Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 17:59   #81
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post

dobro, kakva si ti žena od pomorca,
mislim stvarno
Ma joj, Modesti, pa to mi je samo za dzeparac! Uostalom, OBOZAVAM rad sa strankama, pogotovo kad su djeca samo jednog roditelja, onako, jel, dodje mi to kao placen hobi

Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Dignem se u 7 k'o kokoš (šta isto nije uobičajeno za mene, prije se prije 10 nisam ustajala) ponzamodeon:.
Najgore mi je sta mi se to pocelo dogadjat NEDJELJOM. Taman su mi se svi naucili ne zvat me prije 11:/
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Moj dolazi oko 20.12. takav mu je ugovor i namistilo se da je lito doma i Božić i Novu.
Prošle godine sam bila kod njega u 12.mj. prije nego je iša kući, 12.mj.a mji se kupamo na plaži, koja divota
Nesto se puno spominje plaza zadnja dva dana. To je dokaz masovnog zatomljavanja snaznih sila. Bojim se iznenadnog histericnog vala shizoidnih goropadnica na ulicama.
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:06   #82
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post

Nesto se puno spominje plaza zadnja dva dana. To je dokaz masovnog zatomljavanja snaznih sila. Bojim se iznenadnog histericnog vala shizoidnih goropadnica na ulicama.
Ma da! Inače, meni je veći gušt zimi otići ljetovati, a ne na skijanja. Nisam ljubitelj snijega, više volim more i egzotične plaže. Eto, muž mi je stalno na jednom te istom mjestu i to u sred pustinje, a prekokrasan grad
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:38   #83
Quote:
O 'normalnim' obiteljima napisane su brojne studije raznih znanstvenih disciplina. Isto tako i o 'pravilnom' odgoju djece.
Iz radoznalosti pitam sto je s obiteljima u kojima su dva roditelja istog spola? Jesu li to 'normalne' obitelji i kako ta djeca odrastaju, mogu li izrasti u 'normalne' ljude ili u 'nenormalne' ljude? Sto je s djecom samohranih majki? Ili samohranih oceva? Sto je sa sirocadi?
Malo je nategnuta teza da ce svi oni izrasti u pacijente.
Ako definiramo pod normalno ono kako smo mi odrastali u netaknutim obiteljima 70-tih, 80-tih godina prošlog stoljeća, onda to sigurno neće biti po tom društvenom standardu normalna djeca i sutra odrasli ljudi. O djeci delikventima odraslim kod samohranih majki knjige su napisane, a o traumama koje nose siročad, da ne govorimo...
Ja nisam nikada rekao da će djeca pomoraca izrasti u pacijente, delikvente i asocijalne, ali imaju sve pretpostavke za to, jer ne rastu u netaknutim obiteljima. Djeca nisu kriva, uvijek su roditelji krivi.

Quote:
Meni se cini da ti imas rana na dusi. Ovo je safe place pa ih mozes slobodno podijeliti s nama, mi cemo pokusati pokazati razumijevanje. A to da nam niko ne zavidi je samo po sebi razumljivo jer ljudi su po defaultu kukavice pa bjeze od 'teska' zivota.
Ja nemam ništa protiv da se uzajamno tješimo - imate pp poruke pa se javite da se organiziramo i tješimo... A to o kukavičluku - teško je generalizirati...

Quote:
dobro cure,
jel vi to ozbiljno mislite raspravljati s obvidnim trolom
nije da ja imam nešto protiv trolova, dapače, ako su inteligentni, onda mogu biti i zabavni
ali ovo to ni blizu nije
Tebi gospođo pomorko - svako ko drugačije misli mora da je trol. Kad bi svi tako mislili - ugasili bi svaki forum.
__________________
Cijenim i poštujem sve dobre, čestite i dobronamjerne ljude....
Sarajevo76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:51   #84
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
Ma joj, Modesti, pa to mi je samo za dzeparac! Uostalom, OBOZAVAM rad sa strankama, pogotovo kad su djeca samo jednog roditelja, onako, jel, dodje mi to kao placen hobi


]
ajd dobro, izvukla si se ovaj put


Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Ma da! Inače, meni je veći gušt zimi otići ljetovati, a ne na skijanja. Nisam ljubitelj snijega, više volim more i egzotične plaže. Eto, muž mi je stalno na jednom te istom mjestu i to u sred pustinje, a prekokrasan grad
ista stvar

nije da ne volim snijeg, skroz je zgodan na jedan ili dva dana, ali nisam tip za skijanja
zbog toga uvijek gledamo u zimskim mjesecima zbrisati u vječno tople krajeve

sada mi je za oko zapelo http://img.agoda.net/hotelimages/592...306677_STD.jpg

carla da nije dubai
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:49   #85
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
ja obrnuto
prije sam mogla zaspati bilo gdje, u bilo kakvom položaju i u bilo koje doba dana
meni je dugo spavanje bilo nepotrebna aktivnost koju sam nastojala svest na najmanju mjeru,jelte gubitak vremena
a popodnevno bi doživila u rijetkim trenucima kad bi bila bolesna,inače stalno na poslu, doma bi uvik imala pisat pripreme, ispravljat radove, pisat znanstvene...sto čuda..a vikendom i praznicima mi je svaki tren previše značio da bi "dangubila" spavajući
a sad bi je spavanje glavna aktivnost oko koje mi se vrti dan...kad sam uglavnom po cijele dane prisilno kući.
novi ritual, iza ručka 2 stranice knjige, ma koliko zanimljiva bila i ura spavanja..neopisiv gušt
doduše noću me često muči nesanica, al nadoknadim ja to
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
Bas mi je lijepo skratio zadnjih 45 min na poslu.
I ja bi spavala popodne ali pijem ovih dana previse kave
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
dobro, kakva si ti žena od pomorca,
mislim stvarno
dobro ti MOdesti kaže, saberi se
sad ćeš još počet slušat kako uzimaš radno mjesto nekom kome je potrebnije od tebe koja si se bogato uvalila, ups udala , šta smo mi vjerovala il ne ovde imale priliku čut

lipo daj otkaz i budi prava žena pomorca-sponzoruša

ja sam prije uvik govorila da ne znam šta bi sa sobom da ne radim, radim otkad se sićam, od početka studentskih dana..al zadnjih par miseci otkad sam doma sam se skroz navikla, uopće mi ne fali uredski stres...
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post

Moj dolazi oko 20.12. takav mu je ugovor i namistilo se da je lito doma i Božić i Novu..
super, najlipše je kad je za blagdane tu
mi smo godinama imali i lito i blagdane, al evo zadnje 2 nam se poremetilo
imamo lito, sta je mm-u puno važnije, draže mu je okolo bordižavat liti,malo barkica, kupanje, ribolov..meni naravno fale zajednički blagdani al jbg ne moš sve
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Ma da! Inače, meni je veći gušt zimi otići ljetovati, a ne na skijanja. Nisam ljubitelj snijega, više volim more i egzotične plaže. Eto, muž mi je stalno na jednom te istom mjestu i to u sred pustinje, a prekokrasan grad

meni je snijeg ne volim kad mi je hladno, klize mi se..ljetni sam tip skroz
blago ti se, mm je zadnjih par godina na totalno neatraktivnim rutama, kopno vidi samo kad ide ća s broda, putem do aerodroma
zezali smo se da je on to nam,jerno napravija, jer sam ja počela radit pa da ne patim šta ne idem s njim
Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post

Tebi gospođo pomorko - svako ko drugačije misli mora da je trol. .
dala ti je kompliment time sta misli da si trol
šta nije bolje da misli da si to nego da misli da si isfrustrirani idiot,koji je napokon shvatio da se njegov problem zove disfunkcionalnost pa su mu ga puna usta...a sudeci po tome koliko laprdaš o seksualnosti nekako mi se čini da je erektilna tvoj problem

da pomorko, a izraza, da bi čovik rič reka
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
nisi ti ni luda
ovde bi čak i ja koja ne volim putovat rado otišla
arileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:47   #86
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Ma da! Inače, meni je veći gušt zimi otići ljetovati
moje omiljeno godisnje doba je ljeto, ali mi nije jos palo na pamet usred zime ici ljetovati. sto je cisti dokaz, MOdesti, da jos moram jako puno uciti da bi bila prava zena pomorca Buduci da sam ja kontinentalka obozavam snijeg. Ali isto bi volila jednom probat Bozic proslavit u Australiji na primjer
Iako evo, kako se blizi BOzic ja mastam o kuhanom vinu, hrenovkama, medenjacima i zvoncicima.

Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Ako definiramo pod normalno ono kako smo mi odrastali u netaknutim obiteljima 70-tih, 80-tih godina prošlog stoljeća, onda to sigurno neće biti po tom društvenom standardu normalna djeca i sutra odrasli ljudi.
Svi veliki ucenjaci definirali su 'normalno' prema sebi.
Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Djeca nisu kriva, uvijek su roditelji krivi.
Naravno, zato cu ja tu krivicu za nesretan zivot svoje nerodjene djece zatomljavati neobuzdanim shopingom i promiskuitetnim izletima Ne vidim zasto je to problem?

Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post

Ja nemam ništa protiv da se uzajamno tješimo - imate pp poruke pa se javite da se organiziramo i tješimo...
DRagi susjede, nesto ste krivo razumjeli, sasvim je ocito da imate potrebu za tjesenjem, ali to nitko ovdje nije ponudio. Ja nudim eventualno sucut.
Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
A to o kukavičluku - teško je generalizirati...
Slazem se, nekima generalizacije idu puno lakse nego drugima


Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
meni je dugo spavanje bilo nepotrebna aktivnost koju sam nastojala svest na najmanju mjeru,jelte gubitak vremena
a popodnevno bi doživila u rijetkim trenucima kad bi bila bolesna,inače stalno na poslu
Meni je spavanje bilo glavna aktivnost, ali eto sad sam stalno u poslu. Bas mi kolega veceras kaze da sam 'zlobna'. To je od neispavanosti.
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
dobro ti MOdesti kaže, saberi se
sad ćeš još počet slušat kako uzimaš radno mjesto nekom kome je potrebnije od tebe koja si se bogato uvalila, ups udala , šta smo mi vjerovala il ne ovde imale priliku čut
Pa nisam se jos udala, cim to rijesim odma cu dat otkaz i dignut sve cetiri u zrak! To ce bit dok on bude doma. Kad ode, onda cu promijenit pozu

Ma, nazalost, u svoje 3,5g 'staza' cula sam je ocito sve neoriginalne komentare. Tesko ce me ista vise iznenadit
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
ja sam prije uvik govorila da ne znam šta bi sa sobom da ne radim, radim otkad se sićam, od početka studentskih dana..al zadnjih par miseci otkad sam doma sam se skroz navikla, uopće mi ne fali uredski stres...
Uvijek to mislim pred godisnji i onda me nakon 3 dana uhvati nervoza. Moram stalno bit u nekom pokretu inace izludim. Mada se trudim stalno bit u ravnotezi, pa redovno izdvojit vrijeme za opustanje, knjige, filmove i sl.

Moram promijenit nick u gdjica pomorcica
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 22:01   #87
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
meni je dugo spavanje bilo nepotrebna aktivnost koju sam nastojala svest na najmanju mjeru,jelte gubitak vremena
a popodnevno bi doživila u rijetkim trenucima kad bi bila bolesna,inače stalno na poslu, doma bi uvik imala pisat pripreme, ispravljat radove, pisat znanstvene...sto čuda..a vikendom i praznicima mi je svaki tren previše značio da bi "dangubila" spavajući
a sad bi je spavanje glavna aktivnost oko koje mi se vrti dan...kad sam uglavnom po cijele dane prisilno kući.
novi ritual, iza ručka 2 stranice knjige, ma koliko zanimljiva bila i ura spavanja..neopisiv gušt
doduše noću me često muči nesanica, al nadoknadim ja to
Meni se čini da mi imamo isti posal...

Inače, ne spavam popodne od kada mi je mali napunija godinu pa presta spavat popodne. U jednu ruku i bolje jer sam posli popodnevnog spavanja blago rečeno neuračunjiva, nadrkana i luda. To me poremeti. Al da me ubiješ još se ne mogu naviknit dizat ujutro u 6 ipo ako radim u 8. Ma nikako. Ako radim popodne onda tek negdi oko 11 dolazim lagano sebi. Čak sam i malog stavila u popodnevnu smjenu u vrtić da se ne moramo svaki dan dizat u 7
Šta se tiče snijega- ne mogu ga smislit. mrzim skijanje, klizanje i sve te snježne radosti al zato volim lito i more. Čini mi se da to ovde voli i večina.
papilova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 22:05   #88
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
nisi ti ni luda
ovde bi čak i ja koja ne volim putovat rado otišla
znaš da ni ja ne volim putovat
super mi je kad stignem na odredište, al sam proces putovanja je poprilično zamoran
valjda Bog ima smisla za humor, pa mi odredi život pun putovanja, dok ja u biti jedino želim uzgajat rajčice


Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
moje omiljeno godisnje doba je ljeto, ali mi nije jos palo na pamet usred zime ici ljetovati. sto je cisti dokaz, MOdesti, da jos moram jako puno uciti da bi bila prava zena pomorca Buduci da sam ja kontinentalka obozavam snijeg. Ali isto bi volila jednom probat Bozic proslavit u Australiji na primjer
Iako evo, kako se blizi BOzic ja mastam o kuhanom vinu, hrenovkama, medenjacima i zvoncicima.

)
e božić je božić
za božić želim snijeg, jelku, sve ono što ide uz tipični božić
božićnaci

nemam ja ništa protiv snijega, lijep je kad ga gledaš iz kakve tople kolibe s čašom punča pred kaminom
al siječanj i veljača su idealni za uteć negdje gdje je toplo i sunčano

laka vam noć cure
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:08   #89
Thumbs down

Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Ako definiramo pod normalno ono kako smo mi odrastali u netaknutim obiteljima 70-tih, 80-tih godina prošlog stoljeća, onda to sigurno neće biti po tom društvenom standardu normalna djeca i sutra odrasli ljudi. O djeci delikventima odraslim kod samohranih majki knjige su napisane, a o traumama koje nose siročad, da ne govorimo...
Ja nisam nikada rekao da će djeca pomoraca izrasti u pacijente, delikvente i asocijalne, ali imaju sve pretpostavke za to, jer ne rastu u netaknutim obiteljima. Djeca nisu kriva, uvijek su roditelji krivi.


...

Samo cu se nasmijati i rec da sam ja dite pomorca...Nemogu citati ove gluposti jer cudim se ljudima koji pisu o necemu sta nikad nisu iskusili...Ne sudi jer bit ce ti sudeno!!!
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:09   #90
evo jedna za moju anu ali i sve ostale , mislim aktualan

Pričaju telefonom Mujo i Suljo:
- Gdje si bolan Suljo?
- Ma, evo me u Norveškoj.
- A gdje je to?
- Pa, kako da ti objasnim… Imaš li globus?
- Imam.
- E, to ti je odma’ ispod šarafa.


ja čekam buru , ne volim vrućinu ne paše mi nikako - imam aristokratski ten pa mi plaže i cvrčkanje na njima baš i ne paše, ali priznajem da mi jacuzzi jako paše , zadnji put mi se kupaći doslovno od klore raspao koliko sam se nasjedila u mjehurićima

spremam se leć , ujutro je radni dan - a ja sam koza koja oduzima nekom radno mjesto - djeca svojim obavezama - a gle čuda još nisu maloljetni delikventi
i nisu pokvarila prosjek razreda u kojem je 50% djece iz razvedenih brakova -kopnenih
 
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 04:04   #91
Quote:
sad ćeš još počet slušat kako uzimaš radno mjesto nekom kome je potrebnije od tebe koja si se bogato uvalila, ups udala , šta smo mi vjerovala il ne ovde imale priliku čut
Ima u ovome neke istine. Dio žena pomoraca, pa i građevinara na privremenom radu u inozemstvu i inače svih muževa koji šalju eure i razglednice i slabo se doma pojavljuju, osobito ako im mužić ne fali, i spadaju u kategoriju sponzoruše.

Quote:
dala ti je kompliment time sta misli da si trol
šta nije bolje da misli da si to nego da misli da si isfrustrirani idiot,koji je napokon shvatio da se njegov problem zove disfunkcionalnost pa su mu ga puna usta...a sudeci po tome koliko laprdaš o seksualnosti nekako mi se čini da je erektilna tvoj problem
da pomorko, a izraza, da bi čovik rič reka
Nisam pomorac, no moja jegulja je još naelektrizirana, hvala na pitanju.

Quote:
Svi veliki ucenjaci definirali su 'normalno' prema sebi.
Normalnost je psiho-socijalna kategorija jasno definirana određenim parametrima i zakonom (kako državnim tako i ljudskim nepisanim). Ajte malo proguglajte ...

Quote:
DRagi susjede, nesto ste krivo razumjeli, sasvim je ocito da imate potrebu za tjesenjem, ali to nitko ovdje nije ponudio. Ja nudim eventualno sucut.
Uh - zajebane ste vi pomorke - ni pet, ni šest nego odmah sućut i prikrivene želje za smrću neistomišljenika i njegovih ... tccccccccccccc....Dok vaši mužići miluju nabrekle grudi nekih južnoamerikanki, ili još gore dijele krevet sa nekim od dlakavijih članova posade na svom brodu, ja vam se nudim za utjehu, a vi tako ....

Quote:
Pričaju telefonom Mujo i Suljo:
- Gdje si bolan Suljo?
- Ma, evo me u Norveškoj.
- A gdje je to?
- Pa, kako da ti objasnim… Imaš li globus?
- Imam.
- E, to ti je odma’ ispod šarafa.
Sve se bojim da su Dalmatinci pametni, neagresivni i kulturni (Dubrovčanima svaka čast, ali oni su mala manjina....)
__________________
Cijenim i poštujem sve dobre, čestite i dobronamjerne ljude....
Sarajevo76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 07:18   #92
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post

Pa nisam se jos udala, cim to rijesim odma cu dat otkaz i dignut sve cetiri u zrak! To ce bit dok on bude doma. Kad ode, onda cu promijenit pozu

Ma, nazalost, u svoje 3,5g 'staza' cula sam je ocito sve neoriginalne komentare. Tesko ce me ista vise iznenadit
ako se jos nisi udala, jos se stignes spasit i postat postena zene, bez frustracija i disfunkcija biži dok ti je na vrime, da dežurni idioti, mislim dušebrižnici ne moraju brinit za tvoj moral, duševno i tjelesno zdravlje

viruj mi čut ćeš toga još..ja se i nakon dvoznamenkastog broja godina staža znam iznenadit nebulozama koje ljudi govore
samo šta me ne dira, uvik se držim one da nije važno šta se priča nego ko priča
Quote:
papilova kaže: Pogledaj post
Meni se čini da mi imamo isti posal...

moguće..doduše ja više ne radim, na dužem na bolovanju do daljenjeg
zanimanje ti šaljem na pp
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post

Samo cu se nasmijati i rec da sam ja dite pomorca...!
na onakve se pizdarije i ne moš nego nasmijat
još najbolje da ćeš se nervirat na izjave neplivača da je više od pola našeg šireg kraja u kojem su ljudi generacijama pomorci disfunkcionalno...kaže on koji mora vidija nije osim na razglednici
Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Nisam pomorac,

Uh - zajebane ste vi pomorke - ni pet, ni šest nego odmah sućut i prikrivene želje za smrću neistomišljenika i njegovih ...
..)
ne tribaš naglašavat da nisi pomorac, to se vidi iz aviona
ma koja sućut i prikrivene želje za nečim lošim, ja npr tvojima želim sve najbolje jer je evidentno da ih je sudbina već kaznila...a tebi da nađeš život il makar hobije da manje laprdaš bezveze
il ako bar laprdaš da budeš malo zanimljiviji...dosadan si majke ti za popizdit

cure meni fali JImi il kako se već zva..on se bar zna zezat, ovi wannabe filozofi su mi jadni do boli
arileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 08:30   #93
Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Sve se bojim da su Dalmatinci pametni, neagresivni i kulturni (Dubrovčanima svaka čast, ali oni su mala manjina....)
e pošto si mlatimudane i mene spomenuo moram reagirati. svratim ovdje ponekad da vidim o čemu žene, cure kolega ćakulaju. s vrimena na vrime nađe se neka budala poput tebe koja veze nema o čemu priča. neću ti niti pokušati objasniti da se ta beštija u tvom avataru doima masu inteligentnija od tebe.

ajde cure prijavite ovog trola sa par postova.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 08:54   #94
uf,taman sam zavrsila svoju seansu...Vristala sam po kuci pola sata,urlala na dicu...Sta cu....zatomljavam svoj seksulani poriv,..hehe..Nedaj Boze da mi zakuca postar...

Cure ,zene dobro vam jutro i ugodan dan ...

http://youtu.be/6AaQjPFiScc

Zadnje uređivanje Azelea : 08.11.2012. at 09:40.
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 09:18   #95
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
uf,taman sam zavrsila svoju seansu...Vristala sam po kuci pola sata,urlala na dicu...Sta cu....zatomljivam svoj seksulani poriv,..hehe..Nedaj Boze da mi zakuca postar...

Cure ,zene dobro vam jutro i ugodan dan ...

http://youtu.be/6AaQjPFiScc
Dobro jutro
Tješi me da nisam jedina koja ujutro najranije urliče na dicu:rofl
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 09:32   #96
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
Samo cu se nasmijati i rec da sam ja dite pomorca...Nemogu citati ove gluposti jer cudim se ljudima koji pisu o necemu sta nikad nisu iskusili...Ne sudi jer bit ce ti sudeno!!!
Azalea, pa to sta si dijete pomorca a udata za pomorca ti je vec simptom devijantnog ponasanja.

Quote:
bubi sine kaže: Pogledaj post
spremam se leć , ujutro je radni dan - a ja sam koza koja oduzima nekom radno mjesto - djeca svojim obavezama - a gle čuda još nisu maloljetni delikventi
i nisu pokvarila prosjek razreda u kojem je 50% djece iz razvedenih brakova -kopnenih
Ti u biti kvaris prosjek, jer sudeci po logici dobrocudnog Sarajlije, jos malo pa ce i tvoj brak i tvoja djeca stvarno bit 'nenormalni'. Ja pristajem na takvu nenormalnost any time.

Quote:
Sarajevo76 kaže: Pogledaj post
Normalnost je psiho-socijalna kategorija jasno definirana određenim parametrima i zakonom (kako državnim tako i ljudskim nepisanim). Ajte malo proguglajte ...
Da guglamo? Pa ti si vise dijete nove generacije i mnogo manje normalan po vlastitoj definicji, nego mi sta smo isli u skolu i citali izvore a ne Wikipediju.

[QUOTE=Sarajevo76;42119792]

Dok vaši mužići miluju nabrekle grudi nekih južnoamerikanki, ili još gore dijele krevet sa nekim od dlakavijih članova posade na svom brodu, ja vam se nudim za utjehu, a vi tako ....[quote]
S obzirom na praksu tih nasih pomoraca u masiranju pjegavih sisa juznoamerickih ljepotica, kako da se podam jednom Bosancu kad je on svoje iskustvo skupljao samo u svojoj balkanskoj rupi?
KOje su tebi kvalifikacije uopce? Jesi i to guglao? Ili je izvor youtube?


Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
ako se jos nisi udala, jos se stignes spasit i postat postena zene, bez frustracija i disfunkcija biži dok ti je na vrime, da dežurni idioti, mislim dušebrižnici ne moraju brinit za tvoj moral, duševno i tjelesno zdravlje
Nema sanse, kad se sjetim debele kese svoga momka pregrizem sva njegova psihicka ostecenja i traumaticna homoseksualna brodska iskustva A od brige ovih dusebriznika osjecam se dvostruko voljeno
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
viruj mi čut ćeš toga još..ja se i nakon dvoznamenkastog broja godina staža znam iznenadit nebulozama koje ljudi govore
samo šta me ne dira, uvik se držim one da nije važno šta se priča nego ko priča
Pa je, glupostima se mozes smijat, ali ako dodju od nekog bliskog, a dolazile su...


Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post

ajde cure prijavite ovog trola sa par postova.
Nemojte! Imam jos dva radna dana za ubit do vikenda u ovom cumezu od ureda, a bas sam lose volje i ne da mi se nista konkretno radit.

Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
uf,taman sam zavrsila svoju seansu...Vristala sam po kuci pola sata,urlala na dicu...Sta cu....zatomljivam svoj seksulani poriv,..hehe..Nedaj Boze da mi zakuca postar...
Vidis, sjetila si me, taman imam jednu pipu doma za popravit. Na moju zalost jos nemam potomaka da se izivljavam na njima, ali mogu bar izbacit svu tu seksualnu frustriranost
Gee, kasnim na sastanak (Ako bude muskih tamo, ludo ce se provest)
Cylater
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 09:46   #97
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
...

Samo cu se nasmijati i rec da sam ja dite pomorca...Nemogu citati ove gluposti jer cudim se ljudima koji pisu o necemu sta nikad nisu iskusili...Ne sudi jer bit ce ti sudeno!!!
ja sam dite i unuce pomorca, jos gore a pradid mi je kopa panamski kanal, jel se i to racuna?

i jedan ispravak netocnog navoda-juznoamerikanke nemaju vel'ke sise nego guz'ce sta zna prakticno, moj se zadnji put vraca iz brazila pa mu se, dok je jos bia pod dojmom guzica iz brazila, moja ucinila manja nego sta je navika

Zadnje uređivanje gnjavež : 08.11.2012. at 09:57.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 10:25   #98
Quote:
bubi sine kaže: Pogledaj post
evo jedna za moju anu ali i sve ostale , mislim aktualan

Pričaju telefonom Mujo i Suljo:
- Gdje si bolan Suljo?
- Ma, evo me u Norveškoj.
- A gdje je to?
- Pa, kako da ti objasnim… Imaš li globus?
- Imam.
- E, to ti je odma’ ispod šarafa.

:

Quote:
bubi sine kaže: Pogledaj post
ja čekam buru , ne volim vrućinu ne paše mi nikako - imam aristokratski ten pa mi plaže i cvrčkanje na njima baš i ne paše, ali priznajem da mi jacuzzi jako paše , zadnji put mi se kupaći doslovno od klore raspao koliko sam se nasjedila u mjehurićima
zato postoji spf 50

ja sam ljuta ko pas, cijelo jutro tražim po agrarijama crveno ulje, za pošpricati ruže i naravno da nemaju
imaju cijeli spektar raznih otrova, ali obično, neotvorno i djelotvorno crveno ulje nemaju


bubi, ta namakanje guze su super termpe olimia, ali ne njihove vulgaris terme , već novije orhidelija
preporučam od srca
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 11:27   #99
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
svratim ovdje ponekad .
tebe je Marijane ovde lipo vidit

Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
ja sam dite i unuce pomorca, jos gore a pradid mi je kopa panamski kanal, jel se i to racuna?
da jel se računa
pa ti si posebna kategorija, čudim se jedino kako još slobodno šećeš obzirom na oštećenje
mislila sam da sam je najdevijantnija kao žena pomorca, sestra, nevista, kolegica..rodica i prijateljica i ne računam al vidim da ima i gorih

odoh se spremit za ručak...najveći mi dio dana prođe u planiranju što ću jesti..ooo blaženo linčarenje
arileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 14:47   #100
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
ja sam dite i unuce pomorca, jos gore a pradid mi je kopa panamski kanal, jel se i to racuna?
Ajme, pa ti moras proc egzorcizam!

Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
odoh se spremit za ručak...najveći mi dio dana prođe u planiranju što ću jesti..ooo blaženo linčarenje
Glaaaaaaadna...
E sad, pssst, moram vam nesto priznat, ne da sam zauzela jedno radno mjesto, nego radim dva posla, eto tako jer mi se ne da stat doma. To znaci da za mene danas nema rucka jer ga u pauzi od 1h necu stic skuhat, a doc cu doma kasno navecer. Smrc.

Ne znam za sta trazis prirodni otrov, ali ako se treba rijesit biljnih paukova, usiju i sl. nametnika, dovoljno je pospricat razrijedjeni jabucni ocat. Ja sam cak i kaktuse spasila tako.
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.