Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 20:46   #6421
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Mozda ova?
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Afrodita Natural Lift? imam 25 i isti problem čini mi se da mi je malo smanjila otečenost i dobila sam kompliment da nemam više tak strašne podočnjake ko prije
Ulalaaa :klap: da mi je čut takav kompliment

Hvala cure.. proučila sam malo i kontam da ne bi bilo loše možda uzeti obje, kamilicu za navečer, natural lift za ujutro ispod make-upa.. Javim dojmove
Mother Earth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 21:24   #6422
Quote:
Mother Earth kaže: Pogledaj post
Ulalaaa :klap: da mi je čut takav kompliment

Hvala cure.. proučila sam malo i kontam da ne bi bilo loše možda uzeti obje, kamilicu za navečer, natural lift za ujutro ispod make-upa.. Javim dojmove
e to je i moja kombinacija ali borice su još uvijek tu :P
jedino ne znam dal zabrijavam ili je stvarno, ali mi se čini da kad navečer pretjeram s merz maskom ili stavim debeli sloj kamilice, ujutro su oči otečenije
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 08:34   #6423
Cure, netko je bio hvalio proizvode marke declare za oko ociju - znam da se spominjalo podizanje kapaka i sl., a ne mogu naci te postove. Bila sam u mulleru i imaju kremu za oko ociju i nekakav eyelifting gel i sad ne znam sto bih uzela...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 10:06   #6424
Molim preporuku za kremu za područje oko očiju za dob od 40 godina, koja bi bila prije svega hidratacija a tek onda za smanjivanje bora. Po mogućnosti u kombinaciji s kremom za lice za suhu kožu istog proizvođača koja bi bila također najprije hidratacija.

hvala
invisible38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 10:14   #6425
Moja preporuka je Gold Regenesis krema za područje oko očiju.

Krema vraća elastičnost i glatkoću osjetljivoj koži oko očiju, boreći se protiv znakova starenja, formacija bora i diskoloracija. Za svakodnevnu uporabu, ujutro i navečer.
vstoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:20   #6426
Da li je netko koristio Balea Vital 5 u 1 kremu? Dojmovi?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 21:27   #6427
ja foristim filorgu za ispod očiju... so so... iako... nije mi se pojavila dodatna bora od kada nju koristim tako da mozda i ima ucinak!
fixan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:24   #6428
Sto mi od ovoga preporucujete za njegu koze ispod ociju?

Youth Express Eye Gel
http://www.amazon.com/gp/product/B00...A7TFB3JT4AMI4D


Eye Cream for Dark Circles, Wrinkles, Puffiness, Crow's Feet, Fine Lines & Bags
http://www.amazon.com/gp/product/B00...XXBRSLUDNTDYIH

Pure Hyaluronic Acid Serum
http://www.amazon.com/Best-Selling-H.../dp/B0090UJFYI

Ne znam jeste li imale iskustva s icim od navedenog. Najvise mi treba za podocnjake
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:06   #6429
Quote:
BlueOrange kaže: Pogledaj post
Sto mi od ovoga preporucujete za njegu koze ispod ociju?

Youth Express Eye Gel
http://www.amazon.com/gp/product/B00...A7TFB3JT4AMI4D


Eye Cream for Dark Circles, Wrinkles, Puffiness, Crow's Feet, Fine Lines & Bags
http://www.amazon.com/gp/product/B00...XXBRSLUDNTDYIH

Pure Hyaluronic Acid Serum
http://www.amazon.com/Best-Selling-H.../dp/B0090UJFYI

Ne znam jeste li imale iskustva s icim od navedenog. Najvise mi treba za podocnjake
Nisam probala niti jedan od tih. Meni je osobno za tamne podočnjake najbolji rezultat bio od Skin79 The Oriental Double Perfection Eye Healer. Jedini od kojeg sam imala osjećaj da su posvjetlili.
Ne bih rekla da je smanjivao natečenost ili da je utjecao na bore, tako da zavisi šta ti treba, ali za tamne podočnjake tj.njihovo posvjetljivanje mislim da su azijski proizvodi super izbor.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:08   #6430
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Nisam probala niti jedan od tih. Meni je osobno za tamne podočnjake najbolji rezultat bio od Skin79 The Oriental Double Perfection Eye Healer. Jedini od kojeg sam imala osjećaj da su posvjetlili.
Ne bih rekla da je smanjivao natečenost ili da je utjecao na bore, tako da zavisi šta ti treba, ali za tamne podočnjake tj.njihovo posvjetljivanje mislim da su azijski proizvodi super izbor.
a što ti je bilo super hranjivo i dobro za bore?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 12:25   #6431
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
a što ti je bilo super hranjivo i dobro za bore?
Sisley maska za noć, nju sam koristila uz taj Skin79 i bila je dobra.

Sad već godinu dana koristim Omorovicza Gold Eye Lift i fenomenalna je. Ali... košta 135 eura
Lagana a cijelu zimu nije bilo nimalo isušenosti. Koristim je i za dan i noć.
Kupila sam je slučajno jer je bila u paketu sa kremom i seurmom i skoro mi došla gratis, i to uz akciju 2 za 1 pa sam kupila dva paketa. Upravo sam jučer otvorila tu drugu i već si mislim kako će mi biti teško odvojiti za nju novce.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:10   #6432
I da, je li netko koristio Sunday Riley Start Over Active Eye Cream?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 00:36   #6433
Nakon potrošene cijele bočice moram pohvaliti Afrodita Natural Lift kremu protiv bora oko očiju Koristim ju ujutro i navečer, potpuno se upije, make up uredno i bez problema ide na nju. Fantastično mi je djeluje na podočnjake koji su bez nje prave buhtlice. Prirodno imam izražene tamnije podočnjake, od djetinjstva mi je tako, nisu od nespavanja, a kad sam se prošlu jesen vidjela na nekoj fotki s buhtlama pod očima, morala sam nešto poduzeti. Eto ako netko ima problema s podočnjacima, preporučam ovu kremicu.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 08:57   #6434
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Sisley maska za noć, nju sam koristila uz taj Skin79 i bila je dobra.

Sad već godinu dana koristim Omorovicza Gold Eye Lift i fenomenalna je. Ali... košta 135 eura
Lagana a cijelu zimu nije bilo nimalo isušenosti. Koristim je i za dan i noć.
Kupila sam je slučajno jer je bila u paketu sa kremom i seurmom i skoro mi došla gratis, i to uz akciju 2 za 1 pa sam kupila dva paketa. Upravo sam jučer otvorila tu drugu i već si mislim kako će mi biti teško odvojiti za nju novce.
Gold Eye Lift je odlična krema, jedna od boljih za suhu kožu. Na žalost samo testere sam koristila. I još jedna koja me u zadnje vrijeme pozitivno iznenadila je Tata Harper Restorative Eye Creme kupujem testere na Naturisimu jer je i ona na žalost skupa. Pai kremu oko očiju sam isto probala meni nije dovoljna za suhu kožu.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 14:35   #6435
kakve je pai što se tiče otečenih podočnjaka, na beautybay je 24 funte.

ili neki dobar prijedlog za taj problem, noćne smjene učine svoje
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 14:42   #6436
Ne znam što se toga tiče jel radi šta a i nju imaš testere na Naturisimu. Generalno nije loša kremica za nekog kome nije jako suho okoloočno područje.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:28   #6437
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Nisam probala niti jedan od tih. Meni je osobno za tamne podočnjake najbolji rezultat bio od Skin79 The Oriental Double Perfection Eye Healer. Jedini od kojeg sam imala osjećaj da su posvjetlili.
Ne bih rekla da je smanjivao natečenost ili da je utjecao na bore, tako da zavisi šta ti treba, ali za tamne podočnjake tj.njihovo posvjetljivanje mislim da su azijski proizvodi super izbor.
Kod mene je zapravo problem sto stalno izgledam umorno, bez obzira koliko spavala. Naravno, imam i podocnjake od kada znam za sebe i to mi je sada pocelo jako smetati.

Ako je ta Afrodita krema toliko dobra, probat cu prvo s njom.

A jeste mozda nesto s iHerba narucivale za podocnjake? Po mogucnosti da je djelovalo Uskoro cu narucivati pa ako ima nesto dobro da odmah i to uzmem
BlueOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 14:29   #6438
Pozdrav, triba mi mišljenje Nemam podočnjake ni bore oko očiju, ima li onda smisla uz redovnu njegu, preventivno nanositi posebne kreme za to područje? S obzirom da imam bore po čelu, želim učiniti sve što mogu da ostale dođu što kasnije
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 20:09   #6439
Molim preporuku za neku dobru kremicu... Sad koristim Nuxe Creme Prodigieuse,ali bih htjela promijeniti. Imam 33 god i nemam borica, a podočnjaci se pojave ponekad... Znači, trebam hidrataciju da preveniram buduće bore koliko je moguće
Proizd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 20:17   #6440
Quote:
Proizd kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neku dobru kremicu... Sad koristim Nuxe Creme Prodigieuse,ali bih htjela promijeniti. Imam 33 god i nemam borica, a podočnjaci se pojave ponekad... Znači, trebam hidrataciju da preveniram buduće bore koliko je moguće
znači iste smo

preporučam ti zaista hranjivu kremu, poput Clinique All About Eyes Rich, Hydrating Eye Cream - Bobbi Brown ili Dermatologica intensive eye repair
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.