Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2007., 03:28   #1
Kako da se farbam u sivu boju? :( POMOZITE!

Pomoc! Veceras izlazim sa drugovima i drugaricama na jedan rodjendan, a drustvo je skroz otkaceno....

Hmmm, hocu da se ofarbam u sivu boju ali ne znam kako to ide. Gledao sam po radnjama da kupim sivu ali ima samo plava, braon i ostalo...Pomozite ako Boga znate kako da stvorim sivu. tj. sedu boju za penzionere.

moja prirodna boja je smedja ali vuce mnogo vise na crno..
Osmi_Putnik is offline  
Old 22.12.2007., 08:59   #2
Quote:
Osmi_Putnik kaže: Pogledaj post
Pomoc! Veceras izlazim sa drugovima i drugaricama na jedan rodjendan, a drustvo je skroz otkaceno....

Hmmm, hocu da se ofarbam u sivu boju ali ne znam kako to ide. Gledao sam po radnjama da kupim sivu ali ima samo plava, braon i ostalo...Pomozite ako Boga znate kako da stvorim sivu. tj. sedu boju za penzionere.

moja prirodna boja je smedja ali vuce mnogo vise na crno..
poblajhaj se...i kupi sivu pjenu za kosu...i to ti je to..
al jesi lud
Zvjezdica86 is offline  
Old 22.12.2007., 10:40   #3
ako nema spreja... često na farbama piše GRAFIT (te je boja sive).

Smo kaj će ti sijede... pričekaj koju godinu.. imati ćeš ih
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 22.12.2007., 11:51   #4
odi frizeru
ras-na is offline  
Old 22.12.2007., 12:24   #5
Kupi srebrni ili sivi sprej za kosu. odlično prekriva, lako se ispere, jedini je problem što ti kosa bude skroz kruta. Raspitaj se gdje ima za kupiti. Ne znam odakle si, ali znam da ima u trgovinama Frizer.
tonya is offline  
Old 22.12.2007., 13:08   #6
Ja necu samo za jeddnokratnu upotrebu.
Hocu da se ofarbam za stalno. Ne zelim se farbati sprejom!
A kako se to blanha video sam u prvom postu!?
Osmi_Putnik is offline  
Old 22.12.2007., 14:39   #7
kupis blajh i izblajhas se.lipo ce te cila glava svrbit al izdrzi.a cuj ni nemozes iz smedje u sivu bez blajha.daj odi kod frizera,jos ces si i kosu spalit pa neces imat kaj farbat.
ras-na is offline  
Old 22.12.2007., 14:45   #8
Quote:
Osmi_Putnik kaže: Pogledaj post
Ja necu samo za jeddnokratnu upotrebu.
Hocu da se ofarbam za stalno. Ne zelim se farbati sprejom!
A kako se to blanha video sam u prvom postu!?
Uzmi 12%-tni hidrogen i prah za blajhanje, to dvoje pomiješaš i držiš na kosi dok ne izblijedi, nakon toga staviš sivu pjenu ili preljev, ali ta siva će ti se ispirati i morat ćeš je uvijek ponovo stavljati, a postoji i mogućnost da ti kosa dobije zelenkastu boju.

Moj savjet, radije se ne upuštaj u to

Ako ti je samo do otkačenosti za večeras, kupi neku ludu periku.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 22.12.2007., 15:42   #9
zakaj meni ovo na zahebanciju liči?!
padmé_amidala is offline  
Old 22.12.2007., 19:37   #10
Quote:
Osmi_Putnik kaže: Pogledaj post
Pomoc! Veceras izlazim sa drugovima i drugaricama na jedan rodjendan, a drustvo je skroz otkaceno....

Hmmm, hocu da se ofarbam u sivu boju ali ne znam kako to ide. Gledao sam po radnjama da kupim sivu ali ima samo plava, braon i ostalo...Pomozite ako Boga znate kako da stvorim sivu. tj. sedu boju za penzionere.

moja prirodna boja je smedja ali vuce mnogo vise na crno..
pitaj jadranku kosor za savjet
alerim1409 is offline  
Old 23.12.2007., 23:59   #11
hmm, jel ti znas kako ces izgledat kad se ofarbas u sivo???
likica91 is offline  
Old 24.12.2007., 13:29   #12
uzmes plavu boju i crnu u omjeru 2:1 te mijesas dok ne poprimi crno -srebranastu niansu to naneses na glavu te dalje znas sama
ST! is offline  
Old 08.05.2017., 18:26   #13
Šta mislite dal da se upustim u to i koliko bi mi to trajalo da se izblajham u sivo?Inače imam crnu kosu i mislim da bi fora stajala onako siva penzinerska boja i crne obrve nekao bi izgledao starije i onako ozbiljnije.Imam 18 godina i baš to želim probat onako za promjenu, ali me strah da mi se kasnije ne svidi, šta vi mislite?
ror007 is offline  
Old 08.05.2017., 19:36   #14
Nisam žensko nego muško, kažem želio bi to napravit jer bi izgledao onako nekako kao "pravi" muškarac Inače sam tamnoputije boje, crna kosa i kad bi se pofarbao u sivo mislim da bi opasno dobro izgledao, onako siva kosa, crne obrve, crna brada, ne znam treba mi mišljenje da se ne bi poslije pokajao?
Ovakvu boju bi želio, još uz crnu bradu i crne obrve mislim da bi mi baš dobro stajalo?
https://postimg.org/image/uea0myljv/
ror007 is offline  
Old 08.05.2017., 20:19   #15
velika je sansa da ce izgledati neprirodno, i time tuzno. siva je jedna od tezih boja za postici, ukljucuje blajhanje i redovno odrzavanje i toniranje i lako povuce na nezeljene tonove. blahjana crna kosa ce npr izaci narancasta (i potencijalno spaljena), i vecina frizera nisu sposobni napraviti sivo-srebrni ton kako treba, bez da ode na beige ili zelenkasto.
luca is offline  
Old 08.05.2017., 21:54   #16
Uoči da ovo nije jednolično siva nego kombinacija bijelih i crnih vlasi, i da ti frizer treba biti bogisus među koloristima da ti to dobro napravi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 08.05.2017., 22:01   #17
Pitaj Tomu iz Tvoje Lice Zvuči Poznato.
Alexa is offline  
Old 09.05.2017., 10:03   #18
Dizanje 10 godina stare teme, zbog teme kojoj imamo posvećen cijeli podforum.

Probaj pitati ovdje.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.