Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2003., 04:54   #1
Kako bariti zensku?

...ali kao zena?

Jebiga da je musko u pitanju, lako je protumacit signale i vidjet jel to fercera il ne. I lako je dvosmislice bacat, i koketirat.
Al kako da "pridjem" zeni?

Uh evo veceras sam upoznala jednu tako divnu curu (ustvari znala sam je od prije povrsno, sad smo bili u drustvu i bila je ocaravajuca)
30 joj je, sama zivi, nikad je nisam sa deckom vidjela... pa mi je pala napamet opcija, da ipak mozda ona nije...
I onda sam se popalila na tu pomisao i to me totalno omelo u normalnoj komunikaciji sa njom
Neznam kad cu je vidjet sljedeci put, al znam da cu joj predloziti druzenje...

Magic hani ( isve ostale koje imate ideje), daj koji savjet- kako kao zena ispitati teren kod druge zene???
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 06:28   #2
pomocu alkohola


odvedi je u neki klub, slistite svaka po nekoliko sexy cocktails, privij se uz nju dok joj se deres u uho posto te ne bi trebala cuti zbog glasne muzike (to je i ideja )... budi sva mazna... primjetila sam, barem je to tako ovdje u barovima, da su zene u nekom blago-pripitom stanju izuzetno mazne jedna prema drugoj dok komuniciraju... )) onda ju naravno odvuces da plesete... poslije joj predlozi da navrne kod tebe na jos jedno pice...

MA sve isto kao i sa muskarcem...

Skuzit ces sama da li je ili nije...
 
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 06:50   #3
Joj, danas sam srela moju zavodnicu. Bila je s dragom i pravila se da me ne vidi... Hvala bogu, svaki put kad me spopadne umrem od straha! Mislim zenska je ok i sve, ali da kad me pocnee gutat ocima... mene je strah
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 10:54   #4
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
pomocu alkohola


joj joj
najgori mogući način

 
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 13:28   #5
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:

MA sve isto kao i sa muskarcem...

Draga Pale, mislim da nemaš pojma.
Rosa Candida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 13:33   #6
Nedavno me barila cura...

Ustvari je bila jako slatka i privlačna, malo smo čagale pa kad sam skužila kaj je - maknula sam se...

Mislim da bi svakako uspjela da mene žene zanimaju...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 14:21   #7
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
pomocu alkohola


odvedi je u neki klub, slistite svaka po nekoliko sexy cocktails, privij se uz nju dok joj se deres u uho posto te ne bi trebala cuti zbog glasne muzike (to je i ideja )... budi sva mazna... primjetila sam, barem je to tako ovdje u barovima, da su zene u nekom blago-pripitom stanju izuzetno mazne jedna prema drugoj dok komuniciraju... onda ju naravno odvuces da plesete... poslije joj predlozi da navrne kod tebe na jos jedno pice...

MA sve isto kao i sa muskarcem...

Skuzit ces sama da li je ili nije...
ovo je glas iskustva , thx
ali taj dio "skuzit ces sama" mi nest ne djeluje uvjerljivo

tinchi, kako te barila, daj detalja!!!!!
stefa, zbog ceg te je strah nje? da te nije strah okova u tebi (koji bi mozda rado popustili )
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 18:49   #8
Kako me barila?

Nije bila preagresivna što obično žene jesu kad bare druge žene... Čim me vidjela mazila me pogledom kako niti jedan muški do tada nije... Znala se samo pojaviti i šapnuti mi senzualno nešto na uho onako dodirujući mi ga usnicama... Nenašminkana, duga kosa i traperice, bila je nekako, ne znam, opuštena i prirodna, pri plesu se privila uz mene kao zmija, streljala me u oči pogledom tako da sam se počela lagano tresti od neke nelagode (?) i onda mi je tek postalo jasno...

Meni se sve to izgledalo kao isforsirano BIsex., ali opet se pitam tko bi tako nešto ovako dobro odglumio ako ne misli barem djelomično ozbiljno...

Uglavnom, ženska je komad, ali dalje to od mene...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 19:21   #9
Quote:
Septembar kaže:

stefa, zbog ceg te je strah nje? da te nije strah okova u tebi (koji bi mozda rado popustili )
Mozda imas pravo.

Strah me je sto nemam pojma kako da se ponasam. Zena je grozno ruzna, simpatican sugovornik, i imam osjecaj da nesto hoce. Strah me da moju ljubaznost ne protumaci drugacije.

Dobar osjecaj kad vidis da te netko hoce. Bez obzira sto nisi zainteresirana, nekako se osjecas dobro. Ne? Zlocesto uzivas muciti ih, ali nist od toga.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 19:24   #10
Quote:
Shtefitza kaže:


Strah me je sto nemam pojma kako da se ponasam. Zena je grozno ruzna, simpatican sugovornik, i imam osjecaj da nesto hoce. Strah me da moju ljubaznost ne protumaci drugacije.

Ignoriraj ju. Odnosno, distanciraj se od nje.

Apropos barenja, muskarci se bare dobrom spikom i zavodjenjem, a ne alkoholom. Pa tak' onda i zenske, valjda.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 22:43   #11
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
pomocu alkohola

jedini je problem sto je stanje mrznje prema sebi ujutro uglavnom neizbjesno!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2003., 23:16   #12
Re: Kako bariti zensku?

Quote:
Septembar kaže:
... 30 joj je, sama zivi, nikad je nisam sa deckom vidjela... Neznam kad cu je vidjet sljedeci put, al znam da cu joj predloziti druzenje...
Pa, predloži. To mi se čini spontano. Ja bi ju, recimo, pitala direktno kako to da živi sama i da se ne viđa s dečkima, tj. nastojala bi ustanoviti koje je seksualne orijentacije. Ako je homoseksualka, neće ti biti teško da ju "zbariš", ali ako nije, možda bi ju nekakvo uvaljivanje moglo baš i odbiti od bilo kakvog druženja. Ovisi opet o tome što ti hoćeš. Inače, prema nekim iskustvima koja sam ja izvukla iz pojedinih lezbijskhi pokušaja da mi se uvale su bila vrlo direktna, tj. prave lezbijke se ne ustručavaju, čak znaju biti i agresivne, slično kao i muški. Sve ti to ovisi. Zato mislim da ti neće biti teško ako je doista lezbijka, ali ako nije, onda možda sama sebi učiniš medvejđu uslugu.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:46   #13
Quote:
Lord kaže:

jedini je problem sto je stanje mrznje prema sebi ujutro uglavnom neizbjesno!
pa nije ako si dugo "u zasjedi" za tom osobom
(druga je stvar kad se nacugas pa spopadnes koga bilo)
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:49   #14
Re: Re: Kako bariti zensku?

Quote:
north wind kaže:
Pa, predloži. To mi se čini spontano. Ja bi ju, recimo, pitala direktno kako to da živi sama i da se ne viđa s dečkima, tj. nastojala bi ustanoviti koje je seksualne orijentacije. Ako je homoseksualka, neće ti biti teško da ju "zbariš", ali ako nije, možda bi ju nekakvo uvaljivanje moglo baš i odbiti od bilo kakvog druženja. Ovisi opet o tome što ti hoćeš. Inače, prema nekim iskustvima koja sam ja izvukla iz pojedinih lezbijskhi pokušaja da mi se uvale su bila vrlo direktna, tj. prave lezbijke se ne ustručavaju, čak znaju biti i agresivne, slično kao i muški. Sve ti to ovisi. Zato mislim da ti neće biti teško ako je doista lezbijka, ali ako nije, onda možda sama sebi učiniš medvejđu uslugu.
fin post
ma u sustini bi se uglavnom druzila, i malo ispipala stvar
al fakat me vis eputa kopkalo to kako bi se zenskoj upucala

to jedno iskustvo sto sam davno imala, ja sam bila ne kazem zavedena, nego savladana, ta moja "frendica" me je doslovno oborila s nogu, ponijela me voda...
a ja nebi tako nastupala...
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:57   #15
kupi joj nesto donjeg rublja na poklon..
pa odite do WCa to probavat
kod magic to pali


..budi direktana..
kod nas muskih to pali
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:59   #16
..a sta je s onim forama , da zena najbolje zna sta zena voli


nepali?
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 09:16   #17
Mislim da se ovdje fulala bit septinog zhivotnog izbora, jer o tome bitno zavisi njen nastup.

Koliko mi je poznato, sept nije lezbijka niti bi bila zainteresirana za takovu vezu.

Ona je samo sexualno zhivahna i radoznala. Bilo bi zato bolje da ta cura koja joj se svidja nije lezbijka, jer bi ju mogla (sept nju) povrijediti - ja poshtujem svachiji izbor.

Bilo bi bolje da je i ta ili neka druga imaginarna zhenska osoba isto tako samo zhivahna i radoznala...

A direktan ce ju pristup tada sigurno otjerati. Zauvijek.

Taktika koja pali je : CONFUSE THE CAT
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 09:45   #18
Ne znam kako zbariti zensku ( nisam sigurna da bi vise znala i muskog ) ali alkohol ne bi preporucila jer ako je zena bazdarena kao ja moglo bi se dogoditi da nakon prve casice zaspi i nista od seksa
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 22:42   #19
Evo i mog iskustva. Bila na nekoj priredbi, koncertiću. Izvođači nevješti, izbor glazbe bezvezan, stolci drveni - ne možeš odrijemat. Na pozornici, iza muzičara, veliko ogledalo. U nedostatku bolje zanimacije zijam u svoju gadnu njušku i zgražam se, sama nad sobom. No, kako se već znam napamet, ubrzo mi dopizdi. I šta ću sad? Počnem zvjerat po malobrojnoj publici. I oko mi se zakači za jednu nevjerojatnu curu. Izgleda totalno muzikalno: nos ko saksofon, trbuh ko bubanj, rit ko harmonika, stopala ko činele. Ja više nisam mogla pogled skinut s nje. Analizirala sam dio po dio i pokušavala skužit - dal je ružna ko i ja il je ružnija? Završila priredbica, razilazi se. Na izlazu - ružna cura. Zaustavi me, obraća mi se i isijava - nadu, čežnju i pregršt raznih toplih emocija. I baca rukice prema meni. Odskočim unazad, ubacim diplomaciju u petu brzinu i spretno otklonim nesporazum...
Otada je prošla cijela godina i još me kopka - možda sam trebala pristat, ipak je to jedno novo iskustvo u životu, a ko zna jel će mi se ikad više pružit prilika?
Dakle, ako kubistička nagrda kao ja može naletjet na potencijalnu ljubavnicu, za komada kao što je dr. R - nema zime. Izađi na neko javno mjesto, odaberi jednu i zalijepi pogled za nju... Sretno!
__________________
Nisi znao ugovora sklopit
sa svijetom prije svog rođenja.
Tko se rodi može muhe škopit
i tako im priječit rasplođenja:
http://free-zg.hinet.hr/hircus/korak_prvi.htm
bona soror is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 23:20   #20
Red face žene....

djevojka od 30 godina... BWAAAHAHAHAHAHAHA!!

imam ja ideju. u torbici poneseš vibrača, a kad vidiš "djevojku", pozoveš na piće za tvojim stolom, ili nešto - improviziraj, nemoram ti ja sve reć, pa ovo pa ono, pa onda neprimjetno baciš vibrač na pod da ju lupne po cipeli, štikli, čizmi, čemu već... i onda kao pitaš "je tvoj? kad je već tu bila bi šteta da propadne..." wink. wink. i odete napudrat nos, ali ga ne napudrate, if yoou know what i mean.

p.s. ako fora upali, očekujem da mi mejlaš fotke.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.