Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2008., 00:40   #61
Quote:
bornich bad blue boy kaže: Pogledaj post
It's a bad thing if you want to be a best football player on the world.
But it's not a bad thing if you wanna be at the TOP5 fuckers in the world.
budem potrazio u kliku ko je sve u TOP 5, po sjecanju su u vrhu Charlie Sheen i Will Chamberlain


no dosta offtopica, slobodno predvidajte buducnost.

Evo budem i ja, Ronni ce se tesko vise vratit u formu u barci jer ocito da je vec zadnje dvije godine u silaznoj putanji iako dobiva kvalitetne suigrace, mozda ga taj sok nove sredine, grada i staraca koji se vuku oko njega trgnu i motiviraju.. sigurno ce se isticat pored njih, pogotovo na treningu....ko je na njegovoj strani u obrani? Favali, Oddo?
Ak nista imat ce dobrog drinking buddya ako se Adriano vrati u inter a samim time otvoren put na TOP 5.

Sljedeca logicna tema koja se namece za otvorit je "Hoce li Kaka i Pato kretnut Ronnijevim stopama, i zasto da?" a moze i "Koji ce starac prvi odapet pokrivajuci Ronnijevo mjesto u obrani?"
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 00:46   #62
Kaka neće sigurno.

stvar je glave. masu tih brazilaca je strašno siromašno, nogomet im je jedini izlaz iz favela, a od malih nogu prolaze užasno teške treninge i stroge selekcije, tak da nije čudno da jednostavno puknu kad osjete da su ostvarili 'sve', kad osjete da imaju hrpu para, jednostavno kad osjete good life.
meni je zapravo čudno da se to ne događa i češće.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 01:04   #63
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Kaka neće sigurno.
Nikad ne reci nikad ipak je Ronni jaka persona, iako sumnjam jer je rekao da bi htio bit svecenik kad zavrsi karijeru. Ma umjesto njega ubaci bilo kojeg drugog brazilca iz kolonije, mozda Didu il Serginha dernek u stare dane.


Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
stvar je glave. masu tih brazilaca je strašno siromašno, nogomet im je jedini izlaz iz favela, a od malih nogu prolaze užasno teške treninge i stroge selekcije, tak da nije čudno da jednostavno puknu kad osjete da su ostvarili 'sve', kad osjete da imaju hrpu para, jednostavno kad osjete good life.
meni je zapravo čudno da se to ne događa i češće.

Slazem se.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 01:06   #64
Emerson i Cafu bi mogli. Cafu je đilkoš, vidi kako nehajno žvače žvaku dok igra.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:48   #65
Kad je ronaldinho bio na vrhuncu karijere u Barci pored njega se NPR. Xavi činio kao prosječan igrač i nitko nije mario ako mladi Iniesta doda loptu kroz petoricu za gol.svi su čekali "velikog" ronaldinha da napravi neku svoju šiša-kifu...danas je vidiš malo drugačije...više se voli Xavija koji nikad nije odskakao iz ekipe nego sad ronaldinha koji je TADA vrijedio za petoricu...i više nije ni zakurac...
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 11:38   #66
Ali na kraju za 20 god. svi će se sjećat Ronaldinha, jer je on imao magiju, a Xavi će otići u zaborav...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 16:32   #67
Pa naravno da se može vratiti u formu, pa on je tek navršio 28 godina. Ako želi, a nakon svih ovih traumi koje je njegov ego doživio u posljednje vrijeme, vjerujem da želi. Samo mu treba strog trener. Osim toga on i je najbolje igrao baš kad je imao stroge trenere. A stvarno je car, za dobrobit nogometa se nadam će se vratiti u formu.
Phronesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:48   #68
da su svi treneri ko Capello i Cuper živković bi izlazio iz svlačione sa razbijenim zubima a ne sa cigarom(kolumbo)...a odine što kažeš istina je...
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 13:48   #69
pa čovjek ne bi trebao izgubiti formu ak toliko ševi koliko se piše po novinama...

izgleda da on ni ne ševi ništa,nego samo pije pije pije...

neki piju od tuge,a ronaldinho od jutra...
__________________
The lesson is-never try!
nastypants is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 18:46   #70
a kaj, dečku je lupila slava u glavu i to je to. ima para, ima pički, kaj če mu više. nek uživa kad more. a u formu se bude vratil ako ponestane para....
dadić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 20:48   #71
Quote:
metuzalem_99 kaže: Pogledaj post
Kad je ronaldinho bio na vrhuncu karijere u Barci pored njega se NPR. Xavi činio kao prosječan igrač i nitko nije mario ako mladi Iniesta doda loptu kroz petoricu za gol.svi su čekali "velikog" ronaldinha da napravi neku svoju šiša-kifu...danas je vidiš malo drugačije...više se voli Xavija koji nikad nije odskakao iz ekipe nego sad ronaldinha koji je TADA vrijedio za petoricu...i više nije ni zakurac...
the point

Pitanje glasi moze li on vratit staru formu a ne kak je bilo kad je bio u formi

Jos jednom cu ponovit da mislim da nemoze vratit formu
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 23:53   #72
Onda ja kažem da će ponovno uzeti titulu najboljeg igrača svijeta (heh, moja želja). Čovjeku je podaren nevjerojatan talent, možda najveći u povijesti nogometa... Na njemu je samo da sredi psihičke stvari i da se prime treninga, a ove fore za ozljede ne znam koliko su istina.
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:25   #73
iako ga nikad nisam volio najjači mi je bio sam njegovim driblinzima....nema šta,legenda...najbolji trojac u povijesti RIVALDO-RONALDO-RONALDINHO...nitko nije lakše zabiao golove nego oni....ronaldinho prođe dvojicu doda do rivalda,rivaldo nađe ronalda i ovaj fino pokraj golmana...
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:16   #74
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
the point

Pitanje glasi moze li on vratit staru formu a ne kak je bilo kad je bio u formi

Jos jednom cu ponovit da mislim da nemoze vratit formu
Imo je 2 dobre sezone, ali on nikad nije bio neš posebno ko "debeli" Ronaldo.
Debeli je u PSVu razvaljivo dok Zubonja u PSGu nije nista pokazo!

Tek kad je doso u Barcu koja je imala dobro poslozenu momcad je on bljesno. On se najviše okoristio dobrim igrama Deca, Xavia i ekipe.
Jel se moze vratit u formu? Ne. U italiji se igra dosta čvršće i defenzivnije, on nema sta tamo trazit.
Bas me zanima gdje ce ga stavit na terenu tj koju formaciju bu Milan igro, jer Kaka je vise puta naglasio da je on centralni vezni i da ga igranje na krilu ne uveseljava.
Dadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:35   #75
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Imo je 2 dobre sezone, ali on nikad nije bio neš posebno ko "debeli" Ronaldo.
Debeli je u PSVu razvaljivo dok Zubonja u PSGu nije nista pokazo!

Tek kad je doso u Barcu koja je imala dobro poslozenu momcad je on bljesno. On se najviše okoristio dobrim igrama Deca, Xavia i ekipe.
Jel se moze vratit u formu? Ne. U italiji se igra dosta čvršće i defenzivnije, on nema sta tamo trazit.
Bas me zanima gdje ce ga stavit na terenu tj koju formaciju bu Milan igro, jer Kaka je vise puta naglasio da je on centralni vezni i da ga igranje na krilu ne uveseljava.
Molim???
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:59   #76
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Imo je 2 dobre sezone, ali on nikad nije bio neš posebno ko "debeli" Ronaldo.
Debeli je u PSVu razvaljivo dok Zubonja u PSGu nije nista pokazo!

Tek kad je doso u Barcu koja je imala dobro poslozenu momcad je on bljesno. On se najviše okoristio dobrim igrama Deca, Xavia i ekipe.
Jel se moze vratit u formu? Ne. U italiji se igra dosta čvršće i defenzivnije, on nema sta tamo trazit.
Bas me zanima gdje ce ga stavit na terenu tj koju formaciju bu Milan igro, jer Kaka je vise puta naglasio da je on centralni vezni i da ga igranje na krilu ne uveseljava.
Ti frende ili si dobro naduvan ili ko zna koju drogu si uzimao,jer ovako nesto nemozes govorit.
Vrhunski intelektualce educiraj se,nemoras nama dokazivat da si klaun vec si nam to dokazao
Trenutno dok ovo pisem uzivam ko malo prase kad ga masiraju.

Try again
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:03   #77
Mislim da ce jedan evidence bit dovoljan da ti dokazem da si mali lazljivac,nadam se da necu morat jos trazit da ces shvatit svoju gresku i priznat da si mali lazljivac.
Vrati se u realnost i napravi ono di ispadas najpametniji :zasuti: Mi ovdje uzivamo......

Pametnome dosta.....

Try again.
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 13:28   #78
Evo izjave jedne nogometne legende i čovjeka kojeg ja vrlo cijenim... A i uz to igrao je 2 sezone s Ronaldinhom.

Messi And Ronaldo Nowhere Near Ronaldinho - Larsson
Ahead of Manchester United's Ronaldo going head-to-head with Barcelona's Lionel Messi, Swedish legend and former Barcelona man Henrik Larsson has suggested that neither will ever be as good as Ronaldinho...

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=668117
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:10   #79
Quote:
Dado_23 kaže: Pogledaj post
Imo je 2 dobre sezone, ali on nikad nije bio neš posebno ko "debeli" Ronaldo.
Debeli je u PSVu razvaljivo dok Zubonja u PSGu nije nista pokazo!

Tek kad je doso u Barcu koja je imala dobro poslozenu momcad je on bljesno. On se najviše okoristio dobrim igrama Deca, Xavia i ekipe.
Jel se moze vratit u formu? Ne. U italiji se igra dosta čvršće i defenzivnije, on nema sta tamo trazit.
Bas me zanima gdje ce ga stavit na terenu tj koju formaciju bu Milan igro, jer Kaka je vise puta naglasio da je on centralni vezni i da ga igranje na krilu ne uveseljava.
jes ti malo ošo u krivom smjeru ili si nekakva balerina koja došla pričat o nogometu a nema pojma?!tam si bio srao o ronaldu,o zidaneu sad o ronaldinhu....jadniče...
metuzalem_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:40   #80
po meni on ni nije toliko los koliko je barca tj. cijeli tim ove sezone i prosle los, a to je kriv samo i jedino trener, on igra dobro, stovise odlicno samo jbg kada ljudi ocekuju od njega da na svakoj tekmi bude atraktivan (prolazi po tri igraca) i efikasan (da zabija i asistira) ... pa ni kaka ove sezone nije nista posebno za razliku od prosle pa ga nitko ne pljuje niti seli po ostalim klubovima

sve je jasno vidljivo iz rajkardovih rijeci koji kaze nemam ja njemu sta reci i davati posebne zadace, ja ga samo posaljem na teren, jebo takvog trenera i njegovu profesionalnost...

zubo je odlican, i moze vratiti prijasnju formu mada nije mu ni sada (do ozljede) forma katastrofalno losa kako ju mediji zele prikazati, samo je potreban novi trener koji ce ga dovesti u red (kao i cijelu ekipu u toj barceloni) i malo manje medijskih pisanja o njemu
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.