Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 02:43   #1
Red face Bundesliga vs Prem vs Primera

Bundesliga ili Prem?


vrijeme je da se pozabavimo i ovom temom jer smo upravo ovdje postali, sad vec evidentno, vjesnici nekih novih trendova na kojima nam mogu pozavidjeti i one neke barbarske zemlje koje se danas vole dicit nekakvim nebitnim pizdarijama, a nigdje ih nije bilo kad je rijec bila o krucijalnom

elem,

niste li se lani nasli u cudu kad su baski munjevito protutnjali old traffordom cineci one neke navodne legende pritom redikulima
kako gledate na cinjenicu da prolaskom upravo smijesne grupe ove sezone, i to jedva , niti ove godine evidentno nisu napravili nis u CL
a gdje su im i druge perjanice prema ostale zaboga

hoce li SAFov odlazak doista..

blabla


neda mi se sad dalje
al kuzite poantu, ne








nismo modovi zaboga



eto, raspalite



@ jozo, de pliz ti sutra preksutra kad ulovis vremena otvori bundes ili puŠimera, tenks

stvarno ne znam cemu cekati
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 03:09   #2
Mislim da je Serie A sve jača i jača.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 08:13   #3
Premiera
__________________
jao što sam pametan
Estimator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 08:25   #4
Lani je najlosiji Chelsea u zadnjih deset godina porazio 'najjaceg Bayerna u povijest' (po onom borusu) tako da mislim da ipak nije jos vrijeme za ovu temu.

Ili se bavimo samo ovom godinom, pa na dalje?

Mozda bi prikladnije bilo otvoriti temu 'treca sreca', aludiram na eventualni Bayernov treci pokusaj da napokon makne stigmu luzera u finalima LP.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 08:54   #5
Dok je Šitija, biti će i slabog Prema :kaFa: Dok se oni tako rutinski sramote po skupinama LP nema kruva za Engleziće. Čelski je imao lucky strike x100000000000 prošle sezone, a sada igraju natjecanje koje im i pripada.

Mi, Bundesligaši, s druge strane doziramo. Nije naše vrijeme da se pokažemo u punome svijetlu. Nećemo se valjda điberiti do naslova. Gehen wir gehen wir do svih pokala
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 09:39   #6
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Mislim da je Serie A sve jača i jača.

nemojte mi prljat ovu vizionarsku temiTZu s takvim trollerskim smecem ubuduce. mozete vi i bolje mnijem. fala.


edit:
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 09:58   #7
Bundesligaši nakon xy godina imaju dva predstavnika u polufinalu LP i odmah dobili krila. Mi tu čekamo konstantu od barem 3-4 godine vrhunskih rezultata još nekih klubova uz Bayern (ne nužno dva u polufinalu LP) da bi mogli ozbiljno pričati o tome.

Inače što kažete o naglom uzletu Švicarske lige imaju jednog predstavnika u polufinalu EL? Da otvorimo temu Premiership vs Swiss Super League, ionako imaju obje lige po još jednog aktivnog predstavnika?
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:03   #8




Evo opet ovi bundesligaši s kompleksom manje vrijednosti. Javite se kad osvojite nešto, dotad s ove rasprave bespredmetne.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:11   #9
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Potpis.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:53   #10
Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
Inače što kažete o naglom uzletu Švicarske lige imaju jednog predstavnika u polufinalu EL? Da otvorimo temu Premiership vs Swiss Super League, ionako imaju obje lige po još jednog aktivnog predstavnika?
U zadnje dvije godine ih Basel gazi ko plitak potok...
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:55   #11
Liverpool. Sve sam rekao.

Prem.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:20   #12
Lol, ove godine je bilo dosta loše srece u ždbrijebu, Chelsea i City su dobili najjace skupine, isto tako u osmini finala nije bilo srece sa ždrijebom i opcenito srece (sudije i gol u gostima), uglavnom ne bih se složio da je BL još ta razina, budemo vidjeli u iducih par godina. Zajebi, da je United imao ždrijeb ko BvB vjerojatno bi isto igrao polufinale...

City ce prije ili kasnije proigrati u LP (ako Mancini ove godine sjebe leti van), kvalitetu sigurno imaju, United ove godine stvarno nije imao srece, takticki je sve bilo super izvedeno protiv jednog od favorita natjecanja (i jebali vas ti Baski, prošle sezone je United igrao u EL nakon što su prije toga igrali finale LP..nije baš lako biti motiviran za to najtecanje), Chelsea ima mladu momcad koja ce se sigurno poboljšati i dovesti trenera koji ce raditi u stabilnom okruženju i potršiti gro para...biti ce opet jaki. Arsenal ima konstantu i svake godine je u osmini finala minimalno, bit ce tako i nadalje...BL ima dvije momcadi, jedna je tek privu puta iskocila ove godine dok se prošle godine mucila sa Arsenalom u skupinama.

Treba nadodati i da Chelsea može osvojiti EL ove godine, kada vi tako ozbiljno shvacate to natjecanje
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:20   #13
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Liverpool. Sve sam rekao.

Prem.
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:22   #14
Da. I treba naglasiti da je United imao nesreću u osmini finala dobiti jedinog protivnika protiv kojeg nije mogao proći. Inače se i njihova kuglica ledila u Platinijevom frižderu prije 10 dana.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:34   #15
Budi njezan, dobio si tri rofla na Primeri.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:47   #16
trenutno Bundesliga naravno...
Gent Blaugrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:12   #17
ma naravno
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:18   #18
Malo je prerano za ovu temu. Istina, ove sezone Nijemci deru guzice, no jedna dobra sezona nije dovoljna za konkretan zaključak.

2011/2012, u drugi krug su prošli Arsenal i Chelsea, te Bayern i Bayer, dok su se oba Manchestera i Borussia obrukali. U četvrtfinale su prošli samo Bayern i Chelsea, budući finalisti. Dakle, prošle sezone Prem bolji jer je Chelsea osvojio upravo protiv Bayerna.

2010/2011 u četvrtfinalu 3 engleska kluba, Bayern ispao u osmini finala, Schalke dobio porciju od Uniteda. Opet Prem bolji.

2009/2010 3 engleska vs 2 njemačka kluba u osmini finala, 2 vs 1 u četvrtfinalu. Bayern došao do finala.

2008/2009 4 englezića u osmini finala, 1 njemački, opet Bayern. 4 engleska u četvrtfinalu, Bayern ispada tamo... Uvjerljivo prem.

Bundesligaši su u usponu, dok su englezići sve slabiji, no opet ne zaboravimo tko je osvojio prošle godine. Tek sljedeće sezone ćemo vidjeti hoće li se ovo nastaviti, tj. da li će bundesligaši opet izdominirati natjecanje ko sada ili će i premieršipovci imati štogod za reći. Nažalost moram reći da je Bayern jedina konstantna momčad iz bundeslige, svi ostali dođu pa nestanu. Kod premiershipovaca ipak Arsenal, Chelsea i United imaju neku rutinu u natjecanju, stalno su tu negdje među najboljima bar netko od njih.

Ako uspoređujem same lige, što je dosta nezahvalno raditi, onda razlika između premiershipa i bundeslige nije velika, ali opet prevagu stavljam na prem. Zasad. Velim, prerano je na temelju jedne dobre sezone izvlačiti zaključke, pričekajmo još malo da vidimo hoće li se ovakav uzlet bundesligaša i nastaviti ili će ovo biti one-year-wonder.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:45   #19
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...crank2013.html

Amen.

Englezi ukupno bolji, od zadnjih pet sezona (uključujući i tekuću), Njemci su bii bolji u drugoj i petoj, dok su u četvrtoj bili skroz poravnati. U narednoj sezoni se briše taj rez od prije pet godina, pa je Njemačka odmah iza Engleske (oko bod), i bit' će napeta borba za drugo mjesto.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:51   #20
Otvorimo temu Bundesliga ili Hnl, tako da napokon bundesligaši dođu na svoje i budu bolji od nekoga.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.