Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 23:39   #241
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
I doista iritira kad se u salonu zapišeš za točno određenu osobu, pa onda ti idu nekog drugog podvalit, po mogućnosti naučnicu koja je učestalo tinejdžerka koju boli dupe i najradije bi tipkala po fejsu sa akrilnim čamprama.
U Ruži nije bio problem što te ne stave kod onog kod koga si se naručio, nego što su izrezuckali proces friziranja na najsitnije dijelove, pa te tako jedna osoba dočeka, druga ti opere kosu, treća te ofarba, četvrta ošiša, peta osuši i šesta naplati , a nije isključeno da sam nekog i zaboravila.

Šišao me uvijek dečko kod kojeg sam se naručila i on je bio super , a ovi ostali su bili u stupnjevima između prihvatljivog i lošeg. I onda još ta bahatost, jer te smatraju nevažnom anonimkom.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
čekaj, sory, ja sam nešto pomiješala.
ti si spominjala dragu, a ja mislila na stanka on ima salon na novoj vesi, odmah na početku (broj 2), tamo gdje je nekad bila pekara. a na žalost nemam pojma tko je drago. oprosti, eto, krivo sam spojila.
Nema frke, ja nemam pojma tko je Stanko. Drago ti je onaj visoki mršavi dečko koji je dugo vremena šišao u Ruži, bio je odličan.

Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Drago ti je zadnje sto ja znam (a to je od prije skoro 2 godine) blizu arena centra, nazalost ne sjecam se kak se zove salon. A u ulici ti je kad ides u arenu iz smjera Rotora pa skrenes tamo dolje kao da ides u arenu i na malom rotoru di ides desno za arena centar (tamo su i one plodine) skrenes lijevo. E to je sad negdje sa lijeve strane. Neki kao beauty salon je. U prvom dijelu neke cure imaju sminku ili masazu il nesto slicno a u drugom on frizira. Evo ak ti se da ic istrazivat

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Ajme, pa baš ti hvala , ovo je stvarno jako, jako lijepo od tebe.

U Zg sam prilično rijetko i kratko, tako da nisam sigurna da ću stići tražiti ga, ali ako mi koji put bude usput, zašto ne. Hvala ti još jednom.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 00:14   #242
Idem kod jedne frizerke koja ima salon u iznajmljenom stanu i nigdje ni ne pise da je to frizerki salon, kad dodjes uvijek je samo ona tamo. Ovi saloni s puno frizera, puno musterija istovremeno su mi grozni. Ni ovako ne volim ici frizerki.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 00:24   #243
Ima žena koje imaju frizerku koja im dolazi doma. Opereš kosu, ona dodje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 01:20   #244
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post

A vezano bas bas za temu, nemam prevec iskustva s frustriranim prodavacicama/prodavacima. I ako vidim da nemaju svoj dan, sigurno im necu to nabijat, a i svaki rad sa ljudima zna biti frustrirajuc. Shvacam ako je teta za kasom iznervirana pri kraju dana, neka je, ja sutim i drzim se svog posla i jos joj samo treba jos jedan kupac koji ce kemijat, drzat prodike. Njezin los dan je kao i svaciji, najbolje pustiti na miru, proci ce.
Ljudi koji nisu u stanju biti pristojni prema kupcima i iskaljuju se na njima jer su nervozni zaslužuju da žive od socijalne pomoći kad ih zamijene samoposlužne blagajne.

Zapravo to godinama nisam doživjela, svi su barem bazično pristojni.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 01:38   #245
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima žena koje imaju frizerku koja im dolazi doma. Opereš kosu, ona dodje.
Jos je bolje kad se uvalis susjedi iznad, kad njoj dodje frizerka.
Odes doma cim je zadnja folija na glavi.
Sisanje na suho, prije folija.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 10:21   #246
To se traži. Dobra susjeda.

Preferiram šišanje na suho.

A i one tople škare su odlična stvar.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:17   #247
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
To se traži. Dobra susjeda.

Preferiram šišanje na suho.

A i one tople škare su odlična stvar.
Dobra susjeda kod koje ostanu dlake i nered
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:21   #248
Pa normalno.

Kužim to. Ja sam ta susjeda. Sve za dobar party.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2023., 15:19   #249
Evo da malo oživim zaboravljenu temu. Većinom nemam problema s osobama iz uslužnog sektora. Ali u zadnje vrijeme imala sam tri baš bezvezne situacije.
1. Dućan cipela u Cityju gdje sam pitala imaju li broj 42 tog modela, a drska balavica se izderala: Ne držimo tooooo.
2. Bahata djelatnica/vlasnica dućana Centra u Primi 3 u Splitu. Stoji na ulazu dućana ka policajka, odmjeri te i kad sam pitala cijenu torbice doda: Ne dajemo na sto rata.
3. Splitski nathodnik, godinama nisam bila a i ne znam kad ću opet. Vidim neku haljinu, želim jeprobat. Djelatnica, starija žena jede sendvič i dovikuje se sa ženom iz lokala nasuprot. 4 puta sam joj se obratila al uzalud. Otišla sam dalje. A one nek i dalje kukaju kako nemaju prometa.
Maggy1103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2023., 00:51   #250
rekao bi ti ja odma u cemu je problem al sam prosli put dobio po nosu
žoan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.