Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2011., 21:30   #1541
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Po čemu misliš da je poseban? Na netu je duplo jeftiniji nego kod nas, pa ne vidim razlog da ga kupujem u našim parfumerijama. A kod nas ionako nema u ponudi nijanse koja meni odgovara, pa je i to razlog više za kupnju preko neta.
tak već da,to su dobri razlozi
plašljiva is offline  
Old 12.08.2011., 21:31   #1542
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Bože dragi, meni stižu paketi ko ludi, vele mi moji - evo stigao mi iz USA za jedno 8 dana od jednog sellera s ebaya, iz Kine mi došlo nešto za 7 dana : padaunesvijest:, nevjerojatno!!
pozitivna strana globalizacije
plašljiva is offline  
Old 12.08.2011., 21:49   #1543
Quote:
plašljiva kaže: Pogledaj post
tak već da,to su dobri razlozi
To je osnovni razlog zašto ljudi izvana naručuju nešto - jer im ispadne jeftinije.
drugi razlog je i taj što svih željenih proizvoda još uvijek nema kod nas za kupiti, npr. MAC kozmetike i sl.
Mirella is offline  
Old 13.08.2011., 00:30   #1544
Quote:
plašljiva kaže: Pogledaj post
pozitivna strana globalizacije
Ako je ovo trebalo biti cinično, samo da napomenem da je nekome tko ne naručuje na netu možda moja primjedba čudna - no, čudim se jer već dugo naručujem preko neta i nikad mi ovako brzo nisu stizali paketi, posebno iz Kine, i to od ebayera, i iz USA.
UK je već druga priča, iako se i tu zna zakomplicirati i stvar putuje po tri, četiri tjedna
Suey is offline  
Old 13.08.2011., 07:58   #1545
meni je s feeluniqua paket putovao 40-ak dana. nije mi jasno zašto. njihova služba za korisnike nije od nikakve pomoći. samo te otkače tipa: provjerite u svojoj pošti ima li nešto za vas...
kažu da je najčešće kriva carina koja zadrži paket, ali u isto vrijeme sam naručila nešto s jagodice i taj je stigao uredno za nekih tjadan dana (prošao kroz carinu).
chada1 is offline  
Old 13.08.2011., 12:49   #1546
Htjela bih kupiti ange ou demon losion za tijelo pa me zanima da li mi se isplati više naručiti s neta ili kupiti u parfumeriji gdje je oko 260 kn?Ali ako narucim s neta i platim i carinu...
Eto ako je netko možda naručivao taj losion neka napiše iskustva,tj,ako je bolje naručiti sa neta s koje je stranice najpovoljnije?
veronika_87 is offline  
Old 13.08.2011., 14:03   #1547
Quote:
chada1 kaže: Pogledaj post
meni je s feeluniqua paket putovao 40-ak dana. nije mi jasno zašto. njihova služba za korisnike nije od nikakve pomoći. samo te otkače tipa: provjerite u svojoj pošti ima li nešto za vas...
kažu da je najčešće kriva carina koja zadrži paket, ali u isto vrijeme sam naručila nešto s jagodice i taj je stigao uredno za nekih tjadan dana (prošao kroz carinu).
Ja sam do sada imala dobra iskustva snjima. Svi paketi su mi uvijek došli u roku od 8-10 dana. Jedino je ovaj puder putovao nešto duže, pa sam se zato bila zabrinula. Nekoliko puta sam kontaktirala i službu za korisnike, zbog povrata carine, i uvijek su mi odgovorili rekordno brzo. Isto tako brzo su mi i vratili kune na račun.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Old 13.08.2011., 15:35   #1548
Ja sam parfem sa jagode čekala oko mjesec dana....
Tillea is offline  
Old 14.08.2011., 14:38   #1549
meni s beautyjoint-a vec 2 mjeseca ne stize paket, a sluzba za korisnike uopce ne suraduje...KATASTROFA
__________________
TheChloee's everyday
TheChloee's is offline  
Old 16.08.2011., 09:12   #1550
imam samo jedno pitanje ako je možda netko naručivao sa stranice www.crownbrush.com,znači ima kao američka i britanska sranica,na početku se kao odabere,ali recimo cijene istih kistova na britanskoj su duplo skuplje(ne kužim koja im je to fora)nego na usa,pa ako ima netko tko je već naručivao da mi kaže s koje je uopće naručio?jer ta stranica ima worldwide shipping tako da mislim da nije bitno koja zemlja se odabere
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Old 16.08.2011., 09:32   #1551
ja sam htjela naručiti ali minimalna narudžba im je oko 25 $ i poštarina je preskupa, ne sjećam se sad tačno koliko je ali se ne isplati
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Old 16.08.2011., 10:53   #1552
Točno tako, 25 USD je minimalna narudžba, a shipping je od 20 USD pa dalje, ovisno o težini...
Suey is offline  
Old 16.08.2011., 12:05   #1553
Quote:
Plavooka25 kaže: Pogledaj post
ja sam htjela naručiti ali minimalna narudžba im je oko 25 $ i poštarina je preskupa, ne sjećam se sad tačno koliko je ali se ne isplati
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Točno tako, 25 USD je minimalna narudžba, a shipping je od 20 USD pa dalje, ovisno o težini...
thanx na odgovorima...da,znam da je minimalna narudžba 25 USD i to je još ok ali poštarina je malo previsoka,a na ovoj uk stranici je 10 funti ali su cijene kistova duplo veće nego na ovoj američkoj,uglavnom bezveze sve skupa jer imaju super kistove,još je najgore što ne možeš podijeliti naružbu u dva dijela da se carina izbjegne upravo zbog tih iznosa
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Old 16.08.2011., 19:27   #1554
Curke, jel može pomoć?

Naručujem prvi put s lookfantastica i kad hoću platiti preko paypala on mi izbaci : paypal does not allow your country of residence to ship to the country you wish to.
Ništa ne kužim. Naručivala sam preko feeluniquea i sve je prošlo u redu, ne znam u čemu je problem. Htjela bi iskoristiti ovaj popust na kerastase, sad mi čak više ni voucher neće obračunati. Valjda sam previše puta kliknula.

Pliz help,
stacy is offline  
Old 16.08.2011., 19:43   #1555
Koju poštarinu uzimate kad kupujete preko cheapsmellsa Nisam nikad nista kupila a decleor im je 10 funti jeftiniji od feeluniqua International standard airmail je 2 funte
nety is offline  
Old 16.08.2011., 20:59   #1556
Quote:
vanilla sky kaže: Pogledaj post
thanx na odgovorima...da,znam da je minimalna narudžba 25 USD i to je još ok ali poštarina je malo previsoka,a na ovoj uk stranici je 10 funti ali su cijene kistova duplo veće nego na ovoj američkoj,uglavnom bezveze sve skupa jer imaju super kistove,još je najgore što ne možeš podijeliti naružbu u dva dijela da se carina izbjegne upravo zbog tih iznosa
makeupgeek i Coastal scents
oboje prodaju crown brushes. naravo ne sve, samo neke kistove. i kod mug su drugačija imena(Crown brushes će otisnuti na kist što želite) pa treba gledati po izgledu kistova.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 17.08.2011., 08:02   #1557
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
Curke, jel može pomoć?

Naručujem prvi put s lookfantastica i kad hoću platiti preko paypala on mi izbaci : paypal does not allow your country of residence to ship to the country you wish to.
Ništa ne kužim. Naručivala sam preko feeluniquea i sve je prošlo u redu, ne znam u čemu je problem. Htjela bi iskoristiti ovaj popust na kerastase, sad mi čak više ni voucher neće obračunati. Valjda sam previše puta kliknula.

Pliz help,
Ja nikad nisam uspjela paypalom na lookfantastic platiti Ali slobodno ukucaj karticu ja sma par puta kupovala i sigurno je
Pogledaj si još feelunique i cheapsmells Look ti je najskuplji od ta 3 Razlike su ti od 3 funte pa cak i do 10
nety is offline  
Old 17.08.2011., 13:08   #1558
nije mi jasan taj popust od 20% na kerastase na look-u
kad se obračuna? na checkoutu mi je i dalje ista cijena. je li koja od vas što naručila?
chada1 is offline  
Old 19.08.2011., 18:08   #1559
Ako nekome treba ona pozivnica za feelunique.com, za 10% popusta, neka se javi na pm. Hitno mi treba onih 5 funti popusta.
Eta Eridani is offline  
Old 19.08.2011., 20:56   #1560
Meni je krema s jagodice došla za 5 radnih dana. Nevjerovatno!!!
lida is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.