Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 23:21   #4921
Meni je dobar taj od MyP, nije najbolji, ali zadnje vrijeme uzimam samo taj.

Zadovoljan sam, jedan od rijetkih od kojeg me ne boli trbuh.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:34   #4922
Quote:
sylar951 kaže: Pogledaj post
A kako stoji stvar sa kalcijem?? Da li i tu treba neka posebna forma ili su i ove u konzumu ok?
Suplementacija kalcijem je problematična jer on smanjuje absorpciju željeza i cinka. Treba voditi računa i o tome da se ne uzima sa izvorima magnezija jer se on bori sa kalcijem po pitanju absorpcije.
Bolje je onda uzeti vitamin D3 koji poboljšava absorpciju kalcija iz hrane i usput imaš dodatne benefite (ako ne provodiš redovito vrijeme na suncu).
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:05   #4923
došao sam do faze podizanja mišićne mase, samo me zanima da li je u redu ubaciti u jelovnik svaki dan integralnu tjesteninu, za ručak ili večeru?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:08   #4924
Je
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:13   #4925
koliko dnevno unosite kalorija za dobivanje mišićne mase?

ja na dan treninga = 3400kcal

day off = 3100kcal
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:20   #4926
200-500 suficita je više nego dosta.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:37   #4927
s obzirom da radim na izgradnji mišićne mase a već dugo jedem piletinu, dosadila mi je, je li dostojna zamjena umjesto riže i piletine da uzimam integralnu tjesteninu sa pomama, uz dodatak whey s mlijekom, izračunao sam da što se tiče makrosa i kalorija odgovara ovakva zamjena, samo nisam siguran je li može ovo zamijeniti piletinu i rižu?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:51   #4928
Može.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 17:18   #4929
Pa tko te tjera da jedeš piletinu i samo piletinu?

Imaš svinjetinu, govedinu, junetinu, teletinu, puretinu, janjetinu, ribu raznih vrsta, jaja.
Pa imaš podvrste - vratina, rebra, but, ramstek, leđa, prsa, krila, batak....
Pa imaš nečin spremanja - kuhano, dinstano, pečeno, grillano, pohano, mljeveno, na saftu od paradajza, na saftu od vrhnja...
Kombinacija kolko želiš.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:31   #4930
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Pa tko te tjera da jedeš piletinu i samo piletinu?

Imaš svinjetinu, govedinu, junetinu, teletinu, puretinu, janjetinu, ribu raznih vrsta, jaja.
Pa imaš podvrste - vratina, rebra, but, ramstek, leđa, prsa, krila, batak....
Pa imaš nečin spremanja - kuhano, dinstano, pečeno, grillano, pohano, mljeveno, na saftu od paradajza, na saftu od vrhnja...
Kombinacija kolko želiš.
Bas. Ljudi su zbilja nemam rijeci.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:40   #4931
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Pa tko te tjera da jedeš piletinu i samo piletinu?

Imaš svinjetinu, govedinu, junetinu, teletinu, puretinu, janjetinu, ribu raznih vrsta, jaja.
Pa imaš podvrste - vratina, rebra, but, ramstek, leđa, prsa, krila, batak....
Pa imaš nečin spremanja - kuhano, dinstano, pečeno, grillano, pohano, mljeveno, na saftu od paradajza, na saftu od vrhnja...
Kombinacija kolko želiš.
a šta ćeš kad nemam pojma o kuhanju i općenito prehrani

volim pohanu piletinu, ali neki kažu za mišićnu masu je najbolje grill piletina bez kože, a s čime je najbolje pohati piletinu? je li može i kupljena pečena kokoš??
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:45   #4932
Ne postoji hrana koja je "najbolja za ovo" ili "najbolja za ono".

Može pečena kokoš.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 02:26   #4933
Može li se bez suplementa? Evo ja vježbam svakodnevno i dižem malu količinu više puta dok ne zaboli i kažu kako sam malo ojačao,zanima me koliko je taj napredak moguć bez toga? Sad sam na 50 (pravilnih) sklekova 140 dizanja 4 (imam svega 2 utega od 2 kg pa ih dižem skupa u jednoj ruci mislio da je to premala težina ali efekt pokazuje da se može) Kg u seriji intenzivno (2 ih radim) je da se može)biceps,skužio da nije bitna težina i da se da namučiti sa manje. U teretanu ne idem već samo vježbam doma cilj mi je dobiti masu po mogućnosti bez suplementa jer to ako ne održavaš koliko znam iz ostalih lako splasneš ne neku brutalnu sad masu da se sve vidi sad ne znam koliko ju mogu dobiti ali kao što rekoh, okolina primijetila da sam dobio dosta. Znači ja bi htio zadržati konstantu a ne jako se nabildati.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 08:08   #4934
50 sklekova odjednom ili u vise serija?
140 dizanja? Sta je to? Cucnjevi?
Mali su to utezi.
Nabavi vece i stavi ih u ruksak kad radis sklekove. A kad radis cucnjeve u ruci ih mozes drzat pa ces radit deadlift. Ne znam ako ih drzis u rukama iznad ramena jeli to pravilno za cucanj al vidi.


Normalno da mozes bez suplemenata ako imas normalnu prehranu. Ipak su to samo suplementi.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:12   #4935
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Može li se bez suplementa? Evo ja vježbam svakodnevno i dižem malu količinu više puta dok ne zaboli i kažu kako sam malo ojačao,zanima me koliko je taj napredak moguć bez toga? Sad sam na 50 (pravilnih) sklekova 140 dizanja 4 (imam svega 2 utega od 2 kg pa ih dižem skupa u jednoj ruci mislio da je to premala težina ali efekt pokazuje da se može) Kg u seriji intenzivno (2 ih radim) je da se može)biceps,skužio da nije bitna težina i da se da namučiti sa manje. U teretanu ne idem već samo vježbam doma cilj mi je dobiti masu po mogućnosti bez suplementa jer to ako ne održavaš koliko znam iz ostalih lako splasneš ne neku brutalnu sad masu da se sve vidi sad ne znam koliko ju mogu dobiti ali kao što rekoh, okolina primijetila da sam dobio dosta. Znači ja bi htio zadržati konstantu a ne jako se nabildati.
može se bez suplemenata.
također googlaj street workout
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:28   #4936
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
50 sklekova odjednom ili u vise serija?
140 dizanja? Sta je to? Cucnjevi?
Mali su to utezi.
50 sklekova u komadu znači 1 serija,više mi je bitn oda ih napravim pravilno nego krivo znači do kraja do poda jer sam vidio da puno ljudi zanima brojnost a naprave malo pravilnih,napredak je očigledan jer znam dok nisam bio u formi bio mogao sam jedva 15. 140 x2 dakle 280 po ruci u odmoru minutu dvije nakon serije normalno biceps dizanje ono klasika. Mali su utezi istina,ali druge nemam a mogu reći da koriste jer ja kad to pumpam full intenzivno osjetim ubrzani rad srca i napetost u ruci od vježbanja tako da oni služe svrsi a to bi dobio i na većoj kilaži samo što b i dignuo manje sad ne znam da li je bolje dići manje više puta ili više manje puta? Po meni je to isto,glavno da mišić osjeti da se napregnuo. Kažem,okolina je vidjela promjenu a niti ne znaju da vježbam pa valjda treba tako nastaviti jačim tempom i nabijati sklekove i biceps. Sad sam počeo u čučnjeve sa utezima,čučanj raširene ruke prilikom početka i onda ruke k sebi kad ssam u čučnju,mogu reći da iscrpi a tako mala kilaža. Neću se sad nešto preforsirati,konstanta tek toliko da mogu popiti pivu bez straha da ne splasnem jer sam se uvjerio u svu umjetnost suplementa od drugih npr. nabilda se i onda ako ide igrati nogomet,oduzmu mu se kalorije i opet je na istom,to mi baš nema previše koristi da ti suplementima to umjetno moraš pumpati npr. vojnici,fizički radnici nisu nabildani ali su čvrsti,to je ono što ja želim,nikakvo kazanje mišića u uskoj majici a sad ako se vidi nek se vidi.

Zadnje uređivanje Detektor : 31.05.2017. at 14:46.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:00   #4937
dižeš 2 kg u biceps curl???
pa moja čistačica u firmi diže više
ili si nabavi propisnu šipku i uteg ili bolje moja preporuka počni zgibove raditi ili pull up row na stolu ili nešto...snađi se...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:21   #4938
Aha,pogledao što je biceps crul (ne znam ja te stručne izraze) ne nego 4 kg dižem kad imam 2 utega po 2 kg koje stavim u jednu ruku,sjetio se da ih imam godinama samo ih nisam koristio kad su mi bili naočigled beskorisni no ja vidim da su korisni. Da li to znači da ne mogu više? Ne. Raspolažem sa time što imam pa dokle ide,išao ja već u teretanu ali prije dosta godina pa znam što već trebam osjećati kad dižem. Uglavnom da,zgibove sam mislio,našao već lokaciju za to.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:25   #4939
Pozdrav!

Treniram od 1.3, 3-4x tjedno bodyweight training program. Zadnji mjesec dana sam prešao na trening sa kilažama i ne vidim nikakav napredak u tijelu, jedino što osjetim da sam dobio je dosta snage, volja u nekim nekim drugim stvarima, manje umora, izdržljivost. E sad znam da treba vremena da se dobije zavidna mišićna masa, ali što radim krivo?

Ishrana
Doručak - jaja, zobene i banana
Ručak - piletina 300gr i riža
Međuobrok 6 jaja
Obrok poslije treninga posni sir 500gr i riža
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 08:38   #4940
A što si ti očekivao u mjesec dana?

Uostalom, kako da znamo što radiš krivo kad nisi rekao apsolutno ništa o tvom treningu s utezima?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.