Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2004., 20:40   #61
pa nije da sam uzivala ali mogu reci da je bilo ok.prva malecka se rodila nakon puna tri dana trudova(to je bilo uzasno),samnom je bio moj decko u radaoni,vani su bili familija,frendovi i to...izmucilo me uzasno,ali sam se oporavila u jedno popdne.drugi dan sam isla doma(to je tu normala)...sa drugom maleckom sam bila u bolnici dva tjedna prije rodenja jer sam dobila prijevrmene trudove...imala sam sama svoju sobu sa svojom kupaonom sa telkom sa hranom 100 puta na dan...sve je bilo super,ali dosadno i...znate vec kak je biti u bolnici-nikakav fun-
mala se doduse narodila nakon 2 sata trudova,i dva pusha...lagano jako.oporavak je bio opet nakon prespavane noci,i prijepodne nakon poroda sam isla doma...tj po ducanima i sl.nije da bi opet radala,ali nije bilo ni tak strasno...i naravno u oba slucaja sam trazila epi!
AFRODITA69 is offline  
Old 03.05.2004., 21:03   #62
Quote:
...lagano jako.oporavak je bio opet nakon prespavane noci,i prijepodne nakon poroda sam isla doma...tj po ducanima i sl.
a boze....

a i ja bi ponovo, dobro ne bas sutra....ali sigurna sam da cu jos jendom okusati srecu
Winona is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.