Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 19:52   #81
A sto ako smo mrtvi svi skupa i sve je ovo samo ostatak davne energije nekadasnjeg zivota? Ili neciji san... Ili mozda netko gore igra super verziju Simsa ...
Kako god bilo ako svemir ne postoji kako onda vidimo planete na nebu? Gdje idu astronauti i idu li negdje uopce ? Sto okruzuje Zemlju? I to veliko plavetnilo odakle to ako Sunce ne postoji da siri svijetlost u plavi spektar neba...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:48   #82
pored sijaset pravih zavera najbolja je o zemlji kao ravni. stvorena da manipuliše ljudima.
ko to plaća. cija, cfr, nemam pojma. nemoguče da se u tako kratkom času sve zveri zavera ujedine i kokodaču
o tome a da ih neko nevodi iz jednog centra. pratim te ljude na jutubu i divim se da ima veći budala od mene.
nasmeju me do suza. malo znam o fizici ali za njih sam doktor.
najbolja je jedna pička, zgodna, zato i gledam ju, ima još jedna, kaže naglas da se nerazume u fiziku, da je umetnica. pa koji kurac onda tumačiš
kretanje nebeskih tela. nibiru samo što nije došo. danas sutra prekosutra, več sam pomalo nervozan.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 17:45   #83
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
pored sijaset pravih zavera najbolja je o zemlji kao ravni. stvorena da manipuliše ljudima.
ko to plaća. cija, cfr, nemam pojma. nemoguče da se u tako kratkom času sve zveri zavera ujedine i kokodaču
o tome a da ih neko nevodi iz jednog centra. pratim te ljude na jutubu i divim se da ima veći budala od mene.
nasmeju me do suza. malo znam o fizici ali za njih sam doktor.
najbolja je jedna pička, zgodna, zato i gledam ju, ima još jedna, kaže naglas da se nerazume u fiziku, da je umetnica. pa koji kurac onda tumačiš
kretanje nebeskih tela. nibiru samo što nije došo. danas sutra prekosutra, več sam pomalo nervozan.
Informacije nikad dostupnije - ljudi nikad gluplji.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:20   #84
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Zemlja na kojoj smo zatočeni ima oblik neke vrste zakrivljene ravni. Okolo nje nalaze se kupola koja nas izolira od pravoga svemira. Projicira nam se ono što odgovara trenutačnim gospodarima da vidimo i znamo. Veliki dio toga je iluzija (zvjezdani sustavi, veličine, izmišljene zakonitosti, udaljenosti) ili iskrivljena istina (položaj i izgled drugih planeta unutar sustava). Unutar kupole nalazi se mjesec koji je vještačka tvorevina.
Sve što ste učili u školama o kretanju, rotiranju planeta jest čisti bullshit... Sve funkcionira na osnovi DNK strukture..
Dokazi (koje tako volite) možete vidjeti sad u jedinstvenom trenu naše povijesti gdje Nibiru sustav probija kupolu (grupa svjetala nisko na horizontu u večernjim satima) i otključava proces našega iskupljenja i spasenja.
Biblija na koncu kaže da će na kraju svijeta lažno nebo pasti!
Razmišljajte..

like this...istina je uvijek negdje na pola....svi lazu pomalo
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 07:55   #85
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
like this...istina je uvijek negdje na pola....svi lazu pomalo
Jesus koji bullshit.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.