Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 13:03   #121
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kod mene je danas kiša tako da uopće ne moram ić do plaže da bi do koljena bila u vodi
Moru
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:06   #122
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Moru
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:09   #123
Obukla ja japanke i išla prošetat pse malo kao da obave, ponijelo me i odšetala kojih 8-9 km. U japankama iz Storyja.

Sad imam takve rane medju prstima da cvilim u jastuk i ne mogu vjerovat da sam toliki tukac.

I šta se imaju stopala navikavat svake godine iznova na japanke, gdje im je celularno sjećanje, jbt.
Old 20.05.2017., 13:21   #124
namjerno sam rekla u vodi, jer pričam o kiši.
Old 20.05.2017., 15:08   #125
Quote:
kod mene je danas kiša tako da uopće ne moram ić do plaže da bi do koljena bila u vodi
a jebemu
ja sam odradila nasip i došle smo doma, čekam da rukne kiša. nebo je u nijansama pred pljusak, tišina je i pritisak.
takvo je vrijeme da je ova moja, usred ležerne šetnje, dvaput legla u travu, pa sam ja sjela uz nju, bome je i meni dobro sjelo.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Obukla ja japanke i išla prošetat pse malo kao da obave, ponijelo me i odšetala kojih 8-9 km. U japankama iz Storyja.

Sad imam takve rane medju prstima da cvilim u jastuk i ne mogu vjerovat da sam toliki tukac.

I šta se imaju stopala navikavat svake godine iznova na japanke, gdje im je celularno sjećanje, jbt.
jao, to boli.
zato nemam nijednu obuću s tim među prstima, osim japanki, koje nosim samo po stanu.

odlično pitanje, di je stanična memorija?

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 15:24   #126
imam anatomske kožne japanke i mogu odmah prvi dan s njima na biokovo :čehinja: da me ne nažuljaju nešto ko i one cipele koje nosim zimi (a čije ime ne spominjemo) a u koje mogu uskočit i hodat danima iako su nove novcate
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:17   #127
Quote:
namjerno sam rekla u vodi, jer pričam o kiši.
onda si trebala reć: u kiši
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:15   #128
Danas me podsjetilo zasto ne volim ljeto. Guzva na Stradunu, guzva na Pilama, ne mozes proci nikuda, svi slikavaju, onda 15 min ulaze u bus jer svi unutra kupuju karte... Ah, divne 90te.
Apstrakcija filmskog izraza kao jezika specifikuma i apstrakcija umjetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije, vlastite inferiornosti i vlastitog infalcizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije na tom istom jeziku kao specifikumu radi i bez obzira na kojem nivou aspiracija mi o njemu govorili.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:29   #129
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Danas me podsjetilo zasto ne volim ljeto. Guzva na Stradunu, guzva na Pilama, ne mozes proci nikuda, svi slikavaju, onda 15 min ulaze u bus jer svi unutra kupuju karte... Ah, divne 90te.
Je, sredina 90-ih je bila super, ali i kraj 80-ih.
Zadnje kaj sam pred rat bila tam je bila 90. i '91 i jos je bilo fino, nisu bile ludjacke guzve.
Ak dobro pamtim, frendica i ja smo se vratile u Zagreb zadnjim avionom ili jednim od zadnjih, prije zatvaranja aerodroma.

Jos se sjecam kak smo noci provodili na Banjama s nasim dubrovackim drustvom i komentirali kak je sreca da je nama tak lijepo i mirno, a u dijelovima zemlje sranje.

I onda je i tam krenulo.

Mislim da sam zadnje bila ... hm... mozda 98. I jos je bilo sasvim fino kaj se tice guzvi.
Old 20.05.2017., 17:43   #130
Popizdile ste s tim japankama.
Sparno je
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:48   #131
Kod mene je zadnjih 10-ak dana vrijeme ocajno. Danas sam se zaletila do ducana dok je bilo suncano, ali je u isto vrijeme i padala kisa.
Oni dani kad sam zivcana na vrijeme... Argh

Nemam prevelika ocekivanja od ljeta. Bacam okladu da ce potrajati jedno 2 dana: temperature 28-32, taman da se proseta po svim medijima. I onda opet na jedno 22-23 sa sarmantim povjetarcem koji igra judo s kisobranom.
Old 20.05.2017., 17:49   #132
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Popizdile ste s tim japankama.
Sparno je
pa nisam ih još izvadila iz ormara tek sam maknula papuče podtsavljene s 'krznom'. prerano je još za japanke :/
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:51   #133
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
pa nisam ih još izvadila iz ormara tek sam maknula papuče podtsavljene s 'krznom'. prerano je još za japanke :/
Pa vidi Alexu gore
Ja sam još u odurnagumenačizma looku.
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:56   #134
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Je, sredina 90-ih je bila super, ali i kraj 80-ih.
Zadnje kaj sam pred rat bila tam je bila 90. i '91 i jos je bilo fino, nisu bile ludjacke guzve.
Ak dobro pamtim, frendica i ja smo se vratile u Zagreb zadnjim avionom ili jednim od zadnjih, prije zatvaranja aerodroma.

Jos se sjecam kak smo noci provodili na Banjama s nasim dubrovackim drustvom i komentirali kak je sreca da je nama tak lijepo i mirno, a u dijelovima zemlje sranje.

I onda je i tam krenulo.

Mislim da sam zadnje bila ... hm... mozda 98. I jos je bilo sasvim fino kaj se tice guzvi.
A koliko je tek svadbi, auuu...

Jucer sam vidio bar 2-3, a danas isto nekoliko. Stranci redom. Posao cvjeta ovim agencijama za organizaciju vjencanja.

Nije bilo apsurdnih guzvi sve negdje do prije nekoliko godina.
Apstrakcija filmskog izraza kao jezika specifikuma i apstrakcija umjetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije, vlastite inferiornosti i vlastitog infalcizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije na tom istom jeziku kao specifikumu radi i bez obzira na kojem nivou aspiracija mi o njemu govorili.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.