Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 13:33   #21
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
zeno draga, di ti zivis? di ti kupujes? ja za tenisice nikad nisam dala vise od 300 kn, a i zbog tih me dusa boli...
draga moja,imam sina 17g,a nosi broj 48,gdje da nađem jeftine,ne zaboravi da je u pubertetu,i neće nositi kaj god
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 21:13   #22
Imam jako puno lijepe i ocuvane robice za djecu 2-5 godina, muske i zenske, puno ocuvanih igracaka i jos ponesto rode za odrasle, dali znate neku obitelj kojoj je doista potrebno?

Dali dom za nezbrinutu djecu prima robu i igracke?
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 20:26   #23
Pa..imaš net, telefon. Pitaj ih.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 20:57   #24
Quote:
Minou kaže: Pogledaj post
Pa..imaš net, telefon. Pitaj ih.
Znam, zvat cu ih, samo me zanimalo dali netko ima iskustva iz prve ruke, htijela bi da ta robica dode u prave ruke!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 09:33   #25
Nikada ne bacam robu, to mi je grozno. Kao što i sama kažeš, netko u njoj može uživati. Kada se mijenja sezona, prije spremanja u sanduk, sve lijepo proberem i ono što nije ofucano odvezem u dom za nezbrinutu djecu u Lovran. Mogu ti reći da su zbilja zahvalni a meni je tako drago da razveselim djecu Njima uvijek treba igračaka i robe svih veličina.
Tako da škicni na netu ima li kakav dom u tvojoj blizini.
kokich_0107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:49   #26
Poklonite Hanči... ona ima puno dijece i unuke mislim da bi joj to bilo više nego potrebno...
Uostalom ima jako puno siromašnih obitelji s puno djece koju bi te neke stvari jako razveselile
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 14:52   #27
http://www.darujmo.net/index.php

Evo ovo je oglasnik za darivanje stvari...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 10:47   #28
Quote:
kokich_0107 kaže: Pogledaj post
Nikada ne bacam robu, to mi je grozno. Kao što i sama kažeš, netko u njoj može uživati. Kada se mijenja sezona, prije spremanja u sanduk, sve lijepo proberem i ono što nije ofucano odvezem u dom za nezbrinutu djecu u Lovran. Mogu ti reći da su zbilja zahvalni a meni je tako drago da razveselim djecu Njima uvijek treba igračaka i robe svih veličina.
Tako da škicni na netu ima li kakav dom u tvojoj blizini.
Hey, gdje je točno taj dom u Lovranu?
azucena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 14:43   #29
nedavno sam gledala dokumentarac na telki o staroj robi...
ljudi je poklanjaju caritasu ili c. križu....mislim da se o njemačkoj radilo...i onda počinje globalni biznis.
uglavnom, ta roba na kraju završi u africi, ali do tamo prođe kroz ruke nekoliko posrednika....svatko ponešto na njoj zaradi...s tim da je zadnja u lancu siromašna afrikanka koja ju prodaje na tržnici...ona od veletrgovca kupuje zatvorenu balu (dakle, mačka u vreći)...pa ako joj se posreći nešto i zaradi, ako ne zapada u dugove i tone još dublje u siromaštvo....
margoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:32   #30
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
http://www.darujmo.net/index.php

Evo ovo je oglasnik za darivanje stvari...
Jel netko vec probao ovu stranicu? Javite dojmove...
Ja za sad samo stavim vrecicu pokraj smeca
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 21:21   #31
Quote:
margoth kaže: Pogledaj post
nedavno sam gledala dokumentarac na telki o staroj robi...
ljudi je poklanjaju caritasu ili c. križu....mislim da se o njemačkoj radilo...i onda počinje globalni biznis.
uglavnom, ta roba na kraju završi u africi, ali do tamo prođe kroz ruke nekoliko posrednika....svatko ponešto na njoj zaradi...s tim da je zadnja u lancu siromašna afrikanka koja ju prodaje na tržnici...ona od veletrgovca kupuje zatvorenu balu (dakle, mačka u vreći)...pa ako joj se posreći nešto i zaradi, ako ne zapada u dugove i tone još dublje u siromaštvo....
djeluje mi sasvim vjerojatno.

ja nosim u onaj caritas na trešnjevci, ona ulica šta ide iz selske...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 10:11   #32
imam ja jednu tetu kojoj redovito šaljemo robu i pokoju kunu. ima 9-ero djece, dva sina i ostalo curice- jedan dečko ima 21, drugi 16, a curice 16, 14, 6 i 2.

obzirom da sam šopingoholičar i imam brdo robe, svako tolko napravim čišćenje ormara i pošaljem nekaj- ugl. je to sve super, skoro nova roba, majičice, jaknice, hlače...zadnji puta nas je žena nazvala da nam se zahvali sva sretna i u suzama jer njezine cure sebi ne mogu priuštiti takve krpice, a svi znamo kak smo u toj dobi htjeli lijepo se obući i biti u trendu.

ako koga zanima, neka mi se javi na PM za adresu
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:55   #33
Ja sam evo skupila hrpu stvari,što svoje odjeće,što muževe,igračke,dječje robe i odnjet ću je u Nazorovu

http://www.domzadjecu.hr/
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 17:28   #34
Dobar dan!ja sam nezaposlena majka jednog prekrasnog dečka od 6 godina,nezaposlena sam zato jer svoje vrijeme moram i želim dati svome sinu koji je rođen s posebnim potrebama(hvala bogu sve bolje i bolje napreduje).
vidim da vi ovdje neki imate stvari koje vama netrebaju,a nama bi jako dobro došle,ako smo mi dovoljno dobri za vaše stvari javite mi se.Hvala!
lilo2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 21:08   #35
Za knjige ostavi post na podforumu Književnost... ima puno ljudi tamo koji cijene dobru knjigu
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 08:43   #36
Quote:
fire kaže: Pogledaj post
Ja sam evo skupila hrpu stvari,što svoje odjeće,što muževe,igračke,dječje robe i odnjet ću je u Nazorovu

http://www.domzadjecu.hr/
A tamo je jedva čekaju, posebno tvoju i muževu odjeću...
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 11:48   #37
Ne bi vjerovala,ali jedva su dočekali.Sve su uzeli,pa nisam nosila dronjke
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 09:50   #38
mi smo ljetos malo cistili ormare i nakupili dvije kartonske kutije odjece, moje i dragove, nesto cipela, sve cisto i citavo i stavili pred zgradu. drugi dan je bilo sve raskopano i razbacano, ljudi su jedva ista uzeli, al bitno je bilo da su sve pootvarali i poslije pobacali

meni za sada iz vasih komentara najbolje zvuci ovaj remar. nemam stvari za djecu tak da mi djecji domovi nisu rjesenje a sve ove "humanitarne" udruge su mi sumnjive.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 13:41   #39
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
još i kravate od pok.Tate (50-ak komada, sve posloženo, uz speglanih platnenih maramica isto toliko)


Odu ljudi, a ostanu stvari...
anabanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 01:00   #40
Joj ne znam, ja imam lose iskustvo s tim davanjem robe. Inace tu uvijek stavim robu u posebne kontejnere pa ovi to podijele kako vec hoce, ali sa tom Nazorovom, uf.. Mislim, naravno, djeci dati, super, ali ljudi su tamo bezobrazni do kraja. Sjecam se kad se moja mama patila sa robicom od sestre, tri pune vrece oprala, popeglala, poslozila, odnese tamo kad oni drito pred njom, okrenu vrece, sve izbacaju na pod i prekopavaju. Pa, halo?

P.S. Mislim na zaposlenike, ne na djecu, da ne bi bilo zabune
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.