Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 15:01   #9181
@mezzzzzo
Stvarno su iskomplicirali stranicu, prvo ovaj link koji si poslao je izgleda pretplata jer se spominje bez ugovorne obveze i spominje se tijekom sezone sto ispada da nije cijele godine. A kad otvoris link sa te stranice imas tablicu gdje pise da ta tarifa kosta 50kn + 10kn po danu kad se koristi internet
10aLEX is offline  
Old 25.05.2017., 21:05   #9182
Dobro večer,

Dva tjedna je već prošlo kako sam prešla sa Vipa na Tomato i super sam zadovoljna. Međutim, od tada ne mogu sa svog broja pristupiti vipovoj internet strani.

Bila sam u Vip ducanu, tamo mi je tip rekao da zovem Vipov SZK. Dečko u Vipovom SZK mi je rekao da je to zbog toga što sam sada na Tomatu.

Šta je stvarno istina da Tomatovi korisnici ne mogu pristupiti Vip stranama?
Dakle, sve strane mi se otvaraju na mobitelu, samo Vip ne.
Alexiel is offline  
Old 25.05.2017., 21:08   #9183
kakva vip strana? mislis moj vip stranica?
nema logike da ne mozes pristupit bilo kojoj web stranici

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Old 25.05.2017., 21:11   #9184
Pa i meni nema logike. Ono najobičnija Vipova strana nikakve Moj Vip aplikacije i slično

Zadnje uređivanje Alexiel : 25.05.2017. at 21:22.
Alexiel is offline  
Old 25.05.2017., 22:07   #9185
Strana
dubart is offline  
Old 25.05.2017., 22:13   #9186
Quote:
Alexiel kaže: Pogledaj post
Dobro večer,

Dva tjedna je već prošlo kako sam prešla sa Vipa na Tomato i super sam zadovoljna. Međutim, od tada ne mogu sa svog broja pristupiti vipovoj internet strani.

Bila sam u Vip ducanu, tamo mi je tip rekao da zovem Vipov SZK. Dečko u Vipovom SZK mi je rekao da je to zbog toga što sam sada na Tomatu.

Šta je stvarno istina da Tomatovi korisnici ne mogu pristupiti Vip stranama?
Dakle, sve strane mi se otvaraju na mobitelu, samo Vip ne.
Koja točno stranica?
Što se dogodi kad pokušaš, dobiješ neku poruku?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 25.05.2017., 22:24   #9187
Slično i sam imam sa njihovim forumom problem...registrirao se lani na forum.vip a sad ga nema već je forum.vipnet

Bar da su prebacili podatke...neda mi se nanovo registrirat ...neki moj inat na njihovu nepažnju prema korisnicima
G/Duki is offline  
Old 25.05.2017., 22:31   #9188
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Koja točno stranica?
Što se dogodi kad pokušaš, dobiješ neku poruku?
Hvala vam svima, izgleda da je misteriozno proradio vipnet na mobitelu :klap:
Dva tjedna mi je javljao da ima neku petlju (loop?) pa onda da strana ne radi.
Probala sam ocistiti history i cookies ali nista od toga.
Alexiel is offline  
Old 25.05.2017., 22:33   #9189
Quote:
dubart kaže: Pogledaj post
Strana
Alexiel is offline  
Old 25.05.2017., 22:46   #9190
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Ovu ponuda 10GB/1dan/10kn moguca je samo za iznajmljivace ili moze bilo tko aktivirati?
Kad klikneš na "Zatraži ponudu" pita te za broj apartmana kao obavezan unos, pa pretpostavljam da je samo za iznajmljivače.
Mephisto is offline  
Old 27.05.2017., 20:03   #9191
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Kad klikneš na "Zatraži ponudu" pita te za broj apartmana kao obavezan unos, pa pretpostavljam da je samo za iznajmljivače.

Može bilo tko, ne mora biti "nužno" za apartmane.
princess_leia is offline  
Old 28.05.2017., 03:18   #9192
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Kad klikneš na "Zatraži ponudu" pita te za broj apartmana kao obavezan unos, pa pretpostavljam da je samo za iznajmljivače.

Da, zato sam i pomislio da je samo za iznajmljivace.

Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Može bilo tko, ne mora biti "nužno" za apartmane.

Zvao bi SZK da je istina i 10 kuna/dan, a navodno je 50-60kn + 10 kuna dan i jos na pretplatu. Mislio sam tipa na moru, neka utakmica za pratiti preko neta dobro dođe, no eto odustao.
mezzzzzo is offline  
Old 28.05.2017., 11:09   #9193
Ako ti je dosta 5 GB dnevno, imaš ovo:
http://www.vipnet.hr/mobilni-internet/tarife-na-bonove
Mephisto is offline  
Old 30.05.2017., 13:43   #9194
@Mephisto
Za tu cijenu glavni konkurent ti nudi neograniceni internet u 24h, iako vec godinama pise "Kad bude tehnicki moguce ograniciti ce na 1Gb..."

Ali opet ako zbrojis 10kn x 30 dana to je jako jako skupo u odnosu na sve ostale opcije.
10aLEX is offline  
Old 30.05.2017., 21:01   #9195
50 kn paušal, 10 kn radijska, i nakon toga 10 kn/24h 10 GB. Što znači ako se uredno spajaš svaki dan doše 360 kn/mj.
Nije ugovor, tj nema obveze.

Imas Tourist sim card... 80 kn/7 dana unlimited surfing...
princess_leia is offline  
Old 18.06.2017., 08:48   #9196
VIP - nedavna loša iskustva

Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@mezzzzzo
Stvarno su iskomplicirali stranicu, prvo ovaj link koji si poslao je izgleda pretplata jer se spominje bez ugovorne obveze i spominje se tijekom sezone sto ispada da nije cijele godine. A kad otvoris link sa te stranice imas tablicu gdje pise da ta tarifa kosta 50kn + 10kn po danu kad se koristi internet
Iskomplicirali i posakrivali bitno su namjerno, da sto vise ljudi nasjedne na njihovo dovodenje u zabludu i defacto lazno oglasivanje.

Reklamira se:

Dnevni internet 10 GB

Potpuna kontrola troškova
10 GB dnevno, bez dodatne naplate
Super povoljna cijena, 10 kn dnevno
Bez ugovorne obveze
Superbrzi Internet maksimalne 4G brzine

Zapravo se,kad se raspakira paket i sve pospoji dobije :

Ukljucena je tzv "Vipme internet dnevna tarifa" s kojom se
svaki dan kad se modem spoji skine 10 kn s racuna

Dobije se samo 1 GB prometa po normalnoj brzini (a ne 10 GB),nakon toga se ne trosi novac s racuna ali brzina pada na minimum,nedovoljno i za sta osim za provjeru emaila

E sad, aka hoces vise interneta onda treba ukljuciti tzv "Vipme Broadband tarifu".
"Jedini" problem kod nje je sto je treba rucno aktivirati SVAKI dan,jer ako se to ne napravi naplata je 1kn/MB (iliti 1000 kn za 1 GB), sto je dovoljno da svako malo tarifa posise svu lovu s racuna.

Kontaktirao sam ih za ukljucenje famoznih 10 GB dnevno "bez obaveze" (jer to korisnik NE MOZE sam napravit) prije nekoliko dana i jos se nitko ne javlja

Cista navlakusa.

Nastavno na takvo ponasanje, narucio sam data karticu od konkuretske low budget mreze, koji stvarno daju 5 GB za 10 kn.


Prica druga s VIPom - istekao mi ugovor na govornoj tarifi, trazim prijelaz na bonove jer mi novi mobitel ne treba,pa mi ne treba ni tarifa.

Kazu moze dragi ali mi ukidaju postojeci broj i daju drugi. Moliiiimmmm? Pa nije taj broj vas nego moj, ako necete, odoh s karticom u prepaid druge mreze.
Onda je moglo, naravno,ali ne u VIP centru nego nakon razgovora s agentom (kojeg sam obavezno morao zvati makar nisam htio)

Sad cu lijepo potrosit ovih 100 kn i odoh i s govornom tarifom u niskobudzetnog konkurenta.

VIP je po mom misljenju MENI sa svojim skrivanjem tarifa,netransparentnošću,sitnim slovima,navlakusama i navodenjem u zabludu jedno apsototalno razocarenje.

Zadnje uređivanje Offshore : 18.06.2017. at 09:05.
Offshore is offline  
Old 18.06.2017., 09:25   #9197
Nova VIPova reklama/slogan: "NEMA DA NEMA sitnih slova" :-D
10aLEX is offline  
Old 18.06.2017., 09:34   #9198
Iz godine u godinu sve gori, ovo nije VIP na kojemu sam godinama bio.

Summa summarum, od 4 broja na govornim tarifama VIPa za koji dan ostat ce samo jedan (djecu sam prebacio s VIPa ima vec neko vrijeme). A turisti ce veselo surfati na data kartici druge mreze.

Mozes lagati ljude, ali samo neko vrijeme.
Offshore is offline  
Old 19.06.2017., 19:11   #9199
Pozdrav ekipa. Jel može savjet. Planiram produžiti ugovor u VIP-u i dakako kupiti novi uređaj. Tarifa je bez granice L+, a novi uređaj želim da ima Android. Također, ne želim da mi se naplaćuje mjesečna naknada za uređaj nego ga želim platiti odjednom i imam buđet od oko 1000 kuna za to. Imate li kakav savjet koji mobitel uzeti?
lenas84 is offline  
Old 19.06.2017., 20:13   #9200
Molim te ovdje traži savjete o kupnji mobitela https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=182
Pročitaj pravila tog podforuma i ako ne postoji odgovarajuća tema otvori svoju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.