Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 20:56   #61
i meni takoder se mozete javiti na pp
cuvam male peseke
u zagrebu sam
Haylie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 19:18   #62
Quote:
Slucajnigost kaže: Pogledaj post
lex, a jel preporučaš neki drugi?
Preporučam DR dolitlle u Hrv Leskovcu moj razmaženi boxer je jako sretan tamo, a i grijani su boxovi i psi se reovito šetaju
ranselkop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:47   #63
Quote:
ranselkop kaže: Pogledaj post
Preporučam DR dolitlle u Hrv Leskovcu moj razmaženi boxer je jako sretan tamo, a i grijani su boxovi i psi se reovito šetaju
Džizs, ako već dođeš tu reklamirati, pa daj si prije toga bar malo truda, pa napiši 25 postova po nekim drugim temama...eto, da baš nije TOLIKO očito.
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 08:02   #64
Od srca preporučujem toplu obiteljsku atmosferu za čuvanje pasa i maca u Jablanovcu (kod Zaprešića), osobno sam se uvjerila, mace su u svojoj sobi, igraju se s njima, po potrebi životinje dobivaju i terapiju koju su započele kod kuće, lijepa okućnica i prekrasne šetnje u prirodi
091 9797847
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:08   #65
čuvanje pasa

Nudim uslugu čuvanja malih dlakavih ljubimaca(psića) naviknutih na stan...čuvam ih i za Božić i Novu godinu, pa ako nemate kuda sa njima, a želite da su na toplom i sigurnom, uz potrebne šetnje i igranje obratite se na 0958910020 i bez straha se otiđite provesti u najluđoj noći, a mi ćemo paziti na vašu mazu...Zagreb
rcvetko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:05   #66
čuvanje kučnih ljubimaca

Ako vas zanima čuvanje kučnog ljubimca,možete se meni obratiti na broj 0919797847,čuvam kučne ljubimce u svom domu kao što ljubimac živi i kod svog vlasnika
Panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 15:48   #67
Čuvanje pasa

Možete peseka ostaviti i kod nas ukoliko je socijaliziran na ostale pse. Mi pse čuvamo tako da su zajedno sa našima u kući i imaju pravo u sve prostorije pa i na krevet (ukoliko to vi dozvoljavate). Vašem psu zasigurno neće faliti društvo budući da imamo 6 savršeno socijaliziranih pasa, a u su još 3 patuljaste kozice, pony i vijetnamska svinja.
Uvjete, okucnicu i psece društvo možete vidjeti na http://www.inet.hr/~zbiscan/
info mob 098/768-103 mail [email protected] Dobro došli!!!
Ammadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:33   #68
HITNO trebamo smještaj na 2 dana za 8 štenaca starih 5 tjedana. Molimo Vas jeftine ponude, ipak se tu radi o napuštenom leglu. Mi moramo na put i nema nas dva dana. Hvala!
edvards is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:35   #69
Pozdrav, trazim nekog tko bi bio zainteresiran pričuvati kujicu zlatnog retrivera tokom ovog vikenda, naravno uz naknadu, na području Trešnjevke i okolice...ponude na pm, hvala
(=Feel...? is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:33   #70
Šetanje i čuvanje pasa

Šečem ,te cuvam pse ali u Vasem domu-npr dok ste naposlu,putu i sl.Zivim na podrucju Dubrave ali mi nije problem doci u bilo koji drugi kvart.098 9249 698
PETICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 06:39   #71
Pozdrav! Ja sam iz jednog mjesta kraj Koprivnice i želim čuvati pse. Imam veliku okučnicu. Psi će biti pušteni, ako nisu , naravno agresivni prema drugim životinjama i djeci jer ne želim dovoditi u opasnost druge, imat će kamo ići spavati i naravno igra, šetnja i bavljenje sa životinjama zagarantirani. sa hranom 30, bez hrane 40 kn po danu 048/830-228
Ajša Krtanjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:19   #72
Osijek-ako nekome treba pričuvati psa na par dana neka se slobodno javi, imam kuću, veliko dvorište i puno vremena, i meni će mog vjerojatno trebati pričuvati na ljeto pa se možemo svakako dogovoriti
lulu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 11:01   #73
Pozdrav,
Plan je bio da moja Luna ide na provjereno čuvanje i da ću za tu uslugu platiti, ali pošto su mi uveli kresanje plaće od 20% moram nažalost izvidjeti i ostale opcije, jer mi je moj budget drastično smanjen, stoga pitam da li ima nekoga tko bi bio voljan pričuvati moju Lunu (zlatna retriverica, 3 godine, mirna dobra i velika maza) na tjedan dana, termin 7 dana, eh to će sad biti ili zadnji tjedan u 7 ili prvi tjedan u 8 mjesecu ili ćemo od utorka do utorka, uglavnom unutar ta dva tjedna 7 dana. Putujemo u inozemstvo pa nikako ne može s nama. Zauzvrat ja nudim čuvanje vašeg ljubimca u bilo kojem periodu osim kada smo mi na godišnjem. Mi živimo u 3 sobnom stanu, Peščenica. Hvala, može mail na [email protected]
Heidi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 16:25   #74
Iskustva s hotelima za pse (kućne ljubimce)

Familija ide na putovanje, na koje s nama, nažalost, ne može i nas pesonja. Ovih par godina ostavljali smo ga kod bake i dede, međutim, pošto su oni sad već zaista stari, odnedavno (ko za peh) i oboje polomljeni, a pas mlad i zaigran, mislim da to ne bi bila dobra ideja, stoga me interesira ima li tko kakva iskustva s hotelima za kućne ljubimce? Evo, gledam na internetu i nekako se najviše provlače Karly i Victory team. Naime, da naglasim, kao svakom vlasniku najbitnija mi je sigurnost mog ljubimca. Nije mi cijena toliko bitna, koliko mi je bitno da po povratku ne ostanem bez psa ne daj bože :hladan znoj:


Iskustva?
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:47   #75
Šečem i čuvam pse preko ljeta. Također hranim mace ako niste doma, čistim te čuvam i ostale životinjice kod sebe ili dolazim kod vas.
Studentica veterine sam, volonter udruga za zaštitu životinja i imam iskustva, što mogu potvrditi mnogi ljudi s ovoga foruma koji su mi uputili povjerenje i dopustili mi druženje s njihovim ljumbcima.
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:11   #76
Smile Čuvanje psa

Quote:
lulu5 kaže: Pogledaj post
Osijek-ako nekome treba pričuvati psa na par dana neka se slobodno javi, imam kuću, veliko dvorište i puno vremena, i meni će mog vjerojatno trebati pričuvati na ljeto pa se možemo svakako dogovoriti
Imam sličan problem, pa bi se mogli dogovoroti za obostrano čuvanje pasa.
Imam kuću u Osijeku sa dvorištem i svim onim detaljima potrebnim za lijep
boravak psa. Mi našeg psa ne vežemo nego ulazi i izlazi po želji (ne na ulicu, nego u dvorište). Mi imamo kujicu Terijera staru 5 godina koja je izuzetno druželjubiva, uredna, pažljiva i da ne nabrajam sve naj,naj.
Ako ste već riješili problem za ovo ljeto, svejedno mi se možete javiti za neku drugu priliku.

POZDRAV
[email protected]
Drazen_Osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 20:50   #77
Pozdrav životinjoljupci!
Imam veselog i zaigranog boksera starog (za tjedan dana) 11 mj.!
Suprug i ja 10.7. idemo na more i nažalost on ne može s nama,a ljudi koji su ga trebali čuvati ipak nisu u mogućnosti čuvati ga desetak dana,pa vas molim da mi preporučite neki hotel ili nekog pouzdanog tko bi ga želio pričuvati dok nas nema!
Navikao je na život u stanu,papicu 2 puta dnevno,šetnju 3-4 puta i druženje sa drugim pesekima.
Unaprijed hvala na informacijama!
roza1. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 21:25   #78
roza1 imate PM
PETICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 16:38   #79
Bok, javljam se sa jednim pitanjem/zamolbom.
Planiram na jesen pokrenut uređenje hotela za životinje.
Za prostor za čuvanje životinja imam štalu u koja je prije primala i malo preko 100 koza., a sa štalom su spojene i dvije ograđene livade.
Jednu bih koristio za zajedičko druženje socijaliziranih pasa, a drugu veću bih pregradio na više manjih ograđenih djelova tako da svaki pas ima svoj poseban prostor.
Sad me zanima.
1. Po vama koja je kvadratura boksa za vašeg ljubimca unutar štale potrebna?
Da li vas zadovoljilo 10, 15 kvadrata (za veće pse)?
2. Da li bi vam 10x10 metara vanjskog ograđenog boksa bilo dosta za jednog psa?
3. Livada za zajedičko druženje pasa je sa dvije strane ograđena i šumom tako da bi psi imali svoj mir i fini ambijent.
Za mačke i druge manje životinje imam kuću za čuvanje u kojoj bi tri sobe mogao preurediti za čuvanje.
Eto štala je trenutno iznutara «gola» znači kad ju idem preurediti mogu iznutra pregrađivat po volji.
Ajd mi dajte svoje želje i ideje što bi tražili ako se odlučite ostaviti svog ljubimca u nekom hotelu.
Ja živim pored V. Gorice 30ak kilometara od centra Zagreba.
Prije što krenem sa radovima htio bih sakupiti što više informacija od potencijalnih klijenata tako da i uređenje odradim što bolje.
Moja logika je bolje delat jednom, pa kak valja nego nakon godinu dvije ponvno preuređivat.
Imam i malo jezerce tako da se ljubimci imaju di i okupat.
Svoje puštam da odu u rijeku, ali to se ne bih usudio s tuđim da ne otpliva negdje.
Od osnovne škole živim sa životinjama na selu, imali smo i farmu, te desetak različitih vrsta životinja doma, osim gmazova koje ja volim ali moji ih baše ne preferiraju, tako da bi u biti volio čuvati bilo koju vrstu.
Uglavnom pse bih čuvao u štali, a manje životinje u kući.
A sad dajte prijedloge i želje.
Unaprijed zahvaljujem.
lastinline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 19:37   #80
Pozdrav ..
Veliki ljubitelji životinja čuvaju pse u svom prostoru i osiguravaju potpunu
njegu , pažnju i sigurnost .
Psi su pod cjelodnevnim nadzorom, i vrijeme provode u našem domu u igri i šetnji prirodom.
Čuvanje je moguće na cijeli dan, sa noćenjem, ili samo dnevni boravak.
Nudimo i uslugu prijevoza Vašeg kućnog ljubimca do nas ili samo uslugu šetnje na području Novog Zagreba.
Ako imate pitanja, slobodno nam se javite na PM.
ameli_e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.