Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 09:54   #21
Da mi draga kaze da ce si naci boljeg bi joj istu sekundu omogucio da si nadje boljeg.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:56   #22
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
Ovo boldano...meni bi bilo zadnje sto bi uspio reci prije nego ga napucam. Mozda sam ja samo dispetna dalmatinka, ali kad bi mi ovo rekao..."siroko ti polje".

Od svega procitanog, pocevsi od tog da ste ispocetka bili jako slicni, da bi sad ispalo da ne valjas nista, meni se namece dojam da on ustvari zeli isprovocirati prekid. Kao da nema muda da sam prekine.

Znam da dispet nije bas vrlina, ali nekad ga je dobro imati. Sprijeci te da ne padas prenisko u ovakvim situacijama. A sad si bas nisko. Otirac za gospodareve noge. Uzgoji malo ponosa, i otarasi se otrova. Zasto dopustas da te truje?
Mozda zato sta imam tu osobinu koju mrzim i koju bi najvise htjela promijenit kod sebe, vezem se za ljude i onda sta god da mi naprave trpit cu, do neke granice naravno, ali ta granica je kod mene prepredaleka i svasta cu dopustit dok napokon ne odlucim da je dosta.
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:58   #23
Da, sad je on trovač.
Vi ste napravili dramaturgiju.Možda je čovijek razuman i normalan a naša autorica ipak malo preosjetljiva.
Gledaj, nitko te ne drži, niša nisi potpisala, ako ti se ne rade kompromisi ili ti se ne radi na vezi, prošetaj dalje.
Ima milion ljudi na ovome svijetu, sigurna sam da ćeš negdje naći sreću!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:05   #24
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Da, sad je on trovač.
Vi ste napravili dramaturgiju.Možda je čovijek razuman i normalan a naša autorica ipak malo preosjetljiva.
Gledaj, nitko te ne drži, niša nisi potpisala, ako ti se ne rade kompromisi ili ti se ne radi na vezi, prošetaj dalje.
Ima milion ljudi na ovome svijetu, sigurna sam da ćeš negdje naći sreću!
Pa trovac je jer joj non stop ubija samopouzdanje. Sta god napravi krivo je, i jos je kao plasi "ne budes li bolja, ja cu sebi naci savrsenu". Ocito je da nisu jedno za drugo, i njen je problem manjak samopouzdanja i ocita prejaka"prijemcivost" prema partneru. Ali to ne znaci da njegove metode nisu podle. I na kraju, slazem se s tim sto si rekla, ako ti se ne svidja prosetaj dalje. Ti vrijedi za oboje. POGOTOVO u tim godinama
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:28   #25
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Da, sad je on trovač.
Vi ste napravili dramaturgiju.Možda je čovijek razuman i normalan a naša autorica ipak malo preosjetljiva.
Gledaj, nitko te ne drži, niša nisi potpisala, ako ti se ne rade kompromisi ili ti se ne radi na vezi, prošetaj dalje.
Ima milion ljudi na ovome svijetu, sigurna sam da ćeš negdje naći sreću!
Stvar je u tome da jedino ja i radim kompromise, a s njegove strane nista
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:33   #26
Quote:
dobiegirl kaže: Pogledaj post
Mozda zato sta imam tu osobinu koju mrzim i koju bi najvise htjela promijenit kod sebe, vezem se za ljude i onda sta god da mi naprave trpit cu, do neke granice naravno, ali ta granica je kod mene prepredaleka i svasta cu dopustit dok napokon ne odlucim da je dosta.
Imas tek 20 godina. Koliko god ti se sad cinilo da je on cijeli tvoj svijet, on to nije. I nece bit kraj svijeta ako prekinete. Velika velika vjerojatnost je da ces odahnut i da ce ti biti bolje. A ti moras raditi na samopouzdanju, bez obzira sta sad odlucis vezano za ovo. Prevario te bivsi? Get over it, ruzno jest, al takve se stvari desavaju. Nauci nesto iz tog i kreni dalje. Isto tako i s ovim. Nauci ranije prepoznati kad je netko dick prema tebi i srezi takvo ponasanje u startu.

I ne dozvoli da te strah od samoce zarobi u ovakvim situacijama. Zamisli da moras citav zivot, iz dana u dan, buditi se i lijegati u krevet s mislima "sta sam sad napravila". Nije samoca najgore sto postoji na ovom svijetu. Ne trebas je se bojati. Puno vise se trebas bojati da si nekome vreca za boksanje ili otirac pod nogama. A ljudi ce ti radit sve ono sto im ti dozvolis da ti rade. Ti si ta koja povlaci granicu dokle netko moze ici.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:42   #27
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Uvijek su emotivnije od muškaraca
opet glupost. emotivnost nema nikakve veze s ovim nego nesigurnost.

cijeli problem ove priče je šta autorica ima duboke nesigurnosti pa se ponaša ko sumbisivna lutkica, tako da bi sljedeći dečko s kojim bude u vezi mogo nadrapat ako autorica uzme stvari u svoje ruke i počme bit karakterna
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:36   #28
Hvala svimaa
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:59   #29
Sve me zaboljelo kad sam pročitala temu. Tip je žestoki emocionalni manipulator. Izigrava žrtvu i pravi autoricu ludom, doslovno ju pravi ludom, a ona je pomalo nesigurna i to mu omogućava. Vidio je on da je plodno tlo za promijeniti ju pa se trudi i nabija joj krivnju oko svega. Čudim se kako ona još nije poludila na to sve jer ovo je doslovce j......... u zdrav mozak. Ja takve ko on zaobilazim u širokom luku.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:07   #30
Quote:
dobiegirl kaže: Pogledaj post
Dovela sam se do toga da konstantno pazim sto cu reci ili napraviti da njega ne zasmetam. Stvarno vise ne znam u kome je ovdje problem..
Problem je u tebi zbog toga što nemaš kičme reći ljudima da odjebu sa svojim glupim prohtjevima i što se stavljaš u poziciju da se danas-sutra bojiš da će ti taj isti pizdek prijetiti batinama nakon što njegove emocionalne ucjene prestanu djelovati.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:16   #31
sljedeci puta kada pocne pricati o prekidu zbog toga sto mu je pukao nokat jer ti nisi u hranu stavljala dovoljno zdravih stvari, jednostavno odi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:21   #32
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Sve me zaboljelo kad sam pročitala temu. Tip je žestoki emocionalni manipulator. Izigrava žrtvu i pravi autoricu ludom, doslovno ju pravi ludom, a ona je pomalo nesigurna i to mu omogućava. Vidio je on da je plodno tlo za promijeniti ju pa se trudi i nabija joj krivnju oko svega. Čudim se kako ona još nije poludila na to sve jer ovo je doslovce j......... u zdrav mozak. Ja takve ko on zaobilazim u širokom luku.

Via Tapatalk
I ja se sama sebi cudim odkud jos uvijek imam zivaca haha
I ja ih zaobilazim, ali djelovao je ko skroz normalan, cudila sam se jel moguce da sam napokon nasla dobrog i normalnog decka, mislila sam da to vise ne postoji. I onda ispadne ovo. A bila sam i sumnjicava i oprezna dosta dugo na pocetku. I na kraju me opet uspio zavaljat
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:53   #33
Ti ćeš u takvoj vezi biti usamljena i pritom izgubiti sebe. Biti u bilo kakvoj vezi nije isto što i "sam" i zadovoljan. Usamljen je onaj tko nije zadovoljan bez obzira je li u vezi.
Druga stavka o kojoj ne trebaš voditi brigu je što tko misli. Ako misli da može naći savršenu, neka traži. Ne možeš ti nekoga uvjeravati postoji li to ili ne.
Nikada ne mijenjaj sebe, a pogotovo ne pod "prijetnjom"prekida. Kome odgovaraš neka bude s tobom onakvom kakva jesi. Kome ne odgovara, neka ode.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:59   #34
Ne volim ovakve savijete tipa : " Nikad ne mjenjaj sebe ".
Dapače, mislim da se čovijek mora mjenjati i da se mora težiti promjenama i radu na sebi.
Probaj ti njemu nečime zaprijetiti pa češ vidjeti kako će se on promjeniti i postaviti prema tome.
Prije svakog prekida bi trebalo ispucati sve šanse da do toga ne dodje, ako je ljudima stalo. Poslje uvijek možeš naći još goru osobu a što ćeš onda!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 13:01   #35
Ne volim ovakve savijete tipa : " Nikad ne mjenjaj sebe ".
Dapače, mislim da se čovijek mora mjenjati i da se mora težiti promjenama i radu na sebi.
Probaj ti njemu nečime zaprijetiti pa češ vidjeti kako će se on promjeniti i postaviti prema tome.
Prije svakog prekida bi trebalo ispucati sve šanse da do toga ne dodje, ako je ljudima stalo. Poslje uvijek možeš naći još goru osobu a što ćeš onda!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 13:05   #36
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ne volim ovakve savijete tipa : " Nikad ne mjenjaj sebe ".
Dapače, mislim da se čovijek mora mjenjati i da se mora težiti promjenama i radu na sebi.
Probaj ti njemu nečime zaprijetiti pa češ vidjeti kako će se on promjeniti i postaviti prema tome.
Prije svakog prekida bi trebalo ispucati sve šanse da do toga ne dodje, ako je ljudima stalo. Poslje uvijek možeš naći još goru osobu a što ćeš onda!
Nema bolje nego kad pocnu prijetnje.

Sanjam o takvoj vezi.

Mijenjas se onak kak ti pase i kak zelis.
Ostalo je krivo, pogotovo ako je promjena gonjena strahom kao sto bi bila autoricina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 13:09   #37
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ne volim ovakve savijete tipa : " Nikad ne mjenjaj sebe ".
Dapače, mislim da se čovijek mora mjenjati i da se mora težiti promjenama i radu na sebi.
Probaj ti njemu nečime zaprijetiti pa češ vidjeti kako će se on promjeniti i postaviti prema tome.
Prije svakog prekida bi trebalo ispucati sve šanse da do toga ne dodje, ako je ljudima stalo. Poslje uvijek možeš naći još goru osobu a što ćeš onda!
Ne pričamo o istim "promjenama". Jedno je kad čovjek shvati neku svoju manu i želi se po tom pitanju mijenjati. Drugo je kad partner uvjetuje naše mijenjanje.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:06   #38
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ne pričamo o istim "promjenama". Jedno je kad čovjek shvati neku svoju manu i želi se po tom pitanju mijenjati. Drugo je kad partner uvjetuje naše mijenjanje.
Nakon sta mi je za nesto prigovorio, dogodilo se da sam razmislila o svom postupku i nekoliko puta sam shvatila da takva reakcija nije bila pozeljna ili da nije imala smisla. Ali sad vise ne znam kako da se ponasam da bi njemu to bilo prihvatljivo.
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:11   #39
Quote:
dobiegirl kaže: Pogledaj post
Nakon sta mi je za nesto prigovorio, dogodilo se da sam razmislila o svom postupku i nekoliko puta sam shvatila da takva reakcija nije bila pozeljna ili da nije imala smisla. Ali sad vise ne znam kako da se ponasam da bi njemu to bilo prihvatljivo.
ostavi ga. tako ce si moci naci neku s kojom se u svemu tako savrseno razumije da nece ni sam moci vjerovati.

a ti si nadi tipa zbog kojeg neces sumnjati u svaku svoju rijec. mislim, razumijem da nekog mozemo voljeti i biti pomalo slijepi na to kaj se dogada, ili eventualno cak i biti toga svjesni, ali se nadati da ce biti bolje, kakogod... ali ti si tu sve tak lijepo napisala, crno na bijelo. procitaj sve nekoliko puta i bit ce ti sve jasno. odnos ne bi trebao biti toliko naporan, moras to shvatiti.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:25   #40
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ostavi ga. tako ce si moci naci neku s kojom se u svemu tako savrseno razumije da nece ni sam moci vjerovati.

a ti si nadi tipa zbog kojeg neces sumnjati u svaku svoju rijec. mislim, razumijem da nekog mozemo voljeti i biti pomalo slijepi na to kaj se dogada, ili eventualno cak i biti toga svjesni, ali se nadati da ce biti bolje, kakogod... ali ti si tu sve tak lijepo napisala, crno na bijelo. procitaj sve nekoliko puta i bit ce ti sve jasno. odnos ne bi trebao biti toliko naporan, moras to shvatiti.
Bas ovo boldano... Svaki put mislim bit ce bolje nakon ovog razgovora, mozda mu dođe u glavu, al nista, bolje da sam zidu pricala
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger