Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2014., 12:35   #41
Racine, to nije gravitacija to je antigravitacija.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:46   #42
Čudi me da još nije zabilježen niti jedan slučaj pada preko ruba zemlje.
Ili to od nas jako dobro skrivaju?!?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:47   #43
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Racine, to nije gravitacija to je antigravitacija.
Totalno sam neobrazovana
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:53   #44
Quote:
GentlemanBH kaže: Pogledaj post
Upravo izradjujem istrazivacki rad sa svojim kolegama i potrebna su mi vasa razmisljanja. Neko ce reci da je ova teorija besmislena ali mislim da ima nesto istine u njoj. O cemu se radi.
Ja naime vjerujem da istinski, stopostotni homoseksualci i ne postoje. Posebno kad se radi o lezbejkama. Ne zelim biti iskljuciv ali pogledajmo malo cinjenice.

Nijedna od njih nije oduvijek lezbejka nego je kao vremenom otkrila svoju naklonost prema zenama. Slican je slucaj sa muskarcima.

Ako su lezbejke zasto onda koriste dildo, umjetni penis, prilikom njihovog tzv "seksa"? Dakle one imaju potrebu za muskim polnim organom, privlaci ih upravo to a ne zenski polni organ.
Cak sta vise, svakoj od tih deklarisanih lezbejki ako dovedes top frajera golog ispred nje siguran sam da nece ostati hladna na njega nego bi radije izabrala noc sa njim nego s bilo kakvom drugom zenom.

Isti je slucaj sa homicima. Mislite li da se nebi uspalili kada bi pred njih dosla super zgodna djevojka mazeci ga i zeleci s njim biti intimna?

Sta je upravo homoseksualizam, zbog cega se ljudi odlucuju izabrati drugu stranu? Djevojke lezbejke vjerovatno zbog losih iskustava sa muskarcima, muskarci zbog losih iskustava sa zenama, zbog manjka samopouzdanja prilikom ophodjenja sa zenama...itd itd

Sigurno da ima i onih koji su jednostavno klasicni homici, to im se vidi na faci. Sta vi mislite o ovome? Znam, svi smo kao civilizovani, demokrati, branimo njihova prava, ovo ono, i nemam nista protiv toga, ali hajde malo dublje razmislite. Zasto se vecina homica moze napaliti na zgodnu djevojku, a lezbejke na zgodnog muskarca?
Covjek je sve rekao.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:02   #45
Što su to lezbejke?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:12   #46
Evo jos.

Quote:
GentlemanBH kaže: Pogledaj post
Poveznica izmedju masona, iluminata i homoseksualizma je osnova mog rada. Cak sta vise, postoje dokazi da svjetski zlobnici koji vladaju svijetom ubacuju u hranu i pice razne supstance koje ljude naginju ka homoseksualizmu. O bombardovanju putem filmova, interneta, casopisa da ne govorim. Cak sam vidio da u crtanim filmovima prikazuju dva homoseksualca koja nose grudnjak i ljubakaju se. Dakle jos od najranijeg doba djecu edukuju i usmjeravaju u tom pravcu.
Ovo ce biti plodan dan za trash.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:21   #47
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Lik posve ozbiljno i uz hrpu "dokaza" tvrdi kako je Zemlja, ustvari, ravna
JA U-MI-REM!!

Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Evo jos.



Ovo ce biti plodan dan za trash.
Vrhunski ulov!
party animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:22   #48
Evo sada dovodi zvakace gume u vezi sa homoseksualnoscu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:33   #49
I ja sam ga tila stavit bemu!
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:36   #50
Evo vam link na temu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:52   #51
Južin, čekala sam da doletiš sa tom temom, umirala sam dok sam čitala
Tak i treba kad zvačeš Orbit


Gravitacija, gledao je neka yt videa
On je prof.dr.sc.YT-a
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 14:54   #52
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Evo jos.



Ovo ce biti plodan dan za trash.
Ima tu nešto



warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:05   #53
Baš sam mislila tu temu o ravnoj Zemlji staviti ovdje. Taj lik kaže i da su fotografije i videi u kojima je Zemlja okrugla ustvari Photoshop. :banghead:
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:07   #54
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Čudi me da još nije zabilježen niti jedan slučaj pada preko ruba zemlje.
Ili to od nas jako dobro skrivaju?!?
http://en.wikipedia.org/wiki/Malaysi...nes_Flight_370

x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:19   #55
"Toliko za danas o inteligentnom dizajnu, a sad još malo ineteligentnog zemljopisa..."

adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 18:25   #56
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jeste kad čitali na zdravlju temu o HIV-u? ja ne mogu vjerovati da ljudi misle da HIV živi posvuda oko nas. npr. tip koji prstenjači curu i pojede čips iza toga, pita jel se zarazio ili je najjači neki koji je dao curi da mu turi dildo u dupe pa sad pita jel dobio sidu
Nekad su paničarili nije li ostala trudna nakon prstenjačenja, a sad su počeli brinuti se i za hiv. Što li je sljedeće?
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:44   #57
Ljudi, usporite malo. Početak nove teme je previše žestok

BTW, svaka hvala turskim scenaristima kaj su imali muda ucmekati protagoniste u zadnjoj epizodi. Imal sam i prije osjećaj da je Merhamet sapunica drugačija od drugih
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 00:41   #58
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Nekad su paničarili nije li ostala trudna nakon prstenjačenja, a sad su počeli brinuti se i za hiv. Što li je sljedeće?
Meni je favorit onaj što sumnja da je sam sebe zarazio HIV-om genije
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 03:51   #59
Frajer se odrekao d teme u korizmi.
Postao sam kao link da pročitate ostatak.

Znao sam da se tamo svakakvi ljudi skupljaju ali vjernici pa to je kao kad bi hadezeovci išli na cajke...oh wait
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 07:26   #60
"Katolik".
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.