Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 16:06   #1
Boriti se za njega ili odustati!

Nakon sinoćnje svađe sa jednim od mojih potencijalnih fuck frendova, nisam uspjela odlučit što mi je činit stoga ovdje vas molim da mi pomognete.
Naravno da opet očekujem hrpu odgovora tipa, napucaj ga, ali zapravo molim da mi date dobar konstruktivan savijet za spas veze!

Dakle, svađa je izbila oko mog prijedloga kako je vrijeme da se moj "ljubavnik" primiri i izabere jednu curu na duže vrijeme.
Naravno da sam pri tome mislila na sebe i predložila mu nekakvo "prošireno" druženje i zajedničke interese sa ciljem da se bolje upoznamo a ne da se naša veza svede na sex vikendom kroz godinu.

E sad, dečko je rekao da ima mali razmaženi problemčić, svoju prijateljicu koju zna od djetinjstva te je nedugo zabrijao s njome ali da to njemu ništa ne znači jer mu je kao sestra. Onda sam ga ja pitala tko je to, zašto mi to nije prije rekao a on je samo mahnuo rukom kao da to nije bitno!

Onda je rekao da on mene voli i da mu je jako teško da se ne može odlučit.
Rekao je da je ona jako razmažena i vezana za njega, da njezini roditelji njega znaju, dolazio je u njihovu kuću, koristio njihov auto i pokazali su mu puno povjerenje tipa..to je već brak na vidiku!

I sad dolazimo do problema.
On se počeo čudno ponašati. Ja sam počela sumnjati i pričati da ću ga napucati ako to ne prekine, on je počeo živčaniti i vrjeđati mene a nju braniti.Počele su velike svađe sa ružnim nazivima i velikim vrjeđanjima te sam se začudila kakav je njegov pravi karakter.S jedne strane mi je drago a dok s druge strane nisam sigurna želim li takvu neugodnu, živčanu i nezrelu osobu kraj sebe cijeli život. I za što se ja to zapravo zalažem i borim!
Za primitivnu živčanu budaletinu koja će me varati!

Svađe je dodatno potpirio njegov problem na poslu, općenito rata za kredit, loša plaća i egzistencijalni problemi, odnosi sa roditeljima.

Ja sam postala neprijatelj br.1, kao da sam mu stavila kamen na leđa jer mora jednu izabrati za konačno i ženiti je.

I rekla sam mu jasno da očekujem rješenje jer ne želim da me zavlači i da gubim vrijeme na njega.

Znači, glavni problem je ta njegova cura, ponašanje prema meni, njegov loš posao i besparica i moja odluka da li da se maknem ili da se nastavim boriti za njega, iako sam dosta razočarana sa njegovom teorijom da se nikad neče
ženit, da sam ja ovakva, onakva, da je ona bolja, njegovim ponašanjem općenito.

Da li da mu vjerujem kad mi kaže da me voli, ili on to laže da bi spasio stvar?
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:15   #2
Kazes jednim od tvojih ff. Krizaj toga s popisa i idi na drugog,ne isplati se,ako (kad) te svi odjebu onda nadji nekoga tko je za ozbiljnu vezu a ne fuck friend,zna se znacenje tog statusa.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:31   #3
Znači, ti si potencijalnom fuck friendu postavila ultimatum da te ženi?
Jesi ti zaozbač?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:34   #4
Meni je još bolji koncept toga da si ff međusobno govore da se vole

Jebote, ta današnja djeca, toliko silni pokušaji da se bude "cool", a toliko silno needy...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 16:40   #5
Bori se za njega,a ako ne,neka ti ostane j.....,ali bi ti savjetovala neimanje djece.Jednom i drugom.Bila bi velika šteta i žalost da takvi ljudi produžuju vrstu.Nešto ovako ludo,nisam odavno pročitala.Aj,da ljudi brljaju bzvz s nekim ovakvim,ali,ženiti se,stvarati obitelj...?!
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:11   #6
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
Bori se za njega,a ako ne,neka ti ostane j.....,ali bi ti savjetovala neimanje djece.Jednom i drugom.Bila bi velika šteta i žalost da takvi ljudi produžuju vrstu.Nešto ovako ludo,nisam odavno pročitala.Aj,da ljudi brljaju bzvz s nekim ovakvim,ali,ženiti se,stvarati obitelj...?!
Nekako se najviše slažem sa tobom.

Mudar je on. Jednom prilikom je rekao da je njegovom frendu, playboyu, najbolje! Tip je napravio dijete, nije se htio ženit i sad radi, putuje i u svakom gradu ima curu i uredno se vraća kući gdje ga čeka ta njegova i dijete!
I njemu partyjaneru je super!
Taj njegov loš frend ima utjecaj na njega i služi mu za uzor.
A ovaj moj je budalaš pa ga sluša i divi mu se.

Poprilično je nezreo i djetinjast i nema svoje mišljenje o ničemu nego mu možeš mjenjati mišljenje ulizivajući mu se.

Ja sam mu dala uvijet da se mora ženit i da neću niti minute gubit na njega.
Toliko sam ozbiljna da sam mu dala i uvijet da izabere jer i tu gubim vrijeme!Kod mene emocije još nisu proradile nego samo kemija pa ga stoga mogu hladne glave otkantati.
Neka ga toj njegovoj lutkici, totalno sam imuna na njegov izbor ali ne želim gubiti vrijeme i prilike!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:15   #7
Koliko imaš godina da ti se žuri toliko udati?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:19   #8
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Koliko imaš godina da ti se žuri toliko udati?
ja 36, on 35, ona 30.

I rekao mi je da sam ja...kuja !

Valjda zbog godina i iskustva?

A ona je naravno cvjetić i nevinašce!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:21   #9
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
........

Ajme,majko......
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:23   #10
ja mislila da se ljudi žene jer kao žele bit jedan s drugim, vole se i podržavaju, a ti dosad nisi rekla nitijednu dobru riječ o tom dečku. i još mu daješ ultimatum da se ženite, a FF ste?!

vrli novi svijet.

zašto ti uopće želiš bit s njim? jer bi postigla pobjedu ega, kao svako mu se može ulizat, a samo još ja nisam uspjela, mora ta pobjeda biti moja, mora biti samo moj, iako mi je totalno bzvz, al hej neka ga svojom vaginom zarobim bar.

e svašta.
georgieann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:24   #11
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
ja 36, on 35, ona 30.
georgieann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:25   #12
Pa prvo ako je ff nije veza.

Drugo, taj ima previše svojih problema kojima se očito ne vidi kraj.

I treće, naravno da si kuja. Mislila si da se najednom postat dovoljno posložen i zreo da pogleda sebe i svoje greške?

I četvrto, što tebe tjera u to?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:29   #13
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Nakon sinoćnje svađe....
kaj niste prekinuli?



https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...9&postcount=49

Quote:
Ok, uvjerili ste me da sam dobro napravila, napucala ga.

Čovijek nije prema ničemu zaslužio moju pažnju i poštovanje jer mi ničime nije uzvratio.
On nije ništa posebniji nego bilo koji drugi tip u mojemu okruženju, nije ništa zgodnji niti bolji.
Doma ga zovu "priljepak" pa se tako i moj dragi priljepio drugoj, koja mu se očigledno više svidjela. Neka mu je sa srećom.

Ja ću preživjeti jer imala sam i veće ljubavi nego...ovo.
Što se sexa tiče, njega ne nedostaje jer na vidiku uvijek dođe netko drugi oko kojeg ću se potruditi jer ne može biti gori od ovog.
Quote:
ja 36, on 35.
a ono, kaj da velim..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:29   #14
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Pa prvo ako je ff nije veza.

Drugo, taj ima previše svojih problema kojima se očito ne vidi kraj.

I treće, naravno da si kuja. Mislila si da se najednom postat dovoljno posložen i zreo da pogleda sebe i svoje greške?

I četvrto, što tebe tjera u to?
Svi imamo probleme.
Doduše, on bi svoje rješio bogato se udajući kao i ja svoje.

Ja vidim da je on sav sjeban, neodlučan i povremeno depresivan ali nekako mi takav odgovara. Imala sam priliku upoznati puno gore ljude pa ja ovaj med i mljeko!

No,sad je na scenu izbilo njegovo pravo lice koje do sada nisam vidjela jer su se naša druženja svodila na sex vikendom gdje je sve štimalo, cvala je ljubav i cvijeće a probleme smo ostavljali doma.Bio je sav gentelman i šarmantan, kupovao mi poklone i vodio na koktele!

E sad nas je udarila realnost.

Ostati? Do kada?
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:35   #15
Za sve skeptike u vezi godina, 30 su nove 20. A ovi od 20 ionako ne jebu i nalaze se na temi Usamljena srca uglavnom!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:40   #16
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Za sve skeptike u vezi godina, 30 su nove 20. A ovi od 20 ionako ne jebu i nalaze se na temi Usamljena srca uglavnom!
Je da, i 50e su nove 40e na reklami za Loreal al ne i kod doktora opće prakse

Ako je do jebanja, jebi se. Ne moraš se ženit.

Ako bi on svoje probleme riješio bogato se udajuć za tebe kako je to riješenje tvojih problema? Ti financijski očito bolje stojiš?

Šta ti tu dobivaš?
Sjeban, neodlučan, depresivan i pun problema. I odgovara ti.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:47   #17
ako ga več jednom nisi mogla pustiti makar si rekla da si ga napucala tada se bori za njega i navali svom "snagom"...pa kud puklo...ako ništa drugo vidjet češ sve njegove maske i osjetiti u šta si se točno uvalila...tada ćeš znati želiš li uopće takvu osobu više
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:49   #18
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Je da, i 50e su nove 40e na reklami za Loreal al ne i kod doktora opće prakse

Ako je do jebanja, jebi se. Ne moraš se ženit.

Ako bi on svoje probleme riješio bogato se udajuć za tebe kako je to riješenje tvojih problema? Ti financijski očito bolje stojiš?

Šta ti tu dobivaš?
Sjeban, neodlučan, depresivan i pun problema. I odgovara ti.
Valjda kod Glumičića, plastičnjaka!

Pa financijski je on bolji ali ima više kompleksa.
Dosta je primitivan pa se u mom slučaju opterečuje sa tima kako on mora biti glava kuće tko nosi novac u kuću a u njenom, pošto je ona bogatija, planira se prodati kao muška kurva!

Čuj, sjeban..firma mu propala, porez, krediti,...znaš kako je biti privatnik u Hrvatskoj!

Odgovara mi ..jer imamo kemiju!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:50   #19
Sad sam bacila oko na prijašnju temu pa mi je sve jasnije
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:26   #20
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Naravno da opet očekujem hrpu odgovora tipa, napucaj ga, ali zapravo molim da mi date dobar konstruktivan savijet za spas veze!

Onda je rekao da on mene voli i da mu je jako teško da se ne može odlučit.

I sad dolazimo do problema.

S jedne strane mi je drago a dok s druge strane nisam sigurna želim li takvu neugodnu, živčanu i nezrelu osobu kraj sebe cijeli život. I za što se ja to zapravo zalažem i borim!
Za primitivnu živčanu budaletinu koja će me varati!

Svađe je dodatno potpirio njegov problem na poslu, općenito rata za kredit, loša plaća i egzistencijalni problemi, odnosi sa roditeljima.

Ja sam postala neprijatelj br.1, kao da sam mu stavila kamen na leđa jer mora jednu izabrati za konačno i ženiti je.

I rekla sam mu jasno da očekujem rješenje jer ne želim da me zavlači i da gubim vrijeme na njega.

Znači, glavni problem je ta njegova cura, ponašanje prema meni, njegov loš posao i besparica i moja odluka da li da se maknem ili da se nastavim boriti za njega, iako sam dosta razočarana sa njegovom teorijom da se nikad neče
ženit, da sam ja ovakva, onakva, da je ona bolja, njegovim ponašanjem općenito.

Da li da mu vjerujem kad mi kaže da me voli, ili on to laže da bi spasio stvar?
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post

Ja vidim da je on sav sjeban, neodlučan i povremeno depresivan ali nekako mi takav odgovara. Imala sam priliku upoznati puno gore ljude pa ja ovaj med i mljeko!
Ostani uz njega jer mozda laze da te voli ali ipak te toliko voli da te laze.
Ima curu ali ipak ostani jer je rekao da te voli.
Njegovo ponasanje prema tebi je katastrofa.. rekao ti je da si ovakva I onakva, ti zelis da se udas a on ti je rekao da se nikad nece zenith ni za jednu... ali ostani uz njega jer je rekao da te voli (pa makar i da je lagao).

Ti kazes da je on sav sjeban, depresivan i neodlucan ali ipak se bori za njega jer ti je rekao da te voli. Vjeruj da te ne laze kad ti je rekao da te voli.
Ti kazes da ce te on (tvoje rijeci: primitivna zivcana budala mozda varati) ali je vrijedno boriti se jer ti je rekao da te voli (iako je mozda lagao)

Plus, osim sto te voli ( a mozda i laze) tu je i obostrana kemija
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger