Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 09:20   #21
Čija je ovo tema https://www.forum.hr/showthread.php?t=698972

Gotjeova ili Kimbrina? Ili sad imaju posebne teme za pjesme?


Rješeno.
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.

Zadnje uređivanje Silvery : 05.05.2012. at 01:35. Reason: odgovor
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:42   #22
Molimo vas da pročitate ovaj prijedlog i date svoj komentar...

Ovako, o čemu se radi. Naš moderatorski prijedlog i ideja do koje smo došli je sljedeća - otvaranje posebne zajedničke teme, neke vrste chat/spam teme, na kojoj bi forumaši mogli neobavezno i offtopic komunicirati i, što je još važnije, koja bi bila utočište slikovlja i gifovlja s mnogih tema, a naročito s "onih" na kojima smo vas do sada nebrojeno puta upozoravali.

Prvenstveni razlog je oslobađanje matičnih tema o pojedinim glazbenicima od nebrojenih slika i gifova koji u minimalnim količinama nisu najgora stvar ikad, ali počesto prijeđete granicu pa vam moramo brisati i sankcionirati te postove. Unatoč svemu, ovo je i dalje glazbeni dio foruma pa bi na temama o glazbenicima trebalo pričati o glazbi.

Osim toga, općeniti offtopic s tema bi se selio u onu novu, tako da teme o glazbenicima budu što čistije i kvalitetnije.

A također, bilo je upita o chat temi na Glazbi pa bi takva tema mogla služiti i za ne pretjerani chat zainteresiranih forumaša.

Eto, pa vas molimo da se izjasnite o ovom prijedlogu.


Inače, drugi prijedlog koji imamo jest osjetno postroženje pravila i primjene istih po pitanju slika, gifova i offtopica na pojedinim temama, što bi moglo i biti realizirano u slučaju da propadne ova gornja ideja o zajedničkoj temi.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:41   #23
Ja sam za chat/spam temu. Samo to dobro orgnizujte. Nebi bilo loše da ima jedna na glazbenicima a jedna na glazbi.
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:52   #24
Quote:
Softa kaže: Pogledaj post
Nebi bilo loše da ima jedna na glazbenicima a jedna na glazbi.
+1
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 12:05   #25
I ja podržavam otvaranje chat/spam teme
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 02:21   #26
I mislili smo baš na Glazbenike otvorit jednu takvu chat-gif ()-spam temu. Na glavnom dijelu već postoje slični topici kao npr. NP topic.

Otvoren je chat na Glazbenicima.
__________________
Fuj. Kaka to!

Zadnje uređivanje Silvery : 29.06.2012. at 04:48.
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 20:30   #27
1) Zašto se na četovanju broje postovi?

2) +1 za čet na pdf-u Glazba (budući da je NP danas doslovno NP), ali da bude old skul, gif-free.

Zafaljujem.
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 23:19   #28
1. Nemam pojma , to ide po pdf-ovima (mislim da se na pdf Off topic ne broje), a ovdje se sve broji.

2. Aj vidit ćemo još, da ih ne bi bilo previše pa zapustili ostale teme . Javimo što smo i kako dogovorili.

Molim.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 16:52   #29
Top tema (ako je moguće, a ako ne, samo tema): hrvatska službena lista prodanih domaćih i stranih albuma - TOTS.
Stranica svaki tjedan objavljuje 40 najprodavanijih domaćih i stranih albuma. Lista nastaje na "osnovi stvarnih prodajnih rezultata ovlaštenih CD shopova, koje je verificirala Hrvatska diskografska udruga".
Quote:
Po uzoru na svjetske prodajne top-liste, svaki kupljeni album u naljepnicom označenom prodajnom mjestu glas je ZA određeni album. Svaki tjedan kompjutorski obrađeni prodajni rezultati se zbrajaju i tvore tjednu top listu. Ovo je pravi "peoples choice"!
Izvor: http://www.hdu-toplista.com/index.php?what=info

Tema: da svaki tjedan objavljujemo 10 najprodavanijih domaćih i stranih albuma u RH.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:45   #30
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Top tema (ako je moguće, a ako ne, samo tema): hrvatska službena lista prodanih domaćih i stranih albuma - TOTS.
Stranica svaki tjedan objavljuje 40 najprodavanijih domaćih i stranih albuma. Lista nastaje na "osnovi stvarnih prodajnih rezultata ovlaštenih CD shopova, koje je verificirala Hrvatska diskografska udruga".

Izvor: http://www.hdu-toplista.com/index.php?what=info

Tema: da svaki tjedan objavljujemo 10 najprodavanijih domaćih i stranih albuma u RH.
Je, mogli bi, pa da se onda natječemo tko će svoga favorita progurati na višu poziciju. Tako vidim da se Florence & The Machine vratila na tu listu, pa si mislim da bih mogao kupiti jedan album sebi i jedan darovati sestri da je uguram u top ten, ili možda još jedan baki da zagarantiram top tri poziciju.
Oxus Pagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 04:09   #31
Modovi na glazbi su zakon!!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 19:45   #32
Hm, nešto si mislim da bi bilo dobro uvesti pravilo - ako se posta link na neku pjesmu, da se obavezno navede ime izvođača i pjesme (bilo u samom linku) ili kao naslov - a ne samo da se posta link bez naziva ili se samo napiše: Poslušajte ovo, to mi je super... Dakle, uz link i naziv!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 01:41   #33
Good idea!
Već se na nekoliko tema to molilo (neki ne znaju, neki poslušaju, neki ignoriraju ili ne idu za tim), a ono što se dogodi s vremenom je obično da tih stvari više ne bude na YT, pa onda i da hoćeš znat što se krije - ne možeš.

A i izgleda ljepše kad se napiše, jel.



Vjerojatno ćemo neke izmjene ili zahvate raditi nakon ljeta pa ste svi dobrodošli dati prijedloge, primjedbe, listu glazbenih želja () da vidimo što valja popraviti, izmijeniti itd.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 23:24   #34
ne znam di pitati, a budalasto je otvorit temu za 1 pitanje: je l konfjužnovci još sviraju? a bejs invejdersi? (confusion; bass invaders) isustimater, kako su me ti ljudi fino razgibavali...
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 18:28   #35
konfjužnovci sigurno da, a za invejderse sam isto prilično (ali ne potpuno!) siguran da da
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 04:43   #36
Quote:
feet01 kaže: Pogledaj post
Hm, nešto si mislim da bi bilo dobro uvesti pravilo - ako se posta link na neku pjesmu, da se obavezno navede ime izvođača i pjesme (bilo u samom linku) ili kao naslov - a ne samo da se posta link bez naziva ili se samo napiše: Poslušajte ovo, to mi je super... Dakle, uz link i naziv!
Uvijek pazim na to ali me malo to smeta sto se nekima to ne da,a stvarno nije problem,sve u par klikova misem.
Onda otvaram YT bezveze jer ne znam sto se krije,trosim promet koji me kosta a da lijepo pise odmah bi znao i ne bi gubio vrijeme.
Ne kazem da treba ljude kaznjavati niti ista slicno, za to nisam.
I ako nista drugo ljepse izgleda i preglednije je.
F.M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 20:59   #37
Evo, kao što vidite, imamo novu moderatoricu Snowcrowned. Nadamo se da će nam pomoći da ovaj podforum učinimo još ljepšim i boljim, a bogme se nadamo i da ćete je vi slušati kao što nas slušate.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 00:32   #38
Dobrodošla među darkere!
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 00:48   #39
Da ti odmah kažem da ćeš bit u Silverynoj sjeni.

Šalim se, dobrodošla!
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 01:48   #40
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.