Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 17:48   #1701
Quote:
andreak1986 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna nekog tko ne uzima novce za skidanje uroka?
moram iz vlastitog iskustva reći da postoje takvi ljudi....ja sam godinala "lutala" i tražila izlaz iz groznog stanja i situacije...nailazila samo na one šarlatane koji čekaju lovu na sunce
ali poslije dugog lutanja naišla sam na ženu koja to radi za džabalesku...
u Našicama je,ide se samo po preporuci,,sjajna divna žena,čim ju vidite odmah osjećate neki mir,,spokoj,,,
žena moli samo i to samo za dana...ništa po mraku.
Otkrila mi je da sam pod urokom od svoje 14 ili 16-te godine...ne pamtim,to je bilo prije 3 godine...a tada sam imala 31 g, dakle skoro pola života.
sve je objasnila lijepo,rekla što da uradim,,,neću iznositi,,da ne gnjavim,duga je priča, išla sam 3 puta,,ona se molila tamo i molila poslije toga...
doprinjela jeda budem bolje,,ali s obzirom da je urok star..što je stariji teže se skida/to je točno) otišla sam i u Bosnu,,,riješila se svega...
priča sa urokom je katarsrofalna,,nikad o ovom do sada nisam pričala,zna za to samo moja najbolja frendica..dakle,,i bosnu 2 puta,,isto skidaju ne traže novac...a kod te žene zbog težine barem desetak puta bih išla još..a to mi predugo bilo vremenski..

uvjek je bilo onih koji vjeruju i onih koji ne vjeruju u uroke,ali oni zaista postoje..kažu ako ne vjeruješ..neće te zadesiti..pa sa 14 god. nisam ni znala maltene da ta riječ postoji a kamoli da sam sama to prizvala...da tako kažem


p.s. pozdrav svima,,nova sam ovdje i lijepo je dijeliti svoja iskustva o tome.
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:00   #1702
[QUOTE=apop;29124614]moje iskustvo već sam podijelio više puta ovdje, zapravo već sve sam rekao ako čitaš moje stare postove.
TO NIJE TVOJE ISKUSTVO IZ MAGIJE NEGO IZ PREVARE.
možda si ti tražila magiju ali si našla samo prevaru.
kako je gore tako je dole i ne može drugačije.
ne možeš sebe postavljati u centar stvari i biti mjerodavna.
magija se ne odvija u vidljivom spektru.
čišćenja par iscjelitelja potpisujem, no neću nikoga reklamirati ovdje iz profesionalnih razloga.
a ti samo uzmi u obzir da postoji i "druga strana" zasad.


Pročitala sam nekoliko tvojih postova...
Nisam nikamo odlazila niti tražila magiju. Ne smatram sebe mjerodavnom, niti sebe stavljam u centar zbivanja. Stavljam samo vlastito iskustvo. Imala sam neobične pojave iz razloga što su meni bliske osobe koristile moje povjerenje...

Da pojasnim na što sam mislila; laž i prijevara.

U Njemačkoj se nekih 90.000 porezno evidentiranih osoba bavi vračanjem, čitanjem karata, čarolijama. Nešto oko 2 milijuna (po mišljenju jednog novinara) traže u financijskim problemima i u bolesti zagovornike u magičarma i čudotvornim ozdraviteljima. Oko 30 tona sotonskog blata (Asa Foedita, malo fetusa, malo žaba krastača, nešto krvi i trava idt.) stiže iz Azije u Sjevernu Republiku Njemačku, i to služi za skidanje prokletstva, a ako treba i za opčinjenje. U tzv. kršćanskim knjižarama u Njemačkoj moguće je nabaviti i najpoznatije od svih magičnih sredstava, naime 6. i 7. Mojsisjevu knjigu, koje su navodno nastale u 16. stoljeću i sadrže mnoštvo magičnih formula i rituala zazivanja duhova. To nema nikakve veze niti s Mojsijem niti s Biblijom. Pod zazivanjem sotone i upotrbom nekog fetiša crna magija nanosi razne smetnje, a bijela magija s druge strane koristeći tri najveća imena i razne biblijske citate navodno obećaje napredak i ozdravljenje. Obadvije su opasne, jer obadvije magije žele utjecati na sudbinu putem magijskih formula i zahvata, dok se kršćanska vjera potpuno izručuje i jednostavno Bogu predaje.
Najčešći razlozi proklinjanja, opčinjenja i uopće čina te vrste su zavist, ljubomora, zloba i pohlepa. Tipično je da se takvi problemi pojave nakon udesa, bankrota, svađe zbog nasljedstva ili zbog odbijene ljubavne veze. Naravno puno toga se da i psihološki objasniti u smislu obistinjenja jednog proroštva. Povrijeđene osobe u svojoj se srdžbi obraćaju vješticama i mazima da bi nadoknadili izgubljeno ili da bi se jednostavno osvetile protivniku. To je zapanjujuće, strahote mogu fascinirati...da izgovorena prokletstva zaista djeluju, pa se možemo upitati kako i zašto. Tu se upotrebljavaju razni talismani, poklanjaju različiti predmeti na koje je bačeno prokletstvo; vrše se magični seksualni čini i upotrebljavaju lutke koje predstavljaju protivnike, šalju se letci s tajanstvenim znakovima i podmeću određenim osobama...nikakva mašta ne može dočarati o kakvom se bezumlju tu radi. Trezven se čovjek tome odupire i klone se toga. I to s pravom, jer samo jedan manji broj prokletstava se i ostvari.
Postoje ljudi koji se bave znanstvenim istraživanjima (koje nisam uključila u svoje mišljenje)...takvi se ne reklamiraju niti nude pomoć "skidanja" uroka, iscjeljenja i sl.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 01:20   #1703
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Pročitala sam nekoliko tvojih postova...
Nisam nikamo odlazila niti tražila magiju. Ne smatram sebe mjerodavnom, niti sebe stavljam u centar zbivanja. Stavljam samo vlastito iskustvo. Imala sam neobične pojave iz razloga što su meni bliske osobe koristile moje povjerenje...

Da pojasnim na što sam mislila; laž i prijevara.

U Njemačkoj se nekih 90.000 porezno evidentiranih osoba bavi vračanjem, čitanjem karata, čarolijama. Nešto oko 2 milijuna (po mišljenju jednog novinara) traže u financijskim problemima i u bolesti zagovornike u magičarma i čudotvornim ozdraviteljima. Oko 30 tona sotonskog blata (Asa Foedita, malo fetusa, malo žaba krastača, nešto krvi i trava idt.) stiže iz Azije u Sjevernu Republiku Njemačku, i to služi za skidanje prokletstva, a ako treba i za opčinjenje. U tzv. kršćanskim knjižarama u Njemačkoj moguće je nabaviti i najpoznatije od svih magičnih sredstava, naime 6. i 7. Mojsisjevu knjigu, koje su navodno nastale u 16. stoljeću i sadrže mnoštvo magičnih formula i rituala zazivanja duhova. To nema nikakve veze niti s Mojsijem niti s Biblijom. Pod zazivanjem sotone i upotrbom nekog fetiša crna magija nanosi razne smetnje, a bijela magija s druge strane koristeći tri najveća imena i razne biblijske citate navodno obećaje napredak i ozdravljenje. Obadvije su opasne, jer obadvije magije žele utjecati na sudbinu putem magijskih formula i zahvata, dok se kršćanska vjera potpuno izručuje i jednostavno Bogu predaje.
Najčešći razlozi proklinjanja, opčinjenja i uopće čina te vrste su zavist, ljubomora, zloba i pohlepa. Tipično je da se takvi problemi pojave nakon udesa, bankrota, svađe zbog nasljedstva ili zbog odbijene ljubavne veze. Naravno puno toga se da i psihološki objasniti u smislu obistinjenja jednog proroštva. Povrijeđene osobe u svojoj se srdžbi obraćaju vješticama i mazima da bi nadoknadili izgubljeno ili da bi se jednostavno osvetile protivniku. To je zapanjujuće, strahote mogu fascinirati...da izgovorena prokletstva zaista djeluju, pa se možemo upitati kako i zašto. Tu se upotrebljavaju razni talismani, poklanjaju različiti predmeti na koje je bačeno prokletstvo; vrše se magični seksualni čini i upotrebljavaju lutke koje predstavljaju protivnike, šalju se letci s tajanstvenim znakovima i podmeću određenim osobama...nikakva mašta ne može dočarati o kakvom se bezumlju tu radi. Trezven se čovjek tome odupire i klone se toga. I to s pravom, jer samo jedan manji broj prokletstava se i ostvari.
Postoje ljudi koji se bave znanstvenim istraživanjima (koje nisam uključila u svoje mišljenje)...takvi se ne reklamiraju niti nude pomoć "skidanja" uroka, iscjeljenja i sl.
ovako...ako naučiš kvuotati, to je velik napredak, a dotad, kloni se hollywooda (i bollywooda) i po mogućnosti imbecila.
__________________
A dream to some, a Nightmare to others.
SUŠTINA SE NE MOŽE UNIŠTITI VATROM! PYRA AMIDA!
apop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 05:11   #1704
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Nitko od samozvanih "skidača" ti ne može skinuti urok...oni ga mogu samo premjestiti, a ti postaješ stalni klijent...u tunelu bez svjetla i izlaza.

Ne budi naivna.
Magovi koji ne poznaju prvi zakon termodinamike, ti baš i nisu neki magovi, zar ne?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 11:27   #1705
Quote:
liliana76 kaže: Pogledaj post
moram iz vlastitog iskustva reći da postoje takvi ljudi....ja sam godinala "lutala" i tražila izlaz iz groznog stanja i situacije...nailazila samo na one šarlatane koji čekaju lovu na sunce
ali poslije dugog lutanja naišla sam na ženu koja to radi za džabalesku...
u Našicama je,ide se samo po preporuci,,sjajna divna žena,čim ju vidite odmah osjećate neki mir,,spokoj,,,
žena moli samo i to samo za dana...ništa po mraku.
Otkrila mi je da sam pod urokom od svoje 14 ili 16-te godine...ne pamtim,to je bilo prije 3 godine...a tada sam imala 31 g, dakle skoro pola života.
sve je objasnila lijepo,rekla što da uradim,,,neću iznositi,,da ne gnjavim,duga je priča, išla sam 3 puta,,ona se molila tamo i molila poslije toga...
doprinjela jeda budem bolje,,ali s obzirom da je urok star..što je stariji teže se skida/to je točno) otišla sam i u Bosnu,,,riješila se svega...
priča sa urokom je katarsrofalna,,nikad o ovom do sada nisam pričala,zna za to samo moja najbolja frendica..dakle,,i bosnu 2 puta,,isto skidaju ne traže novac...a kod te žene zbog težine barem desetak puta bih išla još..a to mi predugo bilo vremenski..

uvjek je bilo onih koji vjeruju i onih koji ne vjeruju u uroke,ali oni zaista postoje..kažu ako ne vjeruješ..neće te zadesiti..pa sa 14 god. nisam ni znala maltene da ta riječ postoji a kamoli da sam sama to prizvala...da tako kažem


p.s. pozdrav svima,,nova sam ovdje i lijepo je dijeliti svoja iskustva o tome.

Imas pp.
rubinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 03:08   #1706
Uroci i takve stvari zaista postoje. Ja sam bila ta koja nije vjerovala u te stvari ali mi se desilo. Dugo sam odbijala takvu jednu mogucnost da to postoji i da se bas meni tako nesto desi. N tom odbijanju i trazenju razumnih razloga izgubila sam dosta vremena. Jos uvijek vucem neke stvari koje su mi napakovale. Kopala sam dok nisam iskopala uzrok... bila sam na samom rubu samoubistva. Pomogli su mi ljudi koje sam citavo vrijeme pokusavala da zaobidjem. Ljudi koji se bave tim stvarima moraju biti svjesni da se sve to kad tad vrati ili sto bi moja majka rekla djavo uvijek dodje po svoje. Covjek zbog koga mi je napravljeno je jos uvijek pod tim urocima i ne vjeruje u takve stvari. Zadnji put kad sam ga vidjela od njega nije ostalo ni pola onoga sto je bio. Trudila sam se da ga izvucem iz svega toga svojom energijom ali nisam uspjela jer ja nisam uspjela ni sebe da izvucem iz svega. I tu sam napravila jos jednu gresku. Ovog puta prvo ja, pa onda, ako ne bude kasno, i njega da izvucem, mada ruku na srce mislim da je vec prekasno.
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 09:38   #1707
i ja imam jednu strasnu pricu iz svoje blizine.

mladi par se ozenio, dobio sincica, muz se nenadano razbolio i umro...mlada zena (ni 25 godina) ostala sa djetetom u svekrvinoj kuci, ali na etazi svojega pokojnog supruga.
zivot joj se u horor pretvorio...sto je sve nalazila po stanu nije normalnom covjeku za povjerovati.
nisam joj ni ja vjerovala.

dok odjednom nisu pocela na svjetlo dana izlaziti predmeti kojima zasigurno nije mjesto gdje ih je nalazila.
onda se obratila sveceniku i jednoj vidovitoj osobi (ne znam kome, to je davno bilo!) i polako, polako sve se dovelo u red.

kako je porodica svekrve zavrsila, nije za pricu...bolest, alkoholizam, raspad obitelji, smrt...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 13:14   #1708
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
i ja imam jednu strasnu pricu iz svoje blizine.

mladi par se ozenio, dobio sincica, muz se nenadano razbolio i umro...mlada zena (ni 25 godina) ostala sa djetetom u svekrvinoj kuci, ali na etazi svojega pokojnog supruga.
zivot joj se u horor pretvorio...sto je sve nalazila po stanu nije normalnom covjeku za povjerovati.
nisam joj ni ja vjerovala.

dok odjednom nisu pocela na svjetlo dana izlaziti predmeti kojima zasigurno nije mjesto gdje ih je nalazila.
onda se obratila sveceniku i jednoj vidovitoj osobi (ne znam kome, to je davno bilo!) i polako, polako sve se dovelo u red.

kako je porodica svekrve zavrsila, nije za pricu...bolest, alkoholizam, raspad obitelji, smrt...

Nadam se da ce i u mom slucaju vinovnici biti kaznjeni ali bas bas oni a ne neko drugi u njihovoj blizini. Kada bih pocela pricati mislim da bi prica bila zaiste preduga, a cisto sumnjam da neko ovdje ima zivaca da cita duge tekstove
smile on me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 02:45   #1709
Sinoć sam se nakon dugo vremena čula sa jednom starom prijatejicom. Zbog obiteljskih problema je prije par godina krenula kod raznih vidovnjaka. Uglavnom završila je kod Brace sa Srebrnjaka. Jedno vrijeme je bilo sve bolje, nakon čega je sve krenulo nizbrdo u 5. toj brzini. Nakon svega što se doma počelo događati , završila je na psihijatriji. Ukratko, stvari su se same premještale, padale sa polica i sl... /između ostalog je promijenila karakter milion posto. Počela je krasti i raditi gluposti. Bila je prgava, samoživa, egoistična...uglavnom se pretvorila u nekog drugog. Odarasle smo zajedno i ta nagla preobrazba mi je bila šok.../

Sada je u karizmatskom pokretu. Tvrdi da je sve bolje od kako je na prvoj misi nad njom svečenik molio i polagao ruke. Uglavnom, tada je ona pala u nesvjest i govorila bljuvotine, ali nakon mise je bila ok. Sada ide i ona i cijela obitelj redovvito na službe. Uglavnom je ispalo da je njezina rođena baka nešto petljala sa magijom, ali da je najgore prošla zbog Brace...
Ja sam sretna zbog nje, i njezine obitelji jer se sve sredilo...i zato što je ista osoba kakvu znam tolike godine...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:38   #1710
Da li je ovo navedeno točno :

''Bitno! Prilikom analize, kada se ustanovi da je osoba pod utjecajem crne magije, žrtvi se nikada ne smje kazati, tko joj je napravio magiju. Mehanizam karme je taj koji brine za pravednost u kozmosu. Ukoliko bi žrtva saznala, ili sumnja tko joj je napravio magiju, te ukoliko ode kod te osobe, kaže joj to, zaprijeti i sl., tada bi bio prekršen zakon, to je zabranjeno!, nikoga se direktno ne smije u razgovoru imenovati da je nekome napravio magiju. Tada se zakon magije okreče protiv onoga koji je to rekao, bilo žrtva ili napadač. Tu je zakon šutnje najveća svetinja, dok se može uzvratiti jedino magijom, ali nikada direktno fizički ili optuživanjem.''

Što je svrha tog zakona šutnje? I kako to da je dopušteno uzvraćati jedino magijom, zar nije baš to protiv svake svetinje?
Imate li vi iskustva sa suočavanjem sa osobom za koju ste ''utvrdili'' da vam je bacila urok?
Iako je tako nešto teško dokazivo, mišljenja sam da bacanje uroka spada u krivično djelo ugrožavanja druge osobe. Ako vas netko ugrožava, teško da se možete praviti slijepi pored te osobe. Nisam za bilo kakav sukob niti ''magija na magiju'', to nikako, to je još veće zlo, ali reći toj osobi da znate kakve namjere ima i maknut se od nje, što je tu pogrešno?
Mila_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:54   #1711
.

uglavnom,ko god se upusta u to da baci urok na nekoga,mora stvarno biti psihicko bolesna osoba,bilo da se radi o ljubomori ili zlobi. :daj pusti covjeka da zivi na miru:
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:49   #1712
Bok

Prošli petak sam izgubila torbicu
u kojoj su bili i dokumenti , novci itd .
A kako samo još imala jedno 2-3 vrećice
u rukama , nisam primjetila sve dok se nisam vratila u stan ..

I netko mi je to sve pronašao , nije ništa
ukradeno niti išta , ali uglavnom .. onaj dio
torbice , onaj remen je odkinut , a sumnjam
da bi to netko iz čista mira napravio i onda vratio
istu torbicu na policiju sa svime unutra tako da
mislim da je taj dio pukao i tako sam ju izgubila ;smotanadobola:

Uglavnom , kada sma došla na policiju , nisam
pregledavala ništa detaljno jer je novčanik bio
težak , a oni krupniji novci su bili unutra .

Ali onaj dio gdje idu kovanice nisam otvarala .
Da bih danas , prije no što sam krenula u školu
otvorila taj dio i bome sam imala što i vidjeti

Unutra mi je neki jebeni gumb smeđe boje koji
ja nisam imala tamo prije no što sam izgubila
torbicu , a nitko od mojih to nije dirao , jer su
svi hvala Bogu normalni i ne stavljaju nikome
ništa , a kamoli gumbe u novčanik .

Mene je šok strefio kada sam to sranje vidjela
unutra jer mi je mama tih problema s tim urocima
pa vjerujem u sve to .

A opet s druge strane , neshvatljivo mi je
zašto bi itko to stavio unutra ako me niti ne poznaje

A i stvari mij e vratio neki dedek
39' godište , neka dobra dušica zhr .

I što sad ??

.. Frend i mama su mi rekli
da to spalim .. i budem

Spaliti ću cijeli novčanik i žao mi je neopisivo
jer taj novčanik imam već vrlo dugo i poklon
je od frenda , a i takvu torbicu ću teško naći

Iako , smiješno mi je sve ovo .. jer ja taj
vražji gumb nisam stavila unutra , ne ide
mi u glavu odkuda to unutra

Da spalim sve ili samo taj prokleti gumb ?

Bila bih zahvalna ako bi mi netko
odgovorio što prije jer ću ja sutra
taj gumb koji je izuzetnoo ružne
smeđe boje spaliti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 00:26   #1713
zašto misliš da je to urok uopće? koliko ja znam gumbi se ne stavljaju drugim ljudima u novčanike ako ih želiš ureći xD
__________________
No Comment
.AncienT. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 03:16   #1714
Quote:
.AncienT. kaže: Pogledaj post
zašto misliš da je to urok uopće? koliko ja znam gumbi se ne stavljaju drugim ljudima u novčanike ako ih želiš ureći xD
Nemam pojma , možda sam bzvz digla frku
Ali gle , nije mi bilo baš svejedno kada sam neki
dan otvorila novčanik i vidjela to unutra .

Pa da i nije urok ( iako sumnjam da je ) , ako
ja ne znam odkuda je i zašto to u mojem
novčaniku , bolje da se riješim toga

A danas mi je od frenda cura rekla da ima neki
običaj stari .. uglavnom , ljudi su prije znali
stavljati dugmad ,kao u smislu da se više
stvari ne gube .. sim tam

Što možda i ima smisla jer je to pronašao
dedek od 70 i neš godina

No , sutra kada se probudim spaliti ću
taj gumbić jer znam da će mi biti lakše
kada vidim da je to sranje izgorijelo .

Ne bojim se toga , čak i zaboravim na
taj gumb sve dok ne vidim novčanik .. ali
zlu ne trebalo .. bolje da ja to spalim
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:48   #1715
dedek tebi mislio sve najbolje s tim gumbom a ti mu tako vračaš... srami se xD
__________________
No Comment
.AncienT. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 09:08   #1716
Quote:
.AncienT. kaže: Pogledaj post
dedek tebi mislio sve najbolje s tim gumbom a ti mu tako vračaš... srami se xD
No comment xD

mah .. i ja sam sebi mislila sve najbolje kad sam ga spalila
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 23:53   #1717
Pozdrav svima!

Slučajno sam naletio na ovu temu i stvarno mi se svidjela.Osobno vjerujem u puno stvari koje se drugima čine nemoguče.Pa kako čitam postove prolazi mi kroz glavu jedna situacija koja mi se desila prije par godina i ne znam da li je to urok ili dječja šala. Uglavnom kako sad razmišljam i vračam se unatrag povezujem stvari koje su možda čista slučajnost ali ću ja iznjeti slučaj pa ako netko zna neka ga iskomentira.
Naime jednog sam dana otvarajući svoj poštanski sandučić u njemu našao dva grumena zemlje koja su bila umotana u bijeli papir.To sam naravno odmah bacio u kantu za smeće jer sam mislio da se klinci zabavljaju. Sada kad razmišljam to sam našao nekolko tjedana nakon što sam posadio svoj prvi nasad vočaka. Međutim taj mi nasad dobro raste i rodi.
lichan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:21   #1718
Pozdrav svima

Ni sama ne znam kako da započnem..šta da vam svima kažem...

Uglavnom, i ja sam bila jedna od onih koja je slušala priče o urocima i smijala se i mislila sam da nema šanse da se meni tako neš dogodi, jer ja ne vjerujem u to...
inače, moram napomenuti da sam ja oduvijek bila racionalna, za sve sam imala objašnjenje.

Moja obitelj je vrlo mirna, puno radimo i trudimo se biti dobri sa svima, kome možemo pomoć pomognemo,a kome ne možemo, ni ne trudimo se odmoć...

Moji roditelji su vrlo popustljivi i tolerantni prema meni i mojoj sestri, i nas dvije smo im to uvijek vraćale tako što smo bile odlične u školi, nismo radile gluposti, trudile samo se biti što bolje.

ali nekako je zadnjih par godina sve otišlo naopako i koliko god se trudili ništa nam ne ide...

sesta je završila faks, a ja, koliko god se trudila nikako ne mogu, stalno se događaju neke nevjerojatne stvar...
ja sam inače vrlo uporna osoba, nije mi problem učiti, u indeksu su mi samo četvorke i petice...

i tako sam ja dogurala samo do jednog ispita i diplomskog..prije cca 6 godina...i od onda ništa..nikako ne mogu položiti taj jedan ispit...stalno padam, pismeni pišem po 5 puta i onda kada napokon prođem , ruši me na usmenom...ne znam šta da kažem...i onda je došla bologna, i ja sam od toga jednog ispita i diplomskog, došla na 5 novih ispita...
do prije par mjeseci sam radila , i mislila sam da je bitno što radim, da ću faks već pomalo riješit, pa mora se i meni jednom dogoditi da ga završim...

ali onda sam ostala bez posla...iskreno,tada sam pomalo i odahnula jer u to vrijeme je situacija na poslu postala nesnosna...svakodnevno maltretiranje i zlostavljanje na meni se manifestiralo tako da sm u mjesc dana izgubila 10 kg..a svakodnevni odlazak na posao pratilo je jutarnje povraćanje, opadanje kose, nervoza želuca...

Situacija u kući ja postala nesnošljiv, stalno se svađamo, prepiremo, stalno neki problemi.
Da ne spominjem da sam u zadnjih 5 mjeseci imala dvije prometne, nisam ja kriva, ljudi su se jednostavno zabili u mene ...i što je još gore, vozila sam sestrin auto...

zbog toga fakulteta život mi se pretvorio u noćnu moru...stalno razmišljam o samoubojstvu...

izgubila sam dosta prijatelja...ne da mi se ovako živjeti više...

od nekadašnje vedre i vesele osobe pune života , ja sam se pretvorila u otrov, u odvratnu ženurtaču koja ne izlazi iz kuće, ne pere kosu niti se sređuje...

e da, zaboravila sam pomenuti, da smo po kući nalazili jaja...ne znam da li toima kakvo značenje...meni osobno je to čudno...

ja se nemam kome obratiti, moja obitelj ne vjeruje u uroke...njima je to smiješno..oni okrivljuju mene...a ja stvarno ne mogu više..oči su mi natećčene i krvave od više mjesečnog plakanja..plačem svaku noć kada svi zaspu...stalno razmišljam kako bi bilo dobro da se ubijem, i pomalo skupljam snage za to....a opet bojim se svega jer znam da je dan kada ću to napraviti i vrlo blizu...

pomozite mi molim vas...ali nemojte me molim vas upućivati na neakve šarlatane koji samo žele novac, jer ja novca nemam..treba mi netko tko mi stvarno želi pomoći...
neživa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 20:02   #1719
hitno

Poštovani trebam hitnu pomoć jer već smo očajni. Zanima nas dali smo pod utjecajem crne magije i kako nam pomoci.supruga i ja smo u braku4,5g i od kada živimo zajedno nejde nam niti u jednom pogledu.finaciska situacija grozna mada zaradujemo mjesecno oko 12000kn.nismo rastrosni oblacimo se kao kao obicni ljudi nenosimo markiranu robu i zlato, ali novac nam nestaje nema ga nikada kao da ispari a mi nist nekupimo.dugovi s svih strana nas napadaju mi nemamo za platit taman kada rjesimo situaciju dovedemo sve na nulu desi se nesto neocekivano i ponovno smo u trosku.npr moramo na umjetnu oplodnju,razno razni kvarovi ,dugovi npr,struja 3000kn razlike,a sada zadnje kada nam je trebalo biti dobro cak smo trebali pocet stedit ja sam se iz cista mira,iz punog zdravlja samo poceo kasljat krv i tu je zamalo zabrljano u bolnici zamalo sam zaglavio i na kraju mi je ostranjeno dio pluca i bit cu jako dugo na boloovanju i to ce nas radi kredita odvest u jos vece zaduzenje jer moja placa na bolovanju nemoze pokriti kredite.sada mi je jed.dosta nemozemo vise iscrpljuje nas to nemozemo si kupiti majcu i platiti rezije radimo na nsta i taman da se iscupamo nesto nas uvjek povuce nazad.da i paralelno se mojim roditeljima desavaju lose stvari,bratu i tetki i to sve paralelno
marac66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 21:10   #1720
[QUOTE=marac66;29758074]Poštovani trebam hitnu pomoć


Iz posta ne razumijem koje si vjeroispovjesti, i gdje živiš.
Svako treba živjeti u duhu svoje vjere. Ne treba se opterećivati urocima i svaku nezgodu gledati kao prokletstvo...isto tako ne treba zanemariti neobične pojave.
Rimokatoličke sam ispovjesti i u duhu te vjere i osobnog iskustva mogu dati smjernice.
Savjetujem da se ne obraćaš "skidačima" uroka jer oni koji skidaju oni i stavljaju.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.