Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 22:21   #81
naša nova vešmašina Gornje Velenje je danas krepala

i tak...
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:37   #82
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Glupo mi je favorizirati Gorenje ak imam sasvim ok marku doma, tipa Končara. Ipak, nisam uzela njihovu radnu ploču jer se performanse ne slažu s mojom idejom kuhinje, ali ne pada mi na pamet potpomagati Gorenje kad ionak cijena nema veze s kvalitetom. Mislim, frižider od 7 tisuća kuna, isti ko i moj, samo manji, ali je supermegakulzakon jer miu je dizajner Ferina i nije naš. Ma stvarno...
končar se danas proizvodi u italiji, kini, i pitaj Boga gdje...stoga je upitno govoriti o končaru i kako o brandu, i kao o hrvatskom...Rade se negdje prevrće u grobu...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:37   #83
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Koliko znam Gorenje za nase trziste stize iz pogona koji su otvoreni u Kragujevcu, a ne iz Slovenije


u pičmač...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:39   #84
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
naša nova vešmašina Gornje Velenje je danas krepala

i tak...
nema veze, garancija bu to pokrila
kaj ćeš. electrolux je iz mađarske, bosch iz češke, nemam pojma kaj je iz turske...niš na našem tržištu nije kaj bi trebalo biti...mi smo banana država
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 21:15   #85
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post


u pičmač...
to je nedavno bilo na tv-u kad su bili u posjetu tvornici Gorenje u Velenju i jedan od direktora je to potvrdio
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:27   #86
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
končar se danas proizvodi u italiji, kini, i pitaj Boga gdje...stoga je upitno govoriti o končaru i kako o brandu, i kao o hrvatskom...Rade se negdje prevrće u grobu...
Naravno, ali radije kupim to nego srpsko-slovensko Gorenje. Ak niš drugo, Končar se bar sklapa kod nas i jako je dobre kvalitete (bar moj frižider je, u biti jedino kaj baš ja imam od Končara, no čujem samo pozitivne recenzije o njihovim aparatima).
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:10   #87
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Naravno, ali radije kupim to nego srpsko-slovensko Gorenje. Ak niš drugo, Končar se bar sklapa kod nas i jako je dobre kvalitete (bar moj frižider je, u biti jedino kaj baš ja imam od Končara, no čujem samo pozitivne recenzije o njihovim aparatima).
pečnice od gorenja su MNOGO kvalitetnije izrade, vizualno pogotovo iznutra zavrsna obrada materijala i sl , a i 25 % trose manje energije
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 00:39   #88
Kaj znači ta manja potrošnja energije kad su toliko skuplje od ostalih?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 10:18   #89
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Kaj znači ta manja potrošnja energije kad su toliko skuplje od ostalih?
pa ako dugoročno gledaš, onda se isplati...
Jatza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 11:03   #90
Quote:
Jatza kaže: Pogledaj post
pa ako dugoročno gledaš, onda se isplati...
končar oko 1.02 kwh po ciklusu (sad neznam što im znaći ciklus ali je znam da je to standardizirana norma za klase potrosnje)

dok koncar ima oko 0,79 kwh po ciklusu tj. ako je jedan cikus jedno počenje od recimo jedan sat onda nakon 5 pečenja dobiš jedno besplatno što se struje tiće ako usporedjujemo potrosnju gorenja s končarom
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:18   #91
gorenje štednjak

pozdrav!
nakon puno godina naš štednjak je na izmaku i sad smo se odlučili kupiti novi od gorenja-pa me zanima zna li neko adresu bilo kojeg dućana sa tim gorenjem asortimanom da odemo pogledati na više mjesta?puno hvala...
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:25   #92
Quote:
zrikzrikzrikavac kaže: Pogledaj post
pozdrav!
nakon puno godina naš štednjak je na izmaku i sad smo se odlučili kupiti novi od gorenja-pa me zanima zna li neko adresu bilo kojeg dućana sa tim gorenjem asortimanom da odemo pogledati na više mjesta?puno hvala...
Imaš na Slavonskoj av. Gorenje centar .... iza Stanić tekstila.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 12:10   #93
ma ima svugdje, Pevec, Elipso... cijene su im različite, a i svaki ima svoje uvjete dostave, pa si i to provjeri, da poslije ne bi bilo "oooops".
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:55   #94
Imaš i na Ravnicama (Maksimir). Tamo je i servis. I meni je prije više godina riknuo štednjak. I na kraju sam isti kupio u Elektrokomercu, jer je bio jeftiniji nego u njihovom dučanu.
Nevjerojatno, ali istinito. Stoga zaista prvo istraži.
Samo Malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:50   #95
Istina, isplati se dobro istraziti. Cak i kada napisu Akcija, moguce je da ces negdje naci jeftinije. Nekad su cak i ovi internet ducani skuplji...
Ali, mene zanima zasto bas Gorenje? Recimo, meni se ne svidja sto rade vrata pecnice na nacin od prije 10 godina. Electrolux ima takva vrata da su ravna iznutra, napravljena od stakla koje mozes u potpunosti izvaditi. Nema onih limova, serafa i sl. koje je nemoguce ocistiti,a po cijeni Gorenje nije bas jeftin.
Thorvald is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 14:32   #96
Gorenje je provjereno najjeftinije kod Kralja u Čulinečkoj (dostava 80 kn). Nakon toga slijedi eventualna moguća akcija u Pevcu i tek onda Gorenjeov dućan (besplatna dostava).
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 19:20   #97
Perilica rublja Gorenje

Imam perilicu Gorenje WA512. Nakon pranja obojenog rublja i centrifugiranja ne završava s radom nego nastavlja dalje s programom bijelog rublja. Promijenio sam programator ali nije pomoglo. Ima li tko neki savjet?
tromic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 21:24   #98
Pozdrav! Ako netko zna prikladniji podforum molio bih da javi.

Trebaju mi upute za koristenje vesmasine Gorenje WA 942. Na netu nikako da nadjem bas za taj model pa ako netko slucajno ima u doc-u ili pdf-u molim da mi se javi. Da sam zena i da znam lijepo treptati cak bih zamolio da netko skenira papirnatu verziju hehe

Pozdrav!
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:33   #99
Quote:
tromic kaže: Pogledaj post
Imam perilicu Gorenje WA512. Nakon pranja obojenog rublja i centrifugiranja ne završava s radom nego nastavlja dalje s programom bijelog rublja. Promijenio sam programator ali nije pomoglo. Ima li tko neki savjet?
Riješeno. Grijač je imao mali otpor prema masi - oko 15 kOhma, pa je preko njega motor programatora imao napajenje.
tromic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:54   #100
[B]Gorenje je naprosto smeče, naši stari su naviknuli pa mi kao tuljani za njima, a dobro znamo da nekada je postojao samo gorenja, i možda još koji proizvođać. Morao sam iz osobnog iskustva informirati svekoliku javnost o događajima vezanih za proizvode gorenja i to nije zbog toga što su to naši dragi susjedi, jer ako vi kupite proizvod na kojeg dobijete dvije godine garancije, iosti rikne u trećoj, obiđete servise gorenja u cijeloj RH i nemoguće dobiti komad već direktno sa Gornjim Velenjem, što sam i napravio poslavši e-mail 15.travnja a do danas nema komada već gospodin iz servisa Janez govori kako je poslao dopis u Celja na lager koji će onda kozna kada dostaviti komad, a do tada cijeli gorenje proizvod je beskorisan, možda Janez čeka da uđemo u evropsku uniju, tko će znati. Ali moram vam i kazati da sam još 96 direktno kupio gorenje frižider u Kopru koji je riknuo nakon godine dana, tako da ne bi mislili da gorenje farba samo susjede već i svoje fantjeke, i tada sam rekao nikada gorenje u moju kuću i evo opet sam se zaj...., nadam se da će nekome koristiti sve ove informacije koje su istinite na žalost./B]
grota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.