Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2011., 07:18   #1
Pomoć u učenju

Ovak, imam dva klinca u 2. razredu osnovne škole. Dečkima je malo problem škola, neke stvari im treba pojasnit, a zapravo najčešće dobit njihovu pažnju...ma ukratko, s obzirom da ja često radim (od kuće, ali svejedno-radim) kad je njima vrijeme za učenje, trebala bi neku dobru i dragu studenticu pedagogije/defektologije...ma nekog tko zna s klincima i zna kako podučavat...da radi s njima npr. 2 puta tjedno po 2 sata...da im malo pomogne u bilo kojem predmetu, tj. svim predmetima pomalo (engleski/hrvatski/matematika/priroda/glazbeni). E sad, zanima me pod 1., ima li takva ovdje? Pod 2. koliko se to plaća okvirno?
fala
jana108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:20   #2
A studenti ne dolaze u obzir? Zašto? Zvuči kao spolna diskriminacija.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:56   #3
sorry, potencijalni sukob interesa
zapravo me najviše zanima kak se kreču cijene u tom smislu
jana108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:58   #4
Quote:
jana108 kaže: Pogledaj post
zapravo me najviše zanima kak se kreču cijene u tom smislu
Pmoć u učenju se plaća od 40kn i više po satu. To ti najviše ovisi o osobi koja radi, koliko je stručna, koliko ima iskustva i tako to.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 21:26   #5
bog,mene zanima da li još uvijek tražite nekoga za pomoć s klincima???
kacijola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 14:01   #6
a gdje se nalazite?
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 22:57   #7
pomoc u ucenju

U postpuku sam trazenja osobe za pomoc u ucenju za muško dijete od 13 godina (godište '98), 6. razred osnovne škole, koje ima sluzbenu preporuku individualnog programa (što nije i posebni program za one koji znaju o cemu se radi) i pomoci od odgovarajuce osobe koja bi mogla s njime uciti, recimo 2h dnevno, subota i nedjelja vjerojatno ne ili po dogovoru... Ako znate nekoga ili ste osoba za to, molim vaš odgovor/savjet ovdje ili na privatni mail. Hvala.
Tipman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 08:39   #8
Apsolvent socijalne pedagogije, sa iskustvom (asistenta u nastavi s djecom s poremećajima u ponašanju ili ADHD-om , pomoć u učenju, privatne instrukcije, kreativne radionice...), radim s djecom s poteškoćama u učenju i/ili ponašanju. Završen prvi stupanj NLP-a i art-terapije, te početna godina transakcijske analize.
Mogućnost instrukcija iz različitih školskih predmeta, učinkovita priprema za provjere znanja za osnovnu i srednju školu, te individualiziran pristup. za više info na pp.
bubimiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 15:18   #9
U In Optimumu imate seminare brzog čitanja za djecu od 8-12 godina, djeca su oduševljena, a nauče strašno puno, čak dobivaju veliki interes za školu i knjige. Posebno je super za djecu s poteškoćama jer se obrađuje sve živo, od čitanja, učenja, povezivanja gradiva, radi se cijelo vrijeme i gradivo iz škole, a nakon završenog seminara djeca mogu cijelu godinu dolaziti na radionice i tako pripremati gradivo za školu. Za djecu od 12 godina nadalje također je odličan seminar brzog čitanja i poslije završenog seminara imaju neograničen dolazak na seminar besplatno.
www.inoptimum.com
insomnia2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 09:38   #10
Ne postajte ovdje reklame za instrukcije. Za to imate teme Mali oglasi i Kutak za školarce i studente
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:31   #11
Tražim pomoć kod učenja/usmjeravanje/kontrola za dijete u 3. razredu OŠ.

Potrebno je 3 x tjedno po 2 sata.

Turnusi - tjedan dana prije podne, tjedan dana popodne..

Kvart Stenjevec, dolazak kući

Studentica koja živi u blizini za neku razumnu cijenu jer je redovno i često.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:35   #12
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
Tražim pomoć kod učenja/usmjeravanje/kontrola za dijete u 3. razredu OŠ.

Potrebno je 3 x tjedno po 2 sata.

Turnusi - tjedan dana prije podne, tjedan dana popodne..

Kvart Stenjevec, dolazak kući

Studentica koja živi u blizini za neku razumnu cijenu jer je redovno i često.
Ma kakva pomoć kod učenja... dajte molim vas! Ostavite djecu na miru sa ocjenama kakve donose iz škole i ne uništavajte im to kratko i nezamjenjivo djetinjstvo!! Ocjene nisu nikakvo mjerilo već karakter, osobina i duša individue..zapamtite to molim vas !!!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.