Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 14:52   #3561
Evo, samo kratak izvještaj - hrvatsko-slovenska štafetacure i jedan dečko hrvati i jedan slovenac) otrčali Ultrabalaton (218,5 km) - vremenski uvjeti svega po malo uz stalno prisutan jaki vjetar koji nam je, naravno, puhao u prsa. No, finišerske madalje su oko vrata i jako smo ponosni
andrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:24   #3562
kajjaznam - BRAVO !!!

andrijana - pozdravi ljude čelične volje. BRAVO !!!

anarkin - BRAVO !!!

Zadnje uređivanje zeljko_v : 22.05.2017. at 20:25. Reason: umalo da zaboravim anarkina. :-)
zeljko_v is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:23   #3563
bravo ekipa!
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:03   #3564
Danas drugo najbolje vrijeme na ligi ove godine 44:07 i s tim rezultatom sam ih ostavio negdje desetak iza sebe što je jako dobro jer sam prošlo kolo bio uvjerljivo zadnji. Sad do utorka do slijedeće trke odmor, onda opet dva tjedna pauze jer sam na Plitvice zakasnio s prijavom a onda u 4 dana 3 trke, Karlovac, Volim trčanje i Sisak-Trebarjevo, ne znam samo kako će to prepone i aduktori izdržati jer sad me jako boli a tek sutra će boljeti kad se ohladi. Ali nema predaje, treba ići na trke pa makar i ozlijeđen
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:47   #3565
NUGS - 10km. Nadao sam se da mogu otrčati za 47:30, no otrčao sam za (za mene) fenomenalnih 42:43, što je bilo dovoljno za 44. mjesto od 321 natjecatelja. Prezadovoljan!

Šteta što je krug bio kraći za 100m, jer bi mi ovo bilo daleko najboljih 10k ikad... al' dobro, bit će još prilika.

__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 09:07   #3566
Bravo nyxter, i ja sam bio u Samoboru. Uspio ispod 40, premda sam na momente mislio da ce mi otpast lijeva noga Ali, prije svega me zanima izvještaj od noxa s passatorea.
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:38   #3567
Bravo dečki! Ne znam na kakvim bih drogama trebao biti da se opće približim tim rezultatima.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:42   #3568
Čestitke dečkima na odličnim rezultatima u Samoboru
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 17:36   #3569
Quote:
Bastard 007 kaže: Pogledaj post
Bravo nyxter, i ja sam bio u Samoboru. Uspio ispod 40, premda sam na momente mislio da ce mi otpast lijeva noga Ali, prije svega me zanima izvještaj od noxa s passatorea.
Ja sam većinu drugog kruga mislio da ću se raspast, ali uhvatio sam se jednog lika koji je držao tempo 4:20 - 4:30. Da nije bilo njega, mislim da bih popustio, on mi je bio motivacija. Na kraju sam ga pretekao u finišu, uz još dvojicu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:38   #3570
Bravo Nyx, stvarno vrhunski rezultat!
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:53   #3571
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ja sam većinu drugog kruga mislio da ću se raspast, ali uhvatio sam se jednog lika koji je držao tempo 4:20 - 4:30. Da nije bilo njega, mislim da bih popustio, on mi je bio motivacija. Na kraju sam ga pretekao u finišu, uz još dvojicu.
odlično si ti to odradio :klap: Žao mi je da uvaženi kolega Neksezna nije prisutan, pa da citira Abecedu gdje se navodi točno takav pristup kao optimalan za cenere- kreneš malo jače, pa se "stabiliziraš i trpiš", na kraju gas koliko ide. A utrke i služe za to- dodatna motivacija i adrenalin ti pomažu da probiješ vlastite granice, naravno uz pomoć "konkurencije" koja te povuče. I ja sam dobrih 7 km trčao uz još dvoje i svi smo otrčali iznad svojih očekivanja.
Važna stvar je: ne pokušavati to na treningu
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:59   #3572
Quote:
Bastard 007 kaže: Pogledaj post
odlično si ti to odradio :klap: Žao mi je da uvaženi kolega Neksezna nije prisutan, pa da citira Abecedu gdje se navodi točno takav pristup kao optimalan za cenere- kreneš malo jače, pa se "stabiliziraš i trpiš", na kraju gas koliko ide. A utrke i služe za to- dodatna motivacija i adrenalin ti pomažu da probiješ vlastite granice, naravno uz pomoć "konkurencije" koja te povuče. I ja sam dobrih 7 km trčao uz još dvoje i svi smo otrčali iznad svojih očekivanja.
Važna stvar je: ne pokušavati to na treningu
sve 5
uz mali dodatak

Trening se ciljano trči na željeno vrijeme koje je u skladu sa trenutnom kondicijom (VO2 max)
Sama trka je stvar karaktera i stanja na stazi kao i konkurencije. Dodatna motivacija su naravno kolege trkači „ljuta konkurencija“
Poslije samog starta je korisno malo više „potegnuti“ samo da se ne izgubi pozicija, dakle ne pre dugo, dalje se drži ciljani tempo. Po mogućnosti se drugi krug trči mrvicu brže
:klap:čestitke zadovoljnim trkačima na dobro otrčanom nočnom ceneru.
__________________
Cijepljen živom vakcinom o vlastitom trošku. Molim HZZO povrat troškova vakcinacije,,,,,,,,,,
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:37   #3573
Jučer druženje u Maksimiru i poluprohodana mala kros liga za nekih 26 minuta. Bolovi su bili nepodnošljivi. Jedva sam nekako ušao u tramvaj i otišao kući. Dođem doma, ne mogu se pomokriti, izmjerim temperaturu, 39,1, i odem ja na hitnu urološku. Imao sam sve simptome upale prostate. No na UZV se pokazalo da je prostata uredna. Onda su me poslali na hitnu internu i tamo zadržali preko noći jer su mi leukociti, CRP i drugi upalni faktori bili jako visoki. Napravio EKG, tlak 90/60, RTG srca, pluća i abdomena uredni...i danas se malo smanjili leukociti i sad su me pustili doma. Kažu negdje je upalni proces a nitko ne zna gdje. I na kraju kaže strogo mirovanje, na što sam je ja sterao u k***c jer idući tjedan su Karlovački cener, volim trčanje i Sisak-Trebarjevo Sam Bog zna kak ću to izdržat ali nekak valjda budem Kad već ne znaju kaj mi je onda nek me bar puste da trčim, najlakše je reć nemoj trčat i poslat te doma. To su naši doktori.
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:42   #3574
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
najlakše je reć nemoj trčat i poslat te doma. To su naši doktori.
Aha, doktori su tu najveći krivci
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:35   #3575
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
Jučer druženje u Maksimiru i poluprohodana mala kros liga za nekih 26 minuta. Bolovi su bili nepodnošljivi. Jedva sam nekako ušao u tramvaj i otišao kući. Dođem doma, ne mogu se pomokriti, izmjerim temperaturu, 39,1, i odem ja na hitnu urološku. Imao sam sve simptome upale prostate. No na UZV se pokazalo da je prostata uredna. Onda su me poslali na hitnu internu i tamo zadržali preko noći jer su mi leukociti, CRP i drugi upalni faktori bili jako visoki. Napravio EKG, tlak 90/60, RTG srca, pluća i abdomena uredni...i danas se malo smanjili leukociti i sad su me pustili doma. Kažu negdje je upalni proces a nitko ne zna gdje. I na kraju kaže strogo mirovanje, na što sam je ja sterao u k***c jer idući tjedan su Karlovački cener, volim trčanje i Sisak-Trebarjevo Sam Bog zna kak ću to izdržat ali nekak valjda budem Kad već ne znaju kaj mi je onda nek me bar puste da trčim, najlakše je reć nemoj trčat i poslat te doma. To su naši doktori.
Ne vjerujem da uzimaš takve stvari zdravo za gotovo ... ak tak nastaviš nebuš opće više trčal. Nije mi jasno zakaj ne uvažiš mišljenja i prijedloge ljudi koji ti žele dobro, a i sam vidiš da vrak polako uzima svoje
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:35   #3576
sorry tmarkulincic, neovisno o ljubavi prema trčanju, ako si svjesno narušavaš zdravlje onda si sebična budala. budala jer ideš kontra zdravog razuma, a sebičan jer se ponašaš kao da nikome nije stalo do tebe i kao da svojim postupcima nećeš povrijediti bližnje. saberi se i počni se razumno ponašat. jebo trening da ga jebo kad zdravlje uništavaš
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:55   #3577
Quote:
shicy kaže: Pogledaj post
jebo trening da ga jebo kad zdravlje uništavaš
Koji trening?
Već nisam sto godina napravio nijedan trening, trčim samo trke i to je to. Ako je ljubav prema sportu budalasta onda sam budala
A što se zdravlja tiče tu ja ništa ne mogu, mogu uzet dva mjeseca pauze i totalno pasti van forme ili stisnut zube pa nešto otrčat. A ovo drugo mi se ipak čini bolja opcija
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 19:18   #3578
Ne poznamo se pa mi je glupo sad ti ovak ovdje pametovati. Ali čisto da se pridružim kolegama u njihovom razmišljanju i dam im svoj glas.
I prije sam mislio, prema tvojim izvještajima o bolovima na utrkama, da trebaš stati i izliječiti se. Ali nakon ovog zadnjeg izvještaja ne mogu shvatiti zakaj želiš forsirati. Želim ti sve najbolje! Mislim da je bolja varijanta ostati doma koji tjedan do izlječenja, pa i pod cijenu da formu poslije loviš od nule.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 19:35   #3579
Quote:
tmarkulincic kaže: Pogledaj post
Ako je ljubav prema sportu budalasta onda sam budala
To što ti radiš uopće nije ljubav prema sportu, nego preseravanje (ili samo trolanje?)! Da uistinu voliš sport, nastojao bi se dobro odnositi prema svom tijelu, pa da što duže možeš uživati u toj ljubavi, a ne ga sadisticki rasturati zbog nekog (samo)dokazivanja.
-LittleWing- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:19   #3580
Glavni razlog što ne želim stati sa trkama je taj što ove godine ganjam Veteran kup koji funkcionira na način da što imaš više trka za klub dobivaš više bodova. Zato sam i odlučio trčati dugu ligu umjesto kratke. Prvih 10 dobivaju pehare a ja sam trenutno 11. tako da si jednostavno ne mogu dozvoliti ne odlazak na neke trke, naročito one duže. Već sam dosta oslabljen što nisam trčao Čazmu i Plitvički maraton tako da ako bi uzeo dužu pauzu mogu se oprostiti s 10. mjestom. A osjećaj kad ulazim u cilj je najjači, jači čak i od ljubavi koje nemam jer još nikad u životu nisam imao curu jer sam ružan.
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.