Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 16:56   #221
Montena nije kanal sa nacionalnom vec regionalnom pokrivenoscu (kao i Elmag i MBC).
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:00   #222
Država ima stanovnika kao Sarajevo a toliko televizija
a šta je s Atlasom?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:02   #223
Maloprije vidjeh reklamu na pro tv za tursku -sulejman vel,i neku spansku seriju. Evo spisak kanala koje ja imam u BP, i to onako kako sam ih memorisao: RTCG1,RTCG2,VIJESTI,ATLAS,PRVA CG,IN,MBC,PINK M,SUN ,MONTENA,.takodje i srbijanske kanale :rts1,rts2, doduse losija slika ali moze da se prati, a takodje se nazire b92,happy,pink,prva i to sve hvatam na obicnoj anteni.
Tvholic is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:16   #224
Atlas ima nac.frekv, i ide FTA na satelitu eutel w3c na 16e,mada nema neki program,bolji su bili kad su tek poceli,ali zato tv VIJESTI sve vise podsjeca na hrvatski RTL.
Tvholic is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:42   #225
Vjeroovatno Vijesti pošto su povezane sa istoimenim novinama bi trebale se tako zvali međutim po meni to ime uopšte nije prokladno za jednu komercijalnu televiziju
Hajd da oni 24h/7 emituju IPP pa bi naziv Vijesti bio opravdan a ovako nigdje veze
Možda Supertelevizija ili tako nešto
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:52   #226
Vijesti su brend i to poprilicno prepoznatljiv u Crnoj Gori. Portal, dnevne novine, televizija, poprilicno fino funkcionisu kao cjelina. Mozda se naziv cini malo neprikladnim, al im to nimalo ne smeta da budu trenutno najuticajniji i vjerujem najgledaniji tv medij u Crnoj Gori. E sad, to sto su u posljednje vrijeme plasiraju mnogo zutila, to im ne ide u prilog (sa strane kvaliteta), al sa strane gledanosti, narodu koji voli senzacionalizam, prolazi jako dobro.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:58   #227
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Kako je u Crnoj Gori moguća tolika reciklaža programa sa srpskih televizija? Toliko nije ni Pink BH u BiH.

I zanimljivo je da zemlja s 620 tisuća stanovnika sada ima ovoliko nacionalnih programa:
RTCG 1
RTCG 2
TV Vijesti
IN TV
ATLAS TV
Prva Crnogorska
Pink M
Montena



I da, zanima me jesu li i na RTCG-u podnapisi srpski?
prva crnogorska
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:00   #228
Quote:
Tvholic kaže: Pogledaj post
Maloprije vidjeh reklamu na pro tv za tursku -sulejman vel,i neku spansku seriju. Evo spisak kanala koje ja imam u BP, i to onako kako sam ih memorisao: RTCG1,RTCG2,VIJESTI,ATLAS,PRVA CG,IN,MBC,PINK M,SUN ,MONTENA,.takodje i srbijanske kanale :rts1,rts2, doduse losija slika ali moze da se prati, a takodje se nazire b92,happy,pink,prva i to sve hvatam na obicnoj anteni.
kad najavljuju sulejmana, tj. jel najavljuju u kojem će se terminu emitirat?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:25   #229
Da,-Sulejman ide od ponedjeljka u 20h,a ova spanska-Tajna starog mosta radnim danima u 17h.
Tvholic is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:30   #230
Quote:
Tvholic kaže: Pogledaj post
Da,-Sulejman ide od ponedjeljka u 20h,a ova spanska-Tajna starog mosta radnim danima u 17h.
Identično kao na srbijanskoj Prvoj
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:00   #231
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
Država ima stanovnika kao Sarajevo a toliko televizija
a šta je s Atlasom?
Sarajevo ima 300 tisuća sada poslije rata.

I srpski kanali se mogu pratiti usred Crne Gore.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:01   #232
Ma da, vrlo vjerovatno ce bit 99% ista sema kao i na Prvoj u Srbiji.

EDIT:
MystSky, nije to nista cudno. Sasvim je logicno da se na sjeveru mogu hvatat srpski ili bosanski kanali, isto kao sto mi na primorju gledamo HRT 1,2, Domu, Novu, RTL 1,2 sa obicnom antenom
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:04   #233
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Ma da, vrlo vjerovatno ce bit 99% ista sema kao i na Prvoj u Srbiji.

EDIT:
MystSky, nije to nista cudno. Sasvim je logicno da se na sjeveru mogu hvatat srpski ili bosanski kanali, isto kao sto mi na primorju gledamo HRT 1,2, Domu, Novu, RTL 1,2 sa obicnom antenom
Mislio sam da je on iz Podgorice, pa me zbunilo.

Znači mogu se pratiti i hrvatski kanali? Dokle otprilike na primorju?

Čudo jer naši obožavaju što više smanjiti signal da ne prelazi u "susjedne zemlje" za razliku od Srba. Uklonili su iz kabelskih sustava kanale prije par mjeseci koliko se sjećam.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:11   #234
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Sarajevo ima 300 tisuća sada poslije rata.

I srpski kanali se mogu pratiti usred Crne Gore.
Pišem iz Sarajeva
Grad kao grad ima oko 400000 a kanton/regija preko 500000
Doduše tačnije ćemo znati za godinu dana kada budemo imali pravi popis
Ima li gdje web te crnpgprske Prve ili tv program nešto?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:13   #235
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
Pišem iz Sarajeva
Grad kao grad ima oko 400000 a kanton/regija preko 500000
Doduše tačnije ćemo znati za godinu dana kada budemo imali pravi popis
Ima li gdje web te crnpgprske Prve ili tv program nešto?
Ima i Zagreb sa ZG županijom 1,2 milijuna.

Nema web, ali na stranici Extra TV ima raspored programa.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:18   #236
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Mislio sam da je on iz Podgorice, pa me zbunilo.

Znači mogu se pratiti i hrvatski kanali? Dokle otprilike na primorju?

Čudo jer naši obožavaju što više smanjiti signal da ne prelazi u "susjedne zemlje" za razliku od Srba. Uklonili su iz kabelskih sustava kanale prije par mjeseci koliko se sjećam.
Zavisi koji dio primorja. Herceg Novi npr moze citav pratiti kanale. Ostali gradovi zavisi kako koji dio. Recimo u Baru, odakle sam ja, u pojedinim djelovima se prate bez problema, u drugima se ne moze gledati. Slicna stvar je i sa Ulcinjom, vjerujem i drugim djelovima primorja. Uglavnom je to signal sa predajnika u Dubrovniku. Ja sam ranije (dok je bila analogija), uredno hvatao HRT 1,2 i ponekad RTL. A u Ulcinju znam da su ljudi po prelasku na digitaliju namjenski kupovali resivere pomocu kojih bez problema gledaju sve kanale. I to sa odlicnom slikom (imam rodjake, pa znam).

Quote:
Ima li gdje web te crnpgprske Prve ili tv program nešto?
Zvanicno, jos uvijek nista Javicu kad/ako bude :zubo;
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:21   #237
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Zavisi koji dio primorja. Herceg Novi npr moze citav pratiti kanale. Ostali gradovi zavisi kako koji dio. Recimo u Baru, odakle sam ja, u pojedinim djelovima se prate bez problema, u drugima se ne moze gledati. Slicna stvar je i sa Ulcinjom, vjerujem i drugim djelovima primorja. Uglavnom je to signal sa predajnika u Dubrovniku. Ja sam ranije (dok je bila analogija), uredno hvatao HRT 1,2 i ponekad RTL. A u Ulcinju znam da su ljudi po prelasku na digitaliju namjenski kupovali resivere pomocu kojih bez problema gledaju sve kanale. I to sa odlicnom slikom (imam rodjake, pa znam).


Zvanicno, jos uvijek nista Javicu kad/ako bude :zubo;
zanimljivo je to.... i u bosni i u srbiji (vojvodini) su pokupovali resivere kad su naši krenuli sa digitalijom, a hrvati sigurno neće kupovati dvb-t2 resivere da gledaju srpske ili crnogorske kanale...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:25   #238
@Cobras, hajde ako ti se da, napiši koje sve TV kanale hvataš u Baru? Je li moguće i talijanske hvatati?

Možda je ovo čak signal s nekog otoka, a možda i s Vitaljine (najjužnijeg odašiljača).
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:27   #239
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Ima i Zagreb sa ZG županijom 1,2 milijuna.

Nema web, ali na stranici Extra TV ima raspored programa.
na stranici extratv.me daju raspored samo za danas
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:32   #240
Strpljenje. Pričekaj do sutra.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.