Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 17:00   #1
Kukavičluk..

Vjerojatno svi po naslovu možete skužiti moj problem . Ja sam ogromna kukavica, trenutno imam 21 godinu nikada dosada nisam imao curu , spolni odnos pa ni prvi poljubac. Jedostavno strah me novih stvari i strah me da nešto gadno ne za*ebem . To je sve počelo još u srednoj kad je sa 17-18 godina velika većina tada imala curu pa čak i spolne odnose u to vrijeme . Lagao sam skoro 2 godine da sam imao veze čisto da se ekipa ne sprda sa mnom , moj problem je već i tada bio što sam imao malo samopuzdanja i to se veoma lagano moglo primjetiti na meni , posebno su cure to dobro kužile pa je i to
valjda jedan od razloga zašto sam ostao sam . Fizički sam bio prosječan , prosječna visina i težina, lice također . Imao sam prilika gdje sam saznao od frendova da se sviđam par cura još u nižim razredima srednje ali sve je to propalo iz već gore navedenog razloga a frendovima sam govorio kako imam curu i kako je ne bi htio varat . To mi tada nije niš puno značilo , pošto sam bio okupiran igricama i fućkalo mi se za cure . Međutim danas mi to predstavlja problem , stalno vrtim u glavi da ću ostati sam još 20-tak godina a možda i više jer sam kukavica koja se boji prići curi i koja nema ''muda '' . Da li je itko ovdje bio u sličnoj situaciji i ako je kako je pronašao rješenje ?
Pozz
Zmajko10 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.05.2017., 17:52   #2
Nešto mi je bilo poznato, pa sam pogledao malo da ti pronađem korisnu informaciju.

Evo, probaj se konzultirati na ovoj temi, jako je slična!
https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post59038407
Iako, taj autor je malo stariji od tebe, ali ipak, valjda imate neke dodirne točke?
Priznajem, nešto mi je čudno, kao da je muljao oko nečega u svojoj temi, no opet, to je samo moj dojam...

Sretno!
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:15   #3
Autor je isti koliko vidim.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:30   #4
Forum pomlađuje. Forum
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:31   #5
Sad je mali izblamiran.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:36   #6
A da nije fulao tu jednu znamenku koja ništa bitno ne mijenja onda bi po tekstu tražili je li pogrešno pisao č i ć. Ili interpunkcijske znakove. Sad bi po nekim pravilima svi trebali dobit kazne, uključujući mene jer nitko zapravo nije pridonio temi, svi pričaju,a nitko nema ništa pametno za reći.
MementoMori051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:57   #7
Quote:
MementoMori051 kaže: Pogledaj post
A da nije fulao tu jednu znamenku koja ništa bitno ne mijenja onda bi po tekstu tražili je li pogrešno pisao č i ć. Ili interpunkcijske znakove. Sad bi po nekim pravilima svi trebali dobit kazne, uključujući mene jer nitko zapravo nije pridonio temi, svi pričaju,a nitko nema ništa pametno za reći.
Ja ponosno priznajem da sam cjepidlaka

Ali ovdje je i nešto drugo u pitanju, zašto mi je tema upala u oko? Zato što je postojala gotovo identična tema koju je i ranije napisao, pa ispario s nje. I koja je onda svrha toga da ponavlja temu, kada ga ne zanima sudjelovanje na njoj? A nije originalna tema pa da živi od toga, nije po ničemu, poprilično su redovite takve teme, ova nije istaknuta po ničemu. Kad mi je već to upalo u oko, onda me zainteresiralo i bacim pogled na još koji post od autora, koji je prošle godine imao 22 godine, ove godine ima 21 godine, a nekad nakon što je napisao tu temu prošle godine je taman proslavio 17. rođendan i otvorio temu oko toga. Fulana znamenka, ili netko laže?

Iskreno, boli me briga koliko tko godina ima, ali ako ideš pisati temu gdje ćeš tražiti mišljenje o nekoj svojoj situaciji, nije li onda fer(ako ne i prema sebi samom) i da opišeš svoju situaciju za koju i tražiš mišljenje? Jer, koja je svrha ako tražiš mišljenje za korigiranu situaciju? I ok, lažeš oko godina, big deal...ali čemu se onda treba vjerovati ako ostaviš dojam da ćeš lagati?

Imaš problem u životu, da, to može biti teško, naravno da ćeš nekada tražiti za mišljenja, ili čak i pomoć, i to je skroz ok. Ali zašto onda u tome glumiti nešto? Još k tome na forumu, gdje smo si stranci... Pa jedan od problema koji je istaknuo je taj da je lagao oko svoje veze i iskustva, i onda kada traži pomoć, opet laže? To nije temelj za neku promjenu. Želiš promjenu? Super, svaka čast ako ideš prema nečemu boljemu, ali samo sebe lažeš, jer forum neće riješiti životne probleme, najviše što forum može napraviti je pružiti podršku, i za koga onda tražiš podršku? Je li možda za laganje? Jer, po opisanom, baš to i je jedan od uzroka problema u životu...ali opet, s obzirom na prezentaciju, čemu vjerovati?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 07:50   #8
Brijem da je nestao i s ove teme ...ili negova time mašina ima neki bag pa ga random baci u neku drugu vremensku petlju
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.