Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 12:44   #6621
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Šuti i budi sretan. Kolega dogmizao iz Siska lud ko trava .... kaže gmižu 20 po cesti, nemoš obić, nemoš preletit, sat i 30 mu trebalo. Ja došao nakljukan Praksitenima jer sam znao da će bit bar jedan Čeh sa RS3 i šlapama 305 koj nesmije brže od 30 po Branimirovoj. A da je bar on jedini problem .....
meni od petrinje do Zg Černomerca trebalo nešto oko sat i 5-10 min jutros. Ništa nije bilo očišćeno samo malo posoljeno, onako ko da rade salatu, da se vidi bojica
S tim da sam ja do lekenika i odmah nakon naplatnih uspio ispreticati klizaće i cijeli autopot prevezao prvi skoro do čvora Jakuševac
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 22.02.2018., 13:36   #6622
Ma ovo je goli kurac. Dok u Samoboru ima 20cm na cesti i pada, ovdje crna cesta. Jebeš taj Zagreb nemre se tu više niš zadržati a i ralice đubretari skidaju i bljuzgu s asfalta
Ali ne zaboravite da je najveći val danas navečer, čist me zanima.
HEHEHE divotice: https://www.livecamcroatia.com/hr/kamera/sljeme
Sve više bijelo.
Brbljavac is offline  
Old 22.02.2018., 13:37   #6623
Snowmagedon
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 22.02.2018., 15:49   #6624
Quote:
Brbljavac kaže: Pogledaj post
Ma ovo je goli kurac. Dok u Samoboru ima 20cm na cesti i pada, ovdje crna cesta. Jebeš taj Zagreb nemre se tu više niš zadržati a i ralice đubretari skidaju i bljuzgu s asfalta
Ali ne zaboravite da je najveći val danas navečer, čist me zanima.
HEHEHE divotice: https://www.livecamcroatia.com/hr/kamera/sljeme
Sve više bijelo.
Oko 11 sam po Samoboru napravio 30ak km, nemoš me izvući iz auta kad je snijeg, užitak, a zapravo sam samo do Lidla išao

Samo jedna od situacija, neka žena u Cliu 2 pokušava krenuti, kotači vrte kao da ima ljetne gume, iza vidim Eskimo S3, pa gledam valjda ih je skuhala ili su stare. Na sljedečem križanju opet ne može izaći na glavnu, ripna joj se napunila snijegom i imam što vidjeti: na autu ona Minerva iz Konzuma Nadao sam se ta te takve gume vrijede barem na snijegu, ali ocito su i tu srot... ako to staviš na auto si potencijalni (samo)ubojica.
Guater is offline  
Old 22.02.2018., 15:51   #6625
Kaj nije u Konzumu bio Tristar ili Starfire?

Valjda se vozi cijele godine na zimskima kao moja teta. Jedva je pred 2 godine nagovorili da se ne vozi ljeti na 10 godina starom EN Saveru a na kraju nije uzela druge ljetne i skoro pa uvijek kuka kad je održavanje u pitanju a vozi auto B segmenta. Vidio nedavno Minervu na jednom Bravu 2, bitno da ima tablice po narudžbi. Gume k'o šiša.
Orlov77 is offline  
Old 22.02.2018., 16:11   #6626
Sve čisto, Bandić ga je dobro pojeo ove godine
Jarvis is offline  
Old 22.02.2018., 16:29   #6627
Sava je bila sveprisutna po dučkasima,baš kao i Matador do prije koju godinu.
zacky is offline  
Old 22.02.2018., 18:57   #6628
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Kaj nije u Konzumu bio Tristar ili Starfire?

Valjda se vozi cijele godine na zimskima kao moja teta. Jedva je pred 2 godine nagovorili da se ne vozi ljeti na 10 godina starom EN Saveru a na kraju nije uzela druge ljetne i skoro pa uvijek kuka kad je održavanje u pitanju a vozi auto B segmenta. Vidio nedavno Minervu na jednom Bravu 2, bitno da ima tablice po narudžbi. Gume k'o šiša.
A svi imaju istu ovakvu šaru, i Tristar i Minerva. https://www.quattrotires.com/uploads...-hp-medium.jpg
Guater is offline  
Old 22.02.2018., 23:23   #6629
Ma sve je to za raju, kupaca uvijek ima.
Orlov77 is offline  
Old 23.02.2018., 09:52   #6630
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
A svi imaju istu ovakvu šaru, i Tristar i Minerva. https://www.quattrotires.com/uploads...-hp-medium.jpg
Joj pa to je ustvari ultragrip 8, samo je drugo ime
Widowmaker is offline  
Old 23.02.2018., 09:54   #6631
Nije baš sve čisto u ovom trenutku, a toliko pada da usprkos prometu se prima jako.
Brbljavac is offline  
Old 23.02.2018., 19:27   #6632
Ovo kaj je palo u Zg. i okolici je šala i nije relevantno za vidjeti je li je guma dobr ili loša. Danas sam vidio curicu koja je lanosa vozila na ljetnima i bila je brža od pola prometa u Zg.
Jučer oko pola deset se je u Zg. autoputom od Kruga u smjeru zapada vozilo 30 km/h. Čim sam se malo riješio prometa bez problema je išlo 60, i to u furgonu koji je na savama. Više je stvar kaj je pola vozača preplašeno čim vidi snijeg
Prigorecc is offline  
Old 23.02.2018., 20:12   #6633
Pa pol "vozača" se usere kad padne malo kiše. Kaj misliš kolko napune gaće kad vide snijeg.
Muljuzator is offline  
Old 23.02.2018., 20:52   #6634
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Ovo kaj je palo u Zg. i okolici je šala i nije relevantno za vidjeti je li je guma dobr ili loša. Danas sam vidio curicu koja je lanosa vozila na ljetnima i bila je brža od pola prometa u Zg.
Jučer oko pola deset se je u Zg. autoputom od Kruga u smjeru zapada vozilo 30 km/h. Čim sam se malo riješio prometa bez problema je išlo 60, i to u furgonu koji je na savama. Više je stvar kaj je pola vozača preplašeno čim vidi snijeg
Upravo to, ja isto imam savine MS gume koje su vec tri godine na autu i malo se osjeti da ne drze bas vise ali mi ne smeta kad se stalno na cesti nadje neki biser koji vozi u prvoj brzini(eventualno druga bez gasa), a inace kad ih nema uglavnom se vozim u brzini manje na istoj relaciji nego kad idem po suhom....

Uglavnom pomalo mi je smijesno vidjet ona izbezumljena lica na 10 cm od sajbe, zgvrcene ruke oko volana i uglavnom nemaju upaljena svjetla, al to mi i ne smeta bas
ban zaga is offline  
Old 23.02.2018., 21:54   #6635
Prvo mjesto za trtaroša tjedna su danas podijelila dvojica na A6. Lik u G7 R koji se usudio pretjecati tek kad je vidio mene i Splićo u Imprezi WRX koji je bio od mene znatno sporiji.

Ja vozim auto koji košta ko set kotača za gorenavedene...

I poseban pozdrav ide junaku koji je uspio USRED Tuhobića krovirati Xsaru
Lyman is offline  
Old 23.02.2018., 23:16   #6636
Čudi me da mi imamo ovako malo profesionalnih vozača utrka, vidim ovdje dosta kandidata.
Videonadzor is offline  
Old 24.02.2018., 09:09   #6637
Quote:
Videonadzor kaže: Pogledaj post
Čudi me da mi imamo ovako malo profesionalnih vozača utrka, vidim ovdje dosta kandidata.
Nije utrkivanje ak voziš više od 20 km/h. To ti je normalna vožnja.
Muljuzator is offline  
Old 24.02.2018., 10:08   #6638
Jučer se sa svojim 15 g starima accentom peljam Zaprešić-Bjelovar oko 6 h i to je koma kako se ljudi voze.
Sitan snjeg pada cesta mokra ja uredno na 130-140 i pun kurac auti koji 80 piče po autoputu.4 x sava s3 STARE 4 G i brate mili teraj koliko hočeš.
Mazdu ostavio ženi da ima za dučan.
Priče da je sava šrot su priče za malu djecu.
Đaba ti bilo koja guma ak si tukac za volanom,a takvih ima majko mila bar 80%
Brljator is offline  
Old 24.02.2018., 12:09   #6639
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Jučer se sa svojim 15 g starima accentom peljam Zaprešić-Bjelovar oko 6 h i to je koma kako se ljudi voze.
Sitan snjeg pada cesta mokra ja uredno na 130-140
Da si trebal naglo zakočit, tvog posta ne bi bilo.
Muljuzator is offline  
Old 24.02.2018., 13:29   #6640
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Jučer se sa svojim 15 g starima accentom peljam Zaprešić-Bjelovar oko 6 h i to je koma kako se ljudi voze.
Sitan snjeg pada cesta mokra ja uredno na 130-140 i pun kurac auti koji 80 piče po autoputu.4 x sava s3 STARE 4 G i brate mili teraj koliko hočeš.
Mazdu ostavio ženi da ima za dučan.
Priče da je sava šrot su priče za malu djecu.
Đaba ti bilo koja guma ak si tukac za volanom,a takvih ima majko mila bar 80%
Mane Sava uvidis tek kad mozes direktno usporedit s necim boljim. Npr. ja se jucer ipak odlucio montirat 6-7 godina stari GY UG8 i osjetno bolje drzi od 3-4 godine novije Save. Mislim da Save na moja vozila vise nece, za nekog tko stvarno ne zahtjeva puno od gume mogu proc, ali ako se tu i tamo volis malo jace provozat, brzo uvidis mane.
Lucky-ZG is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.