Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2014., 23:00   #101
Netko možda vidio da zagrebački S.Oliver dućani drže ovaj model majice?

Skinula sam sliku sa stranice njihove online trgovine ali znam da ne drže baš sve modele po našim dućanima...

__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 20:02   #102
Može li mi netko linkat njihov katalog za mušku obuću, točnije tenisice? Ja sam tražio, ali ne nađoh tenisice koje želim.
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 22:14   #103
http://www.soliver.eu/
- dostavljaju i u Hrvatsku (za 4,95 EUR)
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 13:15   #104
Hvala
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:17   #105
Ja u zivotu nisam vidio neljubaznije prodavace nego sta su u S.olivera u Šibeniku,niti dobar dan,niti doviđenja,a o onom muskom prodavacu necu niti komentirati jer ce mi comp blokat...evobjedna anegnota sta se tice njegove prodaje,dosao sam u ducan i trazio sam crni uzi pulover ali ga nije bilo pa mi je biser ponudio zenski najveci broj(inace je moj broj M),i sto ja mogu dalje komentirati,jednostavno dok se ne promjeni posada tamo vise od gada nemogu uci..a sto se tice ovih gore predhodnih komentara znam tj. Siguran sam da je on to pisao jer on je jednostavno opsjednuti bolesnik prodajom i pozitivnim komentarima tog ducana kojeg vodi...
Roža12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 11:43   #106
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Naručujem S.oliver iz austrijskog web shopa http://www.soliver.at/sale/damen/pul...,de_AT,sc.html

Trenutno do 18.1. daju kod za dodatnih -20% koji prolazi na stvari sa SALE-a.

Za dogovore možete se javiti na mail (piše mi u profilu pod kontakt informacije) ili pp.

Koji način plaćanja koristiš?

Može li se platiti putem debitne Visa kartice?
Nuclear0baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 13:25   #107
Kratak komentar vezano sa opcenito rad u S oliveru i njihovoj robi...
Ovako, radila sam u najvecoj filijali u Njemackoj u S oliveru, tocnije u Munchenu se nalazi taj ducan, na 4 kata je: jedan cijeli kat je muski odjel, jedan kat samo djeciji, a ostalo sve zensko, casual, premium _ elegantna odjeca, svecana itd....
Rad u s oliveru je samo izrabljivanje....svaki dan smo imali sastanke u jednoj prostoriji gdje smo razgovarali o tome kako kupcima uvaliti sto vise robe...dakako tu u Njemackoj nije tesko nekome nesto prodati, ljudi stvarno kupuju i bez da ih nagovaras....ali to kako smo mi o kupcima razgovarali je odvratno, da sam ja znala sto stoji u poledini toga, pa nikad im ne bi usla ista kupiti....
Odnos prema zaposlenima je uzasan, male place s obzirom kako je skup zivot u Bayernu. Roba im je jako losa, a skupa, sami poliester..a ono sto je kvalitetno je jos skuplje....
Voditelji su vrsili nenormalan pritisak oko prodaje...ako te vide da nisi sa kupcem odmah dodu do tebe, i govore ajde ajde hvataj kupce...i onda te promatra hoces li to uciniti ili ne...stalno si u promatraju tijekom dana, jer je voditelj cijeli dan u filijali....jedna odvratna stvar u s oliveru bila mi je, da kada prodas robu nekome...prije nego ta osoba ode do kase moras na etiketi te odjece upisati svoj "broj" - broj koji ti bude dodijeljen nakon sto se zaposlit...i na temelju toga oni prate na kompjuteru tvoju zaradu tijekom dana... - znaci upises na etiku svoj broj, recimo 43, i taj koji radi na kasi prilikom kasiranja unese taj tvoj broj - pod naznakom da si ti to prodala kupcu...To je meni bilo uzasno bolesno, kupci su se uvijek cudili sto ja to upisujem na etiketi i zasto im prilikom izalaz iz kabine uzimam odjecu da bi upisala svoj broj...mislim uzasno stvarno....cesto me bilo sramota toga sto radim...Najgore od svega u jednom satu je svatko morao minimalno 200 eura prodati...sto znaci svatko dnevno preko 1000 eura...katastrofa...a place jako male...nemam niti jednu lijepu rijec za taj Fuc...ing S OLIVER...izgubila sam vremena, zivce, a nista dobila radeci tamo
rulles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 09:29   #108
Ima li ovdje neka cura da bi mi nesto narucila sa njihove stranice?
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2020., 07:43   #109
Da li se da povezati njihova kartica s e-računom??? Imam karticu već +5 godina, no online se izbjegavam registrirati jer nemaju hrvatsku domenu. ( A inače izbjegavam registracije na nehrvatske domene osim par izuzetaka. )
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2021., 07:25   #110
Zna li netko može li se darovna kartica koristiti online?
I dobila sam neki popust za rođendan, a ne mogu ga isto iskoristiti online nego samo na blagajni uz predočenje svoje s.Oliver kartice.
Baš im je loš online sistem :/
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2022., 14:31   #111
Zanima me neko frisko mišljenje. Kupujete li ovdje, kako vam se čine cijene i koliko robu smatrate kvalitetnom? Kad prođem pored njihovog dućana, uvijek je prazan. Preko webshopa sam naručila dvije majice. Jedna je ok, zbilja pamucna, mekana, udobna. Ako se ne razleti pranjem uskoro, bit ću zadovoljna. Druga je ok, ali iako je kao pamučna, nije toliko udobna i pod prstima se uopće ne doima kao pamuk, a čini mi se da bi se i pranjem vrlo brzo mogla uništiti. Sad sam ponovno naručila 2 majice pa ću baš vidjeti kakve će biti te. Sve u svemu, vidim da im se obične majice, bez nekih detalja, samo klasična majica kreću po cijeni od 200kn što je i dobro jer imaju i drastično skupljih. Više ni sama ne znam koliko je to realno jer čitavo vrijeme muku mučim s robom i time što i gdje da kupim.
Moon light is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2022., 15:46   #112
Godinama kupujem S Oliver Black Label (u trgovinama i on line), pokazalo mi se najbolje za posao, kvalitetno, kupujem isključivo pamuk, viskozu, poliester zaobilazim, osim haljina koje su postavljene pamukom ili viskozom.
Kontonjata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2022., 14:26   #113
Quote:
Kontonjata kaže: Pogledaj post
Godinama kupujem S Oliver Black Label (u trgovinama i on line), pokazalo mi se najbolje za posao, kvalitetno, kupujem isključivo pamuk, viskozu, poliester zaobilazim, osim haljina koje su postavljene pamukom ili viskozom.
Naručila par majica kratkih rukava i mogu reći da sam se razočarala. Veličina xs koja to realno nije nego je realno M ili veći S. Nije mi se dalo zahebavat s povratom mada sam trebala. Računam možda se nakon par pranja i skupi jer dvije majice xs koje sam prije naručila i koje su mi bile super nakon par pranja stisnule se i sad će polako moći u smeće.

Sve u svemu i u njih sam ostala razočarana tako da stvarno više ne znam gdje se oblačiti.
Moon light is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2022., 19:00   #114
Quote:
Moon light kaže: Pogledaj post
Zanima me neko frisko mišljenje. Kupujete li ovdje, kako vam se čine cijene i koliko robu smatrate kvalitetnom? Kad prođem pored njihovog dućana, uvijek je prazan. Preko webshopa sam naručila dvije majice. Jedna je ok, zbilja pamucna, mekana, udobna. Ako se ne razleti pranjem uskoro, bit ću zadovoljna. Druga je ok, ali iako je kao pamučna, nije toliko udobna i pod prstima se uopće ne doima kao pamuk, a čini mi se da bi se i pranjem vrlo brzo mogla uništiti. Sad sam ponovno naručila 2 majice pa ću baš vidjeti kakve će biti te. Sve u svemu, vidim da im se obične majice, bez nekih detalja, samo klasična majica kreću po cijeni od 200kn što je i dobro jer imaju i drastično skupljih. Više ni sama ne znam koliko je to realno jer čitavo vrijeme muku mučim s robom i time što i gdje da kupim.
Kupovala sam tu i tam kod njih ( uživo, ne online ), u zadnje vrijeme i ne kupujem njihovu odjeću. Ali sam uvijek pazila da je popust bar od - 30 %. Početne cijene su prenapuhane.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.