Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 19:19   #381
Cool

Ljudi ja sam iz BIH i zanima me jel netko zna da li može samo jedan roditelj da dođe da produži pasoš uz punemoć drugog roditelja ili moraju biti oba jer jedan mi ne može doći u Bosnu tj mama ne može pa me sad zanima da li može uz punemoć drugog
NisamNormalan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 15:44   #382
Imam pitanje,pa ako zna netko odgovor.
Ove zime bi moguće malo na snijeg sa našom djecom (14g i 12 g) i htjeli bi povesti dječijeg frenda (13 g).Mogu li osobe koje nisu roditelji voditi tuđe dijete sa sobom?Koji dokumenti trebaju (osim putovnica)?
Moguć put u Sloveniju ili BiH.....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 16:20   #383
Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje,pa ako zna netko odgovor.
Ove zime bi moguće malo na snijeg sa našom djecom (14g i 12 g) i htjeli bi povesti dječijeg frenda (13 g).Mogu li osobe koje nisu roditelji voditi tuđe dijete sa sobom?Koji dokumenti trebaju (osim putovnica)?
Moguć put u Sloveniju ili BiH.....
http://stari.mup.hr/main.aspx?id=160620

Čini se da više ne treba punomoć, ali bolje nazovi. Ali ako na nešto sumnjaju mogli bi vas bez veze zadržavati. Ja bih radije imala punomoć roditelja.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 17:21   #384
Vodila sam maloljetne necake i vadila punomoc za svaki slucaj no nitko nas cak ni na aerodromu nista nije pitao
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2018., 21:30   #385
Punomoć ovjerenu kod bilježnika?Na to mislite?
Hvala na odgovorima....svakako ću provjeriti telefonski jer ima do toga dovoljno vremena.
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 10:03   #386
da, kod bilježnika
to košta 50-tak kuna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.