš preporuka na strani-dvije prije, a želiš samo fotografiranje ili i video?
Osim toga uglavnom svi idu tamo gdje ih zoveš, imaš dodatno troškove puta i to je to
Svjetlosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:39   #306
Quote:
Svjetlosna kaže: Pogledaj post
Imaš preporuka na strani-dvije prije, a želiš samo fotografiranje ili i video?
Osim toga uglavnom svi idu tamo gdje ih zoveš, imaš dodatno troškove puta i to je to
Zelim i foto i video. Moj je favorit oduvijek Leon produkcija, a odmah iza njih Mihoci.. Poslala sam im upite, Leon je 16 000 kn, za ovo jos cekam... Ne znam imaju li jos neki da su jednake kvalitete, a jeftiniji. Ili i ovdje vrijedi koliko para toliko muzike
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 08:55   #307
Itko ikakva iskustva s Nex studiom ili Kaligulom?
anuska37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 09:08   #308
Za one koji žele Mihocija a skup im je ili nije slobodan, probajte se javiti EnaPhotoArt, slikaju inace zajedno ali mislim da kad imaju svako svoju svadbu rade sa drugim second shooterima, Ena prekrasno slika, jako slično Mihociju (stp se mene tice i ljepse), a mislim da je malo jeftinija.
ancica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 10:13   #309
Quote:
BlueOrange kaže: Pogledaj post
Zelim i foto i video. Moj je favorit oduvijek Leon produkcija, a odmah iza njih Mihoci.. Poslala sam im upite, Leon je 16 000 kn, za ovo jos cekam... Ne znam imaju li jos neki da su jednake kvalitete, a jeftiniji. Ili i ovdje vrijedi koliko para toliko muzike
Ma imamo u Hrvatskoj puno odličnih fotografa koji rade po cijeloj državi i inozemstvu. Sad sve ovisi koji stil voliš. Svi oni uglavnom imaju suradnju sa snimateljima koje možeš naći na njihovim stranicama ako u ponudi paketa nemaju video, tako da vrijedi pročačkati jer čak nekad ispadne jeftinije kombinirati. Moju frendicu je ispalo sveukupno 12000 kn vrhunski video+foto paket sa paketom bookova.

Mihoci
Enaphotoart
Ninaphoto
Maja Jokić
Sandra Lydia Weddings
Leon Produkcija

Ako voliš boje....

Petar Jurica
Barbara Tursan Mišić
Blackdog photography-Martin Turk
JoeXmasphoto
Matija Kljunak
Ksenija Pučak Photography
Beck studio
Luka Gregorina photography
Cvirn photography
TinyBizPhotography

video

Cinemart - weddingfilms
Donald Jedvaj
Denis Pušić
Ivica Vranjić
Siniša Nenadić
Martin Tomulić
Svjetlosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:58   #310
i definitivno bi tu ubacila Hrvoja Golubića
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 12:09   #311
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
i definitivno bi tu ubacila Hrvoja Golubića
Apsolutno , a sigurna sam da ih ima još kao Nikola Matić Weddings kojeg sam zaboravila a vrhunski je ....!
Svjetlosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 17:22   #312
Quote:
Svjetlosna kaže: Pogledaj post
Ma imamo u Hrvatskoj puno odličnih fotografa koji rade po cijeloj državi i inozemstvu. Sad sve ovisi koji stil voliš. Svi oni uglavnom imaju suradnju sa snimateljima koje možeš naći na njihovim stranicama ako u ponudi paketa nemaju video, tako da vrijedi pročačkati jer čak nekad ispadne jeftinije kombinirati. Moju frendicu je ispalo sveukupno 12000 kn vrhunski video+foto paket sa paketom bookova.

Mihoci
Enaphotoart
Ninaphoto
Maja Jokić
Sandra Lydia Weddings
Leon Produkcija

Ako voliš boje....

Petar Jurica
Barbara Tursan Mišić
Blackdog photography-Martin Turk
JoeXmasphoto
Matija Kljunak
Ksenija Pučak Photography
Beck studio
Luka Gregorina photography
Cvirn photography
TinyBizPhotography

video

Cinemart - weddingfilms
Donald Jedvaj
Denis Pušić
Ivica Vranjić
Siniša Nenadić
Martin Tomulić
Puno ti hvala na ovom odgovoru pregledat cu ih sve, nadam se da ce uskoro pasti konacna odluka
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 20:44   #313
Quote:
BlueOrange kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala na ovom odgovoru pregledat cu ih sve, nadam se da ce uskoro pasti konacna odluka
nema na čemu!
Svjetlosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:17   #314
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
i definitivno bi tu ubacila Hrvoja Golubića
I Timeless Photography
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 17:16   #315
Još jednu svadbu ili engagement tijekom travnja i svibnja besplatno. Uvjeti na pm. :-)
luciole_furieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 11:14   #316
Pozdrav, ima tko od Vas kakva iskustva s Format Studio? Ili je možda čuo nešto vezano za njih?
Happy girl 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 14:46   #317
Ponuda

Još uvijek tražimo mladence na području Zagreba za besplatno fotografiranje.
Uhodani smo fotografi ali zbog promjene stila trebamo dobrovoljce :-)

Ako ima zainteresiranih molim da se javite porukom.

Hvala,
Pozdrav !
fotostudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 10:56   #318
Vidjeh na facebooku da Focus video i Lea studio daju nekakve bonove sa popustom od 1000 kn, a Forever studio čak 1600 kn, pa ako nekog zanima...
Mi smo već kaparili
Anexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 15:45   #319
Ok, ja se zaljubila u Forever studio. Vjenčanje je 22.4. iduće godine pa lagano već skupljam te bitne stvari. Na Fejsu im je ocjena 4.7, cijena s onim popustom je daleko ispod našeg predviđenog budžeta, ali me zanimaju iskustva. Čine mi se simpa i normalni za dogovor.
Jel ima još koji foto i video studio da je otprilike slične kvalitete i cijene? Od tih važnih stavki nam fale foto i video i cvijeće. Htjela bih to riješiti da se onda u miru posvetim traženju pozivnica i revera/kitica, idejama za ukrašavanje, buketu i ostlom cvijeću i naravno: haljini. Hvala na savjetima.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 21:31   #320
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
I mislila sam si
Oni vjerojatno snimaju kamerama pa kažu da je to bolje, jasno
Nije to bas tako jednostavno
Ima nekoliko argumenata za i protiv fotica.
Dobre strane su te da snimke snimljene foticem izgledaju vise filmski, imaju manju dubinsku ostrinu i sl. Rad sa foticem je daleko zahtjevniji jer trazi vecinu manualnih kontrola pa tako i fokus, sto zahtjeva određeno iskustvo snimatelja.
ako se zeli dobiti najbolje iz fotoaparata onda je pozeljno imati i neke dodatke, kao dobar vanjski mikrofon, neki stabilizator da slika bude mirna i sl.

Kamera nema vecinu tih problema, svaka profi kamera ima veliku kontrolu nad svim sto je potrebno za kvalitetnu snimku, od slike, tona, WB itd itd.

I konacno, dobru kameru je tesko kupiti bez bar 20-30 tisuca kuna dok fotic mozes imati za 10.

Stoga sam sklon vjerovati da mnogi fotografi radije kupe tri fotica nego jednu kameru.

Iz iskustva sam vidio da ceto postoji razlika u white balancu izmedju fotoaparata pa to ne izgleda bas sjajno, dok se kod kamera to rijetko dogodi.

Takodje decki cesto stave neki sirokokutni objektiv pa covjek dobije padavicu koliko se sve ljuja.

I tako, ima toga jos ali da ne davim previse...

Zadnje uređivanje fotovesna : 02.04.2015. at 21:46.
fotovesna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.