Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 22:39   #1
Vježbanje s Jillian Michaels, Zuzanom i sličnima

S obzirom da je nastala pomama za ovom tetom i njene vježbe s DVD-a, odvajam vas u zasebnu temu.
Pa nu, razbacajte se!


Sheeva

----------------------

Evo malo čitam ovu temu i baš sam neki dan pisala Gypsici; vježbam workout s Jillian Michaels. Konkretno, 30day shred program i sad radim Banish Fat Boost Your Metabolism. Jako sam zadovoljna! Vidljivo sam se utegnula i ojačala u mjesec i pol (ok, puno hodam između ostalog) anije dosadno i treba vam samo torent za download.

Zadnje uređivanje Sheeva : 18.09.2010. at 08:07.
Vespers is offline  
Old 07.07.2010., 22:42   #2
moze link na pm?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 07.07.2010., 22:46   #3
Drage volje, ali izbrisala sam sve pm-ove cura koje su mi slale linkove. Ja sam to kopirala i poslijedila frendici koja mi je downloadala jer ja nemam torent. Baš sam Gypsici htjela neki dan slat i nema ih...šmrci... Pokušat ću još malo pronjuškat.

EDIT: našla!!!!!!!!! Gypsi i Lilit, idu PM-ovi!
Vespers is offline  
Old 12.07.2010., 12:54   #4
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Evo malo čitam ovu temu i baš sam neki dan pisala Gypsici; vježbam workout s Jillian Michaels. Konkretno, 30day shred program i sad radim Banish Fat Boost Your Metabolism. Jako sam zadovoljna! Vidljivo sam se utegnula i ojačala u mjesec i pol (ok, puno hodam između ostalog) anije dosadno i treba vam samo torent za download.
Jel vrijedi to skidat?

Vespers, koliko dana u tjednu vježbaš po tom dvd-u?

Ja bi trebala neke što žešće vježbice..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"

Zadnje uređivanje suzuki750 : 12.07.2010. at 13:03.
suzuki750 is offline  
Old 12.07.2010., 13:11   #5
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Jel vrijedi to skidat?

Vespers, koliko dana u tjednu vježbaš po tom dvd-u?

Ja bi trebala neke što žešće vježbice..
Ispast će da nekog reklamiram, stvarno ne

Na Jillian sam naletjela slučajno, na forumu, i pokušala, i isplatilo se

Vježbam minimalno 4x tjedno po jedan program koji traje 45min. S time da ako sam jako umorna od dana ili ako se ne osjećam 100% smanjim po krug u setu, dakle 35-40min, ali to je rijetko.

Banish Fat je itekako žestoka, a vjeruj i No More Trouble Zones.

Bitno je izvodit vježbe pravilno, s entuzijazmom, a ne "preko one stvari", jer onda to nije to.

Voljela bi da netko odradi neki od ta dva seta i da javi dojmove!
Vespers is offline  
Old 12.07.2010., 13:20   #6
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Ispast će da nekog reklamiram, stvarno ne

Na Jillian sam naletjela slučajno, na forumu, i pokušala, i isplatilo se

Vježbam minimalno 4x tjedno po jedan program koji traje 45min. S time da ako sam jako umorna od dana ili ako se ne osjećam 100% smanjim po krug u setu, dakle 35-40min, ali to je rijetko.

Banish Fat je itekako žestoka, a vjeruj i No More Trouble Zones.

Bitno je izvodit vježbe pravilno, s entuzijazmom, a ne "preko one stvari", jer onda to nije to.

Voljela bi da netko odradi neki od ta dva seta i da javi dojmove!


Odlično, odlično. Budem danas skinula oboje!

Mislim da ću od danas počet po tome vježbat, nedam mi se trčat.. Ovo sunce, komarci i hruštevi me ubijaju.

U jednom danu kombiniraš oboje? Il svaki dan drugi dvd?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 12.07.2010., 13:25   #7
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
U jednom danu kombiniraš oboje? Il svaki dan drugi dvd?
Ne, pokušavam svaki drugi banish fat, a kad mi dosadi ubacim trouble zones.

IAKO, savjet: ako si u lošoj tjelesnoj formi bolje si napravi 30 day shred program od 30dana, makar 1 level i onda idi na Banish Fat.

Imam dobru kondiciju za sad i svejedno svaki put RIKNEM do kraja seta. Moram si obavezno napravit 2-3- pauzice od po pola minute inače bi
Vespers is offline  
Old 12.07.2010., 13:30   #8
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Ne, pokušavam svaki drugi banish fat, a kad mi dosadi ubacim trouble zones.

IAKO, savjet: ako si u lošoj tjelesnoj formi bolje si napravi 30 day shred program od 30dana, makar 1 level i onda idi na Banish Fat.

Imam dobru kondiciju za sad i svejedno svaki put RIKNEM do kraja seta. Moram si obavezno napravit 2-3- pauzice od po pola minute inače bi
Ok, hvala na odg.

Budem onda skinula sva 3 pa ću vidjet. Pa forma mi je tak- tak. Malo sam se u zadnje vrijeme uljenila, al brzo ja to vratim
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 12.07.2010., 22:54   #9
ja nikako da skinem julianu jer moram izbrisat filmove s diska tj preselit na vanjski, nemam mjesta

vjezbala sam do sad sa cindy par puta, ima dva programa jedan duzi i jedan kraci (i jos neke mini kao target zone), ovaj duzi je zesci ali su oba dosta aerobni, radi po par setova kombinirano i jako brzo sve i bez pauza pa se dosta znoji
probala sam i fit to strip od carmen electre ona pak vjezba s nekim trenerom i dosta je sporije, onako anaerobne ciljane vjezbe, nije lose a malo je funny sta carmen kao nije u top top formi pa ju vidis kako izvodi vjezbe s naporom dok cindy skakuce ko luda koda joj je to piece of cake
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 13.07.2010., 00:18   #10
jillian michaels
Maddie is offline  
Old 13.07.2010., 07:14   #11
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
jillian michaels
Iskustva? Koji set vježbaš? Rezultati? Pričaj
Vespers is offline  
Old 18.09.2010., 05:22   #12
Da malo podignem temu
Ja takodje obozavam Jillian Michaels kad vezbam kod kuce. Imam sve njene dvd-ove (doduse, ovaj najnoviji jos cekam da dodje ) i trenutno mi najvise prija Yoga meltdown, jer nema skakanja.

Vespers, jesi li ikako zaskocila shred level 3? Moracu probati jednom
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 18.09.2010., 20:01   #13
Jesam, GEF! Nije težak, ali sam nakon par puta prešla na bfbm. On je pravi ubojica, osobito za one koji ne vole entuzijastično skakutat i koji se švercaju. Ako tu daš malo više sebe, ne gine gadni rastur
Vespers is offline  
Old 18.09.2010., 20:17   #14
Znam, radila sam i njega.. ma svi su joj super, stvarno. Jedva cekam shred it da probam.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 18.09.2010., 20:19   #15
I ja! Čekam da mi ga skinu. A uteg još nemam, al to ću možda sutra kupit

edit: koja vam je najgora cardio, strenght i abs vježba kod Jillian?
Vespers is offline  
Old 18.09.2010., 20:40   #16
Strength- chair squats sa dizanjem tegica ispred sebe. Slabe ruke/ramena.
Abs mi ni jedna nije bas teska... ali recimo ona sa savijenim kolenima kada provlacis ruke i dodirujes zglobove. Iako je cesto radim i ovako kad sam u teretani.
Cardio- hm, ono kad skakuces a ruke tamo-noge ovamo. I ima jos jedna koju mrzim a ne mogu se setiti..

A koje najvise volis? Ja obozavam "predaju" tj surrender vezbu iako ubija!
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Old 18.09.2010., 20:41   #17
meni je najgore ono kao preskakanje uzeta, uf nakon toga sam krepana, ali jako su dobre vjezbe, bas osjecam sve misice nakon 20 minutnog vjezbanja
kao utege koristim boce s vodom, poslije popijem vodu pa eto
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Old 18.09.2010., 20:48   #18
Najgori cardio su mi standing mountain climbers, strenght su mi sklekovi iako ih sve bolje i više radim a abs mrzim križanje.

Najdraži su mi iskoraci, plank, sve iz kick boxa

surrenderse ne radim jer me kasnije ubijaju patele!
Vespers is offline  
Old 19.09.2010., 21:49   #19
Quote:
Green-Eyed-Fairy kaže: Pogledaj post
Da malo podignem temu
Ja takodje obozavam Jillian Michaels kad vezbam kod kuce. Imam sve njene dvd-ove (doduse, ovaj najnoviji jos cekam da dodje ) i trenutno mi najvise prija Yoga meltdown, jer nema skakanja.

Vespers, jesi li ikako zaskocila shred level 3? Moracu probati jednom
Yoga meltdown je skinut sa torrenta? Ja sam ga tražila al bezuspješno

S kojom kilažom bućica vježbate? Ja sam si prije neka 2 skinula nmtz i bfbm, al sam samo radila nmtz. Baš mi je posao drag

Mislila sam svaka 3 mj drugi dvd (+ mrtvo dizanje sa 28 kg, 10x4). Najgora vježba u nmtz mi je (neznam kak se zove) u predzadnjem krugu kad se nalaktiš na podu pa se moraš podizat. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. umirem dok to radim!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 19.09.2010., 22:01   #20
Suzuki, to je tzv. plank. Je, ubitačan je, ali je bomba. Danas sam se namučila na windshield wipersima. Fiju!
Vespers is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.