Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2012., 15:49   #81
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
bez vodstva nije lako

Slažem se. Ali je itekako moguće. Promatranje djela majstora prije nas puno pomaže u razvijanju vlastitih vještina.

Kako god okreneš, vrlo zayebban put.
__________________
Frost Airbrush - Split, HR
Frost-Airbrush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 11:11   #82
Quote:
marge4 kaže: Pogledaj post
pozdrav people!
tražila sam na netu al ne mogu naći nikakav kontakt za ovaj likovni klub Paleta...hilfe?! bar adresa.di je to točno na kustošiji?
čitam ovo za Paletu i isto ne mogu nigdje pronaći nikakav kontakt! jel to još uvijek postji i jel mi možeš dati broj ili adresu? hvala unaprijed.
Elise 78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:29   #83
evo za Paletu svi podaci:
Likovna umjetnička organizacija - Likovni klub Paleta
ZG, Radgonska 31, Kustošija

Škola u ZG: Dražen Josip Pavić
098 772611, mjesto održavanja Radgonska 31 - Kustošija (pored TOZ-a)
radinice slijedećim danima: srijeda, subota i nedjalja

Škole u Koprivnici, Đurđevcu, Pitomači i Čakovcu: Ivan Lovreković
098 9145186, mjesta održavanja - razni prostori po navedenim mjestima - kontaktirati Lovrekovića
radionice slijedećim danima: KC - subota i nedjelja, Đurđevac i Pitomača - utorak, Čakovec - srijeda

Normalni ljudi, praktičari!

Sretno i do prve izložbe!
__________________
nova sam. imajte razumijevanja.
po pravilima is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:04   #84
░▒░▒░Zeichnungen○Drawings○Disegni ░▒░▒░

Zapravo nemožeš naučiti crtati to je nešto što znaš od rođenja,
spontano, prirodno i samo od sebe.

Ono što možeš naučiti je gledati i vidjeti.

Kod nas u struci postoji jedno nepisano pravilo, ne znati je više nego znati.
Crtanje, uostalom kao i sve u životu, traži strast, da izgaramo, volimo.

Što god to bilo..ono za čime izgaramo to je za nas i u tome smo dobri.
























by:
__________________
Micekzwieran Superbrand™
socontemporary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 14:26   #85
Tečaj crtanja i/ili slikanja

U potrazi sam za nekim tečajem u Zagrebu. Kolko sam do sad mogla proguglati, mogućnosti su:

- Tanay
- 12stolica
- centar za likovni odgoj na rokovom perivoju
- Agora
- Paleta na Kustošiji (ako još postoji?)


Ima li kakvih svježih dojmova oko gore navedenih ili ima možda nekih novih škola/tečajeva?

U srednjoj sam kratko vrijeme htjela na arhitekturu pa sam išla na pripreme u Tanay, predavačica je bila oke (nije da mogu objektivno procijeniti), ali me cijela atmosfera tamo živcirala (već je netko na forumu spomenuo vlasnicu koja je onako... malo bezobrazna? jednom sam uranila 15 minuta pa mi je rekla zašto dolazim tako rano, nek odem pričekat u neku birtiju ). Nakon pola tečaja odustala sam zbog drugih obaveza i na kraju upisala tehnički fax ali eto, sad me opet vuče i htjela bih opet na neki tečaj jer je bilo lijepo iskustvo. Znam da mogu nać online tečajeve, ali ja bi ovako nešto
raskoljnikova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 13:06   #86
Ja sam isto tražila, pa sam naisla na jos dva pored ovih koje si nabrojala: http://www.artsession.info/ (voditeljica Petra Grozaj); i koreanka Jessy Baek ima tecajeve http://jessybaek.com/1_7_Te-269-aj.html.
Ne znam nista detaljno o njima.



Quote:
raskoljnikova kaže: Pogledaj post
U potrazi sam za nekim tečajem u Zagrebu. Kolko sam do sad mogla proguglati, mogućnosti su:

- Tanay
- 12stolica
- centar za likovni odgoj na rokovom perivoju
- Agora
- Paleta na Kustošiji (ako još postoji?)


Ima li kakvih svježih dojmova oko gore navedenih ili ima možda nekih novih škola/tečajeva?

U srednjoj sam kratko vrijeme htjela na arhitekturu pa sam išla na pripreme u Tanay, predavačica je bila oke (nije da mogu objektivno procijeniti), ali me cijela atmosfera tamo živcirala (već je netko na forumu spomenuo vlasnicu koja je onako... malo bezobrazna? jednom sam uranila 15 minuta pa mi je rekla zašto dolazim tako rano, nek odem pričekat u neku birtiju ). Nakon pola tečaja odustala sam zbog drugih obaveza i na kraju upisala tehnički fax ali eto, sad me opet vuče i htjela bih opet na neki tečaj jer je bilo lijepo iskustvo. Znam da mogu nać online tečajeve, ali ja bi ovako nešto
Li* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:23   #87
Quote:
Li* kaže: Pogledaj post
Ja sam isto tražila, pa sam naisla na jos dva pored ovih koje si nabrojala: http://www.artsession.info/ (voditeljica Petra Grozaj); i koreanka Jessy Baek ima tecajeve http://jessybaek.com/1_7_Te-269-aj.html.
Ne znam nista detaljno o njima.
Tnx, ovaj art session zvuci zanimljivo. Mislim da cu otic tamo ili u 12stolica.

Zar nema nikog da podjeli iskustva? Anything?
raskoljnikova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 20:38   #88
Da dignem iz pepela ovu temu o tečaju crtanju.
Zanima me nešto u Slavoniji, Vinkovci, Vukovar, možda Osijek? Iskustva?
Može i individualna poduka.
marinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 00:32   #89
Jel netko bio u galeriji Klarić u Varaždinu? kakva su isksutva, ja sam htio ići al me cijena odbila, možda ću ići kroz neko vrijeme ak se odlučim
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 20:05   #90
Crtanje u Splitu olovkom ... Splitttttttt ako netko zna može i pm.
Alphagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 23:40   #91
12 stolica za svaku preporuku. Ja idem privatno 1 na 1 obzirom da sam već prošao početničke muke, ali i dalje imam još puno za učiti. Privatno sam našao čovjeka sa akademije i to je to.
__________________
Nemoj mi ić prstima po monitoru
aerozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:30   #92
Ima li nekih svježijih informacija o tečajevima crtanja u Zg? Guglo sam ovih 12 stolica, npr., I čini mi se da oni više ne postoje. Stranica im je bila 12stolica.com, kolko sam skužio, ali toga više nema online.
Thelonious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 15:57   #93
EDIT: Zanimaju me i tečajevi vezani za kompjutersku obradu crteža i 2D animaciju, dakle stvari tipa photoshop, after effects, illustrator i sl.
Thelonious is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 10:24   #94
Tecaj crtanja u Rijeci ili Zg...olovka & ugljen...cijena nebitna ali da je kvaliteta tecaja na nivou (vise u smislu privatnih poduka)

Mozda cak nesto napredno ako ko zna...ili neko sa umjetickim background-om moze preporuciti kako se vratiti u mot...haha na neki nacin sam na dugi niz godina zanemario jednu od svojih inicijalnih vjestina....

Takoder, Crtanje putem racunala - Wacom? tecajevi u Hr?

Hvala!
Player11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 16:52   #95
Quote:
Player11 kaže: Pogledaj post
Tecaj crtanja u Rijeci ili Zg...olovka & ugljen...cijena nebitna ali da je kvaliteta tecaja na nivou (vise u smislu privatnih poduka)

Mozda cak nesto napredno ako ko zna...ili neko sa umjetickim background-om moze preporuciti kako se vratiti u mot...haha na neki nacin sam na dugi niz godina zanemario jednu od svojih inicijalnih vjestina....

Takoder, Crtanje putem racunala - Wacom? tecajevi u Hr?

Hvala!
Možda ovo?

http://www.nar-uciliste.hr/likovni-t...i-i-radionice/
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2020., 15:29   #96
Bok ekipa! Htjela bih upisati tečaj crtanja/slikanja u Zagrebu. Može i čak digitalnog crtanje. Gledala sam neke škole i nisam nešto impresionirana cijenama, a još manje volim kada sakrivaju. Za dva sata u tjednu da dam 400 kn je po meni previše. Želja mi je razvijati svoje vještine. Pogotovo sada kada sam nezaposlena, a i da mogu jednog dana konkurirati na tržištu.
__________________
Sve sam pare spisko kod Djoku u disko!
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 20:19   #97
info - crtanje

prosljeđujem info
IZRAZI SE
kreativne radionice petkom

Ne zadržavaj u sebi ono što želi izaći, bilo to dobro ili manje dobro. Izrazi se!
Crtamo, pišemo, rezuckamo, presavijamo, lijepimo, stvaramo priče, knjigice, ilustracije, stripove i pjesme.
Ponesi svoj najdraži alat izražavanja (pisalica, flomaster, škare, ljepilo ili što god preferiraš), ostale potrebne materijale donosimo mi.

KADA?
Svaki petak od 16 - 18h (od 12.02. nadalje)
GDJE?
prostor Mjesnog odbora “Hrvatski narodni vladari”, Trg hrvatskih velikana 2/1, Zagreb

Namijenjeno svim uzrastima.
Donacija - prema želji i mogućnostima.

Zbog epidemioloških ograničenja potrebne su najave! Javite nam se - 0921892250 (poziv/SMS) ili mail [email protected]

Organizira Udruga “Metla”, udruga za razvoj kreativnog potencijala.

FB event:
https://fb.me/e/1XeFX6hDM

tko još nije - upiši se na moju i tvoju mailing listu kako bi ostali informirani o sljedećim eventima i radionicama! ako se ne upišete shvatit ću to kao da vas ne zanima, što je skroz ok. možda još pošaljem mejl jednom ili dvaput put ovako a onda u potpunosti prelazim samo na mailing listu. znam - to sam reko i zadnji put.
https://mailchi.mp/a22b90b3c72b/ostani-informiran
__________________
Osobitost prvog kozmičkog doba je da se sve istine nude vašem planetu potpuno jasno. Svako ime ima frekvencijsku totalnost.
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 20:40   #98
Pozdrav! Da li netko zna gdje se održavaju tečajevi crtanja za odrasle, a danije abnormalna cijena? Odnosi se na Zagreb
__________________
Sve sam pare spisko kod Djoku u disko!
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2021., 13:06   #99
Atelier sellier
https://skola-crtanja-slikanja.com/
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2021., 17:19   #100
Planiram se javiti u taj Sellier poslije ljeta, čisto onako jednom tjedno da idem. Ima li tko ovdje iskustva s njima?
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.