Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2016., 23:53   #61
Ovo je preozbiljna stvar. Trebalo bi ovo prijaviti policiji ili barem "Provjerenom".
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 19:41   #62
Je li netko uzeo neke ljekovite preparate, tablete od firme Helvetia Apotheke, kao iz Varaždina/Zagreba tj. Banja Luke?

Moja stara prihvatila narudžbu nekih Omega kapsula za 19,90 kn. To je prvi paket, ali s tim prvim paketom se obvezuješ kupiti još kapsula po cijeni od 49kn.

Zgromila bi ju!!!!!!Zgromila!!!!!!!!A već sam joj rekla milijon i petsto tisuća puta. Budeš li još jednom uzela nešto ili naručila od tih šta preko telefona vrebaju, zgromit ću te!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sad troši novce na vraćanje toga, pitanje hoćeš li ih se uspjeti rješiti, jer takvi su u stanju te zakopati u groblje jer si preko telefona rekao "može".

Jedino što sam našla od iskustava s njima je ovo...iz Slovenije.
http://siol.net/novice/slovenija/pro...elefonu-285258
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:11   #63
Mene sad zanima tko kupuje ta govna od Health Care-a ? imaju te prezentacije u panorami svaki tjedan (po par dana), a dnevni najam te dvorane u kojoj jesu zbilja nije malen.

Inače mene je također jedna žena zvala da sam osvojila nešto za kičmu (nije kosmodisk ni tigrova mast iako je i toga znalo biti) i ja nju idem zajebavat da super jao baš se veselim točno to mi treba i veli ona meni na kraju priče poštarina vam je 200 kn budući da smo u Zadru. Ja rekoh ma joj pa savršeno, prekosutra idem ionako u Zadar (nije bilo daleko od istine) pa ću pokupit poklon, a i ne isplati se davat 200 kn za poštarinu kad ja kao studentica povratnu kartu ZG-ZD platim 115 kn. Naravno da je žena poklopila.
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 11:48   #64
Mene su opet zvali, poklopio sam ih u pol rečenice.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 10:59   #65
Mene nazvali, rekli na vašu adresu stižu 3 poklona, nisam niti stigao reći nešto odmah su poklopili.. Šta sad uraditi?
BigMac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 08:42   #66
[QUOTE=BigMac;60149011]Mene nazvali, rekli na vašu adresu stižu 3 poklona, nisam niti stigao reći nešto odmah su poklopili.. Šta sad uraditi?[/QUOTE

ne preuzimaj ništa.
nek se vrati pošiljatelju.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 11:03   #67
Kod mene je slučaj da više ne zovu, tj. nisu zvali jedno dulje vrijeme jer me možda imaju na crnoj listi. Kako? Provokacijom! Moja je teorija da ih čim više i dulje zadržim na telefonu jer su oni zvali pa neka oni plaćaju impulse; i ako su me već zvali onda da barem pričamo koliko ja želim. Uvijek dopuštam da gospođa/gospodin trkelja koliko može i onda ih rešetam:
1.) "Koga ste Vi dobili?" - tada počinju izmotavanja kao "Pa gospodina (prezime)", "Da, ali koji gospodin (prezime)? Ime? Više nas je u selu/kući s tim prezimenom." - tu odmah shvatim da su uzeli telefonski imenik i bezveze nazivali samo po prezimenu. U pravilu traže oca, ali ja uvijek slažem da je na godišnjem odmoru i da dolazi za tjedan dana, ali da ja njega zastupam. (Ovo za godišnji odmor koristio sam kad su nas svakodnevno zvali T-comovci da se opet vratimo njima, a ja bi znao reći da sutra dolazi i nek sutra opet zovu. I zvali su svaki dan, čudo :P)
2.) "Tvrdite da mi dajete besplatni pregled toga i toga... Od kud znate moju povijest bolesti i s čim imam problema?" - hm, zbunjola opet, ali to je besplatno, to je preventivni program Ministarstva zdravlja (?), to je besplatno, Jeste li zainteresirani? - ne odgovaram i krećem dalje...
3.) "Recite mi, imate li dopuštenje Ministarstva zdravlja da provodite te preglede? I gdje će se provoditi pregled?" - hm, zbunjola opet jer je najlakše očekivati odgovor "hoću/neću"... pa to je podržano od strane ministarstva, pregledi se odvijaju u Hotelu (naziv)... ok, besplatan pregled koji se odvija u hotelu? idemo dalje...
4.) "Nije Vam to malo nelogično da se pregledi odvijaju u hotelu? Pa zar naše bolnice nisu specijalizirane da provode takve programe?" - započinjem s političkim provokacijama, odgovor: "Naše bolnice su prekapacitirane listama čekanja, mi rasterećujemo liste, naše bolnice nemaju uvjete i takvu aparaturu, aparati takve vrste zauzimaju prostora u bolnicama a u hotelu ima mjesta (!?) pa to Vam je besplatno, jeste li zainteresirani?" - žena je već polako nadr*ana (pardon) i ja njoj počinjem tvrditi da bi se takvi pregledi trebali odvijati u bolnicama a ne u hotelima gdje se i da mi je to nelogično...
5.) "Jeste zvali susjeda do, taj i taj telefonski imenik? Znam ja da Vi idete po telefonskom imeniku i nazivate... Koju on ima dijagnozu?" -ne, baš sam ja taj odabranik :P
6.) "Kaj Vi mislite zakaj je takvo stanje u zdravstvu?" - ženi je već koma i nervozno me pita hoću ili neću... ne odgovaram direktno, dolazi do konflikta, napada me, a ja se počinjem smijati i kažem joj "Sorry, ženo, ja te ne tjeram da radiš taj posao..." i poklopi mi slušalicu nakon ugodnog razgovora.

I evo, više ne zovu... Baš čudno...

Recimo, moj otac ako se javi na takav poziv prije moje točke broj 1.) ih stera vrlo nepristojno u 3PM čim čuje da mu neko govori dijagnoze preko telefona.

Ako je u pitanju neka telefonska anketa, ma bilo kakva bila, ili pristanem pa sve bezveze kažem ili kažem da nemam vremena jer idem kod susjeda na gemišt...
markvite is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 10:05   #68
Istria Gold Pulser World obmana

Istria Gold i Pulser World telefonskim pozivima vam obećavaju nagrade ako dođete na njihove prezentacije a sve su to prodaje posteljina, posuđa, filtera, vitamina itd. koji su i do nekoliko tisuća kuna skuplji a na kraju krajeva nisu niti korisni, uglavnom obmana. Šalju na kućnu adresu pozive što znači da imaju bazu podataka a što je zabranjeno zakonom o zaštiti osobnih podataka a pozivaju s brojeva 017776840,017776841,017776842,017776843, 017776844 itd.
anavranica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:50   #69
Quote:
head_first kaže: Pogledaj post
Firma se zove Mini prodaja j.d.o.o. Predstavljaju se kao da su iz Rijeke, a na internetu se lako nade da su iz Dugog sela (blizu Zagreba). Kazu da potpuno besplatno dobijes tlakomjer koji inace kosta 700 kn, ali treba platiti dostavu 145 kn. Na internetu nades da taj tlakomjer u stvari kosta 149 kn.

Na internetu se nade da je vlasnik te firme Marko Rajčević. Isto tako nade se clanak u Vecernjem da je protiv Marka Rajčevića podnesena kaznena prijava zbog nezakonite raspodjele dobiti i laznog prikaza poslovanja u firmi Elektrometal d.d. To je bilo 2013. godine, a ova Mini prodaja je osnovana 2014. U kantaktima za firmu nema fiksnog telefona, samo mobiteli.
Evo meni baka popušila foru od iste firme samo što je riječ o tigrovoj masti, nekakvi konjski balzam nešto i čarapama za vene za 140kn

Ima li smisla to prijaviti Potrošačkom kodu?
g-flash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 20:46   #70
Quote:
g-flash kaže: Pogledaj post
Evo meni baka popušila foru od iste firme samo što je riječ o tigrovoj masti, nekakvi konjski balzam nešto i čarapama za vene za 140kn

Ima li smisla to prijaviti Potrošačkom kodu?
Nešto o tome je bilo sinoć u Potrošačkom kodu.
BTW, konjski balzam je možda onaj iz Ofertissime koji košta cca 25-30 Kn.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:28   #71
Upravo iz OVOG razloga, prvenstveno OVOG sam upisala broj u registar Ne zovi.

Naravno da ne funkcionira.

Danas opet poziv sa skrivenog broja o osvojenoj nagradi 3 medicinska proizvoda... bla bla bla... neka tvrtka iz Pule.

Piše da se žalimo tržišnoj inspekciji?? Pa na koga da se žalim kad me zovu sa skrivenog broja?

Jebopasmater!!!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:51   #72
to sto je broj skriven, ne znaci da nitko ne moze doci do podatka s kojeg broja su te zvali. odi na stranice hakom-a i tamo ti pise na koji nacin im mozes prijaviti nezeljeni poziv. oni ce bez problema doci do te informacije
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:00   #73
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
to sto je broj skriven, ne znaci da nitko ne moze doci do podatka s kojeg broja su te zvali. odi na stranice hakom-a i tamo ti pise na koji nacin im mozes prijaviti nezeljeni poziv. oni ce bez problema doci do te informacije
Jesam prijavila.

I HAKOM-u i Društvu za zaštitu potrošača i Tržišnoj inspekciji....

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:14   #74
tako treba. bravo.
neki si i dalje prave blesavi pa zovu bez obzira na registar. trebs ih lupit po dzepu..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 08:13   #75
Angry

[QUOTE=miss-rebel;58825231]Je li netko uzeo neke ljekovite preparate, tablete od firme Helvetia Apotheke, kao iz Varaždina/Zagreba tj. Banja Luke?

Moja stara prihvatila narudžbu nekih Omega kapsula za 19,90 kn. To je prvi paket, ali s tim prvim paketom se obvezuješ kupiti još kapsula po cijeni od 49kn.

Zgromila bi ju!!!!!!Zgromila!!!!!!!!A već sam joj rekla milijon i petsto tisuća puta. Budeš li još jednom uzela nešto ili naručila od tih šta preko telefona vrebaju, zgromit ću te!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sad troši novce na vraćanje toga, pitanje hoćeš li ih se uspjeti rješiti, jer takvi su u stanju te zakopati u groblje jer si preko telefona rekao "može".

Jedino što sam našla od iskustava s njima je ovo...iz Slovenije.
http://siol.net/novice/slovenija/pro...elefonu-285258[/QUOTE

Sama sam dobila istu promociju iste tvrtke i ja sam prezadovoljna njihovon uslugom i njihobim proizvodima,svaka 3 tjedna mi salju preporucenu dozu za 20 dana i meni to odgovara,svako malo imam neku dodatnu pogodnost i ako promjenim proizvod dobijem ga po promotivnoj cijeni...Moja mama i jos jedna prijateljica nisu vise htjele,nazvale su i otkazale bez ikakvih problema.Nikad im vise nista nije stiglo..Tako da smatram da je dovoljno bilo da nazovete i otkazete daljnje slanje.Tvrtka je ozbiljna i proivodi su zaista odlicni!
mariannelui is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 10:48   #76
Što volim ove s jednim postom
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:59   #77
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Što volim ove s jednim postom
Da, uopće nisu prozirni. Hahhaha. No, svejedno.

Da, vidim da registar Ne zovi ne funkcionira. I dalje zovu, nedavno su u pola 9 navečer zvali!!!

Kad mene nije bilo doma, staroj su se javili neki kao iz doma zdravlja, da bi došli njoj održat terapiju.
Ja onak, stara moja, jesi ti normalna. Ma da i je terapija, kaj misliš ti da su oni iz doma zdravlja? i sad si rekla da može doć tad i tad i opet se ja moram s njima bakčat!!! I kaj misliš kaj će bit nakon "terapije"? Probat će ti uvalit taj proizvod. Kaj misliš, ono. Nevjerovatno.

I ne znam kaj da radim kad se ona javlja, isključit ću joj telefon. Najbolje.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:29   #78
ako ste u registru, prijavite ih HAKOM-u. kad plate kaznu, pazit ce koga zovu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 12:07   #79
[QUOTE=mariannelui;64584435]
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Je li netko uzeo neke ljekovite preparate, tablete od firme Helvetia Apotheke, kao iz Varaždina/Zagreba tj. Banja Luke?

Moja stara prihvatila narudžbu nekih Omega kapsula za 19,90 kn. To je prvi paket, ali s tim prvim paketom se obvezuješ kupiti još kapsula po cijeni od 49kn.

Zgromila bi ju!!!!!!Zgromila!!!!!!!!A već sam joj rekla milijon i petsto tisuća puta. Budeš li još jednom uzela nešto ili naručila od tih šta preko telefona vrebaju, zgromit ću te!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sad troši novce na vraćanje toga, pitanje hoćeš li ih se uspjeti rješiti, jer takvi su u stanju te zakopati u groblje jer si preko telefona rekao "može".

Jedino što sam našla od iskustava s njima je ovo...iz Slovenije.
http://siol.net/novice/slovenija/pro...elefonu-285258[/QUOTE

Sama sam dobila istu promociju iste tvrtke i ja sam prezadovoljna njihovon uslugom i njihobim proizvodima,svaka 3 tjedna mi salju preporucenu dozu za 20 dana i meni to odgovara,svako malo imam neku dodatnu pogodnost i ako promjenim proizvod dobijem ga po promotivnoj cijeni...Moja mama i jos jedna prijateljica nisu vise htjele,nazvale su i otkazale bez ikakvih problema.Nikad im vise nista nije stiglo..Tako da smatram da je dovoljno bilo da nazovete i otkazete daljnje slanje.Tvrtka je ozbiljna i proivodi su zaista odlicni!
Evo ja upravo dobila a nisam se sitila da procackam po forumu.Sad placam na opcu uplatnicu samo 20 kn a ako zelim dalje onda 57 kn ako ne onda putem maila ili web otkazem tako pise.U slucaju da oni nastave slat postaru ne uzimam vec on vraca nazad posiljku
123 mery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 13:24   #80
Imaju novu taktiku.
Prvo vas nazovu za anketu - 2 pitanja o parfemima. I kažu vam da ulazite u nagradnu igru.

Onda vas nakon par dana zovu da ste osvojili nagradu, 2 luksuzna parfema koja koštaju 1000kn (moš si mislit) ćete platiti "samo" 250kn. I čestitaju vam na tome.

Naravno treba biti brz i reći da NE želite parfeme, da vam ih zbilja ne pošalju. To je taktika "na prepad" valjda....

tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.