Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 09:55   #1
Ronaldinho Gaúcho

Može li se ronaldinho vratiti u staru formu
Protiv rangersa opet nije nista napravio
hrvat0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 09:59   #2
Ma taj pajac je odavno prestao biti zanimljiv i simpatican.
Strijelac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 10:08   #3
Ne može, postao je ovisnik o čipsu kojeg reklamira
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:09   #4
Portiv Rangersa uopće nije bio loš. Obavio je svoj posao: stvorio šanse(i to najveće Barcine šanse) za suigrače, za sebe, vraćao se u vezni red kako bi pomogao Xaviju i Iniesti, a gotovo svi Barcini napadi su polazili od njega. Ne igra više kao nekad, to svima jasno, ali daleko od toga da je loš i beskoristan. Pa i prošle sezone je zabio najviše golova za Barcu(od kojih je dobar dio izravno odlučivao o osvojineim bodovima) i održao je u borbi za naslov do samog kraja. Isto tako, prošle sezone je usavršio slobodne udarce i postao jedan od trenutačno najboljih izvođača u Europi. Mislim da ga se previše kritizira, očekuje se da svaku utakmicu riješi sam i uz to bude najaktivniji i najviše pretrči. Asistencije nisu dovoljne, golovi nisu dovoljni, stvaranje šansi nije dovoljno. Mislim, jasno je da se promijenio, ali kad se sve zbroji, on je i prošle sezone obavio svoj posao pa i jučer je učinio što se od njega tražilo, da je još i zabio, sam bi ispunio zadatak cijelog napada. One dramatične priče o partyima koji će mu uništiti karijeru su gluposti. Pa svi znaju da je on uvijek volio zabavu i izlaske. Samo što je tad bio najbolji na svijetu pa to nitko nije spominjao. Jedan problem je težina. Postao je mišićaviji, ali i sporiji i tromiji zbog čega teže izvodi sve što je nekad bez problema radio. Drugi problem je nedostatak samopouzdanja. Pratim Barcu i vidim razliku u tom kako je igrao nekad(č. prije SP-a) i kako igra sad. Nekad bi bez razmišljanja ušao u dvoboj s obramneim igračem(ili više njih) izgubio ili ne izgubio loptu. Sada, prije nego što išta učini, promisli, pa pogleda ima li slobodnih suigrača u slučaju da osjeti da će izgubiti loptu, pa ako se uvjeri da ima, ulazi u dvoboj, ali uvijek ostaje blizu slobodnom suigraču. S druge strane, za repku je počeo igrati i vše nego dobro. Postao je poput Rivalda(ak se netko sjeća njega su uvijek kritizirali da za repku igra lošije) koji je nakon klupskog uspjeha počeo igrati fantastično za repku i, uz Ronalda i Ronaldinha, bio glavni igrač Brazila na SPu 2002. Mislim da se Ronaldinho može vratiti u staru formu, ali kad će to biti je druga stvar. Ako je krenuo Rivaldovim stopama(a ako doista je, nadam se da će imati više uspjeha u Milanu jer bi bilo šteta da takav igrač propadne) onda će to biti na SP-u u Južnoj Africi. Dakako, to može biti i za vikend ili za koji mjesec(popravio se u odnosu na prošlu sezonu).
Phronesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:12   #5
dok ne prestane ili ne smanji partijanje i bančenje po vani nemoze igrati kao nekad
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:40   #6
Quote:
another cheetah kaže: Pogledaj post
dok ne prestane ili ne smanji partijanje i bančenje po vani nemoze igrati kao nekad
a ti piješ i partijaš skupa s njim pa znaš pouzdano da se on obezglavljuje od alkohola svaku večer?
ili misliš da je prije išao u krpe poslije crtića?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:13   #7
Ništa više od njega, nek mijenja sredinu jedino tako može steći neku motivaciju, ovako više ništa od njega nema!!
The coek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 14:48   #8
Propali slucaj, cips ga je sjebao

postat ce DEBELI RONALDINHO
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:23   #9
Thumbs up

Quote:
Strijelac kaže: Pogledaj post
Ma taj pajac je odavno prestao biti zanimljiv i simpatican.
ti koji si ovo napiso si SELJACINA!! jel si ti uopce vidio njega jucer kak igra?? istina, vise nije onaj stari,ali je jos medu prva 3 najbolja igraca svijeta.jos uvijek moze dodat,pucat, pronac igraca ko niko drugi. jedino mu zamjeram sto vise ne ulazi u duele ko nekad,ali jbg. i budes ga vidio za koji tjedan,opet ce rasturat.sam da nabaci malo samopouzdanja.
otkovic10 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.10.2007., 15:35   #10
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
a ti piješ i partijaš skupa s njim pa znaš pouzdano da se on obezglavljuje od alkohola svaku večer?
ili misliš da je prije išao u krpe poslije crtića?
malo se informiraj pa onda vrti ocima
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:42   #11
Manjak motivacije uzrokovan cinjenicom da je osvojio bas sve sto se moze. Rekao bih da danas igra pametnije nego prije, sto ne mora znaciti da igra i bolje. Uostalom, u Barceloni vise ne mora sve sam vuci, pojavio se Messija koji je pola tereta odvukao na desno krilo.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:42   #12
on je još uvijek najbolji, samo što je to postalo dosadno, pa su ga počeli kritizirat
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 19:22   #13
zauzea beckhamovo misto .........
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 19:54   #14
Quote:
Phronesis kaže: Pogledaj post
Portiv Rangersa uopće nije bio loš. Obavio je svoj posao: stvorio šanse(i to najveće Barcine šanse) za suigrače, za sebe, vraćao se u vezni red kako bi pomogao Xaviju i Iniesti, a gotovo svi Barcini napadi su polazili od njega. Ne igra više kao nekad, to svima jasno, ali daleko od toga da je loš i beskoristan. Pa i prošle sezone je zabio najviše golova za Barcu(od kojih je dobar dio izravno odlučivao o osvojineim bodovima) i održao je u borbi za naslov do samog kraja. Isto tako, prošle sezone je usavršio slobodne udarce i postao jedan od trenutačno najboljih izvođača u Europi. Mislim da ga se previše kritizira, očekuje se da svaku utakmicu riješi sam i uz to bude najaktivniji i najviše pretrči. Asistencije nisu dovoljne, golovi nisu dovoljni, stvaranje šansi nije dovoljno. Mislim, jasno je da se promijenio, ali kad se sve zbroji, on je i prošle sezone obavio svoj posao pa i jučer je učinio što se od njega tražilo, da je još i zabio, sam bi ispunio zadatak cijelog napada. One dramatične priče o partyima koji će mu uništiti karijeru su gluposti. Pa svi znaju da je on uvijek volio zabavu i izlaske. Samo što je tad bio najbolji na svijetu pa to nitko nije spominjao. Jedan problem je težina. Postao je mišićaviji, ali i sporiji i tromiji zbog čega teže izvodi sve što je nekad bez problema radio. Drugi problem je nedostatak samopouzdanja. Pratim Barcu i vidim razliku u tom kako je igrao nekad(č. prije SP-a) i kako igra sad. Nekad bi bez razmišljanja ušao u dvoboj s obramneim igračem(ili više njih) izgubio ili ne izgubio loptu. Sada, prije nego što išta učini, promisli, pa pogleda ima li slobodnih suigrača u slučaju da osjeti da će izgubiti loptu, pa ako se uvjeri da ima, ulazi u dvoboj, ali uvijek ostaje blizu slobodnom suigraču. S druge strane, za repku je počeo igrati i vše nego dobro. Postao je poput Rivalda(ak se netko sjeća njega su uvijek kritizirali da za repku igra lošije) koji je nakon klupskog uspjeha počeo igrati fantastično za repku i, uz Ronalda i Ronaldinha, bio glavni igrač Brazila na SPu 2002. Mislim da se Ronaldinho može vratiti u staru formu, ali kad će to biti je druga stvar. Ako je krenuo Rivaldovim stopama(a ako doista je, nadam se da će imati više uspjeha u Milanu jer bi bilo šteta da takav igrač propadne) onda će to biti na SP-u u Južnoj Africi. Dakako, to može biti i za vikend ili za koji mjesec(popravio se u odnosu na prošlu sezonu).
evo vidiš ja skroz drugačije vidim dinhevu igru jučer nego ti , jer nisam njegov fan neki. osobno on mi je drag igrač , al me dosta razočarao u zadnje vrijeme . osim dobrog slobodnog udarca , koji je usput rečeno bio i nekoristan , ja nisam ništa od njega vidio . previše netočnih lopta , izgubljenih lopta , neuspijelih driblinga za igrača koji slovi za jednog od najboljih igrača današnjice . problem je u rekordu u propuštenim treninzima prošle godine , glupira se okolo umjesto da trenira.
gorefiend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:03   #15
Quote:
gorefiend kaže: Pogledaj post
evo vidiš ja skroz drugačije vidim dinhevu igru jučer nego ti , jer nisam njegov fan neki. osobno on mi je drag igrač , al me dosta razočarao u zadnje vrijeme . osim dobrog slobodnog udarca , koji je usput rečeno bio i nekoristan , ja nisam ništa od njega vidio . previše netočnih lopta , izgubljenih lopta , neuspijelih driblinga za igrača koji slovi za jednog od najboljih igrača današnjice . problem je u rekordu u propuštenim treninzima prošle godine , glupira se okolo umjesto da trenira.
koliko sam vidio na njega se ide mačo žešče nego na druge, tako da mu je i teže igrati, a da nije u formi od prije par sezona to je i normalno, mora biti oscilacija, ali i ovakav je među 10 u svijetu po meni
__________________
Kako oblikovati potpise
Roky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:40   #16
Quote:
gorefiend kaže: Pogledaj post
evo vidiš ja skroz drugačije vidim dinhevu igru jučer nego ti , jer nisam njegov fan neki. osobno on mi je drag igrač , al me dosta razočarao u zadnje vrijeme . osim dobrog slobodnog udarca , koji je usput rečeno bio i nekoristan , ja nisam ništa od njega vidio . previše netočnih lopta , izgubljenih lopta , neuspijelih driblinga za igrača koji slovi za jednog od najboljih igrača današnjice . problem je u rekordu u propuštenim treninzima prošle godine , glupira se okolo umjesto da trenira.
Moglo bi se raspravljati, svatko im svoje viđenje, a moje je da je jučer bez problema bio u top tri Barcina igrača(Puyol, Ronaldinho i Gudjohnsen). Kao što reče Roky, držali su ga njega i Messija na lancu, i mislim da se Ronaldinho u toj situaciji bolje snašao od Messija(kojeg nitko ne kritizira). Drugo, imao je tri slobodna udarca od kojih su dva bila traljava, a jedan je bio vrlo blizu gola. Imao je najbolju šansu za gol, ali sudac nije dosudio penal(koji bi upravo Ronaldinho, kao Barcin izvođač penala, trebao izvesti i time bi došao u priliku promijeniti rezultat u Barcinu korist). Autor je drugih dviju odličnih šansi za Barcelonu(lopte za Puyola i Henrya koje su, uz Ronaldinhovu šansu kada nije dosuđen penal, bile najbolje Barcine šanse). Vraćao se u vezni red čim bi Xavi ili Iniesta krenuli naprijed kako bi osigurao podršku obrani. Čovjek je odradio svoj posao, a to što to trenutačno ne izgleda sofisticirano kao nekad i što njegovi suigrači nisu uspjeli zabiti iz priređenih im šansi, je druga priča. Ne igra kao nekad, to je očito, ali nije niti tako loš kao što ga mediji u zadnje vrijeme prikazuju. Što su razlozi tome, tko bi znao: prirodni pad u formi, nedostatak motivacije, nedostatak samopouzdanja, izbjegavanje treninga...One priče glede izlazaka su mi bezvezne. On je oduvijek volio izlaske i partye, samo se o tome nije pričalo jer je igrao fantastično. Kao što kaže Roky, i ovakav kakav jest je među top 10 igrača svijeta na svojoj poziciji(možda čak i općenito) mada su takve liste uvijek relativne.
Phronesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:56   #17
Nije ni bio penal
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:22   #18
Goran Marić (doktor ekonomije btw.) kaže da jest!
stewie_griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:33   #19
Ronaldinho, još jedan precijenjeni Brazilac iliti 2-season wonder.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 00:19   #20
Quote:
another cheetah kaže: Pogledaj post
malo se informiraj pa onda vrti ocima
Pise u 24?
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.