Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 23:31   #1
Kako postati dizajner interijera??

U velikoj sam nedoumici jer podatke je teško nać, pa molim vas za pomoć. Ovako, ja ću sada upisat za arhitektonskog tehničara u zg-u. A htjela bi poslje te srednje škole ići na fakultet za dizajnera interijera, ali kolko sam pretraživala nema toga fakulteta izravno nego moram prvo završiti arhitektonski fakultet, pa nakon toga upisat jednu godinu tečaja za dizajnera interijera kako bi dobila radnu struku dizajner interijera u ranoj knjižici. Pa ako možda neko zna neku drugu opciju, neka se javi??

Unaprijed hvala
Nives_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 21:49   #2
jedino za što ja znam je usmjerenje "Dizajner unutrašnje arhitekture" u srednjoj graditeljskoj školi u Rijeci. za fakultet nisam čula, ova opcija jednogodišnjeg tečaja se čini ok jer vjerojatno pokriva program srednje škole. u dotičnoj srednjoj školi na žalost nemaju ovo ponuđeno u programu obrazovanja odraslih (dok ostala 3 smjera imaju).
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 21:14   #3
studij dizajna pri ahitektonskom fakultetu u zagrebu je fax koji nudi i tu granu, izmedju ostalog!

a mozes ti to na sve starne - masti na volju!
oOivanaOo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 16:10   #4
Quote:
Nives_sk kaže: Pogledaj post
U velikoj sam nedoumici jer podatke je teško nać, pa molim vas za pomoć. Ovako, ja ću sada upisat za arhitektonskog tehničara u zg-u. A htjela bi poslje te srednje škole ići na fakultet za dizajnera interijera, ali kolko sam pretraživala nema toga fakulteta izravno nego moram prvo završiti arhitektonski fakultet, pa nakon toga upisat jednu godinu tečaja za dizajnera interijera kako bi dobila radnu struku dizajner interijera u ranoj knjižici. Pa ako možda neko zna neku drugu opciju, neka se javi??

Unaprijed hvala
Posoji akademija za unutarnji dizjn nalazi se u Skoplju i u sklpu je Akademije Italiano iz Firenze tako da poslje zavrsenih studija dobijas verificiranu diplomu prizatu u svim drzavama za daljnije iformacije e;[email protected]
zlatkorrmk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 02:58   #5
Quote:
Nives_sk kaže: Pogledaj post
U velikoj sam nedoumici jer podatke je teško nać, pa molim vas za pomoć. Ovako, ja ću sada upisat za arhitektonskog tehničara u zg-u. A htjela bi poslje te srednje škole ići na fakultet za dizajnera interijera, ali kolko sam pretraživala nema toga fakulteta izravno nego moram prvo završiti arhitektonski fakultet, pa nakon toga upisat jednu godinu tečaja za dizajnera interijera kako bi dobila radnu struku dizajner interijera u ranoj knjižici. Pa ako možda neko zna neku drugu opciju, neka se javi??

Unaprijed hvala
ista stvar samo što sam ja vec u toj skoli u drugom gradu. ista ideja.
elegantHORSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 21:52   #6
kako postat dizajner interijera ?

Može li mi ko ikako reći kako da postanem dizajner interijera. Koju školu da upišem da bi to postala dizajnerica ?
I kolko bi trajala ta škola, i šta sve treba za nju ?
Jel može bar iko TOČNO odgovorit bar na ijedno pitanje od ovih. Hvala
124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:07   #7
preporučam callegari, to je talijanska škola za dizajn u zagrebu,smjer dizajner unutrašnje arhitekturehttps://www.forum.hr/images/smilies/shocked1.gif
blacken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:33   #8
Recite mi imaju li dizajneri interijera posla i da li se sa tom skolom moze raditi odmah ili treba najprije dosta iskustva
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:07   #9
posla imas ako ti je bandic najmanje stric i spiskat ce na tebe a da mu uredis kancelariju nebrojene milijune poreznih platisa.. ali iskreno.. prodji gradom,, zaustavi svakog prolaznika,.,. ili svakog drugog i pitaj ga da li mu je dizajner uredjivao stan a onda idi po lokalima pa pitaj to isto... nema tu kruha u dzavi u kojoj ljudi jedva prezivljavaju.. hebe se njima za dizajn
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:07   #10
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
posla imas ako ti je bandic najmanje stric i spiskat ce na tebe a da mu uredis kancelariju nebrojene milijune poreznih platisa.. ali iskreno.. prodji gradom,, zaustavi svakog prolaznika,.,. ili svakog drugog i pitaj ga da li mu je dizajner uredjivao stan a onda idi po lokalima pa pitaj to isto... nema tu kruha u dzavi u kojoj ljudi jedva prezivljavaju.. hebe se njima za dizajn

Da, to sam i pretpostavila. Bolje da sam se u Africi rodila, barem bi imala kojeg lava ili žirafu za upucati..
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 21:17   #11
Quote:
pausiniana kaže: Pogledaj post
Da, to sam i pretpostavila. Bolje da sam se u Africi rodila, barem bi imala kojeg lava ili žirafu za upucati..
Zar bi doista mogla upucati lava ili slona?
Daluge Klaipeda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.