Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2012., 10:55   #1481
ovo je toliko istinita i beskrajno tužna serija..
sad malo gledam ove vaše klipiće i
baš je tužno..
kako se ona do zadnjeg trenutka nadala
kako kaže jedan stih: sve dok sam živa, nadati ću se..
baš tako je i ona..
ah ah..zašto sam opet počela pratiti..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:26   #1482
Čitam vas redovno, al nemam snage opet sve iznova komentirati i prolaziti iste muke kao lani....opet me sve obuzelo , još sad kad se napokon počne nešto dešavati, danas mu mislim kuha čaj.....
ovo 10 gledanje mi se čini kao prvo, uočavam neke nove stvari, sve pomno pratim da mi nijedan njihov pogled ne promakne...
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 14:52   #1483
ja sam ispred nove i sad sam na 32 ili 33 epizodi više nisam sigurna, ali bihter je rekla da želi razvod i želi otići, a behlul se slomi i govori da neće moći.

e moja bihter već sada si mogla vidjeti koji je to slabić i da ti je bolje da bježiš od njega, jer nikad sreće s njim, jer ti trebaš jakog muškarca, a ne ovo, ali očito ljubav ne pita i vjerujem da će sad zbog njega početi raditi gluposti i već mi je sada žao
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 14:59   #1484
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ako neko ima slike Behlula iz lifta neka stavi, bilo bi lijepo opet vidjeti tu facu
Prvo velike pripreme, špric, špric










Sürpriz!!!
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:10   #1485
Quote:
Sad sam pogledala ovaj klip. Opet mi se prevrnuo zeludac od muke. Trenutak kad ulazi Adnan u sobu, na licu Behlula se vidi da je taka shvatio da je svemu kraj, da je izgubio obitelj koju je tako voleo, strica koji mu je bio poput oca, a i svoju jedinu i najvecu ljubav Bihter. Samo jedno mi nije jasno, kada na kraju sede Adnan i Nihal on kaze, Sad ce sve biti u redu, nema vise otrovnog prsljena. Na kog li on misli. Behlul ili Bihter??
mislim da misli na oboje..ta mi je izjava od adnana dno dna..žena mrtva, ubila se zbog njihove pokvarenosti.... a on.... ma fuj je lik !
Quote:
Ček, ček, onda znači da je sutra Behlul bolestan, a ona ga njeguje?
u petak je zavšilo kad bihter priča sa adnanom, oni su u ankari....behlul i bihter sami kući... on sick, bihter pravi čudotvorni čaj <3 sad počinje prava stvar samo da nova ne stavi po sata reklama...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 17:02   #1486
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
u petak je zavšilo kad bihter priča sa adnanom, oni su u ankari....behlul i bihter sami kući... on sick, bihter pravi čudotvorni čaj <3 sad počinje prava stvar samo da nova ne stavi po sata reklama...
Počinje, počinje. Jedva čekam. Ti trenuci, tako važni, tako mirisno ključni.

Ne znam da li mi se pričinjava ili su malo pomaknuli reklame prema sredini, tj. počinju negdje oko pola 9 reklame Valjda nam neće ostaviti tako mnogo slobodnog reklamnog vremena da i sebi napravimo čaj.

eh, da. Kad sam prvi puta vidjela Rešata J. (tj. tog glumca) odmah sam ga povezala s Adnanom, po izgledu. Mada je Rešat zlo u seriji, ali po izgledu nekako ima ono nešto više od Adnana (tj.glumca) i previše sam puta zamišljala Rešata kao Adnana, uz Bihter. Ajme, čak su mi napamet pali hrvatski glumci koji bi mogli utjeloviti Adnana u našoj verziji "ZLJ". Recimo Frane Perišin (mada je on, meni osobno hodajuća karizma), a Bihi Ornela Vištica. I sad kontam da sam možda počinila "svetogrđe" što uopće usporedih i dodam našima uloge? Nemojte me masakrirati.

A čini mi se da u onim člancima koji su postani da je Adnan (ili možda neki drugi glumac) baš dao neku izjavu tipa da neka se pogleda malo lik Adnana i lik Bihter pokraj njega... koja razlika, on onakav sav (nikakav) kakav je, a pokraj njega ljepota od žene sa stilom. Tako nekako bješe, ako se ne varam.
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 17:16   #1487
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Ajme ovo sam ja na prečac refleksno odgovorila. Čitajući nastavak komentara vidim da ste se cure složile oko rođendanskog supriza. :m ig:

Ma najst ste mi kzlar, čok najs : cerek:


eh, ma svi mi znamo da bi Behlul najradije da ga ona siluje, pa onda da on ispadne jadan ni kriv ni dužan

Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Sad sam pogledala ovaj klip. Opet mi se prevrnuo zeludac od muke. Trenutak kad ulazi Adnan u sobu, na licu Behlula se vidi da je taka shvatio da je svemu kraj, da je izgubio obitelj koju je tako voleo, strica koji mu je bio poput oca, a i svoju jedinu i najvecu ljubav Bihter. Samo jedno mi nije jasno, kada na kraju sede Adnan i Nihal on kaze, Sad ce sve biti u redu, nema vise otrovnog prsljena. Na kog li on misli. Behlul ili Bihter??:ne zna :
ja bi rekla da se prije svega to odnosi na Bihter, jer su gledali u smjeru njene sobe..kao, sve je bilo dobro prije nje

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
odgledala 32 epizodu kad na kraju biheter govori da odu, ona stvarno ne želi varati muža i to joj je jedan veliki plus u mojim očima
Bihterin pokušaj bijega je tragičan
ok, ona se ide pokupiti prije nego ga prevari, i ok ne želi s njim razgovarati, ne može mu reću u facu, sve to stoji, nismo svi debele kože i hrabri smo do određene mjere..ali uzeti mu lovu to može
meni je to bilo očajno s njene strane, što je skupila lovu
mislim što se nije zaposlila, pa makar u njegovoj firmi? nego radila dobrotvorno, mislim mora i to netko, ali si je Bihter dopustila da materijalno ovisi o Adnanu, što je glupo i nije mi u skladu inače s mojom slikom o nekoj mladoj, samouvjerenoj, jakoj ženi/curi

iako super mi je onaj dio o leptiru i vatri u pismu
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 17:56   #1488
Quote:
LatifaLi kaže: Pogledaj post
Počinje, počinje. Jedva čekam. Ti trenuci, tako važni, tako mirisno ključni.

Ne znam da li mi se pričinjava ili su malo pomaknuli reklame prema sredini, tj. počinju negdje oko pola 9 reklame Valjda nam neće ostaviti tako mnogo slobodnog reklamnog vremena da i sebi napravimo čaj.

eh, da. Kad sam prvi puta vidjela Rešata J. (tj. tog glumca) odmah sam ga povezala s Adnanom, po izgledu. Mada je Rešat zlo u seriji, ali po izgledu nekako ima ono nešto više od Adnana (tj.glumca) i previše sam puta zamišljala Rešata kao Adnana, uz Bihter. Ajme, čak su mi napamet pali hrvatski glumci koji bi mogli utjeloviti Adnana u našoj verziji "ZLJ". Recimo Frane Perišin (mada je on, meni osobno hodajuća karizma), a Bihi Ornela Vištica. I sad kontam da sam možda počinila "svetogrđe" što uopće usporedih i dodam našima uloge? Nemojte me masakrirati.

A čini mi se da u onim člancima koji su postani da je Adnan (ili možda neki drugi glumac) baš dao neku izjavu tipa da neka se pogleda malo lik Adnana i lik Bihter pokraj njega... koja razlika, on onakav sav (nikakav) kakav je, a pokraj njega ljepota od žene sa stilom. Tako nekako bješe, ako se ne varam.
i meni se to isto desilo..kad sam ga vidjela sa onom mladom što mu je bila ljubavnica, shvatila sam da ne bi bio toliko loš za bihter koliko je seldžuk..koji je očajan, i brkovi i zubi.... fuj je čojk... ma koliko se meni ovde čudili meni musa ima karizmu,....i ako to znači da sam nastrana neka sam
od hrvatskih glumaca ? brate nitko od naših ne bi mogao nikoga iz AiM utjelovit..kakva crna vištica ko bihter, žena je bezze !!
a to sam i ja pročitala, ma svak bi pored njega izgledao kao bomba, šta ćeš kad čojk izgleda ko albanski kamiondžija !
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:06   #1489
Quote:
LatifaLi kaže: Pogledaj post
Ajme, čak su mi napamet pali hrvatski glumci koji bi mogli utjeloviti Adnana u našoj verziji "ZLJ". Recimo Frane Perišin (mada je on, meni osobno hodajuća karizma), a Bihi Ornela Vištica. I sad kontam da sam možda počinila "svetogrđe" što uopće usporedih i dodam našima uloge? Nemojte me masakrirati.
da, činiš svetogrđe ..još je Frane jako dobar glumac, ali ta tragedija od ženske da glumi Bihter
nećemo te mi masakrirati,
ali nemoj se više sramotiti mi niti imamo jednu jedinu mladu dovoljno dobru glumicu da bi se mogla mjeriri s Bereninom Bihter, a naša produkcija, scenaristi i redatelji serija i sapunica su jednako tragični kao višticino preglumljavanje
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:08   #1490
meni je Adnan isto ljigav i nikako ne paše ni za Firsevs,a kamoli Bihter,jbt,treba se svako jutro buditi kraj njega
mada,mislim da bi strast prema Behlulu planula da je bila udana i za nekog puno zgodnijeg i karizmatičnijeg,jer nije samo izgled u pitanju,nego i taj stav prema

njoj ko prema porculanskoj lutki koja je tu samo da uljepša prostor i ništa puno više,a ako ćemo realno ko bi odolio Behlulu viđajući ga onako svaki dan i upoznavajući ga sve bolje

jooj,jedva čekam da se konačno pokrene lavina,ubiše me ove isjeckane epizode,sva sam kao na iglama u iščekivanju
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:18   #1491
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ali ta tragedija od ženske da glumi Bihter
mi niti imamo jednu jedinu mladu dovoljno dobru glumicu da bi se mogla mjeriri s Bereninom Bihter..
jedina slika gdje mi je ta ornela donekle dobro ispala je http://www.google.hr/imgres?q=ornela...9,r:3,s:0,i:73
sve ostalo mi je srednja žalost..
zanimljiva ova "diskusija", tko bi od naših mogao utjeloviti lik bihter
na stranu i izgled, to se da lako srediti šminkom..ali teško da bi se mogla naći neka sa takvom dozom elegancije koju je sjajno dala beren..
jbga, naše su seljače
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:35   #1492
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
jedina slika gdje mi je ta ornela donekle dobro ispala je http://www.google.hr/imgres?q=ornela...9,r:3,s:0,i:73
sve ostalo mi je srednja žalost..
zanimljiva ova "diskusija", tko bi od naših mogao utjeloviti lik bihter : misli:
na stranu i izgled, to se da lako srediti šminkom..ali teško da bi se mogla naći neka sa takvom dozom elegancije koju je sjajno dala beren..
jbga, naše su seljače : D
ma ta vištica tragično glumi, ono njeno drečanje - kao glumi strastveni lik na način da dreči - u Larinom izboru je bilo negledljivo, instant je odletjela na tron najgorih mi glumica
a to je bilo još kad se sve to nije pretvorilo u Larin smor...jer je napočetku serija bila zanimljiva, a tada je ona bila uvjerljivo najgora, ovi bez ikakve škole su bolji od nje, i to puuuno, a ona ima završenu Akademiju
i tamo svakog prime

ma nemamo mi trenutno nijednu mladu glumicu koja bi mogla utjeloviti Bihter
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:47   #1493
I jeli na kraju Behul sazna da je njegovo bilo dijete koje je pobacila,jeli mu rekla?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:55   #1494
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
I jeli na kraju Behul sazna da je njegovo bilo dijete koje je pobacila,jeli mu rekla?
pa stvarno je glup ako nije skužio da je njegovo...ona u hotelu se slomila skroz, on je rekao da ne želi nju ni dijete, da ona laže ionako, pa je ona rekla ok, lažem, kako god ti hočeš da bude..a on njoj da je ista Firdevs i da samo laže iz obijesti, osvete...a ona je tada bila u stanju da bi napravila štogod joj je rekao...mislim da je odmah znao da je njegovo, ali mu je bilo lakše pretvarati se da možda nije
tj. on se prvo pretvarao da laže, a onda je ona pobacila...i onda se saznalo da je postojalo dijete...
on se nastavio pretvarati da je ona lažljiva i osvetoljubiva, i da ga ne voli, da je ona kao Firdevs i nije prikazano da je razmišljao o pobačenom djetetu koliko se sjećam
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:10   #1495
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Beren se savršenotransformiras u svoje uloge...
sviđa mi se na koji način se uživi u ulogu to pokazuje njenu kvalitetu...
Beren kao Bihter i kao Fatma ...totalno različite uloge a savršeno odigrane ..
Lik Bihter sam razumijela u svakom postupku...nisam se slagala s dosta njenih postupaka ali menije lik Bihter jako drag i intrigantan..
meni je skoro neprepoznatljiva, Beren je zaista super glumica

u prošloj epizodi pojavila sa Kivina sestra Melissa :
ja sam mislila da ju je doveo na snimanje, nisam znala da je stvarna scena iz serije sve do ove epizode od petka



http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:51   #1496
e curke moja drage "Kivine zaljubljenice" nemojte me sad napadati ali meni ovaj Kivo nije napet...u onoj drugoj seriji bolje (odlično) glumi...Berenica/Bihterica sva je ko bombončić... voljela big da su joj dali malo markantnijeg muškarca i da su scenaristi gradili priču s karakternoj jačim muškarcem koji bi "imalo srca" odgovorit na njenu ljubav. voljela bi da je ljubav pobijedila ..
sam naziv "strasti orijenta" u stvari podcjenjuju ljubav i meni ispada da je bila samo strast ...
Bihter je ipak voljela i zbog "nemoguće" ljubavi, prije je dala život nego živjela bez ljubavi...
auu ja bi samo da se vole hahahahh
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:06   #1497
Naziv serij je Zabranjeno voće šta nije u originalu?Upravo to je bila poanta ove priče bihter je bila zabranjena i on njoj i zato je sve to skupa imalo svoju draž.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:10   #1498
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
e curke moja drage "Kivine zaljubljenice" nemojte me sad napadati ali meni ovaj Kivo nije napet...u onoj drugoj seriji bolje (odlično) glumi...Berenica/Bihterica sva je ko bombončić... voljela big da su joj dali malo markantnijeg muškarca i da su scenaristi gradili priču s karakternoj jačim muškarcem koji bi "imalo srca" odgovorit na njenu ljubav. voljela bi da je ljubav pobijedila ..
sam naziv "strasti orijenta" u stvari podcjenjuju ljubav i meni ispada da je bila samo strast ...
Bihter je ipak voljela i zbog "nemoguće" ljubavi, prije je dala život nego živjela bez ljubavi...
auu ja bi samo da se vole hahahahh
Bihter je itekako zaslužila boljeg muškarca u svakom smislu te riječi. Dobila je Adnana (ili je on dobio nju), bila je s Behlulom, a nijedan, ali nijedan od njih dvojice nije mogao pružiti jednu normalnu, zdravu ljubav. Bihić je trebala dati petama vjetra i otpirjat u život. U mojoj glavi (umjesto onih tužnih, ma pretužnih scena s kojima ona okončava život) Bihter uzima konce u svoje ruke, nogira Behlula s podignutom glavom, s Adnanom rješi oko rastave i ode s jednom torbom u nekom lijepom autiću, a ove ucviljene ostavlja zauvijek pa nek se ližu i gmižu kako znaju.

Bihter je ljubila, voljela, ali ovaj jok. Ne gutam Behlula i ne volim ga kao takvog lika, i smatram da je s njegove strane to bila samo strast, nešto što je trebalo biti iskušeno jer je zabranjeno. Đabe mu plakanje, otiš'o vlak za podzemlje. Ali, vjerujem da ga je Bihter promijenila.

Evo, počelo. Svima nek je ugodno gledanje.
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:13   #1499
Vera Hvala za slike Jao kad se sjetim ovog smijeha od Bihi

Pocinje
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:52   #1500
zna netko recept onog cudotvornog caja?
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.