Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2006., 20:23   #41
ma dečki vole gadure jer duboko u duši znaju da su zaslužili jedan dobar spanking a gadure im to znaju pružit

Treat me like I'm a bad boy,
even when I'm being good to you,
I don't want you to thank me,
you can just spank me
__________________
volim sve što vole mladi pervertiti
pederica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 20:57   #42
žena treba bit gadura s muškarcima koji su gadovi. amen

naravno da to nije osnova za građenje veze već za brzinsko lansiranje odjeba svakome ko to zaslužuje

ako muškarac ima već prisutan uzorak ponavljanja izbora takvih partnerica, onda tu prepuštam riječ čika Freudu
__________________
volim sve što vole mladi pervertiti
pederica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 23:59   #43
Quote:
bebachica kaže:
To nije normalna cura. Malo sam istraživala i da, dečki vole ovakve cure al one su njima samo za jednu noć ili nešto sl.a i gadura uvijek ostaje sama a dobra i normalna cura će ipak ponekad molit, plakat, i odricat se nekih stvari zbog voljene osobe.
A-ha-ha-ha-ha
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 08:46   #44
cura koju vi definirate kao gadura je osoba koja niti jedan dio svojih hobija, vremena i sl. nece zrtvovati radi nekoga... ona prvenstveno cijeni sebe, a tek onda onog s kojim je kakti u vezi i kakti ga voli...
cura koja je zaboravila voliti i zna samo proracunato vagati tko je koliko dao u vezi...
ak veza nije davanje, sta je onda?
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 09:25   #45
Quote:
talia kaže:
A-ha-ha-ha-ha
Baš ništa nije smiješno!!!!
bebachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 09:40   #46
Quote:
bebachica kaže:
Recimo to ovako: on je šibica, a vi ste bočna strana kutije na koju se šibica pali. Kada se istroši, mnogo je teže izmamiti iskru. Gadura to ne zaboravlja jer voli sebe i ne želi nikoga tko ne želi nju. Ne vuče ga za rukav i ne moli za milost. Odiše životom. Na taj ga način sprječava da ode. Kada muškarcu date preveliku sigurnost, kao da ste previše zalili biljku, istrunut će. Gadura odluke ne donosi iz straha da će ga izgubiti. Gadura u vezi ostaje onakva kakva jest: ne zaboravlja prijatelje, ne odriče se karijere, hobija, slobodnog vremena i najbitnije ne tolerira nepoštivanje. Gadura nikad ne radi stvari zbog kojih bi je mogao početi doživljavati kao mamu, ne traži od njega da joj se javi kad dođe kući, ne očekuje da s njom provodi sve slobodno vrijeme, ne obasipa ga pažnjom tako da on ne stigne ugodit njoj. Gadura očekuje da se muškarac trudi oko nje Ona svoju seksualnost otkriva malo po malo tj. ona ne dolazi na prvi date u minicama i dekolteima.....
Ukratko, gadura je sama. Teoretski, kad bi imala muškarca, ponašala bi se baš kao što je opisano.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 10:19   #47
Quote:
Taroth kaže:
ak veza nije davanje, sta je onda?
Pa uzimanje, kaj drugo.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 12:50   #48
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Ukratko, gadura je sama. Teoretski, kad bi imala muškarca, ponašala bi se baš kao što je opisano.
Egzektli
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 13:56   #49
Quote:
@na kaže:
Bila sam i kucka i svetica-onako kako je zivot od mene zahtevao-nisam se ja menjala.

jest, slažem se
btw, cosmopolitan je znan kao vrlo ozbiljan i stručan časopis - stvoren za gadure!
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 16:38   #50
jednostavan odgovor: zato što su dečki gadovi, a neke cure to shvaćaju pa su se pogadurile, al' u svakom slučaju bolje bit bez tipa nego bit fufa i bitcharka...:asshole:
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 16:52   #51
Quote:
bebachica kaže:
Recimo to ovako: on je šibica, a vi ste bočna strana kutije na koju se šibica pali. Kada se istroši, mnogo je teže izmamiti iskru. Gadura to ne zaboravlja jer voli sebe i ne želi nikoga tko ne želi nju. Ne vuče ga za rukav i ne moli za milost. Odiše životom. Na taj ga način sprječava da ode. Kada muškarcu date preveliku sigurnost, kao da ste previše zalili biljku, istrunut će. Gadura odluke ne donosi iz straha da će ga izgubiti. Gadura u vezi ostaje onakva kakva jest: ne zaboravlja prijatelje, ne odriče se karijere, hobija, slobodnog vremena i najbitnije ne tolerira nepoštivanje. Gadura nikad ne radi stvari zbog kojih bi je mogao početi doživljavati kao mamu, ne traži od njega da joj se javi kad dođe kući, ne očekuje da s njom provodi sve slobodno vrijeme, ne obasipa ga pažnjom tako da on ne stigne ugodit njoj. Gadura očekuje da se muškarac trudi oko nje Ona svoju seksualnost otkriva malo po malo tj. ona ne dolazi na prvi date u minicama i dekolteima.....
Zašto je tako??
pa mogla si bar navest da si citiral Cosmo doslovce
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 19:10   #52
Quote:
bebachica kaže:
Recimo to ovako: on je šibica, a vi ste bočna strana kutije na koju se šibica pali. Kada se istroši, mnogo je teže izmamiti iskru. Gadura to ne zaboravlja jer voli sebe i ne želi nikoga tko ne želi nju. Ne vuče ga za rukav i ne moli za milost. Odiše životom. Na taj ga način sprječava da ode. Kada muškarcu date preveliku sigurnost, kao da ste previše zalili biljku, istrunut će. Gadura odluke ne donosi iz straha da će ga izgubiti. Gadura u vezi ostaje onakva kakva jest: ne zaboravlja prijatelje, ne odriče se karijere, hobija, slobodnog vremena i najbitnije ne tolerira nepoštivanje. Gadura nikad ne radi stvari zbog kojih bi je mogao početi doživljavati kao mamu, ne traži od njega da joj se javi kad dođe kući, ne očekuje da s njom provodi sve slobodno vrijeme, ne obasipa ga pažnjom tako da on ne stigne ugodit njoj. Gadura očekuje da se muškarac trudi oko nje Ona svoju seksualnost otkriva malo po malo tj. ona ne dolazi na prvi date u minicama i dekolteima.....
Zašto je tako??
Ja u ovom opisu ne vidim nista, zbog cega bi takvu zenu trebalo zvati gadurom.
Nema nista negativno u ovom opisu, tako da mi je tema skroz glupa.
Sta je svaka zena, koja nije otirac za cipele, gadura?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 19:36   #53
Quote:
talia kaže:
Sta je svaka zena, koja nije otirac za cipele, gadura?
baš
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 09:01   #54
Zakaj u ovoj državi ljudi misle da su takve knjige LITERATURA, a ne shvaćaju da je to ono što su nekad bili ljubavni romani, u mekom uvezu, što su se kupovali na kiosku.

Zašto više nikome ne pada na pamet da pročita knjigu i to još na primjer nešto od grčkih filozofa, pa da shvati kako su svi ti ljubavni romani totalna glupost. Zašto? Zašto? Zašto?

Jebem ti Primorca, za sve je on kriv i oni prije njega
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 09:42   #55
Quote:
Bercana kaže:
Sve žene na kraju ispadnu gadure. Osim majki
a i majke su žene....
to se zove vaginalna manipulacija... ali kada osjete da su ih gadovi sjebali onda su im 'svi muškarci u qurcu' i pali po svima nama.. mećući nas u isti koš...
Zapravo, ništa mi nije draže neg kad vidim kada se neka dotična, lokalna gadura iz dnevnih ili mjesečnih novina žali na to kak' ju je pretukao suprug, a ona pojma nije imala da je on nasilnik... Moja jutarnja kava poprimi sretan ton kad vidim takvo nesto.. i bas mi je drago radi njih....
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 09:53   #56
gadura ima i muških i ženskih,a tako bi se moglo postavit pitanje i zašto se žene uvik pale na kretene
__________________
nevia
Nevia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 10:10   #57
Quote:
Nevia kaže:
gadura ima i muških i ženskih,a tako bi se moglo postavit pitanje i zašto se žene uvik pale na kretene
Ne govorim to zato što sam jebeno muško, ali smatram činjenicom da se većinom žene pale na muške kretene, nego muškarci na ženke gadure...

A ovo pitanje ima svoj odgovor: upravo iz razologa jer one misle kako ih baš one mogu 'preodgojiti' i smiriti, te tako zasjati u očima njihovih suparnica, koje će ostati zadivljene hrabrosti ovih entuzijastica, sa svojim nasilnim muškarcima... eto zato... od mali milijn razloga, ovaj je jedan od najprihvatljivijih. Međutim, ovo se pravilo ne može primjeniti na temu ovog topica, jer u muškoj intuiciji nije pravilo da se ženu treba preodgojiti, već ukrotiti, dominirati njom.. A samim ti što ženska psihologija 'lovine' čini nju ranjivom po ovom pitanju, samo je pitanje vremena kada će se i najveća gadura požaliti kako joj je srce polomio neki serator....
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 10:13   #58
ne more se nikoga preodgojiti,ni prominiti. da su žene svjesne toga, 70% veza bi odavno puklo
__________________
nevia
Nevia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 10:24   #59
Quote:
Nevia kaže:
ne more se nikoga preodgojiti,ni prominiti. da su žene svjesne toga, 70% veza bi odavno puklo
To je paradoks: kažeš da se NIKOGA ne može promijeniti, a onda napišeš kada bi toga žene bile svjesne, puklo bi xxy veza
Pošto se nikoga ne može promijrniti, tako ni te žene nikada neće biti svjesne toga da se nikoga i ne može promijeniti...
No, da ne ulzaim u dublju filozofiju, to jednostavno mora biti tako... tok je ljudi, bit će i žena. A dok je i žena biti će onih koje se pale na kretene... a takvih se samo treba čuuvati.. I gledat da ih sjebeš pri samoj pomisli da te takva pokuša kontaktirati....
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 18:02   #60
Quote:
demian_von_hesse kaže:
To je paradoks: kažeš da se NIKOGA ne može promijeniti, a onda napišeš kada bi toga žene bile svjesne, puklo bi xxy veza
Pošto se nikoga ne može promijrniti, tako ni te žene nikada neće biti svjesne toga da se nikoga i ne može promijeniti...
No, da ne ulzaim u dublju filozofiju, to jednostavno mora biti tako... tok je ljudi, bit će i žena. A dok je i žena biti će onih koje se pale na kretene... a takvih se samo treba čuuvati.. I gledat da ih sjebeš pri samoj pomisli da te takva pokuša kontaktirati....
Sta je netko ogorcen na zene
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.