Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2008., 00:42   #81
Bok cure. Zanima me je li netko od vas bio na tečaju u professionails ili u studio di?
novaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 10:27   #82
Quote:
MAFIA kaže: Pogledaj post
xxx veleprodaju i tečajeve imaš u Varaždinu. Ja sam probala i kozmetika je vrhunska. Od prije 5 mjeseci je moguće u Hrvatskoj sve dobiti od njih. Tečaj ti traje pet dana a za ostale informacije pitaj na broj xxxx. Inače zastupnici su ti MN Style iz Varaždina.
Pogledaj na xxx ako im je gotova stranica (bila je u izradi kad sam zadnji puta gledala)
Mafija,jel se ti baviš ugradnjom noktiju? ja sam se već čula sa martinom i tražila da mi pošalje kataloge i cjenike, od tada prošlo bar mjesec i po dana a ništa nisam dobila.Jedna cura mi rekla da je bila kod njih na tečaju i da je ženska malo bahata a i da im gelovi nisu kvalitetni,pa sad ne znam šta da radim.

Zadnje uređivanje Just a Girl : 09.03.2009. at 18:53. Reason: maknuti vroj telefona i web stranica
novaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 21:31   #83
Quote:
novaa kaže: Pogledaj post
Bok cure. Zanima me je li netko od vas bio na tečaju u professionails ili u studio di?
Ja sam napravila tečaj kod jednih i drugih.

Potpisujem Studio Di, bolji materijali, bolje cijene, jednostavni ljudi i sve OK.

Ovi drugi se furaju na glamur i ništa više, priča im je plitka, to skužiš odmah ako imalo kužiš što je život. Platila sam puno nizašta, ne mogu prežaliti taj novac.

Toliko od mene, sorry, neka se niko ne vrijeđa, samo sam izrekla svoj doživljaj.
mrnjauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 13:09   #84
Hvala ti na pomoći,u studio di tečaj traje samo jedan dan pa mi se to učinilo malo vrimena za naučiti raditi a u professionails je 4 tjedna,ali očito to ništa ne znači?
novaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 14:29   #85
Smile Koje gelove koristiti

Pozdrav,sad sam pretrazivao po ebay da kupim gelove za pravljenje i nadopunu umjetni noktiju i neke setove, e sad neznam vise sta kupiti.Ako moze par predloga da valjaju da mi zena ne zavrne glavu.
kaligula07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 00:10   #86
Thumbs up

Quote:
novaa kaže: Pogledaj post
Mafija,jel se ti baviš ugradnjom noktiju? ja sam se već čula sa martinom i tražila da mi pošalje kataloge i cjenike, od tada prošlo bar mjesec i po dana a ništa nisam dobila.Jedna cura mi rekla da je bila kod njih na tečaju i da je ženska malo bahata a i da im gelovi nisu kvalitetni,pa sad ne znam šta da radim.


Ne radim nokte nego idem kod njih u salon već 4 godine i moram priznati da sam s ovim gelovima jako zadovoljna, s obzirom na prijašnje gelove s kojima su radili ( bilo je dobrih ali Hollywood mi ima super izbor boja kao i šljokaste gelove, a uz to gel i super drži. Gle razlika je od čovjeka do čovjeka u svemu pa tako i u tome. Ja sam zadovoljna i kozmetikom i uslugom, netko drugi nije. Preporučam ti da ih kontaktiraš ponovno, kažeš da želiš kozmetiku vidjeti i isprobati prije. Najbolje slušaj sebe a ne tuđa mišljenja.
MAFIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:32   #87
Quote:
novaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti na pomoći,u studio di tečaj traje samo jedan dan pa mi se to učinilo malo vrimena za naučiti raditi a u professionails je 4 tjedna,ali očito to ništa ne znači?
sve ti ovisi ko ti "uvali priču" i "proda rog za sviću"
hehhe, ovo sam dobro u rimu stavila
mrnjauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:01   #88
Bok ljudi....
evo još jedne nove članice!!!!!
odmah ću krenut sa pitanjima....
dal neko možda zna.. gdje ima u Zagrebu tečaj ugradnje ali sa professionalnailsom????
hvala unaprijed!!!!!!!!!
sanjica1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:10   #89
Quote:
sanjica1988 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi....
evo još jedne nove članice!!!!!
odmah ću krenut sa pitanjima....
dal neko možda zna.. gdje ima u Zagrebu tečaj ugradnje ali sa professionalnailsom????
hvala unaprijed!!!!!!!!!
kolko ja znam ima samo u njihovom dučanu u horvačanskoj, tečaj + startni paket 12 i neš soma kuna. moje mišljenje je da ljudi koji drže tečajeve oni najeftiniji pa do najskuplih nauće pa gotovo jednako. ja sam prije mjesec dana završila pa sad kopam po forum i yuo tubu sve šta me nisu naućili.
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:09   #90
a hvala puno ivana na brzom odgovoru!!!!
nemam pojma kakvi su im tečajevi... zato sam pitala... vidjela sam ih na sajmu u opatiji jedne godine i poslje toga nisu dolazili....
hm ja sam zavrsila tečaj vani-ne u Hrvatskoj... dala sam bjesnu lovu.. tečaj-nemam blage veze, materijal-onako jedna velika katastrofa!!!
nemam pojma gdje da idem na tečaj a da ne bacim lovu bezveze....
kakav je abalico,opi i onaj neki juliana nails ili kako već!!!!!!!!!
sanjica1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:49   #91
Ja sam išla na NSI tečaj, Zagreb.
MAterijal mislim da je odličan, tečaj sasvim ok, za sve daljnje nadogradnje znanja - tu je forum!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:04   #92
Bok curke, jel radi koja s Abalicom?

Kako znati kad žarulje u lampi treba promijeniti?
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:08   #93
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Kako znati kad žarulje u lampi treba promijeniti?
I mene ovo zanima!
Daj se prebaci na temu Geliranje.... pa pitaj, odoh i ja tamo!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:33   #94
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Ja sam išla na NSI tečaj, Zagreb.
MAterijal mislim da je odličan, tečaj sasvim ok, za sve daljnje nadogradnje znanja - tu je forum!
a reci mi di je taj NSI...
imaju kakvu stranicu na netu da malo pogledam...
i kako im se krecu cijene tečaja????
hvala !!!!!!!!!!!!!
sanjica1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 11:25   #95
sve cure očekuju previše od tih tečajeva!
ne nauči se nokte radit za 3 dana!
tečaj postoji da bi se upoznalo s osnovnim proizvodima i tehnikama rada,a znanje i vještina se stječe vježbom.potrebno je izbrusit noktiju i noktiju prije nego se može reći JA ZNAM RADIT NOKTE

masu cura krene samo doma prtljat,bez ikakve teorijske podloge,a to isto nije dobro.malo prečesto u zadnje vrijeme vidim jako loše radove.najgore je što su ufurane kako super rade....ali neće dugo.
smatram da kao totalni laici trebate krenuti na neku profi poduku ako mislite prosperirat u tom poslu dugoročno.
jedino ibd centar ne naplaćuje tečaj ako se kod njih sve kupi za početak i to smatram da je sasvim u redu.tako bi svugdje trebalo biti
__________________
moj kutak
lightblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 17:33   #96
Quote:
lightblue kaže: Pogledaj post
sve cure očekuju previše od tih tečajeva!
ne nauči se nokte radit za 3 dana!
tečaj postoji da bi se upoznalo s osnovnim proizvodima i tehnikama rada,a znanje i vještina se stječe vježbom.potrebno je izbrusit noktiju i noktiju prije nego se može reći JA ZNAM RADIT NOKTE

masu cura krene samo doma prtljat,bez ikakve teorijske podloge,a to isto nije dobro.malo prečesto u zadnje vrijeme vidim jako loše radove.najgore je što su ufurane kako super rade....ali neće dugo.
smatram da kao totalni laici trebate krenuti na neku profi poduku ako mislite prosperirat u tom poslu dugoročno.
jedino ibd centar ne naplaćuje tečaj ako se kod njih sve kupi za početak i to smatram da je sasvim u redu.tako bi svugdje trebalo biti
od riječi do rijeći se slažem sa lightblue, ja sam prije mj. dana završila tećaj pa još ne radim s mušterijama jel ne želim lošu reklamu, neg sad na dan bar jedne nokte napravim il sebi ili nekoj poznanici. jel želim da nokti mojim budućim mušterijama izgledaju ko s reklame.
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:46   #97
ovako... neznam mislim da se nismo bas razumjele...
ja ne trazim tečaj gdje ću u 3 dana sve naucit o noktima....
naucit cu koliko mi treba... jer mi je predznanje veliko....
a isto tako vidim cure po zg koje rade u dobrim kozmetičkim salonima neznaju koje su bolesti nokta.... a da ne kazem da cure rade gel na noktima koji su bolesni....(gljivice)
mislim hello... ali bitno je da su zavrsile tečaj....
dobro dal mi neko mže preporucit gdje ici na tečaj u zg ??
mislim da platim i da znam sta sam platila..
unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!
sanjica1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:52   #98
ovo šta noktarice rade nokte koje imaju gljivice, nije do tečaja neg do toga da se zaradi više. a uostalom kad nekom napraviš nokte i žena dobije gljivice moraš joj skinut to a ne pustit da joj nokat ode u ku...
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 21:41   #99
neželim ulaziti u to...
jesi završila ti tečaj... ako jesi... daj mi reci di da odem... cula sam za abalico da je ok... pa neznam sta ti mislis....
jer sam bila u njemackoj jedno vrijeme... tako da sam van svega...
unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!
sanjica1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:57   #100
ovaj tečaj gdje sam ja završila nebi nikom preporučila, zbog same edukatorice. najbolje da si na googlu ukucaš tečaj za nokte i pogledaš što ti po cijeni najviše odgovara i ako želiš verificiranu diplomu najprije provjeri ko jih daje, jer večina koji se tako reklamiraju ne daju ih. a za sve ostale sitnice poslje tečaja koje ti nebudu jasne možeš se obratiti curama s teme ugradnja noktiju.
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.