Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2003., 19:33   #61
Quote:
Shtefitza kaže:
Kad vec spominjem ostale Hrvatice dozvolit cu si i daljnji stereotip: U Dalmaciji jos vise moras paziti kako izgledas.
Tamo ne to još manje brine ..a i inače me nije briga
Tamo sam ionako doma...

Mislim nije da ja svakve krpe navlačim na sebe (o šminjkanju neću ) al ne znam stvarno tko i kako bi me uopće mogao pogledat prijekorno jer nisam obučena il šta li već onako kako je većina
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 19:56   #62
Potpisujem Shtefu.
Ono za Dalmaciju je tocno. U Splitu puno vise briju na to da moras bit usminkan i nasminkan u svako doba dana.
Sta da vam kazem kad me vlastita sestricna gleda ko jadnicu zato jer nisam obukla visoke pete i stavila sminku kad smo U RANO JUTRO isli na plac kupit krumpire i nesto povrca i ribe za veceru.

Ja u trenirci (i to ne bilo kakvoj nego onoj J-Lo trenirci koja je za komad casual odjece i te kako sexy) i tenama, kosa svezana u rep, suncane naocale....a ona...kosa sredjena, sminka, uske rebe (traperice), uska majica i stikle!!!!!
I onda ona mene gleda ko jadnicu. E pa stvarno....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 20:38   #63
vjerojatno se moj pojam sredjeno za svaki dan razlikuje od onog tipicne trendsetterice bila ona u Zagrebu, Splitu ili Parizu.

Za svaki dan je glavno da je cisto, speglano i da se boje slazu.

Od sminke - skoro pa nista, uglavnom sjajilo za usne i maskara.

Ne volim se ionako dugo sminkati.

Svejedno se dizem dovoljno rano da se spremim U POTPUNOM MIRU , vecinu vremena apr dana u godini jurim kao sumanita ali tih par se da prezivjeti.

Radije se dignem ranije nego da stresom i jurnjavom zapocnem dan.

U Zagrebu sam bez pol frke isla van u trenirci i bez sminke, ionako se nisam kretala po nekim trendovskim bircevima nego vise po Jarunu...
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 21:23   #64
Kaj, pa ima Stefa pravo. Subotom ujutro je preko 90% zena sredjeno za kavu u gradu. Da li sazalno gledaju nesredjene, to ne znam. Ne stignem ja to sve gledati.
Ja se isto malo nasminkam kada idem po ljeti na kavu u Bogovicevu - maskara i ruz, mozda malo nude sjenila, iako sam vise-manje lezerno obucena. Na Sljeme ne idem, ali da idem ne bih se sminkala, samo bih ponijela labello.

Penelopa, jel te svrbi jezik?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 21:57   #65
Eto, meni se baš čini da je većina ljudi mojih godina - s kojima JA subotom idem na kavu - ležerno tj. casual obučena - ne želim uopće reći da su obučeni šlampavo ili da ne nose brandove, nego da su obučeni ležerno. A pogotovo ne primjećujem puno našminkanih i skockanih na Jarunu ili na Sljemenu - zapravo, moglo bi se reći da mnogi ljudi JESU skockani ali su skockani u sportsku robu. Meni se baš čini da je popularno biti obučen kao roler, biciklist ili planinar - TO se fura.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 21:59   #66
Quote:
lady croft kaže:
_______quote______________________________________
..nije mi jasno kako onda kod kuce u svom domu...recimo pred spavanje ulazis u krevet sa dragim? Nasminkana ili gasis svjetlo ili sto? Ne zajebavam, samo me znatizelja puca
__________________________________________________


...ti opet shvacas to da me nesmije nitko vidit bez sminke...
Svi oni koji me znaju usminkanu,poznaju kako izgledam i bez sminke po kuci...nije to da ja nesto skrivam...
To je, moglo bi se reci, meni hobi,kad negdje izadjem mora biti sve na svom mjestu...
Sminka se,naravno uvecer skida...tako da moj dragi ima nocne more i kad je budan...
ja sam kao i ti ,navika vjerovatno ,ujutro dok se ustanem idem pod tus i onda sminka i tek tada idem van ,ne zato sto sam ruzna bez sminke nego sam tako naucila godinama i sto ja znam nije mi tesko provesti pola sata za stavit i skinit sminku ako se osjecam ok cijeli dan ,imala sam i malu djecu ali je uvijek bilo tako ,nemogu ja da idem u trenerci nigdje(zato ej i nemam ali ako netko voli nek ide i na vjenjcanje u njoj meni sve jedno
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 22:11   #67
Ajme sta si rekla...sad ce i tebe napast! ..zezam se...
Ali mozda imaju i pravo,da su dalmatinke takve,ne znam...onda je to do sredine u kojoj si odrastao!Mene moje susjede njemice isto tako gledaju- ka sta je ovoj,ne moze ni otici bacit smece bez sminke!
Meni je to normalno...mislim,ako cu ici u grad na kavu onda cu se i srediti...Kako moja seka kaze-"Nikad ne znas kad ce naic pravi!"
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2003., 00:06   #68
lebowski, jesi vidio ovo, neke cak pocinju priznavat da tu i tamo stave 2 kapi sminke na sebe..to cure, ide vama...
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2003., 00:37   #69
meni je bas ruzno kad vidim da netko ide u onoj suskavoj trenirci u skolu.
Ja nikad nisam u skolu isla u trenirci. Niti se po gradu ne secem u trenirci. Samo na sportske dogadjaje.
A sminkam se kad mi puhne, obicno kad nekamo idem. Volim jaku sminku koja se vidi iz aviona.
Ako se cura zna dobro nasminkati da joj dobro stoji, onda se moze sminkati svaki dan, ali ne kad nosi trenirku
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2003., 15:12   #70
Quote:
Rita kaže:
Vidim da malo vas ode u grad nedjelju u jutro(Zagreb),ono oko Cvjetnog trgaA i tako vas volim kad stavite citat onako izvucen iz neke zajebancije ili konteksta.Ma super ste mi cureBit ce mi super otic malo u Zagreb da se i od vas odmorim
Nedjeljom na Cvjetni pit kavu idu oni koji ne znaju na pametniji nacin potrositi vikend ujutro
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 09:54   #71
Quote:
lady croft kaže:
Ajme sta si rekla...sad ce i tebe napast! ..zezam se...
Ali mozda imaju i pravo,da su dalmatinke takve,ne znam...
Evo cistokrvne dalmatinke ( bez kapi " tudje" krvi, cak ni vlaske )
Sminkam se za posao, za vecernje izlaske, za slobodno vrijeme ne, jer, kako sam vec rekla, ruzno mi je vidit traperice, majicicu, niske cipele i ful make up. Bogu hvala, znam zivit s onim sto su mi mama priroda i tata karikaturist dali
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 09:58   #72
Quote:
Winona1 kaže:
Nedjeljom na Cvjetni pit kavu idu oni koji ne znaju na pametniji nacin potrositi vikend ujutro
Ja nedjeljom ujutro gledam Dizalicu i Bemba (nenašminkana )
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:21   #73
Ja nedjeljom ujutro kopam nos, nasminkana ( to je posel, ne? )
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:23   #74
Quote:
Stella kaže:
Ja nedjeljom ujutro gledam Dizalicu i Bemba (nenašminkana )
Nedjelju provesti u Zagrebu bila bi mi kazna. Ja sam uvijek na nekom izletu
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:28   #75
Quote:
Billi kaže:
Nedjelju provesti u Zagrebu bila bi mi kazna. Ja sam uvijek na nekom izletu
I ja bi bila da mi nije termin za 2 tjedna..a nebi baš rađala po šumama i gorama il nedajbože u autu
(i još k tome nenašminkana )
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:35   #76
Ja sam prije poroda dala napraviti onu kozmetichku tetovazhu...da sluchajno ne bih dospjela nenashminkana u radjaonu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:46   #77
I koje usne si namazala?
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:47   #78
Sva tri para
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:58   #79
Ja ću u rađaonu pod punim mejkapom, al onak decentno da nebi slučano završila na Ajmo malo tračat
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 11:02   #80
Ne zaboravi sredstvo za samotamnjenje..bar na trbuh
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.