Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2009., 12:32   #1
VW EOS

jako sam zagrijan za kupnju EOS kabria ,da interesira me iskustva i mišljenja forumaca...
kako su se pokazali i dali je auto uredu.
prince051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 17:43   #2
Uredan, ali i podosta troši ( konkretno 2.0 fsi).
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 10:48   #3
Dobar za sada. Ima šogorica 2.0 tdi nekih godinu, dvije. Meni osobno baš ne leži za vožnju
mlade_n is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 08:20   #4
Quote:
prince051 kaže: Pogledaj post
jako sam zagrijan za kupnju EOS kabria ,da interesira me iskustva i mišljenja forumaca...
kako su se pokazali i dali je auto uredu.
Po meni je taj auto precijenjen, ako zelis kabrio:
1. uzmes ili 207cc koji je oko 160 000 kuna
2. uzmes audi 3 cabrio koji je oko 200 000 kuna i tri svjetlosne godine ispred vw
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 09:48   #5
Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
Po meni je taj auto precijenjen, ako zelis kabrio:
1. uzmes ili 207cc koji je oko 160 000 kuna
Ti se šališ? Može uzeti i fiću kabrio, još jeftinije...
Kadet kabrio za 2000 eura.
Također valja uzeti u obzir da je ta 206-ca obično požuda tatinih curica i tetkica.
Plus to što se kvalitetom ne može uspoređivati sa Eosom.

Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
2. uzmes audi 3 cabrio koji je oko 200 000 kuna i tri svjetlosne godine ispred vw
Ma nije tri već 6 milijardi.
VW je oduvijek bio jeftiniji Audi.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 10:33   #6
207cc = lol lol i obični 308 se raspadaju a kamo ova igračka..jedini jeftiniji a super je mx5,a3 da sa 1.6 osnovnom opremom..200,000 dodaj auto klimu,jači motor.. i još jbga platneni krov.

imam 1.4 Tsi, po gradu 9-10l, po otvorenom oko 7l.. jedina mana Eosa je krov koji lagano pucketa po zimi, da se srediti ali nikada sasvim.. sve drugo za 5, jako zadovoljan
Nosuferatu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 15:34   #7
mx-5 nije nikakva ista klasa sa eosom il a3 cabriom,kao sto to nebi bio ni 207 cc..tu spada 308cc,ako se vec zeli raditi usporedba sa doticnom markom..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 15:40   #8
eosa bi si uzeo samo ako zelim sestaka, jer ga nitko drugi u toj klasi ne nudi.
Nijedan od tih kabrioleta nije nesto posebno kad je u pitanju voznja, meni osobno, osim novog 308 CC i Volva C70 svi nakaradno izgledaju, kvaliteta kakva god da je, zbog mekoce karoserije kad tad ce poceti skripucanja i crvcci...

Prema tome, ako nemas para za C70, nekako bi ti preporucio 308 CC.
Eos ce, btw, ubrzo dobiti i nasljednika
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 15:42   #9
Da se ne zaboravi da Eos ima titulu Best Ride for the Trendy Gay Man 2007.!
deskjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 16:08   #10
bio je test 308cc - eosa,i 308 izgubio, .. jedini + je malo kruća karoserija, i ljepuškast dizajn..ali sve ostalo -
Redizajn već dolazi ove godine,ali gotovo da ništa nije mijenjano osim nešto malo interijera i vanjskih boja.

"cvrci" ne dolaze iz auta, vec iz krova,samo kad je dignut i to u spojevima gume i plastike..najćešće kad dolazi do torzije i to kad je auto nov. pri spuštenom krovu nema zvukova

za više informacija, i pritužbe korisnika eosa iz cijelog svijeta:
[URL="http://www.vweosclub.com/forums/forumdisplay.php?f=8"]
Nosuferatu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.