Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 22:58   #321
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ja isto volim tvrđe madrace, al obzirom da su mi medicinski malo tu mač, probala sam od bernarde Stabilu i Perfektu i viruj mi - okej su tvrdi
Stabila dođe oko 1200 kunica
evo baš gledam, kažu da se preporučaju osobama od 80 kg do 110 kg, dakle mogu se još natoviti ne osjećaš federe dok ležiš? jednom sam u posjeti spavala na nekom čudnom madracu, ujutro sam imala filing da su mi leđa puna okruglih tragova od federa, jezivo. od tad imam paranoju od federa
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 04.12.2007., 23:00   #322
ma kakve federe, pa to je moguće samo u "princezi na zrnu graška" - a po posljednjim saznanjima u meni nema plave krvi
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 05.12.2007., 00:05   #323
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ma kakve federe, pa to je moguće samo u "princezi na zrnu graška" - a po posljednjim saznanjima u meni nema plave krvi
onda ću doći kod tebe prespavati jednu noć da testiram ovo u kaj se kuneš e da, ovaj drugi za single bed koji imam je bavaria wolltex, bio je skup ko kajaznam... faberže jaje al je jebeno odličan nemrem sad dati toliko love za dupli takav
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 05.12.2007., 20:58   #324
Pozdrav!

Evo još jedan glas za HITEX ,kupio za vrijeme Velesajma, 7 zonski latex madrac 20 cm medium i njihove podnice s podizanjem za noge i glavu.
Preporođen i jako zadovoljan, ona .ranja što pišu kad rekalimiraju madrace da se budiš sav odmoran i vedar, zbilja ima nešto istine u tome..Inače sam bočno-leđni spavač, sa gospođom u Hitexu sam razgovarao više od pola sata o tome što mi treba, nije to bilo nagovaranje samo da mi uvali ili proda, nego baš savjeti šta mi treba.Htio sam najbolje i naj kvalitetnije ,htio uzet one ¨svemirske¨ podnice najskuplje, ali nagovorila me da mi je to bacanje novca i da uzmem ove normalne.

Na kraju dobio veliki popust(zbog Velesajma), podnicu(1 komad) od 890 kn ,dobio skoro besplatno,dvije podnice za 700 kuna.
Dostavili mi sve to u roku od 2 tjedna,kako mi je rekla gospođa u dućanu i to odmah ujutro u 8, taj dan.


Madraci i podnice su extremno isprobani na kvalitetu ,i sve .

Uzeo sam i njihov jastuk od 600 kuna, isto latex, jako mi se sviđa to što nemaš osjet pritiska na obraz kada staviš glavu na njega, prvo malo utoneš glavom ,a obraz ti nije stisnut kao kod običnih jastuka, nego osječaj lebdenja.

Nakon par mjeseci me zvali iz HITEX a ,dali je sve u redu ,jesam li zadovoljan, da li treba zamjeniti ,ako mi ne odgovaraju.

Pristojnost,Uslužnost, komunikativnost, susretljivost prodavača ,u sat točnost dostave, pristojnost dostavljača (odnjeli na kat, namjestili na krevet, pripremili za spavanje, provjerili.

Nemam riječi, ovakvih je malo i treba ih svakom preporučit.

btw. mislim (zaboravio sam) podnice oko 10 ili 7 godina garancije ,tako i madraci, zaključujem da to sve govori o kvaliteti proizvoda.


p.s. isprobao tempur madrace u (mislim das se zove ) Euronam u onoj njihovoj space kabini, okrećem se ja na bok ,space šutle poljeće ,a meni nekaj kasni iza guzice koda spavaš u svom odljevu, reko ajd bok tempur neka druga naivčina iskešira 12 000 ćuna za tempur.
shaahab is offline  
Old 05.12.2007., 21:36   #325
Quote:
shaahab kaže: Pogledaj post
p.s. isprobao tempur madrace u (mislim das se zove ) Euronam u onoj njihovoj space kabini, okrećem se ja na bok ,space šutle poljeće ,a meni nekaj kasni iza guzice koda spavaš u svom odljevu, reko ajd bok tempur neka druga naivčina iskešira 12 000 ćuna za tempur.
upravo to sam i ja pomislila nakon što su me isprepadali sa tim polijetanjem
laella is offline  
Old 07.12.2007., 09:35   #326
Galaxy je predobar. Ubo sam si 160x200 u Perfecti prije par tjedana. RESTECP
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.12.2007., 10:21   #327
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Galaxy je predobar. Ubo sam si 160x200 u Perfecti prije par tjedana. RESTECP
...pozdrav...

ja si isto planiram uzeti Galaxy ali od 180x200, znaci madrac je po tvom "kratkom" iskustvu jako dobar...?

...kakvu si podnicu uzeo, ja sam planirao uzeti isto neku fleksibilnu, recimo od austro/flexa ali su par postova prije rekli da to nije dobro, pa me zanima sta su tebi u trgovini preporucili tj. koju ti imas....

Hvala...
Branimir_ZG is offline  
Old 07.12.2007., 10:59   #328
Madrac je predobar. Savršeno tvrd. Frendica je također uzela Galaxy, 140x200 i kaže da joj je odličan. Nemam pojma kakva je podnica.. U biti nije jedna, nego su dvije od 80 cm širine. Morao bih pogledati račun da vidim točan naziv. Znam da je krevet Kenya..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 09.12.2007., 14:41   #329
Evo samo da malo podignem temu.
Ovaj tjedan se trebam odlučiti za madrac i podnice, pa ako još netko nije opisao svoje iskustvo izvolite.

@papa štrumf - da li si kupio madrac i koji?
gfosa is offline  
Old 09.12.2007., 20:34   #330
Nisam, sutra ću valjda naručiti. Uzeti ću Ortosan ili Ortofleks jer su antialergijski. Baš sam poslao mail u Oriolik pa ćemo vidjeti dali su jeftiniji od Mediokoraka.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 10.12.2007., 08:03   #331
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Nisam, sutra ću valjda naručiti. Uzeti ću Ortosan ili Ortofleks jer su antialergijski. Baš sam poslao mail u Oriolik pa ćemo vidjeti dali su jeftiniji od Mediokoraka.
mi imamo ortofleks i sasvim je u redu!
oriolik je godinama radio madrace za hespo tako da....ime radi svoje
doda_ is offline  
Old 11.12.2007., 14:24   #332
Spava li itko, ili ima iskustva s Dormeom Hydrolatex?

Slučajno prođoh, vidjeh, legoh (dopao mi se feeling, dosta tvrdo i
udobno), skoro zaspah (dobro, istina bog bio sam umoran k`o pas),
pa sad nisam siguran...

Rekla prodafka, 2.200 kn za 180x200 cm, ima neku žicu za odvodnju
statičkog elektriciteta, luddilllo kak je dobar...

Somebody?
Ajcoola is offline  
Old 17.12.2007., 00:56   #333
radim kao prodavač u jednom salonu namještaja,ne smijem reč ime salona da ne bi bilo reklamiranje. prodajemo hespo madrace,pa ako kome treba kakav savjet pitajte. hespo je več dugo na tržištu pa mu je kvaliteta provjerena. bitan savjet: madrace ne kupujte po cijeni,jer svaka osoba ima svoj osječaj udobnosti pa nemožemo pričati o tome kaj je najbolje. morate leč na madrac ne sjesti jer tako cijelu težinu prenosite na jedno mjesto,pa na madracu čete spavati a ne sjediti. pozdrav
prodavač is offline  
Old 18.12.2007., 15:10   #334
Mene ne muči koji ću i kakav madrac kupiti. Niti gdje ni za koliko para.
Doma imam najboljeg majstora za tapicirani namještaj i madrace. Kad nam koji zatreba, on ga jednostavno napravi. I vjerujte, nije da reklamiram ili pretjerujem, nema boljeg ni u kakvom salonu. Sve prirodni materijali. Na sam spomen antialergijskih, odmah dobije alergiju jer veli kako za zdravo spavanje nema do prirodnih materijala, a ovi svi kak ti "medicinski" su ustvari rađeni od umjetnih punjenja. Svi kojima je napravio madrac, su preporođeni i kažu kako napokon .
*darcy* is offline  
Old 18.12.2007., 19:20   #335
Quote:
prodavač kaže: Pogledaj post
radim kao prodavač u jednom salonu namještaja,ne smijem reč ime salona da ne bi bilo reklamiranje. prodajemo hespo madrace,pa ako kome treba kakav savjet pitajte.
Ja sam odabrao Latex plus madrac i Modus GN matic podnicu. Sta kazes na odabir?
BTW, koja je cijena kod tebe?
Jubito is offline  
Old 19.12.2007., 19:40   #336
Kad sam već otvorila temu da javim rezultat.
U prošli utorak naručila sam ortofleks direktno iz tvornice, danas sretno stigao u moju spavaću. Nažalost stigao je prije podnica, pa ću još sačekati za isprobavanje ali kada sam probala leći nakon svih onih s oprugama ovo je . E da cijena 1100 kuna. Ja zadovoljna
gfosa is offline  
Old 19.12.2007., 23:55   #337
Quote:
Jubito kaže: Pogledaj post
Ja sam odabrao Latex plus madrac i Modus GN matic podnicu. Sta kazes na odabir?
BTW, koja je cijena kod tebe?
odabir mrak.prirodni madrac u kombinaciji s vrhunskom podnicom uz to gn s motorom.mislim da češ uživati.preporučam latex plus u f2 izvedbi (tvrđoj) al si ipak to moraš sam isprobati.svakako na modus podnice bi trebali ići kvalitetniji madraci da bi se podnica mogla dokazati.nazalost u salonu trenutno nemam izloženu modus podnicu al latex plus imam. cijene ču ti provjeriti al mi moraš reći za koju dimenziju trebaš.
prodavač is offline  
Old 20.12.2007., 12:06   #338
Quote:
*darcy* kaže: Pogledaj post
Mene ne muči koji ću i kakav madrac kupiti. Niti gdje ni za koliko para.
Doma imam najboljeg majstora za tapicirani namještaj i madrace. Kad nam koji zatreba, on ga jednostavno napravi. I vjerujte, nije da reklamiram ili pretjerujem, nema boljeg ni u kakvom salonu. Sve prirodni materijali. Na sam spomen antialergijskih, odmah dobije alergiju jer veli kako za zdravo spavanje nema do prirodnih materijala, a ovi svi kak ti "medicinski" su ustvari rađeni od umjetnih punjenja. Svi kojima je napravio madrac, su preporođeni i kažu kako napokon .
ok....ajd nabaci malo cijene za npr. 160x200
hanacro is offline  
Old 20.12.2007., 19:31   #339
Quote:
gfosa kaže: Pogledaj post
Kad sam već otvorila temu da javim rezultat.
U prošli utorak naručila sam ortofleks direktno iz tvornice, danas sretno stigao u moju spavaću. Nažalost stigao je prije podnica, pa ću još sačekati za isprobavanje ali kada sam probala leći nakon svih onih s oprugama ovo je . E da cijena 1100 kuna. Ja zadovoljna
Jel to isti madrac koji košta ovdje 1434kn.
Ja sam odustao od kupovine, poslao sam mail sa upitom o cijeni i dostavi i nisu ništa odgovorili, a mail je pročitan. Neću ja njih moliti da mi prodaju nešta.
papa štrumf is offline  
Old 20.12.2007., 23:44   #340
Quote:
prodavač kaže: Pogledaj post
odabir mrak.prirodni madrac u kombinaciji s vrhunskom podnicom uz to gn s motorom.mislim da češ uživati.preporučam latex plus u f2 izvedbi (tvrđoj) al si ipak to moraš sam isprobati.svakako na modus podnice bi trebali ići kvalitetniji madraci da bi se podnica mogla dokazati.nazalost u salonu trenutno nemam izloženu modus podnicu al latex plus imam. cijene ču ti provjeriti al mi moraš reći za koju dimenziju trebaš.
Dimenzija je 200x90. Ma uzeo bih ja i bolji madrac, ali ne ide sa GN matic podnicom. Idu jedino oni od hladno ljevane pjene (Dreamstar, klimastar, ergostar itd.), ali mi se ne daje toliko novca za spužvu koja teži 2 kg !
I ja sam se nećkao da li uzeti tvrđi ili mekši madrac, ali ne znam ni sam. Nemam 80 kg pa mislim da bi mi i F1 bio dobar. Šta ti kažeš?
Jubito is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.