Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 17:23   #61
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
To 'evo' mi nekako zazvucalo 'bas ko u inat'



...

oh, za svaki slucaj ako se netko nadoveze, rasisti - sikter !
nije rasist onaj tko se ne pali na crnkinje
Mihail Suslov is offline  
Old 17.03.2017., 17:23   #62
Zaboravio sam spomenuti prvu hrvatsku plus size manekenku Luciju Lugomer.
Vani su takvi modeli normalna stvar, drago mi je da trend polako dolazi i na ove prostore.
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 17:27   #63
Ekipa, ako se ova tema pretvori u 'nakelji sliku,' bit ce vrlo brzo zakljucana, a izgrednici kartonirani za krsenje pravila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 17.03.2017., 17:28   #64
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
Ne želim smršavit
Znam da se šališ, sve 5. Ja u biti i jesam mršavije građe. Ako padnem samo dva kila odjednom pljušte pitanja "jesi dobro? jesi se šta razbolila?". Valjda oba ta dva kila smršavim u faci
On topic...slažem se s tobom. Nekoj ženi ljepše stoji da je punija, nekoj ne. Sve ovisi gdje joj se kile gomilaju.
Ko da citam sebe....
avelina is offline  
Old 17.03.2017., 17:40   #65
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ovo nije malo punije, ovo je teška artiljerija
I more photoshopa
betty boop 1 is offline  
Old 17.03.2017., 17:46   #66
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
I more photoshopa
Kao i tvoj avatar hehe.
A koja slika na internetu nije bar malo fotošopirana?
Imaš na youtube snimke plus size modnih revija, tamo su prirodne.
Dobro, imaju jedino šminku kao i sve manekenke.
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 17:58   #67
Sad ce jos ispasti da vecina muskih ne voli takve, najbolje da ne tu na forumu uvijek sve naopako

OT: ja sam mrsava do normalna, uopce ne znam gdje bi tocno spadala, ali jako rado bi bila jedna takva ugodno popunjena, al jbg
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 17.03.2017., 18:10   #68
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam spomenuti prvu hrvatsku plus size manekenku Luciju Lugomer.
Vani su takvi modeli normalna stvar, drago mi je da trend polako dolazi i na ove prostore.
sto ti je drago, da se promovira debela krava koja ce odapeti u 50 kada joj srce otkaze radi 25 kg viska. Nije problem kada je netko debel, ima nacina da smrsavi, ako ne zelis, dobro, privatna stvar, ali da se to promovira kao neki ideal ljepote
Earth Bender is offline  
Old 17.03.2017., 18:11   #69
Ima i fraza za muškarce koji vole takve žene, zovu se chubby chasers
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 18:12   #70
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
sto ti je drago, da se promovira debela krava koja ce odapeti u 50 kada joj srce otkaze radi 25 kg viska. Nije problem kada je netko debel, ima nacina da smrsavi, ako ne zelis, dobro, privatna stvar, ali da se to promovira kao neki ideal ljepote
Ovaj post ti je za ban!
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 18:16   #71
Evo vam primjer za plus size:
HTTP://www.tres-click.com/gntm-sarin...-ihr-seid/amp/

Ako upišite ime sarina nowak u Google i tražite slike iz 2014, će te vidjeti slike kako je izgledala kao "obični" model.

Znači mlada žena sa malo oblina i konfekcijskom broju 40 na 174cm se već računa kao plus size.

Ako vidimo da veliki broj današnji modela nosi 32,34,36. 38 je još "dozvoljeno" kod cura iznad 180cm ali kod onih ispod 170cm je i 38 već plus size.
Znači brojevi kao 40-42 , nešto što su nosili barem 50% naših majki ili baka (normalni broj konfekcije za žene u 80tima) se danas ubraja plus size.
Barem nam to hoće diktirati modna industrija.

Meni je gore navedena cura u današnjom izdanju zgodna i "normalna".

Te je teško uopće govoriti o nekim kilama ili konfekcijskim brojevima jer imaš i žena manje od 160cm kao i one iznad 180cm.
Važno je da ste zadovoljni sa svojim tijelom i da to i zracite.
Žena čak sa 20kg viška ali samopouzdanjem i zadovoljstvom će više zračiti od one "perfektne" koja je sebi našla nepostojeće mane.

Poznajem žensku sa sigurno 40kg viška, ali je zadovoljna, pokretna, samopuzdana i sretna. A kod 40kg nemamo više stanovnika raspravljati o ukusu i zdravlju. Ne možeš reći više da je to zdravo,niti da "normalne" gradnje. Ali "jebe se nje" za neki diktat.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Received Infraction
Old 17.03.2017., 18:16   #72
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ovaj post ti je za ban!
zasto, sto sam rekao istinu, sere mi se vise od te politicke korektnosti, ali posto se na ovom forumu ona jako njeguje ne sumnjam da cu dobiti ban
Earth Bender is offline  
Old 17.03.2017., 18:16   #73
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Kao i tvoj avatar hehe.
A koja slika na internetu nije bar malo fotošopirana?
Imaš na youtube snimke plus size modnih revija, tamo su prirodne.
Dobro, imaju jedino šminku kao i sve manekenke.
Kakve veze ima s ovim moj avatar
i da evo trcim na internet gledat plus size modele

Radije ti pogledaj te plus size u rl, bez tone sminke i photoshopa pa mi i onda reci jesu li zategnute.
Kao sto je netko vec ovdje rekao debelo je debelo pa kakav god ultramoderan naziv za to izmislili.
betty boop 1 is offline  
Old 17.03.2017., 18:19   #74
Volim vidjet što više mesa na ženi dok je je god bar donekle utegnuto. Ono mlohavo salo mislim da nikome nije privlačno osim ljudima s fetišem na to.
Clint Eastwood is offline  
Old 17.03.2017., 18:22   #75
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima s ovim moj avatar
i da evo trcim na internet gledat plus size modele

Radije ti pogledaj te plus size u rl, bez tone sminke i photoshopa pa mi i onda reci jesu li zategnute.
Kao sto je netko vec ovdje rekao debelo je debelo pa kakav god ultramoderan naziv za to izmislili.
Pa i tvoj avatar je fotošopiran kad već pričaš o fotošopiranju.
To ti ne smeta kod mršavijih?

Ja sam ih vidio uživo i meni izgledaju odlično, celulit mi ne smeta ako na to misliš i nisu ga imale ništa više od mršavijih.
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 18:26   #76
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ima i fraza za muškarce koji vole takve žene, zovu se chubby chasers
Vidiš to je potreba da se sve stavi u neke ladice, curvy, plus size, chubby itd. A ukusi su različiti i da sutra Victoria Secrets , Dior, ysl itd samo još pošalju na modne piste "normalne" žene sa brojem 38 ili 40 bi masu cura i žena imalo cilj uhvatiti još 3-8 kila.

Meni su bolestni oni feederi, znači oni koji uživaju gledati kako im partnerica sve više ždere i postaje sve deblja.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Old 17.03.2017., 18:27   #77
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Volim vidjet što više mesa na ženi dok je je god bar donekle utegnuto. Ono mlohavo salo mislim da nikome nije privlačno osim ljudima s fetišem na to.
Tako je, slažem se.
drumforce is offline  
Old 17.03.2017., 18:34   #78
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
zasto, sto sam rekao istinu, sere mi se vise od te politicke korektnosti, ali posto se na ovom forumu ona jako njeguje ne sumnjam da cu dobiti ban
Pa opet povlacis neke kg i sa njiman generaliziras!
Sandra Perković ima 85kg i evo ne vjerujem da će sa 50 godina odapeti, ili Blanka Vlašić koja bi na svoju visinu mogla bez da izgleda debela nabiti još 15-25kg. Generaliziranje nije dobro.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Old 17.03.2017., 18:36   #79
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Ovako nešto?

Darioki is offline  
Old 17.03.2017., 18:36   #80
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Žena čak sa 20kg viška ali samopouzdanjem i zadovoljstvom će više zračiti od one "perfektne" koja je sebi našla nepostojeće mane.
Ovo se stalno ponavlja u nedogled, kao da postoje samo sigurne okrugle i iskompleksirane ravne.

To šta kažeš je istina, daleko od toga - ali je ujedno i nebitno, jer nijedno ne valja.

Bolje se popišat u gaće nego posrat, hnje... Kak smo pametni


Inače nije mi to privlačno. Smatram da se ljude nebi smjelo maltretirat oko toga šta neki normativni fanatici smatraju normalnim, kao šta sam protiv nasilja i mržnje prema pederima i tko zna kojim marginaliziranim skupinama. Dapače, slavite ako vas zabavlja, po mogućnosti dalje od mene (jer se onda mene ni krivog ni dužnog uznemirava zato jer je netko treći njih uznemiravao) ali by all means.

Slavite, osjećajte se super, ponosite se, samo nemojte mene tjerat da se palim na vas ili objašnjavat zašto bih zapravo trebao, jer je meni to odbojno i nikakvi trendovi to neće promijenit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger