Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 21:19   #3801
hahaha dobar
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:07   #3802
haha, ma šalio sam se za eco friendly (to je bio prije netko zbog pauka već izjavio pa ponavljam) ali da se zna svašta zavuć nutra.. bome zna.

a i da su mogli bolje to "zatvorit" ili barem napravit manje pristupačno većim životinjama su mogli (mačka nije baš mala, jedno je pauk drugo mačka).
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:06   #3803
Svojedobno se mačka zavukla u motorni prostor Opel Kadetta, tamo negdje kod Crikvenice. I došla do Zagreba, živa i zdrava. To su pet friendly cars
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:20   #3804
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Svojedobno se mačka zavukla u motorni prostor Opel Kadetta, tamo negdje kod Crikvenice. I došla do Zagreba, živa i zdrava. To su pet friendly cars
+ car sharing...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:29   #3805
Danas otvaram gepek da dodjem do metlice i horuk sav snijeg sa zadnjeg stakla u buker (sedanka u pitanju)..bilo veselo..to mi se već drugi put dogodilo. sreca pa imam gumenu kadicu u bunkeru pa sam efikasno izbacio snijeg van, da je nema..uh..kad bi se snijeh upio u tepih..
Druga stvar, što već duže planiram pitati pa nikako se sjetiti, kako ste vi zadovoljni s ručicom za žmigavce i uključivanje "tri treptaja"? Po meni je to lose izvedeno, ta ručica je onako lagana i lako uđe u krajnji položaj kad se "trajno" pale žmigavci, često kod prestrojavanja umjesto uključivanja "tri treptaja" upalim žmigavce. Ako sam pak nježniji onda mi se zna dogoditi da uopće ne upalim žmigavce.
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:57   #3806
Da, mogli su tu ručicu malo robusnije riješiti..ko i nekolicinu drugih stvari..
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:30   #3807
Meni je čist OK ručica za žmigavac,skoro nikada ne upalim skroz žmigavac nego samo mrvicu stisnem gore/dole... BTW gumene kadice su zakon
pale101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:38   #3808
Quote:
pale101 kaže: Pogledaj post
BTW gumene kadice su zakon
potpis, maksimalno koritan komad "opreme"
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:15   #3809
Ja jako ne volim ljude koji daju impulsne žmigavce jer to traje sekundu i pol. A tko je to smislio u autima ima poseban krug pakla samo za sebe.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:34   #3810
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ja jako ne volim ljude koji daju impulsne žmigavce jer to traje sekundu i pol. A tko je to smislio u autima ima poseban krug pakla samo za sebe.
Na mazdi 3x da žmigavac što je dosta za netko brzo prestrojavanje,za ostalo uključiš duže
pale101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:40   #3811
Na svakom autu da tri žmigavca, i ne, to nije dovoljno i u rangu je da se uopće ne daje žmigavac.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:44   #3812
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Na svakom autu da tri žmigavca, i ne, to nije dovoljno i u rangu je da se uopće ne daje žmigavac.
Ako pratis promet ispred sebe, a ne gledas mobitel je sasvim dovoljno, i to je vise od onih 60% ljudi koji uopce ne daju zmigavac
zoomko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:53   #3813
Ne, nije dovoljno.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:47   #3814
na autocesti i npr. na kružnim tokovima je to zakon stvar
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:34   #3815
slažem se sa _MK_, primijetio sam dosta puta ekipu da daje 3x žmigavac, ni meni se ne čini dosta.

bolje je od nikakvog žmigavca, ali svejedno, dok ne skreneš, ne prestrojiš se skroz žmiga mora radit po meni. ostalo je sve bullshit.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:57   #3816
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
Danas otvaram gepek da dodjem do metlice i horuk sav snijeg sa zadnjeg stakla u buker (sedanka u pitanju)..bilo veselo..to mi se već drugi put dogodilo. sreca pa imam gumenu kadicu u bunkeru pa sam efikasno izbacio snijeg van, da je nema..uh..kad bi se snijeh upio u tepih..
Druga stvar, što već duže planiram pitati pa nikako se sjetiti, kako ste vi zadovoljni s ručicom za žmigavce i uključivanje "tri treptaja"? Po meni je to lose izvedeno, ta ručica je onako lagana i lako uđe u krajnji položaj kad se "trajno" pale žmigavci, često kod prestrojavanja umjesto uključivanja "tri treptaja" upalim žmigavce. Ako sam pak nježniji onda mi se zna dogoditi da uopće ne upalim žmigavce.
Astra mi ima fora rijeseno tu rucicu za zmigavce... da u mazdi je malo klamzi rijeseno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:58   #3817
Quote:
kamikaza777 kaže: Pogledaj post
na autocesti i npr. na kružnim tokovima je to zakon stvar
Potpisujem... mk ultra je malo rigogrozan tip

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:43   #3818
Meni su ta tri zmigavca sasvim dosta i za prestrojavanje. I tako moras pogledati dali je slobodna traka i kad predjes preko crte zmigavac ti vise ne treba. Mene vise nervira rucica za dugo svijetlo. Moras razmisljati kad da je guras od sebe a kad prema sebi i ima predugi hod. U svim autima koje sam imao gurala se prema sebi i za paljenje i za gasenje. To je puno bolje rijesenje
mazdinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:38   #3819
Ja ako vidim da bi 3 zmiganja bilo premalo, onda upalim do kraja i rijeseno... npr kod prestrojavanja kad je veca guzva i zelim bit siguran da je drugi vozac vidio

Quote:
mazdinjo kaže: Pogledaj post
U svim autima koje sam imao gurala se prema sebi i za paljenje i za gasenje. To je puno bolje rijesenje
Je ku***, koliko puta mi se na takvim autima dogodilo da hocu samo blicnut, a ono slucajno povucem do kraja i ostanu upaljena... pogotovo ako vozis po nasim grbavim cestama pa cijeli auto skace
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:59   #3820
meni su tri žmiga skroz ok.
Ali imam jednu bolju stvar za prestrojavanje - širokokutni konveksni retrovizor!
Znao bi me uvatit vrat kad nezgodno idem gledat mrtvi kut i spasio me.
Kad mijenjam auto nosim ga sa sobom.
U kombinaciji sa rvm - !
renpata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.