Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2020., 15:10   #1
DAZN, live sports streaming service

Čitam da od prvog prosinca DAZN otvara granice, širi se na više od 200 tržišta uključujući i Hrvatsku.

No, koliko vidim, za cifru od 2 eura mjesečno nude isključivo boks, ništa drugo. Zna li netko zašto neće biti drugih sportova? Razumijem da postoji određena restrikcija za prava na neka natjecanja poput Premier lige, La Lige i sličnog, ali stvarno ne vidim svrhu ako će imati samo boks.
Bentley is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2020., 15:24   #2
Quote:
Bentley kaže: Pogledaj post
Čitam da od prvog prosinca DAZN otvara granice, širi se na više od 200 tržišta uključujući i Hrvatsku.

No, koliko vidim, za cifru od 2 eura mjesečno nude isključivo boks, ništa drugo. Zna li netko zašto neće biti drugih sportova? Razumijem da postoji određena restrikcija za prava na neka natjecanja poput Premier lige, La Lige i sličnog, ali stvarno ne vidim svrhu ako će imati samo boks.
Sva TV prava za ove prostore su prodana, čak i azerbejđanska nogometna liga ....nemaju što prenositi....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2020., 20:43   #3
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Sva TV prava za ove prostore su prodana, čak i azerbejđanska nogometna liga ....nemaju što prenositi....
Evo kad smo kod tih prava (iako znam da ima zasebna tema), tko kod nas ima prava na: talijansku Serie B i engleski league 1 (treca liga)? Svasta vidim da se prenosi ali te lige nikad.
Beckenbauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2020., 21:09   #4
Serie B su Arene prenosile prije par godina ali dosta sramežljivo; ne puno utakmica i mislim samo jednu sezonu. Sad nitko ne prenosi Serie B.....
Što se tiče League 1 , baš i ne pratim zbivanja u toj ligi ali SK prenosi sve Engleze pa tako vidim da večeras SK prenosi i League 2.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2020., 23:29   #5
Imam DAZN, dobar je, ima nogoneta dosta
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2020., 11:38   #6
Imaš talijanski ili njemački pretpostavljam, ovo o čemu tu pričamo je globalna ott usluga
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 16:19   #7
Upravo vidio kako mi je na PS4 dostupna aplikacija DAZN uz oznaku new, to je u skladu sa najavama da će doći u više od 100 zemalja čini mi se..zasad samo boks su najavili, a u budućnosti?
Hrky96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 11:00   #8
NetTvPlus mi zadnjih nekoliko dana stalno reklamira da gledam Dinamo - Villareal besplatno preko DAZN (njemački). Besplatno samo prva 3 mjeseca za NetTvPlus korisnike... zanimljivo..

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 11:10   #9
Koliko vidim, i dalje prenose samo boks i od motorsporta Extreme E prvenstvo.
Ivanmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 12:43   #10
Sve ovisi iz koje se zemlje spajaš, iliti koju VPN zemlju odabereš u postavkama. Kao što sam napisao gore ovo je za njemački DAZN i tu se lijepo vidi i prijenos Dinama za četvrtak..

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2021., 12:52   #11
U Njemačkoj zbilja dosta toga prenose; nadam se da će biti uskoro tako i u Hrvatskoj...
Ivanmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 08:38   #12
Quote:
Ivanmaster kaže: Pogledaj post
U Njemačkoj zbilja dosta toga prenose; nadam se da će biti uskoro tako i u Hrvatskoj...
Neće jer je većina prava za RH za premium sadržaje pod ugovorom.
hacivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 09:14   #13
U Kanadi imaju bogatiju ponudu ( rođak koristi uslugu )...
Premier liga, Serie A, Liga prvaka, Europska liga, MLS, NFL, MLB, WTA Tenis, Belattor....
20 kanadskih dolara mjesečno ili 150 dolara za cijelu godinu.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 09:38   #14
Quote:
hacivi kaže: Pogledaj post
Neće jer je većina prava za RH za premium sadržaje pod ugovorom.
Pa valjda je i u Njemačkoj?
__________________
"SLOBODA BAD BLUE BOYSIMA!"
Mr Beholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 09:50   #15
Quote:
Mr Beholder kaže: Pogledaj post
Pa valjda je i u Njemačkoj?
Moguće se TV prava prodaju na način da se odvoji IPTV, satelit i OTT usluga....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 14:35   #16
Pošto vidim da DAZN surađuje sa United Mediom i da ih ovi stalno reklamiraju, daju besplatne mjesece gledanja i sl., ne bi me čudilo da naprave kakav deal sa njima oko sportskog sadržaja sa SK. Ali ako i dođe kakav atraktivniji sadržaj na DAZN sigurno neće ostati pretplata ovih 2 eura mjesečno već će više ličiti cijenama u Njemačkoj koje su puno puno veće, a onda je već upitno da li je bolje uzeti full sportski paket kod svog operatera ili ovo
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2021., 20:16   #17
Htio bi pogledati boksački spektakl pred 70 tisuća ljudi Canelo vs Saunders pa sam si skinuo DAZN ( preko Hisense Tv )....košta 12.99 kn mjesečno , može se otkazati bilo kada , a pošto volim boks čini se kao ok cijena i opcija s obzirom na to koliko određeni PPV koštaju.
eastcoast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2021., 08:57   #18
Ok je DAZN , pogotovo za ljubitelje boksa. Bio je prijenos engleskim ili španjolskim komentatorom, malo mi je "dugo" očitavalo za prijenos ili sam ja nešto krivo stisnuo.
Ima dosta specijaliziranih boksačkih emisija, hrpa klasičnih mečeva itd. I naravno sve u HD-u.
Ima sad u najavi i neki dokumentarac o "pravom" Ronaldu kao predsjedniku Valladolida i najava prijenosa extreme.e utrka
eastcoast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2023., 21:01   #19
Digli cijenu na 9.99€, malo su poboljšali ponudu, ali za naše područje puno premalo. Vidim na najavljuju NFL Game Pass na DAZN.
eastcoast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2023., 21:43   #20
Uistinu skromno za 10 Eura.... osim boksa, ništa vrijedno spomena.... ženski nogomet, wrestling...)
Mislim da niti sa NFL-om ( ako i ostane ista cijena ali sumnjam ) neće pridobiti gledatelje.... naime, Arena će prenositi i više utakmica NFL-a od SK tako da će vjerovatno oni koji vole NFL biti ili na Arenama ili na streamovima....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.