Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2016., 16:37   #301
Ček malo ja ću popizdit od smija ...sad sam ušla na fejs i tamo piše da ja sam poslala poruku tebi...ti ovde samnom komentiraš a tamo pljucaš po meni...koji kua
sad se već smijem sama sa sobom..sad ću blokirat st azil , tako da moš slobodno pisat šta oćeš
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:43   #302


O mili Bože, ja o ovome nisam ni s kime pričala, a kamoli da sam igdje išta komentirala. Pobrkala si lončiće.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:49   #303
Quote:
quester kaže: Pogledaj post


O mili Bože, ja o ovome nisam ni s kime pričala, a kamoli da sam igdje išta komentirala. Pobrkala si lončiće.
Točno sta sam napisala ovde, osvanilo je na fb...oprosti ako sam te krivo optužila, predstavila se da način da se dopisuje samnom ...ma da ne govorim, pogledaj tamo sama...
uopće tamo više ne želim pisat jer je to napravilo totalno krivi odjek al neman snage se borit sa ljudima koji jedva čekaju nekog napast
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:54   #304
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Točno sta sam napisala ovde, osvanilo je na fb...oprosti ako sam te krivo optužila, predstavila se da način da se dopisuje samnom ...ma da ne govorim, pogledaj tamo sama...
uopće tamo više ne želim pisat jer je to napravilo totalno krivi odjek al neman snage se borit sa ljudima koji jedva čekaju nekog napast
To nisam ja
Gle, moj najtopliji savjet ti je da se ostaviš ''savjetovanja'' s drugim ljudima jer je očito nekima dosadno u životu. Ili nazovi policiju/dojavi inspekciji ili zaboravi na čitavu priču. Treće ti ionako nema osim uvlačenja u živčana i neproduktivna naklapanja sa svime i svakim.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:57   #305
Quote:
quester kaže: Pogledaj post
To nisam ja
Gle, moj najtopliji savjet ti je da se ostaviš ''savjetovanja'' s drugim ljudima jer je očito nekima dosadno u životu. Ili nazovi policiju/dojavi inspekciji ili zaboravi na čitavu priču. Treće ti ionako nema osim uvlačenja u živčana i neproduktivna naklapanja sa svime i svakim.
Ajme oprosti na napadu...
U pravu si, hvala ti
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 15:56   #306
Gdje prijaviti novo štene odmah zavezano na tri metra lanca?
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:47   #307
Ako je to na području grada Zagreba; onda u Suzu.

Ako nije u Zg, proguglaj malo neku udrugu i/ili komunalno.

Hm, tri metra lanca; li-la slučaj, naš zakon se slaže sa tri metra lanca; nažalost.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:52   #308
Zagreb...

Odokativno je tri metra, ne znam točno koliko. Ali je štene plemenite pasmine. U blatu. Na kratkom lancu.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:22   #309
Kakve veze ima kakvo je štene; nemojte sada i vi zalaziti na sklizak teren!!!

Poslikajte štene , potražite na netu stranicu Suze i pošaljite im prijavu; ne kasnije; sada odmah.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:30   #310
Ne znam kakve veze ima, možda reagiraju samo ako nije džukela nego nešto s pedigreom. Otkud da ja znam?

Slikati ne mogu jer uvijek netko gleda kroz prozor. Poslat ću eventualno prijavu bez slike.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:36   #311
Naravno da nema veze; normalnom čovjeku je tak nebitno jeli đukela ili ne đukela; isto kao što bi normalnom čovjeku trebalo biti tako malo bitno jeli onaj kome se pomaže bijel, crn, crven; s jednom nogom, dvije noge.....

No okej, hajmo dalje......

valjda i taj netko nekada ode pišati; onda ulovite momenat za slikanje. Uostalom, danas svaki mobitel ima kameru, kaj budu oni znali dali vi okidate ili ne.

A možete i prijavu poslati bez fotografije; već sada. Zašto već niste?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:52   #312
Zato što moram upogoniti nekakav VPN s par proxyja i izmisliti svoje vjerodostojne podatke koje TRAŽE da se unesu (?!?!?!?), uključujući i otvaranje lažne email adrese preko drugog VPN-a i proxy chaina, te napisati skriptu koja će prijavu automatizirano poslati u doba kada uopće nisam u gradu, tako da nitko nikada ne može doznati tko je prijavio. To nije jednostavan proces i treba mi nekoliko sati za sve to skupa. Eto zato.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:56   #313
Ma dajte, napomenete Suzi da želite da je anonimno i bude bilo anonimno.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 09:47   #314
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Zato što moram upogoniti nekakav VPN s par proxyja i izmisliti svoje vjerodostojne podatke koje TRAŽE da se unesu (?!?!?!?), uključujući i otvaranje lažne email adrese preko drugog VPN-a i proxy chaina, te napisati skriptu koja će prijavu automatizirano poslati u doba kada uopće nisam u gradu, tako da nitko nikada ne može doznati tko je prijavio. To nije jednostavan proces i treba mi nekoliko sati za sve to skupa. Eto zato.
Koliko znam, Suza ima broj za prijavu zlostavljanih životinja (060 40 40 44), a ne mejl. Čak ako i očitavaju telefonski broj, možeš nazvati iz telefonske govornice. skrivanje broja na mobitelu ne znam koliko je isplativo, možda odgovaraju i na to, za razliku od mene - kad mi se kao pozivatelj pokaže unknown, odbijam poziv.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 09:54   #315
http://www.suza.hr/default.aspx?id=11&VrstaID=3

Nema anonimno, traži unos svih podataka.

Telefon ne dolazi u obzir.

Lik s jadnim štenetom je bivši djelatnik državnih sigurnosnih službi.

Fakat mi se ne riskira.

Nećemo više o tome. Doznao sam što sam trebao, moram složiti sustav savršeno anonimne prijave da me se ne trejsa natrag preko ISP-ova, ali to će potrajati.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 11:19   #316
Odes u internet cafe i rijesio si dio problema.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:15   #317
Ajmo ovako, ponasas se kao da je prijava ne znam kakav velik problem. Ak ti je vec toliki bed, kupi jednokratnu sim karticu, nazovi, prijavi i baci karticu. Simple as that.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:32   #318
Ne kuzim u cemu je problem prijaviti zlostavljanje psa ili drzanja na lancu? Anonimno? Zasto? Pogledajte situaciju malo drugacije.... da se radi o covjeku, i dalje bi ste anonimno prijavili?
Chilling is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:51   #319
Pozdrav svima. Nerado bumpam ovu temu ali moram. Zanima me gdje prijaviti vlasnika koji zlostavlja/tuče psa? Naime, pas je 90% vremena zatvoren vani u prostoru 1x2m. Kada ga puste po dvorištu, vlasnik gotovo uvijek nađe "razlog" da namlati psa. Metla, čekić, sjekira, noga... što god mu se nađe pri ruci u tom trenutku. Pas toliko cvili da ja to više ne mogu slušat. Još se debil smije i hvali kako je namlatio psa. Da, zaboravio sam napomenuti jednu "sitnicu". Čovjek je policajac.

Molim pomoć. Gdje, šta, kako. Okolica Osijeka.
MrSaxobeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:18   #320
kontaktiraj udrugu pobjede u osijeku

oni znaju postupak sigurno i ljude kojima se direktno možeš obratiti
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.